Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12601) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Megvolt a nyári garázstakarítás: [kép]. :D Őrület, hogy emberek mennyit adnak egy-egy autóért. Pl. korábban adtam el legalább kettő Civic Type R 04'-et azon a nevetséges áron, amennyibe "kerül" (valami huszonezer kredit), ahhoz képest ma 5 perc alatt elvitték 1,9M-ért. Üdvözítem ezt a megoldást, rengeteg eladó autó van a legegzotikusabbakból is. Dinamikusan változnak az árak, Fairlady Z-t valaki eladott itt közületek 12M-ért, mára már nem lehet 7.8 felett meghirdetni.

Ha valaki kezdő, nagyon szereti a játékot és kellene neki egy kis tőke, továbbra is szívesen segítek.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12602) DaveHutt válasza Darko_addict (#12601) üzenetére


DaveHutt
őstag

Civic 04-et nekem már 3 milláért elvitték 5 perc alatt, köszi a tippet. Ugyan ritkasàg, Wheelspin-only kocsi, de személyesen soha nem ülnék bele.

(#12603) Daw93 válasza DaveHutt (#12602) üzenetére


Daw93
senior tag

Én vettem már 20ért olyat, az volt az első :D de nem vagyunk egyformák, én irl a szerveimmel is fizetnék érte :D remek mérnöki munka egy olyan autó, persze vannak jobbak is.. Csak nem 2 millióért.

GTA Online: Daweee93

(#12604) csab991 válasza DjDanee87 (#12588) üzenetére


csab991
senior tag

Nálam is már csak 450k CR-nyi hiányozhat, szintén megjelenés óta tolom.

(#12605) rdt89


rdt89
addikt

Hát én erről a heti szezonról letettem, igazából most ezen a héten annyira nem is ösztönöz semmi, hogy végig vigyem, meg teljesíteni se sikerült még semmit belőle. :DDD :DD :D
Ezen a héten a bénaság faktorom az egekben van :D

(#12606) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok.
Játszik közületek valaki a FH4-el sima GTX-1050-en?
Meg tudná osztani a beállításait?
A játék a High preset-et javasolja, de játék közben átlagosan 50%-os GPU használtságot jelez.

A válaszokat előre is köszönöm.

(#12607) btf


btf
aktív tag

Akinek XBOX-a van: A jövő havi Gold játékok közül az egyik a Forza Motorsport 6

Nyilván az alapverzió de így is 460 autó 22 pályával azért elég korrekt. :C

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#12608) CJ4567


CJ4567
veterán

9(vagy 10?) hónap után VÉGRE lehet nyelvet választani, függetlenül a rendszer nyelvtől. :C

No Sana No Life

(#12609) DaveHutt válasza CJ4567 (#12608) üzenetére


DaveHutt
őstag

Xboxon?

(#12610) CJ4567 válasza DaveHutt (#12609) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, és PC-n.

No Sana No Life

(#12611) SoldierL válasza CJ4567 (#12610) üzenetére


SoldierL
senior tag

Összevonták a kormány-controller beállítást pc és xbox verzió között? Nálam mostmár nincs olyan xbox-on, hogy külön kormányra tudom állítani. Controller címszó alatt látja a kormányt is.De viszont kormánnyal sokkal kezesebb lett az irányítás. Ez lett volna az update?

[ Szerkesztve ]

(#12612) Reaper válasza CJ4567 (#12610) üzenetére


Reaper
őstag

Hol? Tuti én vagyok béna, de én nem találtam, bár csak a fő menüig mentem be tegnap, arra volt időm.

(#12613) CJ4567 válasza Reaper (#12612) üzenetére


CJ4567
veterán

A beállításokban van benne, legalsó opció.

No Sana No Life

(#12614) Reaper válasza CJ4567 (#12613) üzenetére


Reaper
őstag

Köszi, este lecsekkolom, rettentően zavar a gagyi magyar fordítás.

