Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67451) tommyrs01


tommyrs01
csendes tag

Sziasztok! Tegnap próbáltam hozzászólni de akkor ezek szerint nem sikerült...
Légi videókat szoktam készíteni és gondoltam itt is megosztanám veletek! Több éve modellezek szívesen segítek, ha bármi kérdés van :)

https://www.youtube.com/channel/UCIM_9w9R_IEVXZG2gWSSuNA?view_as=subscriber

[ Szerkesztve ]

(#67452) vandor01 válasza vandor01 (#67449) üzenetére


vandor01
őstag

kis pancsi 4K kameraval...... ja meg a turtle! :DD

https://www.facebook.com/swellpro/videos/451696565431848/?t=42

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#67453) AMDaZERG_1 válasza vandor01 (#67452) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Ezt a gépet már tavaly magyar srácok is tesztelték. Jó véleménnyel.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#67454) Blizzardking válasza vandor01 (#67452) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ehhez válassz propot... :DDD

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#67455) vandor01 válasza Blizzardking (#67454) üzenetére


vandor01
őstag

erre lehet jo a hajocsavar is? vagy kotelezo azt venni! :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#67456) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Kíváncsi voltam 868MHz (100mW) is képes RXLOSS produkálására a "gyilkos" domb felett, vagy csak a 2.4GHz dobja el magát...
Képes rá... Egyik pillanatról a másikra 92-ról 43-ra csodásan leesett a jelerősség, aztán jött is az RXLOSS, de szerencsére még a levegőben realizálódott a helyzet, így nem volt puffanás, csak sodródott egy rövid időre, vagyis kisodródott a zavaró sávból. 2.4GHz esetében (R-XSR, XSR, XM+) rendszeres volt a jelvesztés, és ezért tettem egy próbát 868MHz-en is. Ja, ugyanitt egyik haveromnak egyik kereskedelmi csatorna adása jött be a domb felett repülés közben az FPV-n :D ami nem kicsit furcsa... Kb 40 méterre az egyik ház teteje tele van aggatva antennákkal.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#67457) mrbig válasza AMDaZERG_1 (#67456) üzenetére


mrbig
csendes tag

Akkor valószínűleg lakik ott egy rádióamatőr. Ők vizsgával elég komoly teljesítményeket tolhatnak ki.
Persze a szabad sávokat nekik is tiszteletben kell tartaniuk, de ha nagyon közel repülsz hozzá, lehet interferencia.
De tényleg fura, én rendszeresen szoktam egy oszlop körül repkedni, ami tele van pakolva gsm antennákkal, és mióta XM+ van fent egyszer se volt gondom. Csak a videó jel zajosabb, mint általában.

(#67458) Johnny_vT válasza mrbig (#67457) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Nekem a régi mező közepén van erőteljes interferencia, pedig közel s távol nincs semmi. Igaz régen valamilyen gyár vagy szeméttelep volt ott, azt temették be. Szóval tuti abban van valami.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#67459) Blizzardking válasza vandor01 (#67455) üzenetére


Blizzardking
őstag

Eléggé az elején el kell dönteni hol legyen elemében a kis drága :D

Johnny_vT - egy orosz tank :DDD

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#67460) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

Múltkor ugye megjött a két R9MM non-LBT antennával. Akkor a 48 eurós vételárból visszautaltak 20-at a reklamációm után.

Pénteken megjött az FrSky R9MM-FC Omnibus Fireworks V2 (nem tudom hogy mondjam röviden :D ), ami egy egész korrekt F4-es FC és rajta védőtokban rögzített gyro és R9MM modul. Természetesen ezt is non-EU FCC antennával küldték és ennél még picit barkácsolni is kell, hogy le lehessen kapni a rossz antennát...

Ma meg 36 nap várakozás után megjött végre az R9M Lite Pro modul. Terrrrmészetesen non-EU FCC antennával! Ennek a reklamációjánál már elgurult a gyógyszer és teljes visszatérítést kértem (ca. 60 EUR) a baromi lassú szállítás és rossz verzió kombinációja miatt. Meglátjuk... Ha fizetnek mint a kisangyal, akkor lehet 11.11. előtt elkezdem berendelni a Wing alkatrészeit.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#67461) Johnny_vT válasza Johnny_vT (#67460) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Máris meg kell hazudtolnom magam. Tök random ránézek az S800-ra BG-n és 36 euróra le van értékelve. Egész eddig 45-50-55 euró volt (BG, eBay, stb). Így ESC-vel együtt megjön a cucc 37 euróból (pontok felhasználásával) :DD

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#67462) MR007RM válasza tommyrs01 (#67451) üzenetére


MR007RM
addikt

Tetszik! Erre én is rágyúrok, amint időm engedi. :)

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#67463) HornedReaper válasza Johnny_vT (#67461) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Nekem is kék zsugorcsővel érkezett eddig mindkét R9 antennám :(
Lehet LBT-s nem is kapható Kínából, mindet ide küldték már EU-s webshopokba?!

