Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12451) DaveHutt válasza Micsurin (#12449) üzenetére


DaveHutt
őstag

Digi NATol keményen, viszont csak egyszer kell kérni, hogy levegyék.

(#12452) Micsurin válasza DaveHutt (#12451) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az jó, mivel a Trével már féléve vívok, közölték velem cseréljem ki a routereket lehet nem tudják a 120megabitet.... amiért ráadásul majd 8500-at kérnek. Megkérdeztem akkor sírjak vagy röhögjek most? :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#12453) bododani válasza bododani (#12450) üzenetére


bododani
senior tag

Csak windows frissites kellett, aprilis ota bebuggolt es nem frissitett 😂

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#12454) Kiskokó válasza Bib (#12447) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem, ezres Digi.
Nat mögül ki szedetve magam.

Az a helyez most, hogy a gépház - xbox hálozatnál minden tökéletes. De az Xbox társalkalmazás - beállítás - hálózatnál, a csomagveszteséget 100% nek írja.
wtf ?

Na meg ez a máshogy látszódnak a színek... ?

Azt nem értem mi változott, semmi se, és 2 napig jó lett miután a Nat ot elintéztem a szolgáltatónál, aztán most megint nem.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12455) Bib válasza Kiskokó (#12454) üzenetére


Bib
őstag

Pedig pont ott kellene jónak lenni.A gépházba ha nézem, nálam is teredo hibákat ír, de sose volt gondom az online résszel se. De nálam az Xbox alkalmazásban mindig jó.

(#12456) Kiskokó válasza Bib (#12455) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nekem amikor jó volt 2 napig, akkor is ugyan így volt, hogy a gépházban jó volt az Xboxnál nem...
akkor bezzeg 2 napig mégis ment.

Arra mi a megoldás hogy ha WIN gombbal vagy alt+tabbal lépek asztalra nem vágjon ki offline azonnal?

köszi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12457) DaveHutt válasza Kiskokó (#12454) üzenetére


DaveHutt
őstag

Router újraindítás? Kábelen csatlakozol?

(#12458) Kiskokó válasza DaveHutt (#12457) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na igen ez még nem volt, mert mióta elköltöztem a router nem a gépnél van hanem a kazánház mennyezetén :D

El is felejtettem, köszi! Kábelen igen

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12459) bododani


bododani
senior tag

Hali! Szeretném megoldani valahogyan, hogy 50fps-re korlátozzam a játékot, de nem tudom 30hz és 60hz-en kívül más értékre állítani. Mit tudnék tenni? Egyedi felbontást és képfrissítést nem enged a laptopom (Legion Y520) beállítani sajnos.

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#12460) Bib válasza bododani (#12459) üzenetére


Bib
őstag

Valamilyen framerate limiter programot kellene megpróbálni. Msi ab rivatunerében van ilyen, de a játék nem biztos , hogy kedveli.

(#12461) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Sziasztok!

Erősen gondolkozom, hogy megvegyem a játékot. Első kérdésem, hogy egyáltalán megéri-e most beszállni? Már egy éve pörög a játék, van-e elég játékos, stb...

Illetve lehet nem jól értelmezem, de innen mintha 14K-ért megvehetném az ultimate-t... Jól látom? Vagy ennek van valami előfeltétele? Illetve nem tudom hogy az XBOX ONE-ost gondolom be tudom aktiválni PC-n is.

Az utolsó kérdésem: megéri-e ultimate-t venni, vagy van elég tartalom a Standard-ban is?

(#12462) GhanBuri Ghan válasza tonermagus (#12461) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Igen, most pont akciós, ha valamikor, akkor most éri nagyon megéri.
Nincs semmilyen előfeltétel.
Persze, ez play anywhere-es, PC-n és One-on is ugyanúgy megy.
Sok mindenről nem maradtál le, csak a heti kihívásokban megvehető és megnyerhető autókról - de az Ultimate-ben elég sok nagyon jó autót megkapsz ingyen.
Nem is olyan régen (max két oldallal korábban) összeszedték itt a fórumban, hogy mennyi mindent kapsz az Ultimate-ben, nézd meg, de egyértelműen jobb választás az ultimate.

(#12463) bododani


bododani
senior tag

No a mikrolaggokat és a belassulásokat orvosoltam nvidia inspector-al. 45-50fps-re lekorlátoztam a játékot, mert azt vettem észre, hogyha 60fps van belőve, akkor néha leugrik 60 alá pár fps-el, akkor lassul be meg laggol a játék. Valamiért nagyon nem tetszett az fps váltakozás a játéknak. :U 30fps-el nem volt élvezet a játék.