(#12615) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Az reális, hogy Solo Rankeden a 2-3. helyért csak 3-5 pontot ad? :D
Így sosem leszek 10-dik... Első helyhez gyakran nem vagyok elég jó, de remélem ez nem azt jelenti, hogy akkor a rendszer szerint nem tudom megütni a level 10 versenyképességét, plusz szűkösnek érzem, hogy 12 játékosból csak 1-et ítél méltónak arra, hogy *több* pontot kapjon és gyorsan haladjon felfele a létrán.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12616) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Egyetelen egy autó miatt kezdtem el játszani. A ferrari Fxx 2005 a kedvencem. Valaki felvilágosítana, hogy vehetném meg "örökre" ? Ha rámegyek az "Egyetlen autó" vásárlási kártyára és kifizetem az 1025 Ft-ot az enyém lesz vagy csak bérlem?

(#12617) NoMagix válasza SoldierL (#12616) üzenetére


NoMagix
addikt

Tiéd lesz, bekerül a játékba. Utána az áruházban is látni fogod, hogy ezt a kiegészítőt már megvetted és a sajátod.

(#12618) CJ4567 válasza Darko_addict (#12615) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, sajnos reális, de elvileg jövő hónapban javítanak a ranked rendszeren.

No Sana No Life

(#12619) SoldierL válasza NoMagix (#12617) üzenetére


SoldierL
senior tag

Köszönöm a választ!

(#12620) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az volt már, hogy bent van az új barn find Lego Valley-ben? :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12621) Darko_addict válasza Csapoati (#12620) üzenetére


Darko_addict
őstag

Ajj, én akartam beírni elsőre tegnap, de elmaradt. :P

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12622) Daw93 válasza Csapoati (#12620) üzenetére


Daw93
senior tag

Már hogy értve?
Elérhető lett a Porsche lego autó amit a megjelenéskor már meg lehetett találni (csak ugye titok volt hogy mi az), vagy teljesen új barn find van?

GTA Online: Daweee93

(#12623) Bib válasza Daw93 (#12622) üzenetére


Bib
őstag

Igen ,egy rendes csűrlelet :) Én odatévedtem már a garázshoz, de még inaktív volt számomra. Legalább már tudom hol van :)

(#12624) Viper26


Viper26
nagyúr

FM7 laggra PC-n van már működő megoldás?

Vagy Xbox-ot kell vennem? :DDD

Pixel 7 | FR955

(#12625) Daw93 válasza Bib (#12623) üzenetére


Daw93
senior tag

Na az király :D bár ha lego autó van benne akkor annyira nem érdekel :D

GTA Online: Daweee93

(#12626) Joccc07 válasza Viper26 (#12624) üzenetére


Joccc07
addikt

Feladatkezelőben állítsd át a prioritást magasra.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12627) #92006144 válasza Viper26 (#12624) üzenetére


#92006144
törölt tag

A horizon szériánál a ram mennyiségnek a duplájára állított swap file segített nálam, a többieknek főleg a játék közben kidobál problémát oldotta meg. Ha csak 128-as ssd-d van, akkor arra nehezen férne rá a játék a rendszerrel együtt, szóval tippre nem ssd-n van, ha valós az adatlapodon szereplő összeállítás. Ssd is javíthat a helyzeten. Ha még fehérvári vagy, akkor a hétvégére vagy a tesztelés erejéig tudok adni egy ssd-t.
FM szériát boxon játszottam főleg (6 apex-et leszámítva), bár azért vettem meg digitálisan, hogy pc-n is játszhassak vele, de miután kiderült, hogy nincs osztott képernyő, töröltem is le a 'csába.

