Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12551) SoldierL


SoldierL
senior tag

Aki Xbox-on nyomja, a kormánya precizen reagál? Nem késik?

(#12552) Norbi1974


Norbi1974
tag

Sajna nekem néha megakad multiban az FM7 és a játékot is bezárja (kb 3 hetente 1x napi 3 óra átlag játékkal), pedig fél éves One X-en tolom.

Xiaomi MI 8

(#12553) Norbi1974 válasza SoldierL (#12551) üzenetére


Norbi1974
tag

Nekem nincs kormányom (még), de akikkel együtt játszom FM7-ben senki sem panaszkodott csúszásra. Lehet hülyeséget kérdezek, de ugye nem a mutatott képhez viszonyítva nézed a csúszást, hanem az autó reakciójához?

Xiaomi MI 8

(#12554) Joccc07


Joccc07
addikt

De imádom ezt a játékot. Gondoltam megyek befejezem a weekly-t. Erre hát nem nem indul el a game. Oké akkor driver update van. Van? Van!
Kész. Indítás= instant crash. Oké semmi pánik. Alaphelyzetbe állítás. Valami hiba történt ezért újra kell telepíteni a játékot. :Y :W

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12555) Bib válasza Joccc07 (#12554) üzenetére


Bib
őstag

Van fent valami driver update progi ?

(#12556) bododani


bododani
senior tag

Hali! Online kalandra kvalifikálnom kell, de hol kell azt a Rangsorolt kalandot indítani? Sorry a furi kérdésért de nem találom :/

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#12557) Joccc07 válasza Bib (#12555) üzenetére


Joccc07
addikt

Nincs semmi. Vagy mire gondolsz pontosan?
2 havonta ezt el kell játszanom. Valami mindig történik a játékkal.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12558) DjDanee87 válasza bododani (#12556) üzenetére


DjDanee87
addikt

A menüben az online kaland fülön van a rangsorolt kaland. Ha jól emlékszem level 3ra kell felvinned gyorsjátékkal a különböző játékmódok szintjét, hogy a rangsorolt játék megnyíljon. A gyorsjáték a rangsorolt fölött van. Ott kell menned pár menetet, aminek semmi tétje nincs. És ha elérted a megfelelő szintet mehetsz majd a rangsoroltban.
A rangsorolás elég bénán lett megoldva a játékban. Elsőre kell játszanod majd 10 játékot, ami alapján besorol a játék egy rangra. Innentől lehet lépkedni fel-le további játékkal. Eddig nincs is vele gond. De szezononként (4 hetente) újra kell kvalifikálni magad, ami egyetlen játékot jelent már, csak az első alkalommal kell a 10. De maga a rendszer elég fos, nem csökken akkor sem a rangod ha kihagysz 1 szezont. Ezért akik eljutottak jobb helyre ők inkább csak mennek havi 1 játékot, hogy felírják magukat korábban megszerzett pozíciójukba, és bezsebelik a jutalmakat. Na nem mintha olyan nagy szám lenne a jutalom, de azért nem ártott volna valami jobban működő rendszert alkalmazniuk, ahol új szezonkor visszább esnek a játékosok, és akkor volna értelme az egésznek.

(#12559) bododani válasza DjDanee87 (#12558) üzenetére


bododani
senior tag

Szuper válasz, nagyon szépen köszi!! :R

[ Szerkesztve ]

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#12560) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok cd keys-ről merjem megvenni? Vette mostanában valaki? Volt vele baj?

[ Szerkesztve ]

(#12561) SidCorky


SidCorky
senior tag

Mikor szokott kiderülni, hogy milyen autókat lehet behúzni a következő szezonban?

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12562) csaba951 válasza SoldierL (#12560) üzenetére


csaba951
veterán

Minek érné meg ott megvenni? Ennyi pénzért megkapod akciósan a hivatalos MS Store-ban is.

(#12563) SoldierL válasza csaba951 (#12562) üzenetére


SoldierL
senior tag

27 font xbox-ra és pc-re egyben!!

