Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27101) i@lex válasza Hege1234 (#27097) üzenetére


i@lex
őstag

Xbox dashboardon start gomb a játékra, ugrás a hivatalos klubra, több résztvevős játék.

Most is tele van, és keresnek folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

(#27102) .LnB válasza NoMagix (#27099) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap i8-cal volt az egyik verseny a Fesztivál események között. Mondom dobok rá valami festést gyors. Azért fontos a megjelenés na. :D
És kiválasztottam, azt a gyári "arany" színt. Gondoltam hozzá festem a felnit. Fiam úgy navigált a csúszkán most jobbra, most balra, állj! Nem, így se jó, ez nem olyan színű mint a kocsi... :D Aztán a vége az lett, hogy Jó lesz ez így. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27103) Joccc07 válasza .LnB (#27088) üzenetére


Joccc07
addikt

Legjobb pionir gép a Taycan. :K

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#27104) homerhamm válasza gduck (#27100) üzenetére


homerhamm
addikt

Elméletileg 10 percenként van. De én is így jártam. no comment.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#27105) .LnB válasza Joccc07 (#27103) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, a legjobb drift gép meg az Isetta és a Willys. :U :DDD
Nem feltétlenül követem a trendeket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27106) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Újabb bug, nem tudom találkozott-e valaki vele. Forzathron heti kihívás, a VW Beetle-vel megcsináltam az 500k trükkpontot, majd hazamentem, kiléptem. Most folytatnám, de resetelődött a progress. -.-
Nem menti el. :W :C

(#27107) parandroid válasza Sidorovich (#27106) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, más is írta már. Én szerencsére egyben megcsináltam. Viszont az feltűnt valakinek, hogy a blueprinteket már nem fogadja el, csak az eredeti eseményeket? Kénytelen voltam azzal a fossal 3 tejes cross country versenyt menni. Pfuj!

Ilyenkor megértem a maffiózókat a filmből, én is felgyújtanék legszívesebben minden buggyt a p*csába, még ha Bud Spencwr, meg Terrence Hill buggyja is.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#27108) homerhamm válasza parandroid (#27107) üzenetére


homerhamm
addikt

Ilyenkor megértem a maffiózókat a filmből, én is felgyújtanék legszívesebben minden buggyt a p*csába, még ha Bud Spencwr, meg Terrence Hill buggyja is.

:DDD

Mondjuk én szeretem a Buggykat. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#27109) Joccc07 válasza .LnB (#27105) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem is poénból írtam. :U
Full komolyan. Nem néztem rekordokat de az autópálya végén lévő pionir futam 8 mp alatt lett meg ha jól emlékszem. De lehet még annyi se. Este megnézem.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#27110) .LnB válasza Joccc07 (#27109) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerinted én poénkodtam a driftel? Nézd meg milyen autók vannak toppon driftben. Isetta, Willys. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27111) Win-T


Win-T
senior tag

Jókat röhögök mennyire nem tudják elviselni az emberek ha kamionnal előzik őket. Az offroados Tankpool FE gép baromi jó cross countryra csak úgy alapbeállításon. Elfogadta már az ember, hogy mindig megy a lökdösődés PvP versenyeken, de mikor ezzel veri a mezőnyt mindenki vérszemet kap valamiért és az átlagosnál is látványosabban próbálják kilökni... csak hát ezt nehéz. :D

[ Szerkesztve ]

(#27112) Joccc07 válasza .LnB (#27110) üzenetére


Joccc07
addikt

:RGondoltam. Én azért maradok a dedikált drift autóknál.
De komolyan. Próbáld ki. Porig ültetve, gyorsulási gumikkal csináltam vele jó időt. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#27113) floatr válasza homerhamm (#27095) üzenetére


floatr
veterán

Ennél a speed zone-nál a tapadás a lényeg. Emiatt nagyon jó a porsche és a ford gt. Arra hegyeztem ki a tuningot, hogy jól vegye a kanyart, és gyorsuljon.

