Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12301) CJ4567 válasza Redneck (#12299) üzenetére


CJ4567
veterán

Sajnos nem tudnád megvenni az autókat az aukciós házban, mert nem "vetted meg" a DLC-t.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#12302) Redneck válasza CJ4567 (#12301) üzenetére


Redneck
veterán

Oh, shit happens. :W Nem látom a Storeban a tartalmat, de nem értem akkor miért nem vették ki a játékból is. Se pénzért, se ingyen nem engedi megvenni. Elég szomorú. Azért kíváncsi vagyok mit írnak rá. Hátha van valami megoldás, elvégre ingyenes.

Anno az EA-vel jártam így. A lemezes Shift 2-höz Originen szedtem le a Speedhunters DLC-t. Miután elérhetetlen lett a kliensben, többet nem tudtam leszedni, hiába volt korábban ingyen.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12303) rdt89 válasza Redneck (#12299) üzenetére


rdt89
addikt

Én a lehető legalacsonyabb áron ha gondolod felteszem 1 órás licitidővel aukciósházba az F50-et. Szép autó imádom klasszikus de a garázsomból már kipotyognak az F50-nek. :)

(#12304) szTotyy válasza Redneck (#12299) üzenetére


szTotyy
őstag

Ezek az e heti terep pályák nekem is nagyon tetszettek, pedig nem a kedvenceim. Élvezet volt rajtuk menni, pont jó a hosszuk is.
Ezeket a pályákat el lehet valahogy érni később is, vagy az évszakos eseményeknél lehet rajtuk menni?

(#12305) SidCorky válasza szTotyy (#12304) üzenetére


SidCorky
senior tag

Ez engem is érdekelne, a Holden kupás nagyon szűk erdei pályát kerestem, hogy haverral csapassuk rajta, de nem találtam.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12306) Daw93 válasza szTotyy (#12304) üzenetére


Daw93
senior tag

Én mentettem már el kedvencekbe ilyen pályát.
Ahol indul a verseny ott rákeresel a készítő nevére és feldobja az általa készítetteket. Esetleg a játékos által megadott pálya nevére kereshettek még rá.

GTA Online: Daweee93

(#12307) rdt89 válasza SidCorky (#12305) üzenetére


rdt89
addikt

Verseny előtt kiírja, hogy melyik játékosnak a pályáját használja a Forza.

Nekem is tetszettek ezek a terepversenyek, tiszta Colin feeling-je volt. :)

(#12308) Redneck válasza rdt89 (#12307) üzenetére


Redneck
veterán

Mindenképp le akarom menteni ezeket, mert nagyon jók lettek. Végre nem unalmas árkon-bokron, széles földúton csapatás, hanem igazi UK rallis pálya.

Más:
Egy napig tartott az örömöm, megint a "low streaming bandwith" üzenetet kaptam. Írtam ezügyben is az MS-nek, kíváncsi vagyok mit dobnak. Gondolom a szokásos 0 supportos hadoválás, a legfrissebb driverekről ésatöbbi... Valamit elcsesztek a portolással rendesen, mert a legújabb konfigokkal is jelentkezik sokaknak.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12309) Bib válasza Redneck (#12308) üzenetére


Bib
őstag

Szerintem pedig nem rossz a géped, csak lehet a Windowsod nem az igazi. A win10 nagyon jó rendszer, nem kell mellé semmi szarságot feltenni, max a videókártya drivert és már mennie kell a játéknak. semmilyen overlay progit nem szeret a játék. Hangokkal sincs semmi gond, forzákban mindig jó.Én most 2 hete a lapozófile-t is kikapcsoltam és így sincs semmi baja.
Esetleg próbáld így :
Az fps 60
Engedélyezd a vsync-et
Extrém minőségű dinamikus geometriai csökkentés Ultra
Dinamikus geometriai minőségének csökkentése magasra
Csökkenteni az MSAA 4 x 2 x

(#12310) Redneck válasza Bib (#12309) üzenetére


Redneck
veterán

Extreme beállításról mentem le Ultrára, hátha eltűnik a dolog, de nem.
Nincs semmi szarság, új, tiszta és jogtiszta Win10 Pro. Mivel a 1903 bugos volt, visszaálltam 1809-re. Csak VGA driver, böngésző, videólejátszó, tömörítő program van telepítve, és jelenleg az egyetlen játék a Forza.
Afterburner nem fut, de a Shadowplay igen. Mondjuk tökmindegy, mert nélküle is csinálta.

