Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4875) MC Pite válasza gorgo (#4874) üzenetére


MC Pite
veterán

A 12-40 szinte rendszerdöntő. Mellé/helyette már nincs normális zoom hiánya az embernek, gondolom. A fixek meg úgyis annyira egyéniségek, hogy szerintem sokat nem osztanak-szoroznak, mindkét oldalon elég jó szettet lehet összeválogatni. Igaz, ha normális zoomot is belevesszük az árba, akkor már olvad is a fuji hátrány. Az meg nyilván a topiklakóknak nem titok hogy mindkét rendszernél lehet ebayről olcsóbban vásárolni, sokszor az itthoni listaár kevesebb mint feléért mennek az új cuccok.

Én a angy pörgésből leadtam, mert megvan kb amire vágytam. Hogy azért legyen mivel kütyübuzulni, egyéb gyári üvegeket is tesztelek amikor tudok; meg az X100... hát igen, szívem szerint örök élet+2 napig megtartanám, akármi mellé :B Viszont kevesebb kütyüzés (ez is egy hobbi :DDD ) mellett többet figyelek magára a képelésre - részint ezért lángolt fel jobban a régi szerelem - jóóó, ez pici kütyüzés van benne, mocskos jó használni :K

Más: Tokot keresgélőknek csináltam egy kis képet, mennyiben tér el az E2 az E1-től:

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.