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#67464) Johnny_vT válasza HornedReaper (#67463) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Amíg ezzel félárasítható addig nekem ok :DDD

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#67465) Szancsó


Szancsó
aktív tag

Azt hiszem öregszem - vagy csak a rohanás mindig...
A vacak kis kocka kamera helyett DVR -el próbálkozom: múlt héten is rögzíteni akartam repülést, el is indítottam a felvételt, csak épp pakolásnál tűnt fel, hogy az átvezető kábel (EV100 + a kis modul hozzá) kimaradt...
Tegnap direkt ellenőrizem, minden jónak tűnt, 2 akksi pont kiment incidens nélkül még sötétedés és az ujjaim elgémberedése előtt - erre pakolásnál látom, hogy most az indítást nem, vagy nem jól nyomtam be :U
Mély levegő és rövid áhitat után kipakolás a -mostmár tényleg- utolsó akksira.
És a kérdés: szemüvegben még épp láttam + valamennyire színek is voltak, de létezik, hogy a DVR ennek ellenére fekete-fehérben rögzítsen? Mármint FF lett az eredmény, de a szemüvegben nem ezt láttam: még direkt nyugat felé is fordultam, mert az ég alján látszódott valami kékes beütés és gondoltam felvételen jól fog kinézni. Most nem tudom, hogy csak elállítottam valamit, vagy mást ad az outputon a szemüveg, mint amit a kijelzőre küld?

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#67466) Johnny_vT válasza Szancsó (#67465) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Ha ProDVR-t kötöttél rá akkor fusd át a beállításokat. Azt hiszem van fekete fehér felvételi mód, lehet a tiéd abban maradt. Nekem a ProDVR csak akkor ad színtelen képet amikor már a szemüveg is.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#67467) Szancsó válasza Johnny_vT (#67466) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Nem az volt, hanem a hozzá való mini felvevő.
Átnézem majd akkor, csak így furán jött ki. Elvileg csak a PAL/NTSC -t váltottam, de kiderül.

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#67468) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Ennek [link] az aksinak ez lenne a foglalata ? [link]
Ha nem, akkor tudnátok nekem linkelni egyet ?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#67469) Blizzardking válasza Directors (#67468) üzenetére


Blizzardking
őstag

18 Ft-ért felkutathatnád ezt a kérdést! Max ha nem jó, levágod. Az lesz a Directors' cut...
:DDD

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#67470) vandor01 válasza Directors (#67468) üzenetére


vandor01
őstag

JST 2.0 a merete az aksinak.... hogy a kepen olyan csati van-e?
JST B2B-PH-K-S valszeg a 2.0 ..
nem pedig az 1.25! az kisebb es az aksi nem fog belemenni!

de lehet jobb a keszre szerelt? [link]

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#67471) Peaceliker válasza vandor01 (#67470) üzenetére


Peaceliker
őstag

Azon a képen pont a kisebb 1.25 ös csatis akku van szvsz

"Oh my Goa'uld!"

(#67472) vandor01 válasza Directors (#67468) üzenetére


vandor01
őstag

na latod igy tudunk mi is csak keprol sakkozni :)
meg kell rendelni ezt is azt is.... azt elobb vagy utobb osszejon :DD

de erdekes az aksi leirasa szerint:
Connector: JST sh 1.0mm

akkor ez most 1.25 vagy 1.00 ??

de tudod mit?? ezt a szar fos aksit ne vedd meg!
7euro meg vagy 3.éert szállitjak! azt 25C-s!
(vmi eachines brand alatt levo fostaliga URUAV aksi talan?) ez KUKA!

ennyibol veszel 2db GNB.t ami 80C-es!
es normalis JST 2.00-as csati van rajta!
pl ez ez infinitiv : [link]
5db 18.20 3 ért szallitjak....

habár te tudod rendelj ezt is azt is.... majd osszejon.... :DDD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#67473) Dudi08


