Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27051) keneseig


keneseig
tag

Üdv!

A gyorsutazáshoz fel kell vennem az összes gyorsutazás táblát?

(#27052) Wesder válasza keneseig (#27051) üzenetére


Wesder
félisten

Azzal csak az àràt csökkented. A nyugati parton lévő hàzzal lehet bàrmerre gyorsutazni. 2.000.000CR az àra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27053) i@lex


i@lex
őstag

Kész az összes achi, a maradék kettő jelenleg még nem szerezhető meg. :)

(#27054) homerhamm válasza i@lex (#27053) üzenetére


homerhamm
addikt

Grat. Nem tudom még, hogy nyerek eliminátort, érdekes lesz.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#27055) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27056) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Heti sebességzónát kinek milyen autóval sikerült megcsinálni? Próbáltam Acura-val az elég gyors cserébe nem lehet akkora tempoval benn tartani az úton, Nissan GT-R meg pont fordítva, tapad az útra csak a tempo nem elég.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#27057) homerhamm válasza laceszgamer (#27056) üzenetére


homerhamm
addikt

McLaren 720S s900 összkerék, éppen meglett.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#27058) laceszgamer válasza homerhamm (#27057) üzenetére


laceszgamer
addikt

Köszi, megprobálom én is azzal.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#27059) homerhamm válasza laceszgamer (#27058) üzenetére


homerhamm
addikt

Le kell vágni a kanyarokat, és a végén se egyenesbe érkezel, hanem átmész a kapun, lezúzod és leesel a hídról. Nekem így sikerült. :D

#27055 Szép, Game Pass nélkül biztos nem lett volna ennyi. Remélem ezért kapunk valami ajándékot. :C

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#27060) .LnB válasza laceszgamer (#27056) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ford GT-vel, nagyon simán. GTR volt nekem is az első gondolatom, mégis csak Japán verda, de azzal nem ment két próbálkozásból, aztán hagytam is. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27061) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érdekes ez az eheti próba is. Nincs megszabva konkrét autó, hogy mivel teljesíthető. Mégis csak az i8-cal lehet. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27062) rdt89 válasza .LnB (#27061) üzenetére


rdt89
addikt

Én akármikor elindítom a játékot, s akármilyen kocsival fejezem be a napot, mindig a házam elé a Stringray Corvettet adja be alapautónak, már kezd frusztrálni az a kocsi. :D Ettől függetlenül elfogadnám otthonra, egy örök életre ingyen benzin/szerelési kártyával :D

[ Szerkesztve ]

(#27063) .LnB válasza rdt89 (#27062) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem nem mindig, de elég sokszor ez van. Ilyenkor azt dobja be, amit a játék elején választottál. Nekem a Supra-t. Nem értem miért.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27064) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap egy másik drift zónás elismerésem vált teljesítettlenné valamiért. Megint egy olyan, hogy 2 perc alatt csináljak meg két zónát. Megcsináltam megint. Nem néztem, hogy valóban elszámolja e, de 750 elismerés pont jár érte, és megint felvillant amikor teljesítettem. Szóval ha elszámolja, én nem bánom, 2 percenként bármikor megcsinálom 750 pontért. ;]
Hétvégén kipucolom az összes driftes feladatot. Meg nézek majd még valami fincsi teljesítendőt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27065) rdt89 válasza .LnB (#27063) üzenetére


rdt89
addikt

Horizon 1-be emlékszek minden verseny után megkérdezte, hogy az addig cirkáló kocsiban maradok, vagy váltok azzá a kóborlásba amivel versenyeztem. A 2-ik részre ki is vették eme remek feature-t :C

(#27066) batai15


batai15
félisten

Akinek nem megy az online xboxon az mindig lépjen ki belőle és indítsa újra. A quick resume bekavar...
Olvastam hogy bann hullám lesz a góliat miatt .
Na már most én kétszer is le toltam saját erőből , mások meg igazából csak a gázt nyomják. Honnan fogják tudni hogy ki hogy teljesítette ?
Rohadtul nem örülnék neki ha emiatt ugrana a játék főleg úgy hogy végig szenvedtem.

(#27067) motifator válasza rdt89 (#27062) üzenetére


motifator
senior tag

Próbáld ki, hogy berakod a kedvencek közé az autót, amivel kezdenél. Nekem is random a Suprával indított.

Azért van bug még bőven, néha nem őszinte a mosolyom :) online játéknál szinte rendszeres, hogy nem az első futam a kezdő verseny, hanem a második, vagy harmadik futammal kezdek, a többiek meg már rendesen elhúznak így összetettben. Tegnap vacsora miatt félbehagytam a VW buggy-s feladatot és elfelejtette a skill pontos és a Cross Country-s már teljesített feladatokat.