[ Szerkesztve ]

(#12628) Csapoati válasza #92006144 (#12627) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az SSD nem segít semmit sem a lag spike-on, ezt sajnos tapasztalatból tudom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12629) Triathlete


Triathlete
senior tag

FM7-ből végleg eltűntek a legendary mod (arany színű) kártyák? Vagy valamihez kötve vannak? A shopban már nem tudok venni.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#12630) Bandi821


Bandi821
tag

sziasztok! Nekem Ultimate verzióban van meg a Horizon 4, már elég magas szinten vagyok, de a bemutató remix események még mindig nem jelentek meg a fesztivál események között. Valamit teljesíteni kell hozzá?

(#12631) Skeleton01 válasza Viper26 (#12624) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

A legutóbbi Win frissítés óta nálam érezhetően javult a dolog, kevesebb a lag, és nem annyira feltűnő, mint korábban. (Intel-Nv konfig, driver pedig egy korábbi van fent, a 419.67-es.)

(#12632) GhanBuri Ghan válasza Daw93 (#12428) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Ez a 2018-as Type R Civic? Biztos voltam benne, hogy nekem akkor nem lehet ilyen, viszont az Autógyűjtemény/Nincs meg-ben egyáltalán nincs Honda, ezek szerint a 84-es Mugen is megvan, mintha arról is azt olvastam volna, hogy ritka.
Fogalmam sincs, hogy kerültek hozzám, elvileg venni és pörgetni nem lehet, jutalomként sem emlékszem egyikre sem, és árverésen sem vehettem.

(#12633) Triathlete


Triathlete
senior tag

Az utolsó hely is vérre ment ma :)

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#12634) Skeleton01 válasza GhanBuri Ghan (#12632) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Forzathon shopban volt mindkettő beszerezhető régebben.

(#12635) Viper26


Viper26
nagyúr

Köszönöm a tippeket, sajnos semmi nem segített rajta, hát talán majd box-on egyszer. :R

Pixel 7 | FR955

(#12636) GhanBuri Ghan válasza Skeleton01 (#12634) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Persze, hogy volt, minden ritka, nem Preorderes autó ott volt kapható, csakhogy én az utóbbi pár hétig a Forzathon boltban csak az erősebb autókat vettem meg.

(#12637) Bandi821


Bandi821
tag

sziasztok, erre [link] esetleg valaki tudna válaszolni? Köszi előre is.

(#12638) parandroid válasza Bandi821 (#12637) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A remixeket szezononkénti feladatként fogja szerintem bedobni. Ebben a hónapban pl. biztosan ad egyet. Korábban is volt már, de akkor még nem voltak star cardok, szóval azt nem számolta.

Én ezen a héten most bírtam először leülni a gép elé, rögtön bele is akadtam az ugratós heti feladatba. 280-290 m körül minden autóval elakadtam. Aztán fogtam egy rimacot, kerestem rá egy gyorsulós/végsebességes tuningot, és valami 344 m lett elsőre. Nagyon kemény ez a cucc. :DDD

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12639) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok óriási a FH4! Nemrég vettem meg és már 48-as szinten vagyok. Segítenétek pár kérdésben? Hogy tudok évszakot váltani? Nektek is nehezen jön a credit? Hogy tudok legtöbbet szerezni? Köszi a válaszokat!

(#12640) parandroid válasza SoldierL (#12639) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tényleg hatalmas. Még nagyon az elején vagy. Segítünk, persze. Az évszakok hetente változnak (mindig csütörtök délután), ha a bevezetőben már végigjátszottad őket. Nekünk már van sok kreditünk. Sokat kell játszani, és csak úgy ömlik. Versenyekből, pörgetésekből, illetve ahogy egyre több ruhát, dudaszót nyersz, ahwlyett is pénzt kapsz majd. Nagyon szívesen, máskor is!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12641) rdt89 válasza SoldierL (#12639) üzenetére


rdt89
addikt

A heti kihívásokat is csináld az plusz pénz és plusz pörgetès meg plusz kocsik. Nagyon jó játék az egyszer biztos. :) Bármikor elakadsz nyugodtan írj a fórumba, rengeteg a segítőkész kedves fórumtárs. :)

[ Szerkesztve ]

(#12642) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ez mitől lehet?
Eseménylistán ott egy szám, már előző szezon nyara óta. Azt hittem hogy új szezonnal eltűnik, de nem tűnt el. A rewardokat megkaptam előző évszakokban is, fogalmam sincs mitől van.