(#27114) Szajo


Szajo
őstag

Nektek is megszakad sűrűn a kapcsolat a játékmenettel?

(#27115) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem hiszem el komolyan! Vannak ezek a drift elismerések, hogy adott kocsival, érj el "x" pontszámot, az adott drift helyen. És az egyiket se adja meg. Hiába csinálom meg. :( :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27116) AsakuraDave válasza .LnB (#27068) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Pedig sok speed zone stb ahol eddig top30% voltam mostmár top10% ergo eltűnt pár játékos az tuti.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#27117) .LnB válasza .LnB (#27115) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én még ennyire nem haragudtam erre a játékra. Egyszerűen nem adja be. Egész héten ezt terveztem, hogy ma ezeket mind megcsinálom... :(((
Nincs valakinek ötlete? Sima bug lehet?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27118) NoMagix válasza .LnB (#27117) üzenetére


NoMagix
addikt

Az nem segít, ha elöbb megfutod egy nem érvényes autóval és amikor ezt szóvá teszi utána újra driftelsz egy megfelelő verdával?
Biztos bug, úgy ahogy a kreatív központ nem számolja a letöltéseket, így a rangok is mindig alap 1-en vannak!

[ Szerkesztve ]

(#27119) csaba951


csaba951
veterán

MS Store-ban -30% akciós a Forza Horizon 4 Hotwheels Car Pack. Izlandon is! :DDD

(#27120) Daw93


Daw93
senior tag

Valaki írta, hogy a szezonális próbát csak BMW i8-assal lehet tolni. Jelentem, megoldottam a problémát :D
Én most csináltam meg a 2013-mas Audi R8-ammal a próbát. A titka annyi, hogy alapból S1 802 az autó, de ha ráraksz egy nehéz felnit, és a méretét is nagyobbra veszed, plusz ráteszed az aero szárnyat, szépen vissza is ugrik A 800-ra. :D Így szétaláztam az egész i8-as bandát mint a gép. Egyedül én voltam más autóval, még az AI is i8-akkal ment :D

GTA Online: Daweee93

(#27121) Qkackca válasza Daw93 (#27120) üzenetére


Qkackca
őstag

Ja, szintén, én meg ferrarival mentem, awd meg szöges gumi, pont jó a macskakőre, esőben :D
Pöttyet kitűntem a hófehér i8 tömegből, de azért a kedves játkostársak igy is próbáltak kilöködni...

Amúgy az tök jó, hogy ezeknél a versenyeknél nem kell végig játszani az összest, pl ha 3-ból nyersz kettőt, akkor vége, nem kell lefutni a harmadik versenyt, vagy a maradékot ha több fordulós a bajnokság, mikor már nyerésre álltok.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#27122) Hege1234


Hege1234
addikt

ez a P100-600 as megkötés mit takar? :F

(#27123) Qkackca válasza Hege1234 (#27122) üzenetére


Qkackca
őstag

D100-D500, C501-C600

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#27124) csab991 válasza Daw93 (#27120) üzenetére


csab991
senior tag

Én 911 Turbo-t butítottam A800-ra drag gumikkal, mit ne mondjak tragédia volt a vizes úton, de még így is nyertünk. :DDD

(#27125) Hege1234 válasza Qkackca (#27123) üzenetére


Hege1234
addikt

erre gondoltam mint P100

meglett végül, de nem értettem mi miatt lett teljesítve amikor nem is ilyen kategóriás autóval mentem hanem asszem C-545 volt

próbáltam úgy állítgatni az alkatrészeket, hogy legyen P-s de olyat nem tudtam elérni...

[ Szerkesztve ]

(#27126) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ezt figyeljétek!! A két kép között 3mp telt el, esküszöm! Sorrendben lesznek.
Első kép:
Rögtön utána a leaderboard-ra nyomtam:

És itt ezt többször is eljátszotta velem a játék! Volt, hogy 218k-t csináltam. Azt se tette fel a listára. Hát ez mi a ****?! :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27127) Qkackca válasza Hege1234 (#27125) üzenetére


Qkackca
őstag

Mert az a Performance Index 100-700 (PI 100-700)
D100-D500, C501-C600, B601-B700-at jelenti.