Funky + Jazz

(#27068) .LnB válasza batai15 (#27066) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt hol olvastad?
Tegnap reddit-en felmerült, hogy valaki egy hetes bann-t kapott. De mire olvastam, törölve lett a poszt, és írták, hogy valószínűleg kamu is volt.
Én nem látok ilyen infót. Engem ugyan nem érint, ez az én értelmezésemben masszív csalás. Meg is érdemli aki ezért kap. De kétlem, hogy nekünk kellene izgulni, aki egy köröket nyomott. Nekem a tiszta kör is megvan ott. Megvan minden versenyen. De tisztességgel csináltam mindet.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27069) motifator válasza laceszgamer (#27056) üzenetére


motifator
senior tag

Én a Corvette Stingray-el csináltam, kapott egy tuningot és elsőre meglett vele.

Funky + Jazz

(#27070) rdt89 válasza motifator (#27067) üzenetére


rdt89
addikt

Van a kedvencek között autóm, de le se kakilja. :D

(#27071) CJ4567 válasza stillmatic (#27036) üzenetére


CJ4567
veterán

A 2016-os Honda Civic jelenleg csak a Forzathon boltban(meg lassan talán az AH-bankl) elérhető, szóval azt megéri megvenni, ha érdekel az autó gyűjtemény.

No Sana No Life

(#27072) .LnB válasza CJ4567 (#27071) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hú ezt jó, hogy írod. Néztem, néztem de nem vettem meg. De akkor meg fogom. Agera-t meg majdnem megvettem, amikor észrevettem, hogy oda van írva, hogy megvan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27073) GalaHU válasza Wesder (#27039) üzenetére


GalaHU
őstag

Ez biztos az adásvételi szerződés apróbetűs részében volt... :) A "reklámok" másról szóltak, de sebaj...

Köszi a válaszokat!

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#27074) homerhamm válasza rdt89 (#27062) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem mindíg a jó autót adja be. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#27075) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Ti is találkoztatok egy olyan buggal, hogy a térképen a keleti tengerparton levő házat hiába veszed meg, teszed otthonoddá, állsz be, legközelebb ha játszom azt veszem észre hogy újra nem az enyém, nem tudok oda teleportálni?!

(#27076) rdt89 válasza homerhamm (#27074) üzenetére


rdt89
addikt

Szerencsés vagy akkor. :P ;]

(#27077) .LnB válasza Sidorovich (#27075) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van ilyen bug. Vagyis én úgy emlékszem, hogy a patch note-ban azt írták, hogy ez javítva lett. De akkor úgy néz ki, hogy nem minden esetben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27078) homerhamm válasza .LnB (#27077) üzenetére


homerhamm
addikt

Léteznek ilyen "személyes" bugok? Nekem megvan a keleti parton lévő ház, és nem bugos.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#27079) .LnB válasza homerhamm (#27078) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hogyne létezne. Nekem például egy ilyen se volt. A pálya alá sem estem be sose. Repülőket se láttam. Más meg igen. Teljesen kiszámíthatatlan, hogy kinél-melyik jön elő.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27080) laceszgamer válasza motifator (#27069) üzenetére


laceszgamer
addikt

Meglett nekem is közben 720-al, aztán emgint ott tartok, hogy még egy arcade kéne de persze arra nincs ember. :(

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#27081) keneseig válasza Wesder (#27052) üzenetére


keneseig
tag

Köszi azt még nem is ajánlotta fel a játék.Most vmi kincsesládát kéne megtalálnom...

(#27082) homerhamm válasza laceszgamer (#27080) üzenetére


homerhamm
addikt

Mert senki nem akar azzal játszani.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#27083) laceszgamer válasza homerhamm (#27082) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát nem hiszem el, hogy ebből a 10 millióbol ne jönne ki pár ember.
Mondjuk simán lehetne olyan is, hogy ha odamegyünk akkor több szerverről összedobja az embereket egy helyre, hogy mondjuk fixen feltöltse 5 vagy 10 emberrel a kört.

Bár lehet ez elég nagy ötlet még így, mikor ott tartunk, hogy egy stabil online rész amire várunk :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#27084) .LnB válasza homerhamm (#27082) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ez baromira nem igaz! :D
Ha csak azok összeállnának, akik itt sírnak az Arcade miatt, már meglenne egyből.
Tegnap én is tettem két próbát, teljesen esélytelen volt. De én nem kattogok ezen, ha nem , hát nem. :) Egyiken ketten voltunk, a másikon hárman.

És tényleg úgy gondolom, hogy itt nem az emberekkel van a baj, a szerver nem úgy merge-eli a játékosokat, ahogy kellene. Szerintem kevesen vagyunk egy session-ön belül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27085) laceszgamer válasza .LnB (#27084) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az a baj, hogy az is kell a heti adaghoz, bár azt nem néztem, hogy konkrét elismerés is van-e rá, de szerintem szinte biztos, hisz majdnem mindenre adja.
Bár azt megfigyeltem néha totál más dolgokat is mint ami történt. Volt hogy totál más autóval beadott valami olyat hogy egy másikkal romboltam x mennyiséget.

