Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68139) Szancsó válasza molnigee (#68052) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Nekem max. azért, hogy a mező egyik feléről gyorsan el lehessen érni a másikig :DDD

Am. igazad volt, a téli csapatás hangulatos: próbálgattam a budget akksikat - talán tavaszig kibírják...
Konkrétan: ma volt a Caddx Ratel debütálásának napja, illetve a gazdaságos 4S akksikkal is még ismerkedem, eddig 1 repülés került beléjük (4db van). A kamera nekem nagyon bejött, az akksik felemásak. XF Power "márkájú", 850mAh 4S -ek és direkt arra lettek véve, hogy ha nem bírok magammal télen akkor ezeket gyakjam szét. Feszültség van bennük, a gázkar eléggé érzékeny lett, ez jó. ( Csak szokni kell, a magasságtartás nem a régi, plusz kellene valami kesztyű is a remegő ujjakra :) ) Viszont minden nagyobb gázadást azonnali low battery felirattal jutalmaz, nagyon beesik a feszültség.
Ja, videós bizonyíték (Drive link, a YT fertelmesen belerondít az amúgy sem fényes DVR felvételbe.)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.