Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12201) Kiskokó válasza Micsurin (#12200) üzenetére


Kiskokó
veterán

Átírtam. Értem köszi akkor megnyugodtam. Nem értettem mi a franc ez. Ekkora marhaságot :D
Köszi köszi
SaabePHHU néven elérhető vagyok fent nyugodtan vegyetek fel Friendnek vagy nem tudom itt hogy működik.
Sajnos mostanság még kevés időm lesz játszani. De
várom majd a PH-sokat! Pláne Tottyt meg Dawe-t na meg Lepkét GTA PHHU for a life! :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12202) Daw93 válasza Kiskokó (#12201) üzenetére


Daw93
senior tag

Na végre, ma este tolhatjuk is akár. Nekem is generált nevet, viszont én át sem tudom írni, mert azt írja hogy már módosítottam és csak 1x lehet. Pedig nem is módosítottam. Így lett a BarredApe49917 vagy mi a bánat a nickem :D

GTA Online: Daweee93

(#12203) Micsurin válasza Daw93 (#12202) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A linket amit betettem másodikat azért nézd meg. Az első ingyenest én is átírtam anno, mégis engedett egy bő hete módosítani! :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#12204) Daw93 válasza Micsurin (#12203) üzenetére


Daw93
senior tag

Jelenleg úton vagyok, de ha hazaérek ránézek. Köszi :)

GTA Online: Daweee93

(#12205) Kiskokó válasza Daw93 (#12202) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hallod jó hogy beszéltük az akciót kb 1 napig élt még utána. Azt hittem valami kamu "mindig pont másnap jár le" akció de nem.
Így meglett 17K ért 28K helyett!

Ma nemjó max holnap délután.
Most kezdek szeszelni este meg jönnek át haverok meg asszony, grillezünk.
Meghát sehol se tartok :D Van egy Audi TT-m amivel 1 egész versenyt mentem :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12206) CJ4567 válasza Micsurin (#12200) üzenetére


CJ4567
veterán

Végre örültem, hogy nem a nevem kell használnom (annó átírtam, nem gondoltam bele, hogy valaha lesz Forza PC-re, szóval nem érdekelt), engedett is ingyen nevet változtatni, király!

Beírtam, hogy CJ4567, nagyon jó, engedte, erre:

Odavágta mögé hogy 8467. :W

No Sana No Life

(#12207) Micsurin válasza CJ4567 (#12206) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen írja a rendszer ha figyeled, hogy név egyezés esetén #yxzq na ja csak nem mint a Blizzardnál... a a itt mindenhol ott lesz, és ékezetet továbbra se kezel... ü --> u mindenhol csak kicsit néz ki retekül most az én tagem is... :U :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#12208) CJ4567 válasza Micsurin (#12207) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem gondoltam volna, hogy ilyen hülyén fog kinézni. :W

No Sana No Life

(#12209) ETOM


ETOM
addikt

[link]

Hmm.. nem zavarta, hogy ott vagyok. :DDD

(#12210) Ventur@ válasza Bib (#12197) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nincs a jelenleginél frissebb driver hozzá, szóval akkor ez így marad :) . Ezért nem fogok hangkártyát venni, mert a többi játéknál, filmeknél, zenéknél, sorozatoknál meg minden hang ott van, ahol kell lennie, meg dübörög, ahogy kell :) .

Köszi azért, hogy foglalkoztál a problémámmal :R .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#12211) CJ4567


CJ4567
veterán

Azt hiszem végre leállhatok a rankeddel. :C

No Sana No Life

(#12212) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Halló

Lenne pár kérdése.

Ma elkezdtem kicsit tolni... az Ultimate kiadás miatt kaptam valami 49 ingyen autót ?
Átírtam az X box live nem de a játékban még mindig a régi írja, miért?
utolsó miért nem tud kapcsolódni a szerverhez?
Azt írja mindig hogy probléma van a szerverekkel ezért soloba tesz. ? :F
Köszi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12213) Daw93 válasza Kiskokó (#12212) üzenetére


Daw93
senior tag

1. Igen
2. Passz, lehet idő kell neki.
3. Azért mert fos :D A megoldás [ebben a hsz-ben van] A gpedit.msc-ben átírod a képeknek megfelelően a dolgokat és jó lesz.

