Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27751) stillmatic


stillmatic
aktív tag

A heti játszótér most már rendre úgy alakul hogy az első forduló dönt, utána a vesztes csapat arra megy hogy minél hamarabb véget vessen a szenvedésnek. Az infectedet tökéletes csapatmunkával 24 másodperc alatt veszítettük el, a harmadik forduló zászlós játéka driftelgetéssel telt.
Komolyan nem volt a Playgroundnál egy ember sem aki hallott volna a játékmód népszerűtlenségéről? Minek ezt erőltetni?
Az elcseszett próba miatt megcsináltam de innentől csak ha muszáj lesz.

(#27752) stillmatic válasza soo277 (#27747) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Engem láttak mert ugye valaki mindig kihívott de vicces volt ahogy sorra felsültek. A vége is vakon telt

(#27753) Wesder válasza stillmatic (#27751) üzenetére


Wesder
félisten

Miutàn nem kell nyerni, nem làtom hol itt a probléma. Én sem húznàm el a jàtékidőt ha tudom hogy màr nem nyerhetem meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27754) stillmatic válasza Wesder (#27753) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Hogy továbbra is görcsösen ragaszkodnak egy olyan játékmódhoz ami a játékosok 99,9 százalékának csak nyűg.

(#27755) Wesder válasza stillmatic (#27754) üzenetére


Wesder
félisten

10-15 perc, kibírod. Egyébként meg tök jó jàtékmód ha normàlis csapatokat rak össze.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27756) Wesder


Wesder
félisten

Custom verseny, jónak néz ki: 776 076 472

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27757) NoMagix válasza Wesder (#27756) üzenetére


NoMagix
addikt

Van benne meló rendesen!

(#27758) Win-T


Win-T
senior tag

Hol a túróban van 20 napelem a játékban? Én szerintem még egyet sem láttam mióta megjelent.

(#27759) Wesder válasza Win-T (#27758) üzenetére


Wesder
félisten

Az egyik CC versenyen még keresztül is gàzolsz rajta. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27760) Qkackca


Qkackca
őstag

A múltkor hiányolta vki a Hospital adón lévő S.P.Y. számot, tegnap előtt adták ki a játék zenéjét, keressen rá a szíve szerinti oldalon.
(de pl: yt: https://www.youtube.com/watch?v=5U5O4wjJazU)

NoMagix: ha köll segítség trialhoz szólj ;)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#27761) Win-T válasza Wesder (#27759) üzenetére


Win-T
senior tag

De nehogy leírd hol van... nekem még sehol nem tűnt fel. :U

(#27762) NoMagix válasza Qkackca (#27760) üzenetére


NoMagix
addikt

Köll, én szóltam! :DDD
Holnap mikor?

(#27763) Wesder válasza Win-T (#27761) üzenetére


Wesder
félisten

4x csinàltam meg azt a versenyt, de a helyét meg a nevét se tudom. ¯\_(ツ)_/¯ (nem vicc) De biztos van napelemfarm.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27764) Qkackca válasza NoMagix (#27762) üzenetére


Qkackca
őstag

Dél körül vagy később, de írsz én meg válaszolok akár a xboxos alkalmazásban.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#27765) i@lex


i@lex
őstag

Pihenésképp, megtekintése erősen ajánlott!

[link]

(#27766) NoMagix válasza i@lex (#27765) üzenetére


NoMagix
addikt

Aha, sima liba... ;] :Y

(#27767) i@lex


i@lex
őstag

Prohardver klubos top 1 csávókámnak szólhatna valaki, hogy tök feleslegesen farmolja a már elkészült elismeréseket, ahogy megérkezik a patch, mindenkinek annyit fog mutatni, amennyit valójában megszerzett.

Csak még mielőtt túlhajtja magát. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27768) homerhamm válasza Wesder (#27755) üzenetére


homerhamm
addikt

Horizon Openben tök élvezhető a játszótér.

Éééés, végre PG meghallgatott, vaĺószínűleg lesz karácsonyi hangulat a játékba 2 hét múlva. :)) Jégpályával, gyűjthető hóemberrel. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#27769) parandroid válasza i@lex (#27767) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tényleg, ki ez a hulksmash? Tényleg itt van az illető? Mindig minden klubban van valami buzgómócsing, aki belép, anno a garmin futós csoportot is megtalálta valaki magának. Ott még van is értelme, mert mindenki annyi klubban lehet, amennyiben akar, de itt egy user, egy klub…

Szóval ezúton kérem az illetőt, hogy azonosítsa magát, ha hétfő reggelig nem sikerül, kiteszem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#27770) parandroid válasza Win-T (#27761) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az autópálya déli oldalán, középtájon. Onnét kellett nekifutni a villanyoszlopról lógó xp táblának. Látszik a térképen is, oda is fel van rajzolva.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#27771) NoMagix


NoMagix
addikt

El is felejtettem, ma reggel vettem észre hogy újra vannak csillagok a rangoknál!