Ugyanígy tovább ha mész feljebb (nincs ebben a játékban P, ne keresd!)
A701-A800, S1 801-S1 900, S2 901- S2 999, X999, hogy teljes legyen a sor.

Igen, én is gyári Impalával mentem, az is C545 körüli

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#27128) homerhamm


homerhamm
addikt

Szüleim nem engedték, hogy előre üljek.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#27129) zsiz válasza Qkackca (#27127) üzenetére


zsiz
őstag

szerk.: S2 998 :)

Amúgy engem kicsit frusztrál a játék a sok buggal... remélem gyorsan jönnek majd a fixek, mert így nem lesz hangulatom évszakozni. Tegnap pl az ugratást megcsináltam, talán retró sportautó volt.. Mindegy, rászűrtem, kiválasztottam a kocsit, odamentem, megcsináltam, majd kiírta, hogy nem megfelelő autó. Választottam másik autót ugyanabból a kategóriából, megint megcsináltam, megadta érte a pörgetést, de az eseménylistában a pontokat már nem kaptam meg. Nem is váltott aranyra. A térképen viszont jelezte, hogy megvan az évszakos feladat.
Most a legújabb nálam, hogy eltűnik a HUD, se térkép, se sebességmérő, se pontok, semmit nem mutat, pedig be van állítva.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#27130) csab991 válasza zsiz (#27129) üzenetére


csab991
senior tag

Nálam akkor szokott a HUD eltűnni amikor riválisoknál kiválasztom a következőt, (pontosabban ugyanazt az embert, mert ahogy javítasz az idődön, ugyanazt az ellenfelet rakja be, nem pedig egy javított idejűt.)

(#27131) Hege1234 válasza Qkackca (#27127) üzenetére


Hege1234
addikt

köszi így már értem! :R

(#27132) AsakuraDave válasza .LnB (#27126) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Alap tuningal próbáltad? :DDD

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#27133) .LnB válasza AsakuraDave (#27132) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az egyiket próbáltam úgy is, nem adta meg.
De az a kommentem, amire válaszoltál, ott nem. Miért próbálnék egy sima Drift zónát alap tuningal? Ott azokon a képeken az a lényeg, hogy többet drifteltem mint a klubtársunk, még se teszi fel a listára.
Alap tuningal azt próbáltam, amikor egy adott zónában jell a Silverado-val driftelni. Visszatettem alapra, lenyomtam úgy is de semmi.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27134) AsakuraDave válasza .LnB (#27133) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Lehet van valami logikai kapcsolat a challenge mögött, hogy A800-as legyen a kocsi, érted, csak nem írja ki. Ha van időd talán még ezzel tudsz végig szorakozni, hogy minden PI mellett megnézed hátha beadja az egyikre.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#27135) zsiz válasza csab991 (#27130) üzenetére


zsiz
őstag

Akkor lehet nálam is ez volt most, mert nyomtam riválist. Talán éppen pont ellened, ha jól rémlik 😃 És igen, nekem is ugyanazt az időt adta be újra, hiába döntöttem meg. Azt hittem én vagyok a hülye, de akkor ezek szerint nem. Nagyon szedett-vedett még a játék. A Cyberpunk-kal nem volt ennyi bugom induláskor, mint ezzel.

Nyomtunk ma egy arcade-ot is. Hárman voltunk ott mikor kezdődött, de utána az egyik azonnal eltűnt a semmibe. A másikat láttam, hogy töri a pinyátákat, a következő kör meg rombolás volt, ott is láttam, hogy csinálja a feladatot. De a pontjait nem számolta, ha én leálltam, akkor nem pörgött a számláló. Persze már a második kör se lett meg így. Mikor letelt az idő, megkérdezte a játék, hogy szeretnék-e konvojban maradni velük. Akkor előkerült a harmadik tag is újra.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#27136) .LnB válasza zsiz (#27135) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez ugyan annak a hibának hangzik, mint a én drift eredményem, amikről a képeket tettem be.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27137) .LnB válasza AsakuraDave (#27134) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Három ilyen elismerés van. Egyik Chevy Silverado Deberit, Hoonigan RX7, és Hacsi. Három különböző helyszín. Egyiket se adja meg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27138) csab991 válasza zsiz (#27135) üzenetére