GTA Online: Daweee93

(#12214) Micsurin válasza Kiskokó (#12212) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Live tag sok idő lehet mire befrissít!
Igen sok Pass-szes autót megkaptál ingyen.

Utolsó passz, Forzat boxon tolom. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#12215) Kiskokó


Kiskokó
veterán

MI a gyíkom van?

Parancssorban lefutottam mindent, Gpeditben is beállítottam mindkettőt, routeren, win tüzfalon kiengedve a port 3544... és most már legalább felenged solóba előtte odáig se, és ezt az üzenetet adja ha online mennék.

WTF baja van ?

ja Gépházban xbox szerver állapotnál is minden jó. 170es ping

Ezután újra csatlakozni se enged hanem kapásból azt írja , hogy nem elérhetőek a FH szerverek.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12216) Kiskokó válasza Kiskokó (#12215) üzenetére


Kiskokó
veterán

Mindkét féle képen meg csináltam látszólag sikeresen, restart is volt és buziskodik...
Már 3szor előröl kezdtem hátha én basztam el valamit de nem.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12217) Ventur@ válasza Kiskokó (#12216) üzenetére


Ventur@
senior tag

Gondolom PC-s vagy (ENTER - Kiválaszt-ból gondolom :D ), akkor nézd meg az Eseménynapló - Windows naplók - Alkalmazás. Szerintem fogsz találni ott a Forza-val kapcsolatos piros bejegyzést és benne egy hibakódot. Sok szám és betű kombó, mint a fentebbi képeden. Másold ki és mehet keresőbe. Aztán reménykedj hogy találsz valahol bejegyzést, hogy volt-e valakinek ilyen hibája :) .

Saját példámat írom, hogy szombatról vasárnapra virradólag hajnal 2-ig játszottunk haverommal, majd alvás. Reggel 10 felé felkeltem, játszani akartam és ennyi. Betöltő kép bejött és ez után semmi. Jó, akkor restart gép és próba. Hiba ugyanaz. Oké, akkor Reset...és semmi. Akkor reinstall....75 Gbyte megint letölt...és semmi. Továbbra se ment. Oké, hogyan tovább...Eseménynapló...és ott egy csomó Forza hiba bejegyzés. Rendben hibakód kimásol, Google....találok is egy 3 napja kelt bejegyzést a Forza fórumán és a végén egy bejegyzést, hogy valaki ezt és ezt megcsinálta és lám megy a Forza. Lényeg, hogy egy bizonyos Windows 10 update-et le kellett törölni, restart a gépnek....és láss csodát egyből elindult a Forza :Y . Konkrétan ezt az update-et kellett törölni: KB4503293. Itt hagyom ezt így, hátha valakinek esetleg kellesz, ha gondja lenne :) .

Szóval nézz körül az Eseménynaplóban ;) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#12218) Kiskokó válasza Ventur@ (#12217) üzenetére


Kiskokó
veterán

Dankeee este amint hazaértem ránézek.

Aki akar vegyen fel nyugodtan : SaabePHHU
Bár amatőr vagyok meg Online cruzingolni kormánnyal tervezem majd

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12219) Norbi1974


Norbi1974
tag

Tegnap beleszaladtam egy nagyon idegesítő dologba. Nem tudok több Tune-t letölteni, mert elértem a maxot. FH4-nél ha jól tudom a februári frissítéssel megemelték 500-ra, de Forza 7-nél kb 100 a limit. Nincs infótok h Forza 7-nél is emelik a limitet?

Xiaomi MI 8

(#12220) Vladek83 válasza Kiskokó (#12215) üzenetére


Vladek83
tag

Szia,

régebben FH3-nál voltak gondjaim.... Nekem ez segített...

üdv,

(#12221) Kiskokó válasza Ventur@ (#12217) üzenetére


Kiskokó
veterán

helló
Hát nem látom hogy Forzát írna valahol de érdekes, hogy múlthét péntek óta, felír egy hibát 1 percenként... több ezer hiba van Ezt írja
"Nem sikerült a szoftvervédelmi szolgáltatás újraindításának ütemezése a(z) 2019-07-20T21:46:15Z időpontra. Hibakód: 0x80070002."