[ Szerkesztve ]

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#12464) bododani válasza tonermagus (#12461) üzenetére


bododani
senior tag

Én most Game pass által játszok, és nem tudom, hogy meddig lesz érvényes ez az akció. Az első hónap 300, utána 1390ft, csak kérdés meddig 1390ft. Szóval eléggé gondolkodok én is a megvételen, csak basszus annyira sajnáltam mindig is ennyi pénzt kiadni játékraaa :O :DDD

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#12465) Bib válasza bododani (#12463) üzenetére


Bib
őstag

Ilyenkor mekkora frekin megy a monitor? Ha 60-on, akkor is érdekes élmény lehet :) bár biztos jobb mint 30-on.

(#12466) bododani válasza Bib (#12465) üzenetére


bododani
senior tag

Jaja 60-on megy. Van valamennyi csúszása a képnek, vagy törése, szakszó nem jut eszembe XD, de nem vészes

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#12467) olloczky


olloczky
senior tag

Hali

A legutóbbi frissítés óta, alig bírunk haverral együtt játszani. Ő boxon én pc-n. Sokszor konvojba sem tudunk belépni. Ha elindítunk egy eseményt, van, hogy nekem elindul neki meg nem. Vagy el sem indul az esemény. De van amikor működik..

Ti tapasztaltok ilyet az elmúlt 2-3 hétben?

üdv

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#12468) Ventur@ válasza olloczky (#12467) üzenetére


Ventur@
senior tag

Mi is rendszeresen ezt tapasztaljuk az elmúlt 2 hétben. Hárman szoktunk játszani (egyikünk Franciaországból) és van, hogy minden jónak tűnik, erre mikor már tölti be az eseményt, akkor valamelyikünket kidob, vagy kiírja, hogy kilépett a konvojból, de mikor betölti az autókat, akkor mégis ott vagyunk mind a hárman. Rendszeres az is, hogy ha letoltunk egy versenyt, akkor 3-ból 2-t tuti kirak az online-ból és csatlakozhatunk vissza. Vagy rendszeres a konvoj csatlakozási hiba, meg ilyenek. De szoktak még érdekes dolgok lenni. Mi már megszoktuk :D .

Ja mind a hárman PC-sek vagyunk.

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#12469) MrTwister válasza Ventur@ (#12468) üzenetére


MrTwister
őstag

olloczky&Ventur@ ez nem segít? : [link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#12470) Kiskokó válasza MrTwister (#12469) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nálam ezek is és még a neten található pár instrukció is megvan csinálva mégis általában inkább nem csatlakozik.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12471) Ventur@ válasza MrTwister (#12469) üzenetére


Ventur@
senior tag

Őszinte leszek, nem is tudtam erről, de majd holnap megnézzük a srácokkal :) . Egyébként azért sem foglalkoztunk vele, mert van olyan nap, hogy 5-6 órát bent vagyunk és semmi gond, de van, hogy alig akar menni a konvojba csatlakozás, az eseményekből kidobál stb. Van ilyen nap is :) . De holnap megnézzük a srácokkal ezt a beállítást. Köszi :R .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#12472) MrTwister válasza Ventur@ (#12471) üzenetére


MrTwister
őstag

Szívesen. :R
Kiskokó: milyen plusz tippeket ismersz még?

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#12473) Kiskokó válasza MrTwister (#12472) üzenetére


Kiskokó
veterán

Fú most hirtelen meg nem mondom már, de a T-onlinos internet dolognál volt még pár olyan amit inkább beállítottam, hátha itt is számít, én digis vagyok.
Illetve routeren is engedtem ki protokat stb... de amikor van kedve jó amikor nincs nem. Általában nincs kedve... :D

Majd ha lesz időm megkeresem

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12474) MrTwister válasza Kiskokó (#12473) üzenetére


MrTwister
őstag

:R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#12475) CJ4567 válasza olloczky (#12467) üzenetére


CJ4567
veterán

Aki indítja a versenyt, annak általában a térképről be kell valamiért lépnie a saját versenyébe, a legutóbbi frissítés óta ilyen a játék.

No Sana No Life

(#12476) ETOM


ETOM
addikt

Mi az a csavarás trükk? Sok mindenre rájöttem, de erre most nincs erőm.. :DDD

(#12477) Daw93 válasza ETOM (#12476) üzenetére


Daw93
senior tag

Ez az. :)

A teherautó ne zavarjon meg, bármivel lehet csinálni :)

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#12478) ETOM válasza Daw93 (#12477) üzenetére


ETOM
addikt

Köszi szépen :R

(#12479) bododani


bododani
senior tag

Amúgy elég noob kérdés, de ahhoz hogy valakinek milliói legyenek, hogy sok házat meg kocsit vesz meg minden (összesítve 1-200 millió biztos), ahoz elég sokat kell tolni a játékot nem? :Y Mert én játszogatok a játékkal és próbálok minden lehetőséget kihasználni, 3 nap alatt 32-es szintű lettem (vagy mennyi xd), és összesen kb 6-7 millió forgott át az accomon. Ez normális eddig, szóval nem csinálok szarul semmit? Wheelspineket meg ilyeneket amit kapok azokat mindig pörgetem.
Nagyon fain a game amúgy, és naaagyon sajnálom hogy csak most kezdtem bele, olyan lemaradottnak érzem magam :D

[ Szerkesztve ]

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#12480) Chalez


Chalez
őstag

Forza 7 lagghoz: én beállítottam az unlocked framerate-t, plusz vsync és így mintha nem laggolna...

