Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12751) rdt89 válasza CJ4567 (#12749) üzenetére


rdt89
addikt

Drift kaland nekem is most volt először tesztelve, de szerintem mire rangsorolt leszek minimum fél év. :DDD

(#12752) DaveHutt válasza csab991 (#12750) üzenetére


DaveHutt
őstag

Én múlt héten kezdtem a Drift kalandot. A kedvenceim:
S AWD: #25 RTR Mustang, FD Viper
S RWD: FD 240SX stock, FD Viper stock
A AWD: 1994 MX5
A RWD: Subaru BRZ, ezt volt a legnehezebb megtalálni. Próbálkoztam 240 SX-szel, de az nem csúszik eléggé.

[ Szerkesztve ]

(#12753) Joccc07 válasza csab991 (#12750) üzenetére


Joccc07
addikt

Driftkaland S nálam RTR Mustang saját tuning és most kezdtem el egy Acura NSX 2017-et beállítani. Ha van rá igény megosztom ha kész.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#12754) DaveHutt válasza DaveHutt (#12752) üzenetére


DaveHutt
őstag

Racing Team Adventure-re ki-mit javasol? Azt is ma kezdtem.
Amik számomra adottak:
B class: Tracktor tönkrevágta ezt a szintet?
A class: Bone Shaker OP?, cross countryra meg Chevy Colorado ZR2.
S1: Bugatti EB110-ra gondoltam, cc-ra Jeep Trailcet/Toyota Baja Truck.
S2: Ferrari F50GT, alternatíva? Dirtre?

[ Szerkesztve ]

(#12755) DaveHutt válasza parandroid (#12747) üzenetére


DaveHutt
őstag

Kérdés: soha nem volt kedvem ezekhez a sztorikhoz, kéne még 60 csillag a 812-höz. Időlimites a Star Card? Ha nem, akkor elkezden magam nyugalmában megcsinálni. Ha meg limites, akkor hagyom a fenébe. Van elég exkluzív autó nekem a heti kalandokban.

(#12756) parandroid válasza DaveHutt (#12755) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Dehogy időlimites. Én is többhetes/hónapos késéssel csináltam meg mindet. Ahogy kedv/idő van rá. Amelyik nagyon felhúzott, azt volt, hogy hetekre otthagytam, aztán nyugodt napokon újrapróbáltam. Meglesz a drift club is, csak idő kérdése.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12757) bododani


bododani
senior tag

Ezt a jelenséget megtudja nekem magyarázni valaki kérem? Nem tudom megszerezni, elég zavaró, tudom-tudom csak egy tábla de naaaaaa :DDD

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#12758) DjDanee87 válasza bododani (#12757) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az nem az alagútban van alattad ?

(#12759) CJ4567 válasza DaveHutt (#12754) üzenetére


CJ4567
veterán

Nincsen S2 dirt, S1 télre OnlyNaps Ford GT-je.
S2 alternatíva Ferrari F40C(én Nalak28 tuningját használom), körversenyekre(ha van legalább kettő) CLK GTR (OnlyNaps, CSAK nyáron, mert esőben meghal).
S2-ben esős versenyekre Zonda C(Nalak28), vagy CLK GTR (Grandma Driving, sport gumikat használ így esőben is jól tapad)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#12760) DaveHutt válasza CJ4567 (#12759) üzenetére


DaveHutt
őstag

Köszi, megvannak, kipróbálom. :)

(#12761) DaveHutt válasza bododani (#12757) üzenetére


DaveHutt
őstag

Jobbra az ugrató mellett, egy szinttel lentebb van az alagút bejárata.

(#12762) Bandi821 válasza bododani (#12757) üzenetére


Bandi821
tag

ez valami bug, mert azon a területen két tábla van, de egyik sem a csőalagútban, mindkettőért ugratni kell

(#12763) Redneck


Redneck
veterán

Újra megkérdezem, hátha valaki tudja:
Hogy tudom törölni a Forza Horizon 4-et? Rámentem a start menüben hogy eltávolítás, és el is tűnt minden appból, de helyet nem szabadított fel... :U Lemezkarbantartó és újraindítás sem segített.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12764) bododani


bododani
senior tag

Húha, szerintem én leszek a noob, mert nem tudtam hogy van ott alagút. :B Köszi szépen, meglesem.