Dudi08
tag

Sziasztok,

Tegnap megjött a kis Salfly-X. Lényegében ez az első saját drónom, de repkedtem már mással.
Frsky XM+ vevőt gyorsan beforrasztottam, BIND megvolt, minden rendben ment a Betaflight beállításnál is, de amikor tesztelgetni próbáltam, néha teljesen véletlenszerűen eldobta a vevő a jelet. Sőt mintha az FC indult volna újra(de lehet csak failsafe-el). Többször próbáltam BIND-ot, más módokban, először 16, majd 8 csatornával, telemetria ki-bekapcs, mindenhogy próbáltam, és sikerült is a BIND, de véletlenszerűen eldobja a jelet és leáll a kis drón.
A vevőt az FC fölött rögzítettem, esetleg valami zavart összeszedhet, de ha a motorok nem mennek, akkor is csinálja.
Ma megpróbálom a vevőt máshol rögzíteni, esetleg csak szétszedni, hogy a vevőt az FC közeléből el tudjam távolítani és úgy teszteljem.
Az AUX12 csatorna nagyon "zajos", folyamatosan ugrál a jel rajta. Nem tudtam még beazonosítani hogy mi lehet.
Egy ideje követem a topikot és olvastam, hogy a távirányítón a modell váltás oldotta meg a gondot, ezt is meg tudom próbálni, de ezek után egyelőre kifogytam az ötletekből.
Valaki látott, tapasztalt már hasonlót?

(#67474) Directors válasza Blizzardking (#67469) üzenetére


Directors
senior tag

Sajna nem pesti vagyok, így rájönne a postaköltség is.

vandor01

Szívesen fogadom a jó tanácsokat tőled és másoktól is . Nekem mind1 milyen aksi, csak a gépemhez jó legyen.
Az az aksi jó lenne ehhez a géphez ? [link]
Vagy mit tudnál ajánlani ?

Ha szükséges a csatit letudom cserélni.

[ Szerkesztve ]

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#67475) HornedReaper válasza Dudi08 (#67473) üzenetére


HornedReaper
senior tag

AUX12 az RSSI ;) Mutatja a kapcsolat erősségét

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#67476) vandor01 válasza Dudi08 (#67473) üzenetére


vandor01
őstag

lehet az XM+ nem jo??
de nalam megfordult mar kb 30db XM+.... mind jo volt!
egy baja van ha a TAV hoz kozel kerul kb 1meter? akkor eldobhatja a jelet!
de ne a TAV kozelebe repkedjunk!

szoval XM+ vs Larva AIO FC viszonylataban a gyenge lancszem az FC!
nos ezekkel szokott hamarabb GÁZ lenni!
vekony fos szarul forrasztjak...etc etc...
de irod is mintha az FC ujraindulna???

az AIO FC-en atnezni a forrasztasokat motor csatikat hatha valahol athuz az áram es bezavarja az FC-t .... azt ujraindul.....

aztan lehet erdemes volna ujra forrasztani az XM+hoz vezeto kabeleket... akar ki is cserélni?
valamint lehet az XM+ ra kene huzni egy vedelmet! nehogy osszetesteljen az FC vel?

masik receivert felrakni?

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#67477) vandor01 válasza Directors (#67474) üzenetére


vandor01
őstag

nem volt ilyen gépem.....
de csati kerdes mindig is problémas a kinainal!

a motorok csatija 1,25-os (90%)
az aksi csatija akkora mint a motore vagy nagyobb?

ha akkora? akkor az is valszeg 1,25
ha nagyobb? akkor 2.0!

megoldasok!
1. csatihoz veszel aksit?
2. csatit cserélsz a gépen?
3. adaptert hasznalsz a gép csati es aksi kozott?

de az tuti azt a kozel 7euros aksit nem vennem meg!
eachines.... 25C..... sok koszonet nem lesz benne!

mikor 7-ert van pl ez [link]

ha az aksi tenyleg 1,25 vagy 1.0?
ehhez meg normalis tolto sincs!
ha lesz 4-10 aksid akkor kell normalis tolto is!
azokon meg?? nem biztos van kis meretu luk a tolteshez!
3 szokott lenni JST 2.0, JST losi, piros JST.....

elobb vagy utobb :F a csatit meg kell oldani.. megoldas 2-3 pont!
az aksi meretet csekkolni mekora a luk a gépen és mekora az aksi?
de jo aksiert akar meg a gepen a tartot is meg lehet "alakitani" !

