Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12251) csab991 válasza rdt89 (#12250) üzenetére


csab991
senior tag

Még előző héten letudtam, pár grindolós kihívást leszámítva halad.

(#12252) SidCorky


SidCorky
senior tag

Két hete gondolkodtam, hogy miért nincs elektromos autó a Horizon 4-ben, ennyire azért nem kéne petrolheadnek lenni, múlt héten megtaláltam a Rimacos kihívást, mondom ejj ezt de elfogadnám, de aukciós házba a kutya se rakja fel, erre most már 50%-nál behúzható. Így teljesüljön minden kívánságom. :C

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12253) Gabor777


Gabor777
aktív tag

Tavaszi eventnel ki tudta megcsinalni a moorhead szeleromu trafi eventet? :D akarmilyen modern sportautó piszkalok meg, egyik se megy 350 fole. :D

(#12254) csab991 válasza Gabor777 (#12253) üzenetére


csab991
senior tag

A 2019-es Porsche 911 Carrera-t, repíti a 918-as motorja, ha az elérhető számodra akkor gond nélkül meglesz.
A nem DLC autók közül a 370Z, V8-al is elég gyors lehet.

[ Szerkesztve ]

(#12255) Gabor777 válasza csab991 (#12254) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Nincs car passom, szóval az nem opció.

(#12256) Gabor777 válasza Gabor777 (#12255) üzenetére


Gabor777
aktív tag

370zvel is csak 370 körül van a max a trafinal. :(

(#12257) CJ4567 válasza Gabor777 (#12253) üzenetére


CJ4567
veterán

A Toyota BRZ a 4L F6 motorral képes rá valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#12258) SidCorky


SidCorky
senior tag

Csak én látom rosszul, hogy ez a 4 fejezetes dolog nem számít bele a százalékba? Legalábbis megcsináltam egyet, és nem nőtt semmit

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12259) btf


btf
aktív tag

Épp szerettem volna kérni hogy valaki írja le, hogy hogyan tudnám legegyszerűbben megszerezni a Rimac-ot.

Általában nem érdekelnek a különböző playlistek, de ez az autó most megmozgatta a fantáziámat.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#12260) csab991 válasza btf (#12259) üzenetére


csab991
senior tag

Általában ha megvan a 3 PR mutatvány, valamint a rivális és online kaland (ezek ajánlottak nagyon, mert sokat dobnak a százalékon), akkor elég egy eseményt (valamelyik 3 versenyest) megcsinálni az 50%-hoz.

Sid: Ha a 4 fejezetesnél a Forzathon-ra gondolsz, az csak akkor számol bele, ha megcsináltad végig.

[ Szerkesztve ]

(#12261) Darko_addict válasza csab991 (#12254) üzenetére


Darko_addict
őstag

+1 ennek az autónak. S2 998-cal, jó messziről nekifutva ment 392 km/h-t. Gáz, hogy van kb. 2 autó, amivel meg lehet csinálni, ebből az egyik nem elérhető mindenkinek. :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12262) gduck válasza KEAN (#12246) üzenetére


gduck
addikt

A hivatalos oldalon volt ennyire akciós?

(#12263) btf válasza gduck (#12262) üzenetére


btf
aktív tag

Igen a Porsche DLC januárban a Nascar pedig februárban kapott 75% kedvezményt. (tehát 1k volt darabja HUN Storeban)

@csab991 --> :R

Akkor nekiugrok.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#12264) SidCorky válasza csab991 (#12260) üzenetére


SidCorky
senior tag

Comprende. Akkor ez kimarad, ez az ugrás közbeni hajszál híján vagy hogy is volt dolog már olvasásra is sok, nemhogy megcsinálni. :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12265) csab991 válasza SidCorky (#12264) üzenetére


csab991
senior tag

Ne szegje kedvedet, van pár földutas verseny ahol az ilyeneket könnyen lehet abszolválni, a Bamburgh fenyőerdei ösvényen, a vasúti felüljáró után van pár ilyen emelkedő ahol megvan viszonylag könnyen, persze azért fontos a jó időzítés.

