Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12701) CJ4567 válasza Joccc07 (#12700) üzenetére


CJ4567
veterán

Drift, egyedüli, csapatos, mind a három számít, szóval elég abból lejátszani a 10-et, amit a legjobban szeretsz.

No Sana No Life

(#12702) rdt89


rdt89
addikt

Már megszoktam, hogy az évszakos versenyeken ahol közösen kell versenyezni a csapattársaim fellöknek, leszorítanak, de ilyennel még nem találkoztam. A 3 versenyből simán nyertük az első 2-t és a 3ik versenyre meg a fele társaság kilépett, meg se várva a jutalmat, pedig már csak az is elég lett volna ha light-osba körbe kocsikázik. Lehet nem volt elég kihívás és izgalom, hogy nem a 3ik verseny fogja eldönteni, hogy megnyerjük-e. :D

[ Szerkesztve ]

(#12703) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
FM7 logitech G29 PC- n.
Hogyan tudok könnyedén váltani a kormány beállítások között?

A gondom, hogy már több mint 40 beállítás van /nem tudom hogy csináltam/ ha állítom, majd mentem, szerintem mindig újat ment. Nem tudom hogy kell felül írni.
Igazából 3 beállítás kellene csak, egy a 900 fokos, egy a 360 fokos plusz egy a drift nek. De valamit rosszul csinálok, mert mindig új keletkezik.

(#12704) DjDanee87 válasza lanszelot (#12703) üzenetére


DjDanee87
addikt

Amikor én csináltam is lépett ki valaki 2-0 ellenére. Azzal a kocsival ment, ami felakad a harmadik pályán az úton lévő kis fémlapban. Lehet ez zavarta, de én a helyében akkor is maradtam volna a rewardért.

(#12705) Redneck


Redneck
veterán

Hogy tudom törölni a Forza Horizon 4-et? Rámentem a start menüben hogy eltávolítás, és el is tűnt minden appból, de helyet nem szabadított fel... :U Lemezkarbantartó és újraindítás sem segített.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12706) Tarisznyarak válasza Bib (#12679) üzenetére


Tarisznyarak
tag

Nekem egy kicsit sötét folt a játékban az aukciózás, de hogyan lehet ennyiért eladni egy ilyen kocsit?

(#12707) rdt89 válasza DjDanee87 (#12704) üzenetére


rdt89
addikt

A 3ik meccs elején még el se kezdődött léptek ki. :)

Más:
A Heti kihívásos Ford Mustang alá tettem 4x4 meghajtást, pont A800 és kategóriájában szinte verhetetlen lett, azzal vertem a mezőnyt. Ajánlom mindenki figyelmébe aki küzd az online versennyel, kezes és marha irányítható és a gyorsulása is brutál. :)

(#12708) rdt89


rdt89
addikt

A héten mutatják be az új NFS játékot, vajon hány embert fog elcsábítani a Forzától? :C

(#12709) Bib válasza rdt89 (#12708) üzenetére


Bib
őstag

Évek óta tök gáz a NFS, úgyhogy forzáról kb senkit :)

(#12710) Bib válasza Tarisznyarak (#12706) üzenetére


Bib
őstag

Mostanában megpróbálom a különböző kocsikat feltenni, amiből 2 vagy több van eposzi, legendás, ritka aztán megnézem mit enged beállítani. Ami nagyon ritka azt engedi felnyomni magas árért és hamar el is viszik.

(#12711) Darko_addict válasza Bib (#12709) üzenetére


Darko_addict
őstag

Én nagyon szerettem a Payback-et! :P
Multi része szörnyű volt, csak a lökdösődésről szólt, a sztori után nem sokkal abba is hagytam.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12712) Bib


Bib
őstag

Újabb eladás rekord. Ki érti ezt? Ennyire kapós?

(#12713) Darko_addict válasza Bib (#12712) üzenetére


Darko_addict
őstag

Én is most raktam fel egy GTO-t, izgatottan várom az eredményt. :D (11M / 20M)

De kár érte! :D

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12714) csab991 válasza Bib (#12712) üzenetére


csab991
senior tag

Ez tényleg jó ár, én valami 5M CR körül passzoltam el. :D

(#12715) Darko_addict válasza csab991 (#12714) üzenetére


Darko_addict
őstag

Ezek ketyósok. :D

Ezzel együtt meglett a háromszázadik millió. Cél a négyszáz! Kivéve, ha valaki nem kér pénzt a fórumból, mert akkor megint a 300 lesz az. :D Amúgy látjátok... Hiába van bőven, szeretem eladni az ilyen kisértékű vackokat is. :K