De ami még jobb volt tegnap úgy hogy zombi voltam beadta azt, hogy ne fertőződjek meg 180 másodpercig... hát végül is technikailag tényleg nem fertőzött meg senki :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#27086) .LnB válasza laceszgamer (#27085) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hogy ne lenne elismerés. Tegnap Arcade-on, amikor próbáltam csinálni, volt egy feladat, hogy "Dudálj ötöt". És kaptam rá elismerést! :DDD Mondom oké..

Amúgy nem kell. Bőven megvan minden kocsi az nélkül is. Egyáltalán nem kell. Én is azért tojom le. Ma meglesz a második kocsi a hetiből. A maradék két hétre meg már csak 40-40 pontot kell gyűjtenem a Évszakos két kocsihoz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27087) laceszgamer válasza .LnB (#27086) üzenetére


laceszgamer
addikt

Elején próbálom maxolni még a dolgokat, bár egyelőre sokkal könnyedebbnek néz ki mint a 4, igazából achi is csak az necces mikor kt pionírfutamot kell 3 csillagosra asszem 3 és fél percen belül, persze pont a két leginkább szivatósat.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#27088) .LnB válasza laceszgamer (#27087) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pionírokhoz még nem jutottam el. Lehet, hogy hétvégén sorra kerülnek. Kell egy gyors terepgép és ennyi. Gondolom. :U :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27089) NoMagix válasza .LnB (#27088) üzenetére


NoMagix
addikt

Bentayga terep S1 900 átmegy mindenen! :DDD

(#27090) .LnB válasza NoMagix (#27089) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak a Defender! [kép] Ritka, hogy nekem terep kocsi tetszen. Az nagyon bejön, külsőre értem persze. Tegnap aláztam vele azon a heti kaland futamon 3/3 win, leköröztem ellenfeleket. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27091) NoMagix válasza .LnB (#27090) üzenetére


NoMagix
addikt

Ez nagyon klassz, még egy centit sem mentem az enyémmel!

[ Szerkesztve ]

(#27092) floatr válasza homerhamm (#27059) üzenetére


floatr
veterán

Egy darabig mclarennel próbálkoztam én is, aztán nissan gtr, de egyik sem jött össze. Viszont van egy porsche, amivel bőven meglett egy random tuninggal.

(#27093) .LnB válasza NoMagix (#27091) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bizony. Ne tudd meg mennyi idő volt lefesteni színre azt a motorháztetőt (mert alapból fekete), színtévesztőként. :D Egész család segített.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27094) i@lex válasza laceszgamer (#27080) üzenetére


i@lex
őstag

Az xbox belső lfg-je megoldás lehet. Tegnap 5 órán keresztül 12-es konvojban toltuk, ha egy ember kilépett, jött is helyette más, mivel a poszt készítője okosan aktívan hagyta végig.

Volt olyan, ahol 5 perc megmaradt a 3. round befejezésekor. Közben szépen mindig hoztam az elismerésekhez kért autókat is, ha illett oda, ha nem. Annyian voltunk, hogy kb. D kategóriájú autóval is mehettem volna.

[ Szerkesztve ]

(#27095) homerhamm válasza floatr (#27092) üzenetére


homerhamm
addikt

En a McLarenre tettem egy összkereket, és addig húztam fel a motrot amíg S1 900 lett. Azt is ki kellett centizni, hol vágom le a kanyart. (Én mindig is utáltam, ha a Forzába egy sebességzónába le kell vágni a kanyart, mert ha túlságosan levágom, nem fogadja el. :( )

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#27096) .LnB válasza homerhamm (#27095) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért ennyire nem vészes az a zóna. :U
Ford GT-vel elég simán meg lehet csinálni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27097) Hege1234 válasza i@lex (#27094) üzenetére


Hege1234
addikt

ez micsoda?
xbox belső lfg
kicsit kifejtenéd mi merre található?

(#27098) homerhamm válasza .LnB (#27096) üzenetére


homerhamm
addikt

De!! Veszélyes!! ;] ;] ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#27099) NoMagix válasza .LnB (#27093) üzenetére


NoMagix
addikt

Akkor üdv a klubban, nekem a fiam szokott segíteni a festésben! :DDD
Van 2 festésem is amit a defenderre tervezek, majd megmutatom őketl

(#27100) gduck válasza homerhamm (#27082) üzenetére


gduck
addikt

Persze, hiszen csak néha van arcade esemény a térképen. Tegnap 2 óra alatt egyet se láttam. Bugos az egész játék :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.