(#27772) csab991 válasza parandroid (#27769) üzenetére


csab991
senior tag

Itt vagyok. ;]

i@lex: Elfogyott minden. ;] ;]

Horizon Tour-ban talált már valaki S2-es eventet egyébként?

[ Szerkesztve ]

(#27773) Qkackca válasza csab991 (#27772) üzenetére


Qkackca
őstag

Látod, a konkurencia el akar tűntetni/ visszafogni :D

Kb 4 tour-on voltam, azokban nem volt s2.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#27774) i@lex válasza Qkackca (#27773) üzenetére


i@lex
őstag

Ja semmi ilyen, de a fejlesztők elkezdtek bannolgatni, mostmár kb. mindenért.

Ismerős 220 milliót össze cheeselt, ma már inaktív volt neki minden Online cucc.

[ Szerkesztve ]

(#27775) csab991 válasza Qkackca (#27773) üzenetére


csab991
senior tag

Ha már unpaid beta tester vagyok, cheeselem amit tudok. :DDD Ha fixelik meg úgyis mindegy.
Már csak az S2 hiányzik de nem tudom hogy van-e értelme várni rá ha nem is dobja fel soha.

(#27776) Qkackca válasza i@lex (#27774) üzenetére


Qkackca
őstag

Viccnek szántam.
Amúgy lehet farmolni a már elkészült elismeréseket? Az szép ha igaz...

Bár a fejlesztők kezdhetnék magukkal a bannolást, vagy minimum kukoricán ülve püfölni a fejlesztőeszközöket, vagy azt aki rájuk erőltette ezt a kiadási dátumot...

4-ben csinálja valaki még a heti bajnokságot? Tök jó kategóriák vannak most is.

csab991: hát végül is mi fizettünk a betatesztelésért... szóval ja

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#27777) csab991 válasza Qkackca (#27776) üzenetére


csab991
senior tag

Remélem majd ilyen aktívan fogják eltüntetni a riválisok tábláról az ilyen pár másodperces időket is, számomra az a leginkább zavaró.

(#27778) .LnB válasza i@lex (#27767) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bazdki! Tudtam, hogy valami nem oké. 30k mínusz pontból, egyszer csak lett vagy 90k fourja. Gondolkodtam is, hogy nonstop játszott!? De nem akartam csaló kiáltani. Néztem, hogy nekem alig van már mit teljesíteni, nem értettem, hogy csinálta!
465. Lettem ma. :) Tisztán, tisza játékkal. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27779) Wesder válasza parandroid (#27770) üzenetére


Wesder
félisten

Neki napelem kell, nem a tàbla. Van valami accolade is hozzá.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27780) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fúú... Letoltam ma 40 arcade-ot egyhuzamban kb. Már amikor nem esett szét az egész, vagy connection problem. Vagy nem láttam leaderként az arcade zónát. :) Végére kicsit elegem lett, de összességében jó volt. Mivel sose kerültem jó helyre, ezért én csinaltam LFG-t rá. Órákon keresztül fullon voltunk. Pár PH! Klubtag is megfordult közben a Konvojban.
Még kell 9 vagy 10 az 50 teljesítetthez. Meg pár apróság, de lassan ez a része is fullos az accolade táblázatnak. Ja persze fullos lesz, ha nem lesz 3-4 feladat bugos ott is. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27781) csab991 válasza .LnB (#27778) üzenetére


csab991
senior tag

Kétlem hogy sokat hozott amúgy, egyedül a trükköknél voltak bugos accoladek amik resetelődtek. Egyébként 1598/1876.

(#27782) parandroid válasza Wesder (#27779) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A napelemfarmtól kell nekifutni a táblának… Illetve lehet a tábla túloldaláról is, de innét könnyebb.

csab991: Minden ok, keep up the good work! Csak nem állt össze a dolog. Itt még nem dicsekedtél a progressel. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#27783) Wesder válasza parandroid (#27782) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, hogy ott a napelemfarm, jó.... :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27784) csab991 válasza parandroid (#27782) üzenetére


csab991
senior tag

Távol álljon tőlem, ocdm így is triggerelődött folyamatosan a hibás accok miatt. De ha már dicsekvés, talán a Gauntlet volt a legnehezebb pálya ahol tiszta kört kellett futni, szerintem vagy 15-ször újra kellett kezdeni, de a végére vállalható idő lett.