csab991
senior tag

FH4-hez képest sokkal több a bug, mondjuk a tartalom is, remélhetőleg foltozgatják szépen.
Arcade-ot, nekem eddig kétszer sikerült 3/3-ra teljesíteni, csak a Driftel próbálkozom, az a legegyszerűbb és 3-4 jó képességű ember elég hozzá.

(#27139) zsiz válasza .LnB (#27136) üzenetére


zsiz
őstag

Eliminátorban is olyan volt, hogy álltam, tehát elvileg nem látszódtam a térképen, ha jól tudom. Valaki odajött, tehát nekem látni kellett volna őt mozgásban, és kihívott. De nem láttam senkit, elindultam a cél felé, még mindig sehol senki. Végig első voltam, majd párszáz méterre a céltól kiírta, hogy vesztettem.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#27140) zsiz válasza csab991 (#27138) üzenetére


zsiz
őstag

Tegnap felajánlottam, hogy nyomhatnánk közösen, de senki nem jelezte, hogy álljunk össze.
Remélem hogy igyekeznek a javítással, mert - hogy egy kollégám szava járását idézzem - ez így annyit ér, mint egy alkohol mentes sör 😃

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#27141) Qkackca válasza zsiz (#27129) üzenetére


Qkackca
őstag

Jogos, kétszer elírtam, míg harmadjára szintén :DDD

Vííí, sikerült egy árkád, a 3. körre előkerültek a láthatatlan emberek, meg voltunk vagy hatan minimum.

.LnB : nálam is a 188k-s eredményed van.

Hege1234: ;)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#27142) stillmatic válasza CJ4567 (#27071) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Thx, be is húztam.

A Mugen Civic pedig az FH4-hez hasonlóan remek driftalap, a hegyi szakaszon elsőre megdöntöttem a saját rekordom vele. :))

(#27143) csab991 válasza .LnB (#27126) üzenetére


csab991
senior tag

Nálam is a 188k-t mutatja. ;]

(#27144) xenon2


xenon2
senior tag

Légyszi...hogyan tudok belépni a hírességek csarnokába?

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#27145) .LnB válasza csab991 (#27143) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem értem mi ez. Így nincs is értelme csinálni. Ki tudja mennyit nem adott meg még ezen kívül.. :(

Neked megvannak azok az elismerések csinálva, amikről korábban írtam?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27146) AsakuraDave válasza .LnB (#27145) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Kerek 150,000 pontot esetleg próbáltad? :DDD :DDD :DDD ;]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#27147) csab991 válasza .LnB (#27145) üzenetére


csab991
senior tag

Nincsenek, de nem is próbálkoztam velük igazság szerint, lehet hogy a hotfix hozadéka, hogy bugosak ezek az accoladek, vagy már alapból is így voltak.

(#27148) .LnB válasza AsakuraDave (#27146) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azon a képen téged megzavar szerintem a balra kitűzött elismerés. Azt ne figyeld, nem az a lényeg. Az egyik része a sztorinak az igen, hogy azokat nem adja meg teljesítettre. De ezen a két képen az a lényeg, hogy megdöntöttem a rekordotot a Keleti Pard zónában, még se került frl a ranglistára. Ami ki van tűzve Cara Este drift zóna, az a nagy a hegyen. Ahol milla fölött lehet driftelni. Az csak kitűzve maradt, mert feladtam korábban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27149) .LnB válasza csab991 (#27147) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valaki megpróbáltatná legalább az egyik olyat. Kíváncsi lennék, hogy másnak jó e.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27150) i@lex válasza .LnB (#27145) üzenetére


i@lex
őstag

Bugosak igen, elvileg már van róla ticket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.