Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72583) twine válasza vandor01 (#72582) üzenetére


twine
addikt

:R :R

Már nem csak a csajoknak készül a "beach body", hanem a kis quadok is fogyókúrár vannak fogva tavasszal !? :DDD :C

Nekem kb egy hete,(mióta megtudtam a munkahelyen, hogy várható egy kis "+zsebpénz",)
megint becsípődött a DJI FPV szemüvege ,a V2..(mondjuk asszem az egyet már amúgy is csak használtan kapni, ha kapni...)
Gondoltam eladom, a FatShark HDO2-t, "kipótolom", és megveszem, a DJI-t... :U
Sajnos anno azt hiszem rosszul döntöttem, hogy az analog mellett tettem le a voksomat...
Egyrészt itt is az analog felé tereltetek, másrészt(csak hogy nehogy az legyen hogy bárkit is hibáztatok) a saját érzelmi döntésem is ez volt, hiszen hosszú évekig vágyakoztam egy ilyen f@sza FatShark-ra....
Csak hogy épp a digitalis forradalom küszöbén értem el odáig, hogy el kellett döntenem mit veszek, és az érzelmeim a FatShark felé fezettek...
Ami egyébként kva jó,,,egyszerűen beszarás kényelmes, gyönyörű az oled képe...és sorolhatnám tovább az erényeit...

De hát azért jó pár éve játszom, és dolgozom a DJI phantomakkal, látom milyen amikor tű éles képet kapok vissza, és folyamatos bennem a vágy, hogy ugyanezt megéljem FPV acro repülés közben is...
Minél több videót megnézek a hozzáértőktől,,illetve azóta már személyesen is beszéltem kishazánkban élő és racerező srácokkal, egyre jobban tudatosul bennem,hogy arra amire én használom/használnám(hobby freestyle, melós repülések, autó követés stb) az 5"-os gépet,
arra nincs jobb mint a dji digitális rendszere...
ha kapuznék, versenyeznék, és olyan skillel rendelkeznék ahol számítanak az ezred másodpercek...akkor persze más lenne a kép...akkor az analog a nyerő...
de részemről ez utóbbiról szó sincs... :B :N

Szóval valszeg hamarosan meglépem a szemüveg cserét...
(persze az ideális a mindkét szemü megtartása lenne, de egyrészt annyi pénz a világon nincs, másrészt valójában felesleges számomra hiszen a DJI-ra is rá lehet akasztani a RapidFire-t)
egy ideig még repülök az analog rendszerrel az új szemüveggel is, aztán megveszem az 5"-os géphez a DJI fpv AIr Unit-ot...

Ismerem már magam,,ha valami ennyire becsípődik, az sajnos nem hagy nyugodni...
Ez most elindult bennem :W :DDD

Szerk
Ugyanakkor kicsit félek is tőle...kétszer olyan nehéz mint a fatshark, nagy bumszli...stb...teljesen más mint a gyönyörű kecses kis fatshark...
Vásárlás előtt jó lenne valahogy egyet kipróbálni.. :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.