Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87061) fericske válasza Bodor (#87060) üzenetére


fericske
addikt

Na, ha úgy alakul, hogy a Xelento-t meg tudod hallgatni, kíváncsi leszek mit mondasz az AK-hoz képest.
Amit Tulku mondott a T9ie-ről az hasonlatos ahhoz ami a Xelento-ból maradt meg bennem.
Nagyon jó illesztékeket csinált hozzá a Beyer. A T9ie is ugyanaz (fotó alapján).
Sajnos én sokszor gondban vagyok a kényelemmel fülhallgatóknál.

Tulku
Ilyen 38DX infókkal hiába bombázol, én azzal nem tudok mit kezdeni :)
Egyébként többféle hangzás is bejön nekem.
A négy birtokomban lévő kedvencem négyféle hangzás. Mikor melyikhez van hangulatom.
Az a lényeg, hogy jól csinálja amit csinál.

Kemcso
Nem tudom szoktál-e olvasni a témában véleményezéseket, mondjuk mikor kijön valami újdonság valaki elismertebbtől.
BA füleseknél minden esetben ott van, hogy mennyire közelítik meg a DD-s mélyek nyújtotta élményt, miközben persze a BA sajátosságait nem áldozzák be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.