[ Szerkesztve ]

(#12266) CJ4567 válasza CJ4567 (#12257) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem, nem képes a Subaru BRZ rá. :(

No Sana No Life

(#12267) CJ4567 válasza Gabor777 (#12253) üzenetére


CJ4567
veterán

A Porsche Cayman GTS éppen képes rá, a teljesen feltuningolt 5.2L V10-essel. (Aukciós házban van sok, vagy országúti versenyekből 8-as szintért ingyen megkapod.)

No Sana No Life

(#12268) SidCorky válasza CJ4567 (#12267) üzenetére


SidCorky
senior tag

Hmm, először azzal próbáltam és nem ment, de az inkább kanyarvadászatra van "kiképezve", lehet veszek mégegyet és belövöm erre :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12269) csab991 válasza Gabor777 (#12256) üzenetére


csab991
senior tag

Aero nélkül, drag gumival, V8 swappal megy annyit.

Most nézem a 2010 Morgan Aero Supersportsba is lehet V8-at vagy V-10-et pakolni cserébe egy tonna körül van a súlya így az még jobb lehet.

[ Szerkesztve ]

(#12270) Joccc07 válasza Ventur@ (#12210) üzenetére


Joccc07
addikt

Megoldódott a hang problémád? Ha nem akkor jobb klikk a hang ikonon a tálcán. Ott válaszd ki a Windows térbeli hangzást és válaszd a ki lehetőséget.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12271) Gabor777 válasza csab991 (#12269) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Drag gumit sajnos nem próbáltam. Eagle volt a nyerő nekem, 393al.

(#12272) ETOM


ETOM
addikt

Nekem ezzel sikerült ha valakinek kellene.

(#12273) KEAN válasza gduck (#12262) üzenetére


KEAN
tag

Igen. Ahogy nézem a vásárlási előzményeket, valami tavaszi akció lehetett, mert áprilisban, illetve májusban húztam be őket, még tavaly és tavaly előtt, de néha azóta is láttam ennyiért.

[ Szerkesztve ]

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#12274) KEAN válasza gduck (#12262) üzenetére


KEAN
tag

Ha az itt lévő grafikonokból indulok ki, akkor szerintem mostanában nem lesz akciós sajnos. :(
lhttps://xbox-store-checker.com/en/game/compare/Porsche-Expansion/bpzf9t9mcwq7
https://xbox-store-checker.com/en/game/compare/NASCAR-Expansion/c2vbpv80qd5w

[ Szerkesztve ]

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#12275) Ventur@ válasza Joccc07 (#12270) üzenetére


Ventur@
senior tag

Valamivel jobb lett ezzel az opcióval, de még mindig nem az igazi :F . Mély továbbra is csak akkor van, ha millióval rongyolok át a vizen (akkor viszont dübörög, mint a hülye). Autóknak, zenéknek (bár a rádiót általában kikapcsolom) még mindig fura a hangja. Mindegy hogy 5.1-en vagy fülessel játszok.

Mindegy, már hozzászoktam valamennyire a "fa" hangokhoz :D . Köszi azért a segítséget :R .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#12276) Joccc07 válasza Ventur@ (#12275) üzenetére


Joccc07
addikt

Ja az nekem mindig is ilyen volt. Full doboz hangja van az autóknak már megjelenés óta.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12277) Gabor777


Gabor777
aktív tag

Sajnos a játékban kell keresni a problémát. Egyszerűen szarok a hangok..:( Ilyen téren az NFS kenterbe vert eddig mindenkit, mondjuk sokat érnek vele, ha 10 éve nem adtak ki értékelhető játékot.

[ Szerkesztve ]

(#12278) parandroid válasza Gabor777 (#12277) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Semmi baj a játék hangjaival - boxon legalábbis. Tökéletesen szól minden. Ez megint a pc-s port hibája lesz... Hihetetlen, hogy gyakorlatilag mintha két külön játékról lenne szó. Nem szabadott volna ezt így pc-re engedni, az összes eddigi rész kvázi tökéletes volt boxon, aki meg a pc-s verzióval ismeri meg, csak egy bughalmazt lát belőle. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12279) CJ4567 válasza parandroid (#12278) üzenetére


CJ4567
veterán

PC-n játszom, játszottam XOne-on is ismerősnél, ugyan olyan a két játék hangja.