Mielőtt kihozták erre a hotfixet, redditen az a tanács ment, hogy magas prioritást kell adni a Forza exenek, és Highon kell játszani. A hivatalos Forza fórumon azóta is tele van kommentekkel ez a topik. High-end konfigokon is jelentkezik.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12311) Bib válasza Redneck (#12310) üzenetére


Bib
őstag

Mondjuk amíg nvidiám volt, akkor is szigorúan csak drivert tettem fel , az experiencet még véletlenül sem.

(#12312) Redneck válasza Bib (#12311) üzenetére


Redneck
veterán

A Shadowplay tökéletes felvevő, mást nem használok belőle. Nem frissíthet drivert, és nem optimalizálhat játékot. Anno én is ellene voltam, de az említett funkció nagyon jól sikerült, és az UI is korrekt.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12313) CJ4567 válasza Redneck (#12310) üzenetére


CJ4567
veterán

High beállításokon is előjön a hiba?

No Sana No Life

(#12314) Feri7619


Feri7619
tag

Sziasztok!
Nekem most tette a win10 fel magát 1903-ra. Sokáig nem ment a gép.
Előzőleg tegnap 1809-en volt egy fagyásom a játékban,és utána már nem indult az intro után a játék.
Frissült 1903-ra a win, gondoltam megoldja, vagyis ez olyan, mintha friss wint tettem volna fel... de most sem megy a játék.
A mikrofon le van tiltva, reseteltem a játékot majd újra szinkronizáltam. Így sem jó. Leszedtem a riva stat servert a gépről, a legújabb driverek vannak fenn, a Defendert is kikapcsoltam, lapozófájl kikapcs, de nem indul a jéték.
Tűzfalhoz hozzá adva a játék! Végső tehetetlenségemben uninstalláltam, majd újra tettem a játékot, de ez sem oldotta meg a problémát. Az intro után lefagy, amikor a MClaren senna intro után továbbot kellene nyomni. A Store-ba és az xbox-ba is be vagyok jelentkezve.
Már benne van vagy 80 óra játékom. Csinálnám a heti küldit, de így nem birok bejutni...
Volt mostanában valakinek ilyen hibája, ami meg is oldódott?

(#12315) ETOM válasza Feri7619 (#12314) üzenetére


ETOM
addikt

"lapozófájl kikapcs"

Ez szerintem inkább bekapcsolva legyen. :)

(#12316) Joccc07 válasza Feri7619 (#12314) üzenetére


Joccc07
addikt

Mit értesz az alatt, hogy lefagy? Nem megy tovább a kép? Kilép? Vagy csak nem jelenik meg a folytatás gomb?

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12317) Feri7619 válasza ETOM (#12315) üzenetére


Feri7619
tag

volt bekapcsolva is a lapozó fájl.
Igen, kilép az asztalra. Az enter gombot lenyomva az intro-nál, kilép az asztalra és ennyi, ennél tovább nem megy. Így értettem a kifagyást.
Ja.. és hát Forza Horizon 4-ről van szó!!!!
Nincs már több ötletem.

[ Szerkesztve ]

(#12318) ETOM válasza Feri7619 (#12317) üzenetére


ETOM
addikt

"Frissült 1903-ra a win, gondoltam megoldja, vagyis ez olyan, mintha friss wint tettem volna fel... de most sem megy a játék."