ez igy szivacs mert 1-1 rendelés 4-8hét?
mire osszeall a cucc? tavasz lesz!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#67478) Dudi08 válasza vandor01 (#67476) üzenetére


Dudi08
tag

Ez az első BNF drónom, tehát nincs másik vevőm, de tudok venni ha arról van szó.
Írod, hogy nincs-e túl közel... DE :B :B
Konkréten az asztalon a drón, a távirányító pedig mellette, úgy tesztelgettem, hogy egyáltalán működik-e a kis gép. A rotorokat még direkt nem tettem rá, csak bohóckodtam vele, próbálgattam állítgatni.
Az XM+-on van egy réteg bandázs szalag, nehogy bárhol az FC-n zárlatot okozzon, erre figyeltem.
Meló után kipróbálom hogy kicsit távolabb legyen a táv a vevőtől, hátha segít, ha nem, akkor lehet újraforrasztom az XM+-t új vezetékekkel és máshova át is teszem.
Az újraindulást rosszul írtam, mert a betaflight configuratorból ilyenkor nem jelentkezik ki, szimplán a vevő eldobja a jelet, bármit csinálok a távirányítóval, nem látom a configuratorban, hogy venné a jelet.

AUX12-> RSSI volt a tippem, sőt olvastam is róla, de nem igazán realizálódott ez bennem.

A tippeket köszönöm, otthon átnézem és írom a tapasztalatokat, hátha más is hasonlókkal szembesül.

(#67479) vandor01 válasza Dudi08 (#67478) üzenetére


vandor01
őstag

akkor az lesz!
az XM+ nal nem jo ha kozel van a TAV hoz!

van mikor gaz hogy kozel van mikor nem!
van amelyiknel 50cm van amelyiknel 1m a kritikus tavolsag....

akar ki is viheted reptetni! :D
1m utanra teszed es ott is bohockodik? akkor a tovabbi protokol kell :DDD
hajra!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#67480) Directors válasza vandor01 (#67477) üzenetére


Directors
senior tag

Hát akkor inkább cserélem majd a gép csatiját JST 2.0-ra. Illetve az általad ajánlott aksikat szerzem be hozzá.
Töltőnek ez jó lehet ? [link]

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#67481) mrbig válasza Dudi08 (#67478) üzenetére


mrbig
csendes tag

Igen, az XM+ nálam is eldobja, ha közel kerül a távirányítóhoz, pont úgy ahogy leírtad (nem azonnal, csak egy idő múlva)

Én az asztalon le szoktam venni a távirányítón a teljesítményt, akkor nincs gond - csak kint, ha úgy felejtem :)

(#67482) Johnny_vT válasza Dudi08 (#67478) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Pár hete álltam át FlySky-ról XM+-ra. Én is befostam, hogy elromlott, de nem :)) Már a bindelésnél is át kellett raknom a kanapére a távot, hogy sikerüljön. Utána terepen mindezt elfelejtettem és meglepődtem mikor rögtön bekapcsolás után RXLOSS-t írt ki.

Tedd le a távot a földre, lépj hármat a drónnal, dugd rá az akksit, menj vissza a távhoz és repülj! :)

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#67483) vandor01 válasza Directors (#67480) üzenetére


vandor01
őstag

ja ja jo lesz.....
van aki szereti terepen is tudod használni USB powerbankrol....
erdemes ebbol is tobbet tartani? :DDD

latod ez is 2.0 JST ir!
vannak toltok ahol mar van fent 1.25 is! de azok dragabbak!

mindenkepen rendeles elott at kell gondolni a csatik és aksik meretét csekkolni!
a gépen az aksin a tolton.... mindenhol :D
annak megfeleloen donteni es rendelni ami kell atalakito csere-csati etc.....b
aksiknal a magasabb C-t valasztani lehetoleg vmi kina brandeltet?
GNB-Gaoneng / infinity / Tatu.... a tobbi zsakba macska lehet
esetleg a jovore is gondolni?
tudom e vagy hogy tudom használni kesobb?? etc

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#67484) Directors válasza vandor01 (#67483) üzenetére


Directors
senior tag

Megpróbálok akkor utána járni a dolgoknak és úgy rendelni. Köszi a segítséget! :R

Amúgy ha 15 ezer forint felett vásárolok a banggood-ról akkor arra rájön még az áfa is ? Csak mert annyi az m80-as gép. Úgy látom nincs EU-s raktár.

[ Szerkesztve ]

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#67485) SP!T


SP!T
addikt

Sziasztok!

Segítsetek újra töltő kérdésben, mert még 1-2 dolog homályos nekem.