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12716) csab991 válasza Darko_addict (#12715) üzenetére


csab991
senior tag

Hogy van türelmed a kis értékűeket is eladni?? :D Én már arra is sajnálom az időt hogy kukázzam őket.
Nekem adhatsz 100M-t nyugodtan, azzal 500M lesz. A célom, hogy elérjem a 999M-t és utána az enyészetbe vesszen a sok CR ami azután jön. :D

[ Szerkesztve ]

(#12717) Darko_addict válasza csab991 (#12716) üzenetére


Darko_addict
őstag

"A célom, hogy elérjem a 999M-t és utána az enyészetbe vesszen a sok CR ami azután jön. :D "
Nem úr, aki nem pazarol! :D

Szeretem az értesítéseket, meg a pénzátvételi procedúrát. :P De azért ritkán adok el ilyen hoki autókat, most meghirdettem egy csomót és az ujjamban volt a boogie.
Meg apró tuningokra elmegy ez. 31.5M áll alkatrészekben, szeretek az autókkal vacakolni.
Múltkor megnéztem a statjaidat, uhh, toltad már egy keveset. :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12718) Joccc07 válasza CJ4567 (#12701) üzenetére


Joccc07
addikt

Ez a drift kaland elég fun. Nem is értem eddig miért nem játszottam.

rdt89: En imádtam az összeset. Még a 90es években kezdtem az NFS pályafutásom. A The run volt a kedvencem. Azt végigjátszottam vagy 100x. Paybacket PO vettem. 200+ órát bele is raktam. De sajnos nem foglalkoztak vele egyáltalán. Most erre kíváncsi leszek nagyon. Elővételben biztos nem veszem meg.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12719) rdt89 válasza Joccc07 (#12718) üzenetére


rdt89
addikt

Underground óta a Pro Street volt amivel többet játszottam, de azóta 10 percet bírtam ki mellettük :(

(#12720) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

A Shift kaphatna egy új részt, azon kívül az összes többi botrányos.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#12721) ETOM válasza Darko_addict (#12715) üzenetére


ETOM
addikt

Sikerült eladnom nekem is egy ilyet 20-ért. :DDD Jó lenne tudni mit érdemes még megnézni mert szoktam takarítást tartani és akkor szórok ki sok mindent. Régen raktam fel az olcsókat is, de az már túl sok idő lenne. :)

(#12722) DaveHutt válasza ETOM (#12721) üzenetére


DaveHutt
őstag

Minden Forzathon/Wheelspin-only/Preorder autó ritkaságnak számít függetlenül attól, hogy milyen a játékbeli ritkaságuk. Ezek a mostani rendszerben kereslettől függően 10-20 millió Buy-Outtal mennek. Csak hogy néhányat említsek: Hoonigan RS200, Rimac C Two, Hot Wheels Boneshaker stb.

Hasznot értelemszerűen abból lehet csinálni, ha az extra ilyen autókat eladod, vagy mint néhányan itt, megpróbáltok ár alatt autókat venni, majd kivásárlási max áron eladni.

[ Szerkesztve ]

(#12723) SidCorky


SidCorky
senior tag

Van valami átlag infója valakinek, hogy a próba, a játék, a 4 fejezetes forzathon és az online kaland hány százalékban számít bele a heti teljesítménybe? A játékot általában úgy ahogy van, kihagyom, hacsak nem valami olyan autót lehet nyerni, ami nagyon kell, nem szeretek a csapattól függni (a próba sem jön be, de azt még végigszenvedem), az rankeddel meg egyáltalán nem foglalkozom. A kettő nélkül meglehet a 80%? Most tartok 52-nél úgy, hogy már csak a próba, a játék és az online nincs kész, meg a napi kihívásokból hiányzik egy és a forzathon nincs teljesen kipipálva.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12724) csab991 válasza SidCorky (#12723) üzenetére


csab991
senior tag

A riválisok és az online elég sokat számítanak.
Én általában úgy fejezem be a hetet, hogy a játszóteret kihagyom, de minden más kész, így olyan 92-94% között szokott lenni. Ha az online részét nem csinálod meg, akkor kétlem hogy meglesz a 80%.
Ha csak a próba és a játszótér marad a végére, amit nem csinálsz meg, akkor esélyes hogy 80% felett leszel.