(#12481) Chalez válasza Chalez (#12480) üzenetére


Chalez
őstag

Áhh, francokat, csak úgy tűnt... :W

(#12482) Csapoati válasza bododani (#12479) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem csináltál rosszul semmit, ez ilyen. A 32-es szint kb semmi még. Én a karrier kipörgetése után valami 150-es lehettem, szóval van még bőven időd lóvét szerezni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12483) Daw93 válasza bododani (#12479) üzenetére


Daw93
senior tag

Idővel nekem ezt felváltotta az, hogy bármit csinálok csak gyűlik a pénzem. A pörgetésekből kapott kocsikat az aukciós házban is csak a százezres kategória felett adom el, a többit kukázom (ha megvan már és értéktelen a kocsi)
Kb semennyire nem kell semmilyen autóért megküzdeni. Amit meg nehéz megszerezni azt meg csak mákkal lehet: vagy kipörgeted, vagy találsz aukciós házban, vagy valami szezonális eventen megnyerhető lesz egyszer.
Persze ezek (meg még sok hiba) ellenére is magasan top1 autós sandbox játék.

GTA Online: Daweee93

(#12484) bododani


bododani
senior tag

Okés köszi az infókat, csinálgatom a cuccokat akkor és talán beérek én is :)

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#12485) gxcman


gxcman
tag

Sziasztok!
FH4 Apollo kocsi a téma, mi lett most, hogy ennyi sok van kint az AH-ban 20 millába, és van aki 8db! is árul, enyire könnyű lett hozzájutni?

Kérdezem mint vásárló, akinek egy Apollo kocsija sincs,,,van valami publikus titok?

(#12486) Darko_addict válasza gxcman (#12485) üzenetére


Darko_addict
őstag

Vannak rafkós játékosok. Mikor meg lehetett nyerni, annyira tetszett az autó, hogy akartam magamnak még egyet. Kb. 10 perc alatt, 15. keresésre sikerült aukción vennem (sokat elbuktam!). El tudom képzelni, hogy anno valaki ráállt erre, és vett magának 10-et is. Szerencséjére legutóbbi patch óta sokkal drágábban el lehet adni. Ilyen ritka autókat csak akkor lehet venni (gyorsan), amikor meg lehet őket nyerni. Utána eltűnnek (kivéve, ha a Turn10 feltolja az árukat plusz tízmillióval). :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12487) Darko_addict válasza Daw93 (#12483) üzenetére


Darko_addict
őstag

Most már, soksoksok óra (nem találom a statisztikáimat) után én is így gondolom, de az elején mindent megadtam volna pár plusz millióért, hogy az abszolút kedvenceket megvegyem. Akinek nincs annyi ideje, mint nekem (vagy nekünk), annak a haladás szerintem kimondottan lassú. Nálam azóta jön gyorsan a pénz, mióta nem érdekel. Ameddig koncentráltam, és gyűjtöttem valamire, minden csak pötymörgött. :D Mennyit szarakodtam autópályás farmolással... Aztán találtam egy-két aukcióházas sikerautót és abból kezdtem építeni vagyonokat.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12488) gxcman válasza Darko_addict (#12486) üzenetére


gxcman
tag

Akkor ha pld van elég sok forzaton pontom, legjobb ( ritka ) kocsit venni belőle, hátha később felmegy az ára és sok creditért el tudom majd adni...igaz jó lenne a jövőt picit előre látni hozzá.

Gondolkodtam is rajta van vagy 12k forza pontom ( 4 hét alatt ) mire költsem el ...mert a wheelspin....hát elég lehangoló..sokszor.

(#12489) Joccc07 válasza gxcman (#12488) üzenetére


Joccc07
addikt

Attól, hogy ritka a megnevezés szerint még nem az. Az kb. csak annyit ér, hogy 10-ből 9 embernek van meg. Míg a legendásak közül 10-ből 7nek. Ennyit ér ez a rangsorolás. Többet nem.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12490) gxcman válasza Joccc07 (#12489) üzenetére


gxcman
tag

A ritka jelzőt a FORZATON boltos kocsikra értettem, hogy abból bevásárolni...hátha később sok profitot termel, bár tudni kell elrő melyik ér majd sokat , többet mint a wheelspin..
Bár most 6 pörgetés 650k CR lehet meghallotta, hogy panaszkodtam rá :)

[ Szerkesztve ]

(#12491) CJ4567 válasza gxcman (#12490) üzenetére


CJ4567
veterán

A Forzathon boltban sokszor az autoshowban megvehető autókat árulnak.