(#12564) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Dugig van az AH Apollokkal. :D Mindenki meg akarja szedni magát, akinek volt talonban FPontja (2.000 FP egy darab). Még 500e kredit hiányzik a 2M-hoz a 812 ajándék kapcsán. Gondolom majd szinte egyszerre kapja meg mindenki azt az achievementet, szerintem lesz egy-két eladó is AH azokban a napokban. Remélem is, vennék ötöt. :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12565) csaba951 válasza SoldierL (#12563) üzenetére


csaba951
veterán

Mondom, pont mint MS Store-ban! ;)

Egyébként inkább vegyél Ultimate kiadást! Más konstrukcióban aránytalanul több pénzért tudod csak beszerezni a kiegészítőket.

[ Szerkesztve ]

(#12566) Darko_addict válasza Darko_addict (#12564) üzenetére


Darko_addict
őstag

OMFG. Sweet baby Jesus. :D
Be se töltött a kép, nem tudtam, hogy 100k vagy 20M kredit lesz, rákaptam, de megúsztam 870k-ból. :D
Épp Lambokat vettem, J-ket kerestem olcsón, javaslom nektek is. 2M-osokat vegyétek meg azonnal, és tegyétek fel 3M-ért 6, 12 vagy 24 órára. Az emberek 90%-a 3,7-ért árulja és sokan inkább megveszik azonnal és ekkor a 3M-sat választják. 10 perc alatt 4-et vettem, ehhez nem is kellett sok idő - 3-at 2M-ért, 1-et 1,5M-ért. 3,3M profit pofonegyszerűen. Na mindegy, épp rá akartam menni megint a Lambokra, de megálltam próba-szerencse a Ferrariknál és rákerestem a 812-kre. Hogy lehet ekkora szerencsém? :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12567) Darko_addict válasza Darko_addict (#12566) üzenetére


Darko_addict
őstag

Valaki játszik aktívan a Lego kiegészítővel?
Nem találom sem az utolsó UFO-fát, sem az utolsó UFO-hajót, valahova nagyon eldugták, de lehet nincs is és csak bugos. Valami vélemény?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12568) Daw93 válasza Darko_addict (#12567) üzenetére


Daw93
senior tag

Tuti hogy van, én összeszedtem mindet. Egyébként gugliztam egy képet mert az utolsót nem találtam az egyikből, azon ha jól emlékszem rajta volt az összes ufó és az összes idegen fa pozíciója is.

GTA Online: Daweee93

(#12569) parandroid válasza Darko_addict (#12567) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem megvan az összes, szóval nem bugos. Keress rá egy térképre googlen.

Amúgy miért vagy ennyire rápörögve a 812-re? Kb 1,5-2 hét múlva tele lesz vele az ah, de te is úgyis megkapod jutalomként.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12570) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ha valakinek problémát jelent az S2es szezonális bajnokság, ahol hátsókerekes középmotoros S2 autókkal lehet menni javaslom a McLaren 720S-t, gyári beállításokkal tökéletes, tuning sem szükséges. Első versenyre Maserati MC12-t vittem, csak azért mert gyorsabb = hamarabb letudom a futamokat. De az eső, RWD és a bénaságomnak köszönhetően csak második tudtam lenni. Akkor másik két versenyre inkább beültem a lassabb 720S-be, és azzal meg rommá tudtam verni az AI-t.
Úgy lett 3 másodperccel jobb köridőm, hogy ennek is csúszott a hátulja nem keveset. De a kisebb szint (S2 929) miatt az AI is lassabb, és beleférnek a hibák. Szóval ha másnak is nehezére esik az erős autót megfogni, ez a 720s szerintem jó megoldás erre a bajnokságra.

[ Szerkesztve ]

(#12571) SoldierL


SoldierL
senior tag

240 fokos a kormányom, miért nem engedi 270-ről lejebb venni? Van tippetek?

(#12572) Darko_addict válasza parandroid (#12569) üzenetére


Darko_addict
őstag

Koszi a terkepes tanacsokat!
Azert, mert most mar megvan az osszes jatekbeli auto a PO-kat kiveve. Mindegyik, de tenyleg mindegyik. :) Autogyujtemeny menubol eltunt a "nincs meg" opcio is. Regota hajtok erre, szivugyem volt.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12573) parandroid válasza Darko_addict (#12572) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, ezt megértem, nekem még 4 autó van ebben a listában. Igen, a 812 az egyik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12574) NoMagix válasza Darko_addict (#12567) üzenetére


NoMagix
addikt

Ha jól emlékszem, akkor 2000 tapasztalati pontonként adja be a megtalálható dolgokat!

