Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3781) baalika válasza Kasya (#3780) üzenetére


baalika
tag

Tudtommal a razer és gigabyte laptopok jobban melegszenek mindegyiknél... Nem igazán értem amúgy miért mentünk rá ennyire a melegedésre, amióta laptopok léteznek melegszenek és ahogy én látom elég sok ember boldogan "gémerkedik" gyengébb gépeken is. Sok pozitiv hozzászólást is olvastam ezzel kapcsolatban, volt, akinek 60 fok fölé nem ment soha. Nyilván húzással bármiből ki lehet hozni a füstöt. Kicsit epeen lóbálásnak érzem itt már a dolgot, melegszik, melegszik ez ilyen, van olyan is, ami meg nem. Amióta a spectrumomon először játszottam a bards tale-el kb minden játékon végigmentem, igazából lehet ezt bárminek nevezni, ha egy 200 ezres laptop is tudja ezt akkor definiálja mindenki ahogy akarja, nekem a "gamer" nem állt meg az AW-nél :) Szerintem ne ragadjunk le ennél a szónál, játszani szeretne rajta, hajlandó megalkuvásra, van más opció is, mint a G750JZ.

Mi a tapasztalatotok, karácsony közeledtével hogy változnak a laptop árak? Számithatunk még csökkenésre? Vagy majd csak karácsony után január elején lesz nagyobb áresés?

Low end 900-as szériáról mit olvastatok utoljára?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.