No Sana No Life

(#12280) GhanBuri Ghan válasza CJ4567 (#12279) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Dettó

(#12281) Redneck


Redneck
veterán

Nálam is jók a hangok. Egy-két verdától szinte libabőrös leszek, annyira jól szólnak.
A hülye low streaming bandwith dolgon kívül, nagyon egyben van, nem tudom mire gondolsz peterkeT. Ez a bug Xbox One S-en is megvan, két haveromnál is láttam.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12282) parandroid válasza Redneck (#12281) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Arra gondolok, hogy a pc-sek mit össze-vissza szívnak a hardverkompatibiltással, driverekkel, lapozófájllal, virtuális memóriával, meg a random fagyásokkal, illetve el sem indulásokkal.

Én fat xboxon kezdtem játszani, most már egy jó ideje x-en tolom, de játszottam egy hétig s-en is, egyikkel sem volt soha probléma. Nem mondom, hogy soha nem fagyott le a játék, de benne van vagy 300 órám vagy egy év alatt, az a 4-5 alkalom ennyibe belefér. Olyan volt, hogy ha alvó állapotból jött vissza a gép, akkor semmi hangja nem volt a játéknak, de miután az xbox menüjében lelőttem a bitstreaminget, és fixen stereora állítottam mindent, azóta jó.

A hangok minősége is tökéletes nekem, persze komoly tapasztalatom nincs szupersportautókkal, szóval nem tudom, mennyire élethű, de szerintem mind jól szól. Zenék megint tökéletesen rendben vannak, rádiós kommentátorok, navi hangja is, szóval én még semmilyen hangminőség problémát nem tapasztaltam - ismét kiemelem, csak box-szal van tapasztalatom.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12283) ETOM


ETOM
addikt

Én játszottam mindkét platformon. Részemről PC-n sokkal jobb a játék. Egyszerűen One S-n nem tudtam megszokni a 30FPS-t. Plusz voltak érdekes microstutterek is mellé.

One X-m nem volt, de kétlem, hogy az tud fix 60FPS-t.

(#12284) Redneck válasza parandroid (#12282) üzenetére


Redneck
veterán

Meglepő lenne ha nem így lenne, mivel a konzol célhardver a PC meg nem. Egyébként messze nem ilyen para a helyzet, sőt. A játékok 90%-nál csak kattintasz az adott kliensben, letöltöd és indítod, ugyanúgy mint egy konzolnál, mellette meg még ezer dologra tudod használni a gépet.
Aztán van a maradék 10% ami olyan mint a Forza Horizon 4, ahol előjönnek random faszságok, és a user próbálja megoldani a fejlesztők hanyagságát, ilyenkor jönnek a "driverekkel, lapozófájllal, virtuális memóriával, meg a random fagyásokkal, illetve el sem indulásokkal." kapcsolatos próbálkozások. Több-kevesebb sikerrel.

Erről nem a platform, csak a fejlesztők tehetnek.

Egyébként ne értsd félre, nem a mundér becsületét akarom védeni de ez a kérdés nem fekete vagy fehér, konzolon is van probléma bőven. A következő generációtól nálam sem a PC lesz az elsődleges játék platform, de reménykedek, és úgy látom, hogy mindkét vonalon jó irányba tartanak a dolgok.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12285) parandroid válasza Redneck (#12284) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Semmi bajom a pc-vel, maximálisan egyetértek veled, hogy a portolással van a probléma.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12286) CJ4567 válasza parandroid (#12282) üzenetére


CJ4567
veterán

PC-n játszom, egy kb. átlagos gépen (Pentium G4560, 16GB RAM, RX460 4GB), elindítom a játékot, és játszom. A G4560 miatt arra kell figyelnem, hogy ne fusson processzorigényes háttérfolyamat(pl. Chromeot nem szereti, Discorddal nincs gond), mert 60FPS-el játszom, és ha valami elkezd a háttérben CPU-t használni, input lagom lesz, ezen kívül nincs gondom, 1080p-ben szépen fut a játék. Lapozófájlt a Windows kezeli, driverek a legfrissebbek, viszont még mindig 1803-on vagyok, mert meghalt a Windows update, es semmilyen frissítést nem tudok letölteni.