Ez mi a franc lehet ? :O

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12222) Kiskokó válasza Kiskokó (#12221) üzenetére


Kiskokó
veterán

Srácok nektek milyen verziójú a Win10?
Nekem csak 1803

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12223) szTotyy válasza Kiskokó (#12222) üzenetére


szTotyy
őstag

Nekem 1809
Frisstís mindent! Amúgy minden vírusírtó, tűzfal, meg ilyen hülyeségek ki vannak lőve? Kapcsold ki a p*csába őket!
Ha sikerül összehoznod, holnap este zörgethetnénk.

Dawee: én azt a frankó neved nem találtam sehogyse

[ Szerkesztve ]

(#12224) Kiskokó válasza szTotyy (#12223) üzenetére


Kiskokó
veterán

Azt írja már nincs frissítés támogatás rá...
Be vannak amúgy kapcsolva az előző gépen is úgy használtam 2 évet, személyre szabva és nem volt velük gond.

Ma le se bírtam indítani a Forzát...
Majd meglátjuk.
Írok privát.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12225) Daw93 válasza Kiskokó (#12224) üzenetére


Daw93
senior tag

Ami még fontos lehet, hogy az MSI afterburnert nem nagyon szereti a játék, ha fut, nálam el sem indul a Forza :D Szóval azt is érdemes kilőni.

Egyébként a hibakódodhoz itt egy link, igaz nem új, de hátha segít a megoldás: [link]

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#12226) Csapoati válasza Daw93 (#12225) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Érdekes, nálam újabban fut az Afterburner mellett is a játék, viszont a benchmark kivág a desktopra. A legújabb Windows update van fent.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12227) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Napot!
Na tegnap későn értem haza stb. Egyelőre az a tényállás, hogy lefrissítettem a Win-t a 1903-ra és ehhez elérhető minden frissítést felraktam.

Ma elindítom a Forzát és meglátjuk mi lesz.
köszi
Helló

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12228) Ventur@ válasza Kiskokó (#12227) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nekem egy 2-3 hete 1903-as verzió van fent és mint írtam, hétvégéig semmi baja nem volt (kb. 10 napja játszom a játékkal a 300 ft-os Xbox Game Pass for PC lehetőséget kihasználva). Aztán kellett törölnöm a KB4503293 frissítést, ami nekem 06.14-én került fel a gépre. Tehát már egy ideje rajta volt, még sem volt baja a játéknak. Aztán jött a hétvége :D. Tegnap beléptem párszor - képeket csinálni - és eddig szerencsére nem volt gond egyik belépésnél sem. Ha, továbbra is gondod lesz a 1903 után, akkor töröld le a frissítést, amit írtam.

Aztán imádkozz :D ;) .

De, hogy on is legyek. Van egy pár házam már és hogy tudok a jelenlegi ház helyett másikat használni default-nak? Van erre mód, hogy már meglévő házat használjak helyette?

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#12229) Redneck válasza Ventur@ (#12228) üzenetére


Redneck
veterán

A kérdés engem is érdekel, mert mikor vettem, skippeltem a dolgot. A játék meg egy szeszélyes ribanc. Minden héten meglep valami érdekes kis anomáliával, de mivel baromi jó, mindig elnézem neki. :DDD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12230) Daw93 válasza Ventur@ (#12228) üzenetére


Daw93
senior tag

Ha bemész abba a házba amit szeretnél defaultnak használni, ott nyomsz egy Y-t (xbox kontrollernél) ha jól emlékszem, de alulra is ki van írva.

GTA Online: Daweee93

(#12231) SidCorky


SidCorky
senior tag

Srácok ki mivel tudta megugrani a szezonális ugratót? Már elővettem a legkisebb és legkönnyebb vasakat, de még mindig hiányzik 3 méter. :W Megőőőrülökmosmá :DDD

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12232) Micsurin válasza SidCorky (#12231) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nagyobb csigát bele.... :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#12233) Joccc07 válasza SidCorky (#12231) üzenetére


Joccc07
addikt

Agera RS volt a befutó.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12234) Ventur@ válasza Daw93 (#12230) üzenetére


Ventur@
senior tag

PC-n játszok és bill-el, de akkor majd megkeresem milyen opciók vannak. Fel sem tünt eddig, hogy ilyesmit ír ki alulra :) . Kösz a segítséget :R .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#12235) rdt89 válasza SidCorky (#12231) üzenetére


rdt89
addikt

Ferrari 599x FE-vel 250m suhantam. De a Jeep Trailcat is jó erre a célra kicsit megtuningolva :D

(#12236) DjDanee87 válasza SidCorky (#12231) üzenetére


DjDanee87
addikt

Olyan irányból menj ahol kevés a bukkanó. Nekem ez alapján sikerült könnyen, miután szenvedtem vele több autóval is:
https://www.reddit.com/r/forza/comments/c30bru/for_those_having_trouble_with_the_seasonal_danger/?utm_medium=android_app&utm_source=share

(#12237) CJ4567 válasza SidCorky (#12231) üzenetére


CJ4567
veterán

Hoonigan RS200.