Nem teljesen olyan mivel megmaradnak a beállítások meg szinte minden (egykét dolog áll vissza maximum)
Szóval egy teljes Windows 10 újratelepítés megoldhatja a dolgot. Ha az után sem megy akkor jön a baj. :DDD

(#12319) Redneck válasza CJ4567 (#12313) üzenetére


Redneck
veterán

Megnéztem, igen. :W

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12320) csab991


csab991
senior tag

Nálatok nem resetelődött a heti forzathon? Nekem újra meg kellett csinálnom, pedig kész volt már. Másodjára is megadta a 200 pontot, de a hetit nem írja teljesítettnek.

(#12321) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Köv. probléma, megcsinàltam az összes Seasonal Championshipet Britanniában, Fortune Islanden és Lego Worldon. Maradtak a nem championshipek: a Playground meg a közösségi cucc, 65%-on áll a Spring Festival. Nem kapom meg a Spring Achievementet érte. Előző szezonban a csak brit championshipekre megadta a Winter Achit. Most mi a tosz van szerintetek?

(#12322) CJ4567 válasza DaveHutt (#12321) üzenetére


CJ4567
veterán

Csak az számít a Playlistbe, amit a Playlistben látsz. Ebben nincs benne a LEGO DLC, FI, csak az alapjáték.

No Sana No Life

(#12323) btf


btf
aktív tag

Bár még tart a stream, 2 fontos dologról volt szó a Forza Monthly-ban:

FH4-be új Story jön: Top Gear

Megszerezhető járművek a Story végigjátszásakor:

2014 Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 (ezért ki kell maxolni a story-t)
2017 Mercedes-Benz E 350 D 4Matic All-Terrain "Project E-AT"
2018 Top Gear Track-tor

FM7-nél az augusztusi lesz az utolsó update a játékhoz. (aztán már a következő projectre fognak koncentrálni, gondolom = FM8)

Én sajnálom az FM7-et, pár új pályát még elviseltem volna, akár fizetős DLC-ként is...

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#12324) CJ4567


CJ4567
veterán

FH4 Stream összefoglalás.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#12325) Feri7619 válasza ETOM (#12318) üzenetére


Feri7619
tag

Nem kell újra telepíteni. Játék közben fagyott ki, és utána nem tudtam felmenni az win 1809-es verzióján sem. Persze az újon sem. Félek kifagyáskor rosszul mentette a microsoft szerverre a játékot, és mindig hibásan tölt be.
Csak reméltem hátha valaki más is találkozott mostanában evvel problémával, hogy intro utáni enterre kidob az asztalra.

[ Szerkesztve ]

(#12326) Feri7619


Feri7619
tag

Ez az a probléma, és úgy látom sokaknál...
https://www.youtube.com/watch?v=1yHBXCspN4U

(#12327) rdt89 válasza btf (#12323) üzenetére


rdt89
addikt

A Track-tor veszett brutálisan néz ki. Szerintem egyik Forza se kapott ennyi támogatást-autófrissítést, folyamatos új kihívást, mint a Horizon 4. Nálam Játékidőkben így áll a Forza: Motorsport 5: 101 óra, Horizon 2: 202 óra, Motorsport 6: 205 óra, Horizon 3: 300 óra, Motorsport 7: 245 óra és jelenleg a Horizon 4: 415 óra és még kicsit se untam bele a játékba, ha jön új sztoriszál is ki tudja mennyinél állunk meg. Bár a Motorsport 4 kb 10 ezer óráját semmi se fenyegeti, de az X360-as történet. :)

(#12328) szTotyy válasza rdt89 (#12327) üzenetére


szTotyy
őstag

Az tízezer, vagy csak elírtad? :Y
Az nem hogy gombócból, de még rizsszemből se kevés!
Ennyi játék után a Forza fejlesztői igazán ajándékozhattak volna egy díszdobozos példányt! :D

(#12329) rdt89 válasza szTotyy (#12328) üzenetére


rdt89
addikt

2011-2015ig szinte minden nap Motorsport 4-eztem, nem elírás nagyon ráfüggtem arra a játékra, az volt az első Forza amivel játszottam. :D

[ Szerkesztve ]

(#12330) DaveHutt válasza CJ4567 (#12322) üzenetére


DaveHutt
őstag

Újraindítottam az Xboxot, beadta.