(#12643) SoldierL válasza parandroid (#12640) üzenetére


SoldierL
senior tag

Köszönöm! Viszont egyedül az angol közlekedés ami bánt egy kicsit. Ezt leszámitva 10/10

[ Szerkesztve ]

(#12644) csab991 válasza DjDanee87 (#12642) üzenetére


csab991
senior tag

Nálam pontosan ugyanez a helyzet, arra tippelek, hogy amikor teljesítetted valamelyik százalékot, akkor nem nyitottad meg az eseménylista ablakot egészen az évszakváltásig és valahogy ott maradhatott az értesítés.

(#12645) ETOM válasza DjDanee87 (#12642) üzenetére


ETOM
addikt

Nálunk is ott van és én tudom pontosan mióta nem tűnik el. Előző szezon nyarán azt hiszem "idegen alakváltó ruha vagy mi volt a nyeremény" mivel nekünk megvolt nem adta oda ajándékba és beragadt az 1-s. De ez csak elmélet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12646) csaba951 válasza SoldierL (#12643) üzenetére


csaba951
veterán

FH3 is baloldali közlekedésű volt, így mi már megszoktuk! :DDD

(#12647) Bep


Bep
senior tag

Sziasztok!

Most kis idő idő kimaradt az FM7-ben :)
FRR-ről valaki rövid felvilágosítást tudna adni? :) :) Pontosan mi ez, éles-e már multiban? Köszönöm előre is :)

(#12648) SoldierL


SoldierL
senior tag

Tudnátok ajánlani egy jó kis magyar csapatot?

(#12649) Csapoati válasza SoldierL (#12648) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Persze, Fradi

;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12650) Ventur@ válasza SoldierL (#12639) üzenetére


Ventur@
senior tag

Van a Kreatív központban egy pálya a legkedveltebbek között. Az autópályán kell csapatnod oda és vissza. 3 ellenőrzőpont van az egész pályán (rajt, 7.6 km-el távolabb a körforgóban, majd a cél előtt az erdőben még egy és ennyi). Tedd fel a legmagasabb nehézségre (Verhetetlen), válasz valami bszó gyors autót, akár valami kreditpörgetős Forza Edition-ös is jó, de jó olyan is, amelyikben az összes trükkpontos micsoda ki van oldva (nem jut eszembe a neve :D ). A lényeg, hogy ne kövesd az útvonalat, amerre mutat, hanem a rajt után vágd át a körforgót és csak nyomjad neki, mint süket a csengőt az autópályán. Az AI az útvonalat fogja követni, szóval ha nem hibázol, akkor esélytelen hogy utolérjen 5 kör alatt (5 körös a pálya). Ha mindent jól csinálsz, akkor egy pl. kimaxolt Aventador/Huracan X999-es autóval kb. 16-18 perc az 5 kör. Nyeremény cserébe kb. 120000-170000 kredit, kb. 4-6 sima pörgetés és mellé vagy 2-3-4 szintlépés, meg vagy 50-60 trükkpont. Ezt lenyomod 4 alkalommal, akkor akár lesz ~700000 kredited egy óra alatt :) .

Easy money up vagy mi a pálya neve. Most nem jut eszembe :) .

Ja és még egy fontos dolog: a pálya féltávjánál lesz egy körforgó. Ne légy papírhuszár, told át rajta tökön babon :D . Gyorsabb is, meg mivel ugratsz így szépen pörgeti fel a szorzót :) .

Ui: Ennek a pályának megcsinálta haverom a 7 körös változatát, ott olyan ~1000000 kreditet lehet összeszedni kb. egy óra alatt. Zollee995 az alkotó neve, így keresd ezt a változatot, ha érdekel :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.