(#27785) .LnB válasza csab991 (#27781) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Figy, nekem mindegy. Én magammal versenyzek. Top 1000 volt a cél. Aztán megszaladt, és mostanában a top 500-ban ingázok. De ha a képmentéseim nem csalnak, te egy hét alatt ugrottal 47000 helyet. :DDD És az, hogy engem megelőztél, úgy hogy közben én is csináltam folyamatosan, az oké. Na de i@lex-et is!? Nekem az tűnt fel inkább. Ő így is jóval előttem volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27786) i@lex


i@lex
őstag

Én itt tartok jelenleg. Közben meglett az 1000 is. :)

(#27787) .LnB válasza i@lex (#27786) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a kreatív rész az, ami nekem nem lesz meg. Kuncsorogni meg nem fogok a like-ért mert az baromi gáz. De ez nem is bánt. Tuningot se tudok megosztani, mert rengetegen jobban értenek hozzá. Rosszat meg nem akarok. Festésem van egy pár, de nem nagy cuccok. És mák kell hozzá, hogy rákapjon a nép. Ezért eddig van 2db like-om. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27788) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

De szííp csHacsi! [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27789) i@lex válasza .LnB (#27787) üzenetére


i@lex
őstag

Nekem ez tényleg egy alap menta szín, és egész egyszerűen nem értem miért eszik, de folyamatosan jön belőle a pénz, jó ilyen 20-30k, de akkor is.

(#27790) .LnB válasza i@lex (#27789) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondom, hogy mák. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27791) ETOM


ETOM
addikt

Beadja egyből kezdés után.. legyőzők gyors két játékost erre nem adja meg heti kihívást. :U

(#27792) Kisgépkezelő válasza i@lex (#27789) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Csak a szerencsén múlik. Nekem egy még az FH3-ban fél óra alatt összedobott rozsdás BMW "németből óccsóért" jeligével olyan, hogy már mindját 10k letöltésnél jár.
Olyanok amiken meg egy csomót dolgoztam hogy meglegyen az összes logó, aztán szépen is nézzen ki, az meg a kutyát nem érdekli. Van olyan festésem amihez meg két hétig csak a szükséges szponzorlogókat rakosgattam össze aztán jó ha napi 10 letöltés jön és az még a jobbik, mert van amire annyi sem, pedig szintén nem kevés munkám van benne.
Csináltam gyorsan egy rozsdás Mercit, hátha érdekel valakit, de az persze még mindig 0-nál jár. :DDD

.LnB: A 4-ben egy páran itt a fórumon összelájkoltuk egymás cuccait. Nem kuncsorgás az, hanem cserekereskedelem. ;]

ETOM: Azt nekem sem volt hajlandó beadni. Pedig ma végre így 3 hét után eljutottunk oda, hogy nemcsak hogy bennvagyok Eliminatorban, de még az ellenfeleket is látom magam körül. :C

(#27793) csab991


csab991
senior tag

Végre nem kell több Eliminatort nyerni. :DDD Ja de. :O

[ Szerkesztve ]

(#27794) Qkackca válasza .LnB (#27689) üzenetére


Qkackca
őstag

Tyű, ez ravasz megoldás, 33 sec lett nekem és nem adta meg, 30 alatti kell?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#27795) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Ezen jót röhögtem. Bementek online-ba 12 önvezető AFK kocsival, kipróbálni, hogy megy önmaga ellen AI. :DD

(#27796) csuvicsuva válasza Kisgépkezelő (#27792) üzenetére


csuvicsuva
őstag

"A 4-ben egy páran itt a fórumon összelájkoltuk egymás cuccait. Nem kuncsorgás az, hanem cserekereskedelem."

Aztán hamar rájöttünk, hogy kevesek vagyunk és két hónap alatt végül mindenkinek sikerült megszerezni AH-ból a Capri FE-t. Ha jól emlékszem, Qkackcának vagy négyet is. :DDD

Ez a trial agyhalál. Én nem tudom vezetni ezeket az autócsodákat, de mások sem nagyon. Mondjuk megvan a Meki F1 is, úgyhogy lehet, hogy elengedem.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#27797) Wesder válasza csuvicsuva (#27796) üzenetére


Wesder
félisten

Mi az hogy elengeded? Majd hétfő, vagy kedd, vagy szedra megcsinàljuk. :DDD (probably)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27798) Bazunga válasza Kisgépkezelő (#27795) üzenetére


Bazunga
tag

Ez hatalmas. lehetne építeni rá valami fogadós dolgot :DDD

(#27799) Emunem


Emunem
aktív tag

Na, hivatalosan is FH4 megvan, remélem ez nem krassol mint az 5.
jó játékot mindenkinek!

"... hát persze ..."

(#27800) ClydeBeka2 válasza csuvicsuva (#27796) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Fu nagyon egyetértek... Arconbaszhatná magát aki ezt igy kitalálta... Mondjuk azok az emberek se semmik akik X-es kocsival utolsó helyen becsordogálnak :((( :((( :(((

3X(!) buktuk el 50 ponttal ... Másfél órát minimum elbasztam rá kb a semmiért. Nem tudom, hogy csak én emlékszek-e könnyebbre FH4-ben, vagy későn kezdtem és akkor már csak a jobbak játszottak, de 2 próbálkozásnál sose tartott többe, hogy meglegyen, most legalább 15x megpróbáltam és NEM BMEG!! :((( :((( :O

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.