(#12331) Ernesto78


Ernesto78
aktív tag

sziasztok!

Szeretnék venni Forza játékokat, ezért fordulok hozzátok.
Xbox One-ra szeretném venni. Már megvan a Forza Horizon 3 és 4 valamint a Motorsport 6 és 7.
Mely további Forza játék kompatibilis a One-al? Vehetek Xbox 360 játékokat, úgy mint Forza Motorsport 2,3,4,5 illetve Horizon 1,2?

Köszönöm :R

(#12332) btf válasza Ernesto78 (#12331) üzenetére


btf
aktív tag

A Horizon 1-2 és Motorsport 5 már nem kapható digitálisan a MS áruházban, csak lemezes formában tudod beszerezni, esetleg kód formájában. (szerintem manapság kb. fillérekért)

Az első (X360-as) rész visszafele kompatibilis, ráadásul ha XBOX One X-ed van akkor 4K felbontáson fog futni.

A második pedig kijött One-ra. (ez még kijött X360-ra, de a kettő között ég és föld a különbség)

Ha kihagyod a Motorsport 5-öt szerintem nem veszítesz sokat, én csak azért vettem meg még anno digitálisan, hogy pörgessem a Forza pontjaimat. (Car pass-al együtt volt kb 2,2k :C )

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#12333) Ernesto78 válasza btf (#12332) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

ha jó értem akkor a Motorsport 5 és Horizon 2 csak One-ra kiadott verziót keressek és Horizon 1 pedig lehet 360. Többi akkor nem kompatibilis? Nagyon élvezem az összes autós játékot. Kár hogy nem sok Need for speed van One-ra. Köszi

(#12334) btf válasza Ernesto78 (#12333) üzenetére


btf
aktív tag

Igen, FH2-ből a One verzió kell neked.

Az FM5 már csak arra jött ki, egyébként a konzol nyitócíme volt 2013-ban.

A FH első részéből pedig csak 360-as verziót fogsz találni, ami ahogy írtam, fog menni One-on is. (FAT és S konzolon az eredeti 720p felbontásban, X-en akár 4k-ban.)

A Motorsport 1-4-ig pedig nem kompatibilis a One-al.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#12335) Ernesto78 válasza btf (#12334) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

Nagyon sokat segítettél! Hálás köszönet! Már alig várom, hogy megszerezzem őket! X-et vettem :-)

(#12336) rdt89 válasza Ernesto78 (#12331) üzenetére


rdt89
addikt

Sajnos a Motorsport 4 nem lett visszafele kompatibilis, bár mondjuk akkor kiürülne a M7 Online részlege, mert ha Motorsport a mai napig azt mondom a 4 volt a legjobb, nem mint ha a többi rossz lenne, de a 4 azt nagyon odatették minden téren. Így jelenleg XO-n játszható Forza lista: Horizon 1-2-3-4 (Csak az 1 x360-as verzió futtatható One-n, valamint a 2-höz votl Halálos Iram kiegészítő/ Motorsport 5-6-7 /ezek mindegyike XO-ra jelent meg./

CDkeys-en a
Motorsport 5 digitálisan: 9,99font
A Horizon 1: 9.99 font
A Horizon 2 10th Edition: 14,99font

Ha kellenek linkek azokat is tudok mellékelni :)

[ Szerkesztve ]

(#12337) Ernesto78 válasza rdt89 (#12336) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

Ezek nagyszerű áron vannak számomra. Rákeresek a honlapon. Köszönöm szépen! :R

(#12338) Daw93 válasza rdt89 (#12336) üzenetére


Daw93
senior tag

Én meg mit meg nem adnék, hogy a Horizon 2-t kiadják pcre.. De kb 0 esély van rá :D