Mostanában van pár van gondom, de az valószínűleg a Windowsom hibája lesz, mert nem csak a Horizon 4-el van gond, hanem általánosságban van pár furcsaság, múltkor gép induláskor volt azonnal kékhalál, de ez már off topic.

A Horizon 4 PC portja szerintem tökéletes a Horizon 3-hoz képest, még a hibáival is, a Horizon 3 sokkal rosszabb volt.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#12287) Darko_addict válasza Redneck (#12281) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nekem a McL F1 GT kicsit visszhangeffektes hangja a kedvencem, városban még jobb. Igazából kicsit steril hangja van az autók többségének. Alapvetően jó, de valahogy üres, nincs benne dübörgés, élet. Volt szerencsém vezetni 500+ km erejéig egy 2017-es Camaro SS-t, de ültem M-ben és AMG-ben is. Az a morgás, dübörgés, morajlás valahogy hiányzik a játékból. Battlefield 3 és 4-ben a hangok között lehetett váltogatni és volt egy War Tapes (vagy hasonló) nevű mód, ahol életre keltek a hangok. Olyan lett az egész atmoszféra, mintha egy filmet néznél, ropogott, csattogott, lüktetett minden. Lehet nincs köze a valósághoz, mer' háborúban nem voltam, de nekem jobbá tette a játékot.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12288) Ventur@


Ventur@
senior tag

Ígérem az utolsó bejegyzésem lesz a hanggal kapcsolatban :) :

Gondoltam, hogy felveszem Radeon Live-al, hogy mégis milyen a hang. Hallható legyen a probléma és megmutatom nektek :) . Na és most leszek gondban :D .

Ugyanis felvettem a videót (intro, a betöltő kép+menü zenével, kiválasztottam egy turbós Lambo-t és mivel Kingfisher Cottage-ban van a székhelyem, amihez közel a gát, gondoltam átrongyolok rajta, hogy lehessen hallani, hogy az autóknak doboz hangja van, a víz meg dübörög. Az a nagy büdös helyzet, hogy a lementett videóban, csattog, durrog, lefúj az autó, ahogy kell, betöltőkép alatti és menüzene teljesen jól szól, van benne mély is rendesen...viszont a vizen átrongyolás meg alig hallható :D . Na, erre varrjatok gombot :D .

Valami, valahol a hang körül - talán nekem - nem kerek, de mindegy. Nem babrálom, jó ez így ahogy van.

Ui: 28%-os hangerővel játszok, mind 5.1-en, mind fülesen. Feljebb nem teszem, mert akkor meg a vizen átrongyolásnál szétszakad a mélyládám, meg a dobhártyám :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#12289) Redneck válasza Darko_addict (#12287) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem is volt már szerencsém pár erős autóhoz és motorhoz. Persze élőben más, de egy arcade címhez képest elég jó. A BF3 és 4 hangját a mai napig imádom, nagyon jól sikerültek majd megnézem az említett modot.

Ventur@:
Ahogy elkezdtem olvasni, sejtettem hogy ez lesz a vége. Valami más gebasz lesz nálad, nézd meg másik driverrel ha tudod.

Más:
Kinyomtam a dynamic optimizationt. Gyorsabb lett a menü és eltűnt a low bandwith texture streaming okosság. Örülök, remélem soha többé nem látom.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12290) Darko_addict válasza csab991 (#12265) üzenetére


Darko_addict
őstag

Ezzel kezdtem a tanácsodra, de sajna nem sikerült, viszont a Gauntlet és Bramburgh kastély feletti Kastély terepkörverseny siker volt 30 mp alatt.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12291) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Helló

Srácok, van kapcsolat a szerverrel az xbox appban.
Videó alapján megcsinálni se tudom mert működik de a NAT állapotnak : Mérsékeltet ír., frissités minden megvan.
szóval sehogy se akar jó lenni, de most beugrott hogy ez új Digis szerződés, tuti natolva vagyok szolgáltató által, régen is valami gebasz volt ezzel és akkor is szólnom kellet hogy vegyenek ki nat mögül
.