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#12765) Reaper válasza Redneck (#12763) üzenetére


Reaper
őstag

Na ezt most pont tudom, mert tegnap pont ezzel szívtam. A legutóbbi win update után nem ment onlinera a játék. Szóval az uninstall után nekem is ott maradt a hely, de hamar meglett, c:\Program Files\WindowsApps\ itt lesz a játék (persze rejtett folder), nekem ezen a néven volt:
Microsoft.SunriseBaseGame_1.332.904.2_x64__8wekyb3d8bbwe

De nem tudsz ám csak úgy törölni ebből a folderből, ahhoz először jogot kell adni magadnak hozzá: biztonság/speciális/tulajdonos. Itt módosítás és én speciel a saját useridmat adtam hozzá. Alkalmaz, talán egy restart és menni fog. Ezt a lépést youtube videó alapján csináltam.
Sok szerencsét, nekem végül sikerült és már fel is ment onlinera, persze egy challengeről így is lecsúsztam, de ez van.

[ Szerkesztve ]

(#12766) DaveHutt válasza Bandi821 (#12762) üzenetére


DaveHutt
őstag

3 van ott, egy kis ugrással, egy nagy ugrással érhető el, a harmadik az alagútban van.

(#12767) csab991 válasza CJ4567 (#12745) üzenetére


csab991
senior tag

Tényleg megy mint a mérgezett egér, sikerült reprodukálnom a főbb számokat, de elég feszes még, van mit finomhangolni a futóművön. Kuplungkor váltás nélkül elég rendesen megzuhan a sebesség. :DDD

(#12768) SoldierL


SoldierL
senior tag

Érthetetlen számomra a Forza 6. Hogy nem tudják összehozni egyik résznél sem a kormány beállítást.. 90 fokig tudja a pilóta tekerni, aztán egy ponton miközben tekerem megrántja a kezét “koppanásig”. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy bukhat el ezen(nálam)egy r@hadt jól kinéző stablil 60 fps-es “nagy” cím! Ha valaki tud nekem tanácsot adni ez ügyben szivesen veszem mert egyébként tényleg jó a látvány, hangok, stabilitás. Azt hittem ha sok videón a Project cars-al hasonlítják ennél több technikai fejlesztés van a háttérben. Nagyon jól kinéző pályaautó verseny és nem kapott tisztességes kormány beállítást. Ez számomra botrány.

[ Szerkesztve ]

(#12769) bododani


bododani
senior tag

Fú, a buggy kihívást csak úgy tudom megcsinálni, ha költök 1-1.5 millát kocsira? Mert VW buggyval lehetetlen, 100x megpróbáltam, nem hibáztam, nem vagyok annyira noob vezető sem szerintem.. Penhall-al sikerülhet elvileg.. Más nem mert nincs egy kieg.-em se a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#12770) csab991 válasza csab991 (#12767) üzenetére


csab991
senior tag

Utolsó mondat kuplung nélkül váltáskor akart lenni. A 4/4-es forzathon kihívás, a korlátozott 30 FPS ellenére sem számolja a kilométereket. Próbáltam mindkét S3-as Land Roverrel. Valaki talált rá megoldást?

(#12771) Reaper válasza bododani (#12769) üzenetére


Reaper
őstag

Én [ezzel] csináltam meg (Can-Am Maverick X RS Turbo R), ingyenes volt, bár lehet valamelyik pakk része. Ez valami borzalmas CVT váltós cucc, de összkerekes és bár végsebessége nem nagy, de mindig elég jól gyorsul. A mögöttem mindig befutó NPC is ilyennel jött, a többiek messze tőlünk.
Ha nincs meg, akkor valami jó összkerekes tuningos, könnyű és gyorsulásra kihegyezett vasat kell keresni, vagy összerakni.