No Sana No Life

(#12492) Darko_addict válasza gxcman (#12488) üzenetére


Darko_addict
őstag

12.000 Forzathon Shopban elkölthető pontod van? :Y
Jelenleg az Aukciós házban az határozza meg az autók árát, hogy mennyit adnak el belőle. Az Apollo múlt héten még csak 13M volt, alig hirdettek 1-2-t. Most, hogy felment 20M-ra, látod, felbukkant rengeteg, de nem annyi, hogy egyhamar csökkenjen az értéke.

/////

Van valami PO autó, amit hirtelen elkezdtek árulni?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12493) CJ4567 válasza Darko_addict (#12492) üzenetére


CJ4567
veterán

A 720S PO-t a legkönnyebb beszerezni, mert ebből van a legtöbb.

No Sana No Life

(#12494) gxcman


gxcman
tag

Nekem PO autóból 2.t tudtam 3 nap alatt

Legkönnyebb nekem : 1. Aston Martin DB11 PO
2. Mclaren 720S C. PO

Amiket még csak nem is láttam : Chevrolet Camaro PO
Ford Focus PO

Amiről párszor lmeradtam Porsche 911 GT3 RS PO

Lehet van még PO kocsi a játékban de nekem ennyi a listám.

(#12495) Joccc07 válasza gxcman (#12490) üzenetére


Joccc07
addikt

Teljesen felesleges. Ha már egy autó ami nincs a nagy listába és a Forzathon shopba kerül onnantól kezdve az értéke is jó sokat zuhan legyen az akár legendás is.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12496) Daw93 válasza Darko_addict (#12487) üzenetére


Daw93
senior tag

Nekem talán annyi "előnyöm" volt veled szemben, hogy nekem a "must have" autók azok az olcsóbb kategóriába tartoznak. Kivéve azt az 1-2 darabot amihez a játékban nehéz hozzájutni mert nem vehető meg, ezért 20 millába kapható az aukciós házban. Egyedül ezért a pár autóért kellett "küzdenem".
Az ilyen sokmilliós szupersportautók nem hoznak lázba annyira :D A kevés kivételtől eltekintve.

Egyébként a PO autó témához kérdésem lenne, már ha most feljött a téma. A sima Mclaren 720s az megvan de a PO nem.
Szóval egy sima Mclaren 720S és egy PO közt van valami különbség? Esetleg jobb a PO? és ha igen, ugyanarra a szintre nem lehet feltuningolni a simát, mint a PO-t?
Mitől éri meg megvenni egy PO autót?

GTA Online: Daweee93

(#12497) csab991 válasza Daw93 (#12496) üzenetére


csab991
senior tag

A PO gépek sokkal jobbak a nem PO társaiknál, általában erősebbre lehet a motort tuningolni, és a jóval több leszorítóerőt és tapadást is kapsz a PO gépekkel. Mondjuk az előnyük leginkább X-ben észrevehető, de azért S2-ben is jobbak a nem PO verzióknál.

[ Szerkesztve ]

(#12498) Daw93 válasza csab991 (#12497) üzenetére


Daw93
senior tag

Köszi, egy 720S-t be is szerzek majd akkor.

GTA Online: Daweee93

(#12499) SidCorky válasza csab991 (#12497) üzenetére


SidCorky
senior tag

Mi a fene az a PO? :)

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12500) CJ4567 válasza gxcman (#12494) üzenetére


CJ4567
veterán

A Ford Focus PO, AMG GT-R PO, Nissan GT-R PO már nem megszerezhetőek, mert nem engedi a játék eladni:

Ezt a Focus PO-val próbáltam, de a másik kettő se megszerezhető. Akiknek megvan, azoktól nem vették el, mert vannak, akik tényleg legálisan (pl. az egyik r/Forza Discord moderátor egy adománygyűjtő stream miatt kapott egy Focus PO-t) szerezték meg, viszont akiknek aukciós házból van(99.9% hogy modder adta el), azokét se bántották. (A HS autókat mindenkitől elvették)

Más: Elég érdekes azt látni, hogy vannak, akik sikeresen licitálnak ritka autókra:

Ilyet se mostanában láttam.

(#12499) SidCorky Pre-order, azaz előrendelői autó. Ezeket az előrendeléshez adták ajándékba, de valamiért az aukciós házban is eladhatóak, vásárolhatóak.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.