(#12575) gxcman


gxcman
tag

Sziasztok
FH4-ben van garázs férőhely korlátozás, vagy a karaktertől függ mennyi kocsid lehet, mert nekem nem engedte átvenni a jutalom autót (sárdagasztás küldi) ki kellet kukáznom párat.

Vagy a garázs méret az adott házhoz ( amelyik otthonként van kijelölve ) igazodik....pld ha másik házba költözök annak üres a garázsa, és oda még fér autó tehát költözni kell?

Elvileg minden házat megvettem ezért furcsállom a dolgot.

(#12576) Darko_addict válasza gxcman (#12575) üzenetére


Darko_addict
őstag

Legjobb tudomásom szerint 750 darabos a korlátozás. Ebbe jó sok dupla autó bele kell férjen, de akár sok tripla is. :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12577) DaveHutt válasza DjDanee87 (#12570) üzenetére


DaveHutt
őstag

Köszönöm a tippet!

Más: ott szakadjon meg a kedves programozó, aki 2000 FP-ben határozta meg az Apollo Intenso árát, ahol van. 15 Forzathon kéne nekem hozzá, miután a heti kihívásokat teljesítem. Bocsánat, már csak 14. Hatalmas nagy kibarmolás ez a családos játékosokkal.

(#12578) GhanBuri Ghan válasza DaveHutt (#12577) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Pár hete volt valamire jutalomautó az Apollo IE, azt hittem, mindenkinek van már egy.

(#12579) DaveHutt válasza GhanBuri Ghan (#12578) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nem azért 20 millió az AH-ban, mert mindenkinek megvan.

(#12580) CJ4567 válasza DaveHutt (#12579) üzenetére


CJ4567
veterán

Azért 20 millió, mert a játékosok veszik, mint a cukrot, ezért felment az ára 20 millióra.

Amúgy csináld meg a heti Forzathon-t, 100 FP-t ad alapból, vagy 200-at, ha megvan a duplázó ház.

No Sana No Life

(#12581) DaveHutt válasza CJ4567 (#12580) üzenetére


DaveHutt
őstag

Mintha nem csinálnám. Mercedes kuldik 200 pont, heti 7 kuldi 140 pont, 60 az osszes teljesiteseert. Ez igy 400 osszesen. Tehat meg hianyzik 1600 pont. Ha nem tettel felre, akkor ez 27 Forzathon. Sok a 2000 akarki akarmit mond, 1000 eleg lett volna.

(#12582) Joccc07 válasza DaveHutt (#12581) üzenetére


Joccc07
addikt

Plusz óránként tudsz 60-at szerezni Forzathon Live-val.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12583) GhanBuri Ghan válasza DaveHutt (#12579) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Egészen pontosan nyolc hete volt a Próba jutalma.
[link]
Úgy emlékszem, az tényleg elég rázós volt, S2 autókkal, esőben, végül egy Astonra találtam nagyon stabil beállítást.

(#12584) CJ4567 válasza DaveHutt (#12581) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem most van 5000 körül asszem, egy ideje abbahagytam a heti kihívásokat, 80%-ra megyek összességében, vagy már annyira se, mert nem éri meg általában.

No Sana No Life

(#12585) SoldierL


SoldierL
senior tag

Légyszives megnéznétek nekem, hogy nálatok engedi e átállítani a kormány szöget? Nekem 270-ről nem engedi 240-re.

[ Szerkesztve ]

(#12586) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Erre mennyi esélyem lehetett?:D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12587) DaveHutt válasza Joccc07 (#12582) üzenetére


DaveHutt
őstag

Aránytalanul sokat kell érte grindolni.

(#12588) DjDanee87 válasza Darko_addict (#12564) üzenetére


DjDanee87
addikt

Hogyan lehetsz annyival előttem ebben a 2 milió gyűjtésben?

Én megjelenés óta játszom, megcsináltam minden ilyen pénzt termelő vállalkozást amint kijöttek (max pár nappal később), és kicsivel több mint 1 millió credit hiányzik még.
Nekem megvan az 812 még abból az első Forzathonból, szóval nem a kocsi érdekel, csak nem értem hogyan lehet neked ennyivel több pontod ebből. :F

(#12589) parandroid válasza DjDanee87 (#12588) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ott valami bug lesz, mert én jelentős lemaradással csináltam meg a vállalkozásos sztorikat fullosra (elsőre csak átszaladtam rajta, hetekkel később lett meg mindenen a 3 csillag), és így is 1,35 millió cr bevétel körül számolt már el.