Remélem az magoldja majd
Köszi a helpet

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12292) SidCorky


SidCorky
senior tag

Na a Rimac behúzva, állat egy gép ez. Gyorsan a PH lista élére is ugrottam vele a Horizon feszt dragen ;]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12293) Darko_addict válasza SidCorky (#12292) üzenetére


Darko_addict
őstag

Én nem tudok hangnélküli autóval játszani, nem érzem a sebességet. Össze-vissza mentem mindennek, kanyarban meg ki a pályáról. Kikapcsolt hangszórokkal sem tudok játszani. :D
Én viszont Drift verzión gondolkodtam el. Több autóval az a bajom, hogy a sebességváltásnál kritikus a drift, itt meg egyesben nagyon széles skálán lehet vele menni, könnyű lendületet gyűjteni, ha visszaesne a sebesség.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12294) CJ4567 válasza SidCorky (#12292) üzenetére


CJ4567
veterán

Csak kanyarodni nem tud. ;]

No Sana No Life

(#12295) csab991 válasza Darko_addict (#12293) üzenetére


csab991
senior tag

Próbáld úgy hangolni a sebességváltót, hogy elég legyen szinte minden helyzetre egy fokozat. Én annyit csináltam, hogy elhúztam a végsebesség felé a csúszkát annyira, hogy a 3. fokozat legyen az, amit nagyrészt használok. Ez főleg driftkalandokra vonatkozik, de a PR driften is működik.
Igaz ehhez annyi kitétel kell, hogy bika motor legyen a kocsiban. A osztályban egy 356-os Porschét használok, gyári gumival, minden más kimaxolva, kb. 1000 lóerő és kiló. Végig 3-asban hagyom a váltót, könnyebb elindulni vele (még így is érződik a tapadás hiánya), gyorsabban meg felesleges menni, hisz már nem nagyon számít, a sebesség 160 km/h után. S2-be RTR Mustang ott is bőven elég a 3-as, 20-180 km/h között simán elbírja a kocsit.

(#12296) CJ4567 válasza csab991 (#12295) üzenetére


CJ4567
veterán

Pont kérdezni akartam, hogy mi van abban a 356-osban, láttam néha a LEGO DLC drift zóna pontjad. :DDD

No Sana No Life

(#12297) SidCorky válasza CJ4567 (#12294) üzenetére


SidCorky
senior tag

Azt csak a gyengék szoktak. ;]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12298) csab991 válasza CJ4567 (#12296) üzenetére


csab991
senior tag

A 4 literes 6 hengeres boxer. Egyébként úgy tapasztaltam, hogy az olyan gépek, amiknek szinte nulla tapadása van, a hosszú, elnyújtott driftzónákra tökéletesek, mert sokkal kevesebb irányváltást kell csinálni velük. De a recept is annyi kb, hogy keress egy D-s kocsit, át AWD-re, gumi maradjon gyári, abba lehető legerősebb motor és kész is.

[ Szerkesztve ]

(#12299) Redneck


Redneck
veterán

Ez a heti földutas széria marha jó lett. Imádom az ilyen szűk szakaszokat, jól összehozták.

Amúgy hülye kérdés, de csak egyszer lehet ilyenekért autót szerezni? Mert az F50-ből jó lenne egy gyári cruisolni, meg egy felnyomva. :DDD Valaki délután ki tudna segíteni olyannal hogy a nekem megvehetetlen ingyenes Mitsubishiket megvegye és elboltoljuk? Vagy nyisssak egy ticketet neki és megoldja az MS hogy meg tudjam venni őket? Szeretnék már Evozni.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12300) Redneck


Redneck
veterán

Indítottam egy beszélgetést a support felületen, kíváncsi vagyok mit tudnak mondani. Volt más is a játékban amihez szintén kellett az MS Store, de akkor is csak felvillant egy pillanatra, és nem történt semmi.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.