No Sana No Life

(#12238) Daw93 válasza SidCorky (#12231) üzenetére


Daw93
senior tag

Én X-es Honda Nsx-R GTvel csináltam meg. A kulcs az lesz, amit írt a kolléga, hogy meg kell próbálni a lehető legkisebb bukkanókon menni.

Ventur@: nincs mit! Én is PCn játszom, csak xb1 kontrollerrel. De ha jól tudom billel is y :)

GTA Online: Daweee93

(#12239) SidCorky válasza DjDanee87 (#12236) üzenetére


SidCorky
senior tag

A többet ésszel, mint erővel tipikus esete, be is jött, elsőre majdnem 240 m a BAC Mono-val, kösz a tippeket mindenkinek. :R :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12240) btf


btf
aktív tag

Forza kiegek ismét akciósak Golddal:

FH3 Blizzard Mountain 1,7k info

FH3 Car Pass 2,6k info

FM7 Car Pass 2,6k info

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#12241) Dante73 válasza btf (#12240) üzenetére


Dante73
tag

Óvatosan az FH3 car passal... XOne-os, PC-n nem tudtam működésre bírni, a visszaadást meg nem találom másfél órája....

(#12242) Csapoati válasza Dante73 (#12241) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig nincs külön X1-es car pass, ott valami más gikszer van.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12243) gduck válasza btf (#12240) üzenetére


gduck
addikt

Én erre várok, de nem akarják akciózni :(

Forza Motorsport 6 Expansion Bundle

[ Szerkesztve ]

(#12244) btf válasza Dante73 (#12241) üzenetére


btf
aktív tag

Ha a főmenüben a Marketplace menüpont alatti Car Pass-ra mész mit ír ki? Ezt kéne.

Ha nem ezt írja ki, akkor telepíteni kéne az áruházból.

Az alapjáték digitális verziója (mivel Play Anywhere) és a DLC-k is játszhatóak Boxon és PC-n is.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#12245) Dante73 válasza btf (#12244) üzenetére


Dante73
tag

Ez jelenik meg. Akkor ezt benéztem.
Telepíteni akartam, de nem engedte. Ezek szerint azért, mert telepítve van. Csak nem azt írja, hogy telepítve van, hanem hogy nincsen hozzáadva eszköz. ezért nem telepíthető... :W
Köszi a választ, mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#12246) KEAN válasza gduck (#12243) üzenetére


KEAN
tag

Megéri várni, igaz, hogy külön-külön, de én darbját 990 forintért vettem. :)

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#12247) szTotyy


szTotyy
őstag

Azt esetleg tudja valaki, hogy a ranked versenyszériák után mi alapján osztogatja a pontokat a játék? (FH4)

[ Szerkesztve ]

(#12248) Norbi1974


Norbi1974
tag

Láttátok az Ultimate ajánlatot? Ha van pl 5 hónap Live Gold-od, meg 3 hónap Game Pass -od, akkor most 1 dodóért lesz 8 hónap Game Pass Ultimate-ed, ami 2in1.
Namost nekem pl van még 2 hónap Live Gold-om, veszek még 2 év Live Gold-ot, így a + 1 hónap ajándékkal együtt lesz 25 hónap Gold és az akcióval 1 dodóért 25 hónap Ultimate lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 8

(#12249) Norbi1974 válasza Norbi1974 (#12248) üzenetére


Norbi1974
tag

Bocs, összesen 27 hónap Ultimate lesz belőle :)

Amúgy 36 hónap a max az apró betűs rész szerint.

Xiaomi MI 8

(#12250) rdt89


rdt89
addikt

Ki az a profi a fórumról akinek már összejött az összes Lego kocka kihívás? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.