Amióta maxos, azóta olyan 12-13k cr körül ad naponta egy sztori, kevesebb csillaggal sem volt sokkal kevesebb, olyan 10-11k mindig megvolt belőle. Ez alapján kb napi 35-36k jön össze, az háromnaponta 100k fölött kell legyen, azaz olyan heti 240k körül kell, hogy adjon. Tehát a sztorikártyák megjelenésétől számítva kb 8 hét alatt össze kell jönni a 2M creditnek.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12590) DjDanee87 válasza parandroid (#12589) üzenetére


DjDanee87
addikt

Akkor nekem később jön össze, mind1.

A forzathon feladatnál mi is volt a megoldás arra mikor nem számolja a kilométereket? Mentem offroad, úton, versenyen de 0,1 km-nél áll a számláló bármit csinálok. Tudom másnak is volt hasonló hónapokkal ezelőtt, csak nem emlékszem mi volt rá a megoldás.

(#12591) Joccc07 válasza parandroid (#12589) üzenetére


Joccc07
addikt

Nálam ~1.7millió van és a legos el sincs kezdve.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12592) ETOM válasza DjDanee87 (#12590) üzenetére


ETOM
addikt

Úgy rémlik valaki azt írta 60-ról 30 FPS-re állítás oldotta meg.

(#12593) Reaper válasza DjDanee87 (#12570) üzenetére


Reaper
őstag

Köszi a tippet, már vagy 4x kezdtem újra a fullos S2 autóparkommal, de a mocsok eső miatt nem jött össze. Na így, a gyári McLarennel, sima ügy volt. :R

(#12594) parandroid válasza Joccc07 (#12591) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A legós nem is kell hozzá, csak a vállalkozások: a bérautós, a taxis, meg a biztosítós. Nekem sincs még meg minden sztoris csillagom, a drift club 1-ből hiányzik még 15, a skilles sztoriból meg még 4. Elsőre mindig csak átrohanok ezeken, aztán ahogy időm van, úgy elszöszölök velük. Nagyjából ennyi hiányzik amúgy a játék kimaxolásához, no meg a drift zónák az alapjátékban, illetve pár tucat brick challenge a legós kiegben.

Sajnos kevés a játékidő, azt meg elviszik a szezonális feladatok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12595) Joccc07 válasza parandroid (#12594) üzenetére


Joccc07
addikt

Ja sry. Azt hittem az is beleszámít. Nálam minden kész csak a legós sziget nincs meg befejezve. Csak ahogy te is mondod az idő itt a legnagyobb gond. :D

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12596) DaveHutt


DaveHutt
őstag

FH4 Lego DLC-t kimaxoltam, maradt néhány Achi az online részekhez, amihez nem fűlik a fogam. 200 óra versenyzést adott nekem a játék, minden forintot megért. Visszanézek majd néha, ha jön vmi érdekes update. Most pedig jöhet a Forza 3, botrányosan lemaradtam az Achikkal benne.

(#12597) DjDanee87 válasza ETOM (#12592) üzenetére


DjDanee87
addikt

És tényleg. 72-re állítva játszom, mert 144 FPS úgysem lenne meg. Borzalmas volt levéve 36ra, de így legalább tényleg számolta a megtett utat és meglett a heti cucc, köszi.

(#12598) bododani


bododani
senior tag

Üdv! A NAT tipusa mérkéselt nekem sajnos. Javítára mentem, de nem segített. Mit tehetek?

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#12599) DaveHutt válasza bododani (#12598) üzenetére


DaveHutt
őstag

Net szolgáltatódnál kérd, hogy tegyenek open NATra. Indokként azt jelöld meg, hogy nem tudsz online játékokkal játszani konzolon.

(#12600) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Na csak bosszantottak ezek a szezonális versenyek. MR Spotlightra tuti tipp: Honda NSXR S2 901-re tuningolva elfogadja a gép indulónak, az ellenfelek nekem mind S1-esek voltak. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.