[ Szerkesztve ]

(#12725) SidCorky válasza csab991 (#12724) üzenetére


SidCorky
senior tag

Az online-t soha nem csináltam meg, és volt már, hogy elértem a 80-at, valószínűleg akkor a játszótér is pipa volt. Úgy tűnik, nem úszom meg ezt a fost. :( :DDD

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12726) csab991 válasza SidCorky (#12725) üzenetére


csab991
senior tag

A ranked-ra kvalifikálás amúgy csak az elején tart tovább, mert ott le kell nyomni 10 eseményt, hogy meglegyen a számszerűsített rangod, utána minden hónapban elég már csak 1 eseményt megcsinálni, hogy késznek vegye. Számomra sokkal nyugtatóbb az online-t megcsinálni, a játszótér az agyhalál sok esetben. :D

[ Szerkesztve ]

(#12727) CJ4567 válasza SidCorky (#12723) üzenetére


CJ4567
veterán

Hivatalos Forza Discordról:

No Sana No Life

(#12728) SidCorky válasza csab991 (#12726) üzenetére


SidCorky
senior tag

Na de az a 10 verseny... :W :DDD Na ha végeztem a teszttel, lehet nekiesek. Szóval ha egyszer megcsinálom ezt a 10-et a kvalifikációhoz, elég szezononként egyet lenyomnom, vagy elévül ez a kvalifikáció és foglalkozni kell vele azért?

CJ4567: Köszi, ezt le is mentettem. Ezek szerint ha nem akarom az online-t megcsinálni, nem úszom meg a játékot sem. Megnézem majd, melyik a rosszabb. :D

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12729) csab991 válasza SidCorky (#12728) üzenetére


csab991
senior tag

Ahogy lenyomtad a 10 fordulót, kapsz egy rangot és az lesz az adott hónapban. A következő hónapban már csak 1 fordulót kell megcsinálni és ugyanúgy az egész hónapra kvalifikálja az online versenyt. Tehát elévül, de a havi 1 online esemény elég a 4 évszakra, így igencsak időtakarékos hosszútávon.

[ Szerkesztve ]

(#12730) ETOM válasza SidCorky (#12728) üzenetére


ETOM
addikt

Az online jobb mint a játék mert ott mindegy hol érsz be. Én csapatos rankedon szoktam egyet menni és megvan. (Egyéni még nem volt mikor kvalifikáltam ahhoz még 5 kellene nekem is csak kedvem nem volt azóta) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12731) Bandi821


Bandi821
tag

sziasztok 12.-ik story mission-t hogyan lehet feloldani? A Mágnás csillagkártyát már beadta, azt hittem, hogy ez a feltétel, de nem. Ja és 11 már megvan fullosra.

(#12732) parandroid válasza Bandi821 (#12731) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs még 12., az majd később jön. Jelenleg 11 sztori elérhető, azon belül összesen 309 csillag.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12733) Bandi821 válasza parandroid (#12732) üzenetére


Bandi821
tag

ja értem, köszi. Érdekes, hogy már most jelöli. Azt már lehet tudni, hogy mikor jön?

(#12734) parandroid válasza Bandi821 (#12733) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, de game score-ból is még csak 2500-at lehet szerezni, szóval biztosan lesz majd egy nagyobb update, amikor azt is felhúzzák 3000-re. Muszáj valamit tartogatniuk, mert két évig nem lesz még új rész - hacsak a következő konzolgeneráció nyitányára ki nem hozzák a motorsport mellett az új horizont is, mert azért abban is lenne ráció. De az is még több, mint egy év, addig valahogy meg kell tartani a játékosokat. Heti bajnokságokkal, meg a forzathonokkal ez nem lesz egyszerű, és azért az új autókkal sem fogják 1,5-2,5 évig kihúzni.

p(i)

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12735) apollo12


apollo12
veterán

heló telepiteni szeretném forza horizen 4 és ezt irja ki

Már tíz eszközén vannak a Store-ból telepített alkalmazások és játékok. Ez a megengedett maximum. A Store > Beállítások > Eszközök kezelése lapon távolítson el egy eszközt, hogy hozzáadhassa ezt az új eszközt.

Kód: 0x803F81F5

mit kell ilyenkor tennem ?

(#12736) parandroid válasza apollo12 (#12735) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A Store > Beállítások > Eszközök kezelése lapon távolíts el egy eszközt, hogy hozzáadhasd ezt az új eszközt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12737) apollo12 válasza parandroid (#12736) üzenetére


apollo12
veterán

az rendben de ezt a beállítást nem látom

(#12738) ETOM válasza apollo12 (#12737) üzenetére


ETOM
addikt

Fiók > Eszközök kezelése és megnyitja az oldalt ahol lehet intézni.