[ Szerkesztve ]

(#12772) Viper26 válasza SoldierL (#12768) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez arra van kitalálva, hogy a 12 éves Pistikének is legyen sikerélménye, mert így szélesebb célközönséget tudnak elérni, én Forzát nem is próbálok kormánnyal mert esélytelen. (G27)

Ha kell a rendes wheel support, akkor a magam részéről Asetto Corsa, iRacing, vagy Project Cars 2 PC-n.

Pixel 7 | FR955

(#12773) bododani válasza Reaper (#12771) üzenetére


bododani
senior tag

Igen ez ha jól tudom a fortune islandhoz jár. Az összes autót kipróbáltam, és rohadt nehezen, hátranézegetve hogy ne bírjanak megelőzni, de sikerült a Penhall-al, miután persze megvettem 1,6 millióért. XD Tudom-tudom azért van a CR hogy költsük, de én valamiért mindig várok valami pillanatra amihez majd sok pénz kell és gyűjtök, pl egy kocsit ha meglátok stb; ez az én hülyeségem valamilyen szinten :D
Jaja ment a tuning mindegyik kocsinál, plusz váltó beállítás is, de sokat nem segített.
De én ilyet komolyan nem tapasztaltam még a játékban, lehet nekem bugos vagy nem tudom :D
Érdekes mondom mert kb. Profi drivatarokkal tudok élvezhetően kihívás mellett játszani, ezen a pályán meg igen gyakorlott mellett is vért izzadtam.
Köszi azért, csak meglett :)

[ Szerkesztve ]

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#12774) SoldierL válasza Viper26 (#12772) üzenetére


SoldierL
senior tag

Azt hittem ennél komolyabb a Forza. Én is a PC2/Assetto-val nyomom. Ezért is tünt fel a hatalmas különbség.

[ Szerkesztve ]

(#12775) Reaper válasza bododani (#12773) üzenetére


Reaper
őstag

A lényeg, hogy megvan :) Egyébként itt tuti volt valami, mert még ezzel a buggyval is a második, szintén ugyanilyennel, folyton ott loholt a nyakamon, holott, ugyanezzel a nehézséggel általában a végén már nem látok magam mögött senkit.

(#12776) ETOM válasza csab991 (#12770) üzenetére


ETOM
addikt

Nálam bejött a 30FPS trükk megint. A játékban korlátozod le?

[ Szerkesztve ]

(#12777) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Sziasztok !

Itt mi a fenét kell csinálni ? Már autóztam össze vissza ,terepen betonon földesúton.. és még mindig 0...
vagy bugos az egész.. :U :F

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#12778) parandroid válasza Nyethuszar (#12777) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Levenni az fps-t 30-ra. Épp előtted vot szó róla.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12779) csab991 válasza ETOM (#12776) üzenetére


csab991
senior tag

Tudod mi volt a baj? A széria motort hagytam benne, és 30 FPS-el nem számolta a kilométert. Beleraktam a 7.2 V8 Racinget és számolja 30 FPS-el. :DDD

(#12780) ETOM válasza csab991 (#12779) üzenetére


ETOM
addikt

Ez azért elég röhej nem tervezik javítani végre? :D

(#12781) rdt89 válasza ETOM (#12780) üzenetére


rdt89
addikt

Van egy verseny, amit a home társam szerkesztett, a neve A hegylakò haragja. Na ott nem tudsz végig menni, mert van egy rész a vége felé ahol nem lehet a kocsival felmenni, pedig nem is meredek, csak bugos. Ha valakinek van hozzá idegrendszere próbálja ki, garantált az agyf. sz. :C

[ Szerkesztve ]

(#12782) CJ4567 válasza rdt89 (#12781) üzenetére


CJ4567
veterán

Melyik versenytől indul?

