Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69545) vandor01 válasza twine (#69542) üzenetére


vandor01
őstag

amit en tudok......

eddig meg nem talalkoztam olyan gyari megoldassal okos toltore ahol eleg csak a balance kabel a toltesre! mindenhol fel kell dugni az aksi mind ket kabelet! mert az okos tolto tudni akarja mi palya es ha nem csak balancon szeretnel tolteni? hanem normal toltest akkor valameddig tolja neki a fokabelen aztan csak a balancon.....

No DE en lusta ember vagyok.....

nem szeretek egy repules utan van kb 20-30 ures aksim es duplan dugni :) persze 20 evvel ezelott repteben a legyet is :D ..... na de most egy aksi egy dugas... szoszmotolni a csatikkal azon kis falatnyi dugotablan?? :DDD azt sem latom hova kell dugni azt melle dugok azt fustol... ne ebbol eleg volt...

EN csak balancos toltest hasznalok kicsivel tovabb tart de az aksit csak 1x dugom azt is csak ra balance boardbol kilogo fej vegere.... Valamint atverem az okos toltot mert a kabelt megcsapoltam azaz.... a kabel a boardra 2 csatival megy ez fixen rajta nem baztatom es dugdosom mar evek ota...... Van kulon-kulon balance boardom kabelekkel 2S-re 3S-re 4S-re.... szoval az aksihoz balance boardot cserelek a tolton (ez csak 2dugas)!
A tolton meg csak balance toltest hasznalok!

nekem kenyelmes csak a felet kell dugni..... :DD

viszont a 2S-re mas megoldast is hasznalok igaz ez csak normal toltesre jatszik HV-ra nem! Ez mar 3 eves kombinacio de a mai napig hasznalom ma is voltam 8db 2S aksival kefeseket reptetni 2S_1020_120mm .....igy nezki 300-asbol akar 12db-ot es fel lehetne rakni...

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.