[ Szerkesztve ]

(#12739) csab991 válasza ETOM (#12721) üzenetére


csab991
senior tag

Cadillac Escalade-nek is megy fel az ára most, akinek van kettő az készülhet eladni az egyiket. :D

(#12740) apollo12 válasza ETOM (#12738) üzenetére


apollo12
veterán

ide dob be, utána vissza a store hoz :(

(#12741) csaba951 válasza apollo12 (#12740) üzenetére


csaba951
veterán

https://account.microsoft.com/devices/content
Most néztem meg, tutira működik! Ugyanazzal a felhasználónév/jelszóval kell bejelentkezned, mint amivel megvásároltad/aktiváltad a Store-ban.

Itt eltávolítod a régi Windows telepítéseidet, és már megy is a telepítés/indítás! ;)

Előfordulhat, hogy úgy jelzi, hogy be vagy lépve, pedig nem. Akkor a jobb felső sarokban ki tudsz lépni, majd újra be. Ekkor biztosan működik - ha a jó fiókba léptél be.

[ Szerkesztve ]

(#12742) apollo12 válasza csaba951 (#12741) üzenetére


apollo12
veterán

tényleg hibásan lépet be :D

(#12743) CJ4567 válasza csab991 (#12694) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez még S2-ben is brutális. :DDD (Astmoor Heritage Circuit, GreetedDust8 tuningja)

No Sana No Life

(#12744) csab991 válasza CJ4567 (#12743) üzenetére


csab991
senior tag

Néztem hogy ott is egyre elterjedtebb, gondolom ez is valami hátsókerekes szörnyeteg konverzió Mindenesetre legalább olyan szempontból van balansz, hogy nem csak összkerekes gépek vannak a tabella tetején. :D

(#12745) CJ4567 válasza csab991 (#12744) üzenetére


CJ4567
veterán

Ugyan olyan erős, mint S1-ben, csak annyi a különbség, hogy sokkal jobban tapad, a jobb gumik miatt. :DDD

No Sana No Life

(#12746) DaveHutt válasza csab991 (#12744) üzenetére


DaveHutt
őstag

Versenykasztni bitang motorral. Megy mint a rakéta.

(#12747) parandroid válasza parandroid (#12734) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy tűnik, frissült a story cardnál az elérhető csillagok száma is 309-ről 348-ra. Mivel a fejezeteknél eddig is 116 szerepelt elérhetőként, pedig csak 103 volt, sztorikból pedig ugye 12-t mutatott, amiből 11-et már megkaptunk, így szinte biztos, hogy a 12. sztori 13 fejezetes lesz (így a hiányzó 39 csillag is kijön).

Ma megcsináltam én is gyorsan a 300 csillagot, hogy meglegyen a sztori kártya, és a jutalomautó, mihelyst csengeti a kassza a 2 milkót. Minden maxon volt már, kivéve a drift klubot, most azt is gyorsan megcsináltam mindet 2 csillagra, elsőre sikerült is mind, egyikért rögtön hármat is kaptam, szóval pár próbálkozással sanszos, hogy kimaxolható ez is. Majd unalmas téli estéken elszórakozok ezzel is, a driftzónákkal is, meg a legós kockacselendzsekkel is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12748) rdt89 válasza parandroid (#12747) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem az Online kalandos kihívásokon kívül már minden sikerült 3 csillagosra, de a kalandra nincs lelkierőm valamiért, bár a Drift kaland nem volt annyira vészes mint gondoltam, de előbb-utóbb szerintem rászánom magam, mert én is ki akarom ezt a játékot maxolni. :)

(#12749) CJ4567 válasza rdt89 (#12748) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem a drift kalandhoz, és a PGG-hez nincs erőm, főleg úgy, hogy gőzöm sincs, hogy mely autók a legjobbak driftre. :DDD

No Sana No Life

(#12750) csab991 válasza CJ4567 (#12749) üzenetére


csab991
senior tag

Én próbálgattam a driftkalandot jónéhányszor.
S2 összkerékre, egyértelműen RTR Mustang és Viper a legjobb/könnyebb választások.
S2 hátsókerékre ezek alap verziói, (drivetrain swap nélkül) vagy akár a '19-es ZR1 vagy a F12 TDF.
A osztály összkerékre, szinte minden olyan gép aminek a tömege nem haladja meg az 1000 kilót, 5 alatt van a handlingje, és 600+ LE a teljesítménye. :DDD Mini Traveller, Porsche 356, meg ami a D osztály aljáról indul.
A osztály hátsókerékre lövésem nincs sajnos. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.