No Sana No Life

(#12783) csaba951 válasza Reaper (#12771) üzenetére


csaba951
veterán

Köszönöm a tippet! Ezzel elsőre megvolt mindegyik verseny. :DDD

(#12784) rdt89 válasza CJ4567 (#12782) üzenetére


rdt89
addikt

Na megèrdeklődőm neked. :)

(#12785) apollo12 válasza csab991 (#12779) üzenetére


apollo12
veterán

Nekem simán engedte csak 7.2 v8 volt benne

(#12786) hülyegyerek válasza csab991 (#12779) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Az 1.6 turboval sem számolja. Jó, hogy olvastam a kommentedet, különben agyérgörcsöt kaptam volna.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#12787) SidCorky


SidCorky
senior tag

Olvasom ezeket a kommenteket, hogy xy motorral nem számolja a távolságot, lehet ezért van az, hogy van egy FE verzióm és nem fogadja el az első fejezetet, mikor elkezdem vezetni? Vagy a simát kellene megvenni?

Ez a 30 fps dolog csak pc-n számít, ugye?

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12788) DaveHutt válasza SidCorky (#12787) üzenetére


DaveHutt
őstag

Csak a simát fogadja el a Forzathon.

(#12789) DaveHutt válasza DaveHutt (#12788) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ui.: S1 900ra lehet tuningolni, nagyon állat.

(#12790) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Elkezdtem a heti feladatokat. Trialre ‘08 Dodge Vipert vittem, mindent aláz. Kanyarsebességen kívül majdnem olyan jó a Bac Mono is.

(#12791) gabesz222 válasza DaveHutt (#12790) üzenetére


gabesz222
csendes tag

Tényleg jó, bár én M4 GTS-el mentem és az jobbnak bizonyult... viszont az egyetlen ellenfelem mindhárom versenyen a viper volt

SC: oldmeme

(#12792) sgergi


sgergi
veterán

Évszakos játszótér másnál működik? Nálam kétszer is kifagyott egymás után, amikor a nyereményt venném át.

(#12793) parandroid válasza sgergi (#12792) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Előfordul sajnos. Én is jártam már így (xbox). Elég bosszantó hiba. Talán két hete belefutottam megint, vagy 10 percet vártam, aztán kilépegettem dashboardba, meg vissza, és a 2-3. visszalépés után egyszercsak továbblépett. Nem tudom, van-e összefüggés, vagy amúgy is továbbment volna. :F

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12794) sgergi válasza parandroid (#12793) üzenetére


sgergi
veterán

Nekem PC-n van hiba. Másodjára vártam vagy 10 percet, de nem történt semmi. Majd próbálkozok újra.

(#12795) Rexcor


Rexcor
őstag

Sziasztok!

A FM7 pálya betöltésnél folyamatosan befagy és kidob az asztalra, eddig nem csinált ilyet. A menüben meg ha a garázsban nézegetem a kocsikat akkor nincs semmi baja, amikor rámegyek a karrier folytatásra és be akarná tölteni a pályát akkor mindig kifagy. Tudna ebben valaki segíteni?

(#12796) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Nagy szívfájdalmam, hogy a Horizon 4-be nem rakták bele a Mazda6 MPS-t, pedig az MX5 szinte minden kiadása benne van, ahogy az RX-7 és RX-8-as is.

[ Szerkesztve ]

(#12797) DaveHutt válasza Cingáriusz (#12796) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nekem egy 120-130-as Skoda hiányzik.

(#12798) rdt89 válasza DaveHutt (#12797) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem egy Trabant 601 és egy Wartburg 353 és pár francia autó meg 1-2 Toyota. :)

(#12799) DaveHutt válasza rdt89 (#12798) üzenetére


DaveHutt
őstag

Igen, igen, lehetne fokozni az élvezeteket, mondjuk egy jó kis keleti blokk bajnoksággal.

(#12800) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Kicsit túltoltam a teljesítést azt hiszem :C :DDD

Mindenki hülye aki nem normális :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.