GTA Online: Daweee93

(#12339) Ernesto78 válasza rdt89 (#12336) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

Hát a horizon 1-et nem találtam sajnos :(

(#12340) btf


btf
aktív tag

Kint van az új FH4 patch, tartalma

Nálam 3,5GB-ot szed. (PC-n töltöm)

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#12341) Ernesto78 válasza rdt89 (#12336) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

Sajnos úgy látom nem beszerezhető már CDkeys-en. Hiány cikk. Esetleg van máshol? köszi

(#12342) rdt89 válasza Ernesto78 (#12341) üzenetére


rdt89
addikt

Sajnos máshol nem találtam, csak cdkeys-en. :(

(#12338) Daw93:
A bal oldali vezetés bizony már hiányzik nekem is :)

[ Szerkesztve ]

(#12343) Ernesto78 válasza rdt89 (#12342) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

akkor marad a lemezes

(#12344) Daw93 válasza rdt89 (#12342) üzenetére


Daw93
senior tag

Nekem nem csak az lenne új hanem az egész játék. Nincs xboxom de sok videót láttam a FH2-ről és nagyon bejött az egész. De csak ezért nem vettem egy Xboxot, annyit nem ér nekem

GTA Online: Daweee93

(#12345) szTotyy válasza rdt89 (#12342) üzenetére


szTotyy
őstag

Mármint a másik bal oldali közlekedés? :P :)
Én sokszor megyek a "normális" oldalon, csak Edinburgh felé sok a szembejövő őrült! :D

(#12346) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na úgy néz ki hogy kivettek Nat mögül a szolgáltalónál, végre jó lesz! :D
Este csapatási ? Persze én nagyon kezdő vagyok van egy jóféle RS6-om, mert a név kötelez meg tavasz van épp :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12347) Daw93 válasza Kiskokó (#12346) üzenetére


Daw93
senior tag

Azért ne éld bele magad, sose tudni a forzánál :D
Én este 10-ig melózom még szombaton is, szóval nem valószínű hogy össze tudjuk hozni, max vasárnap. Esetleg jövő hét.

GTA Online: Daweee93

(#12348) szTotyy válasza Kiskokó (#12346) üzenetére


szTotyy
őstag

Na!
Akkor az első évszakokat letoltad már gondolom.
Igyekezz még ma megszerezni a Rimac elekronyos kocsit, holnap már új évszak, új megszerezhető kocsik.
Én este 10 után tudok segíteni, ha kell.

(#12349) rdt89 válasza Daw93 (#12344) üzenetére


rdt89
addikt

Én anno pont a Forza miatt mondtam, hogy rendben nincs több PC fejlesztés kell egy box, 40-ért találtam is egyet 4 éve, azóta nem kellett rá költeni, és a FH2 nagyon jó játék minden percét áldom az eszemnek, hogy anno vettem egy használt 2013-as xbox-ot és ajándékba kaptam hozzá a Motorsport 5-6 és H2-t. Annyira még sose voltam a bőség zavarába mint akkor. Viszont csak a Horizon 2-ért tényleg nem éri meg konzolt beszerezni, főleg ha már PC-n meg van a 3-4. :)

(#12345):
Ne is mond, hihetetlen mennyi bug van a játékba, egy autó se találja a saját sávját, ezek az Európaiak. :C :C :DD :DDD :C

(#12350) Kiskokó válasza szTotyy (#12348) üzenetére


Kiskokó
veterán

Azt hol tudom megszerezni ?
Kéne valami privát discord vagy ts ami akár GTA nak is jó lenne.
Vagy van ilyen ?

Ma szerintem csak 10 felé tudok felmenni.

XBOX állapotnál végre mindent rendben ír. de fel még nem léptem de muszáj jónak lennie.

Dawe : majd csak valamikor !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.