Ha veszek egy paralel charging board-ot, akkor milyen akksikat tölthetek egyszerre? Miben kell azonosnak lenniük?
Illetve ha veszek egy serial töltő kábel, pl 6S->6x1S vagy 3S->3y1S, ott tudok-e tölteni különböző kapacítású akksikat is?

Szóval nekem van egy rakat 1S akksim, más-más állapotban illetve méretben, sőt 2S-em is, szintén más-más kapacítással. Keresem a módját annak, hogy egyetlen eszközzel tudjam ezeket tölteni. De eddig nem jöttem rá mi a legjobb módja. :F

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#67486) Johnny_vT válasza Directors (#67484) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Szállítási módnál ha van EU Priority Line, akkor "hollandiai címről" fog jönni a csomag és nincs adó, se vám. Igaz, pár extra euróba szokott kerülni ez a mód, de egyben tartalmazza a biztosítást is.

SP!T
Azonos cellaszám kötelező. Azonos kapacitás erősen javasolt. Azonos kezdési feszültség javasolt.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#67487) Directors válasza Johnny_vT (#67486) üzenetére


Directors
senior tag

Sajna nincs. :(
Esetleg tudnátok ajánlani egy másik hasonló gépet mint ez [link] ? Hasonló árba.
Csak olyat ahol van EU Priority.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#67488) vandor01 válasza Directors (#67487) üzenetére


vandor01
őstag

vmi ilyesmik? nalam van EU...

[link]
Kinabol szemcsivel 46
UK bol szemcsi nelkul 33

esetleg ez [link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#67489) Directors válasza vandor01 (#67488) üzenetére


Directors
senior tag

Nálam akkor miért nincs EU :F Nem vágom. [kép]

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#67490) DJGABI válasza Directors (#67489) üzenetére


DJGABI
addikt

rákattintasz a "via Priority Direct Mail" szövegre mit hoz?

ja, Magyarországra szeretnéd szállíttatni?

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#67491) Directors válasza DJGABI (#67490) üzenetére


Directors
senior tag

Ott kilehet választani azt hogy " EU Priority Line". Akkor ez lenne az ? :)
Igen, Magyarországra szeretném.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#67492) vandor01 válasza Directors (#67489) üzenetére


vandor01
őstag

a rendelés vegenél a fizetés elott lehet állitgatni... ott probáltad?

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#67493) Directors válasza vandor01 (#67492) üzenetére


Directors
senior tag

Ott kilehet választani az EU Priority Line-t. Gondolom akkor ez lenne az, ugye ?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#67494) Johnny_vT válasza Directors (#67493) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Igen, amit fizetésnél választasz az a tényleges.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#67495) B.i.L


B.i.L
senior tag

sziasztok,ios-en szeretnék kapcsolódni ilyenhez - kép lentebb,most lomtalanításnál találta a kollega :C
2 kamerás,működőképes.Én nem vágom,mert más az érdeklődési köröm.Milyen márka"lehet,milyen programokkal tudok kapcsolódni? Wifin talált valamit,de gondolom kellene valami soft is.

Horgászni mentem...B.i.L

(#67496) DJGABI válasza B.i.L (#67495) üzenetére


DJGABI
addikt

alin van kép alapján keresés funkció, első találat. zuhafa márkával hozza, táv más, de kb ugyanez a gép. [link] oldal közepén: HFun app

szerk: távra inkább kihozza: SG700 a típusa. [link] app ugyanaz

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#67497) B.i.L válasza DJGABI (#67496) üzenetére


B.i.L
senior tag

szuper,holnap letesztelem
kösz :R

Horgászni mentem...B.i.L

(#67498) Directors válasza Johnny_vT (#67494) üzenetére


Directors
senior tag

Köszönöm!

Jól látom hogy ehhez nem jár távirányító ? [link]

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#67499) Peaceliker válasza Directors (#67498) üzenetére


Peaceliker
őstag

jól, ez bnf
amihez van minden az rtf

"Oh my Goa'uld!"

(#67500) vandor01 válasza Directors (#67498) üzenetére


vandor01
őstag

ja ehhez nincsen mert a nagyfiuknak keszult :)

Receiver Option:
1. 8CH Sbus output Frsky D8 Mode Receiver
2. 6CH PPM output Flysky AFHDS 2A Mode Receiver
3. DSM2/DSMX compatible Receiver

olyant keress amihez van dedikalt TAV... kezdesnek eleg az!
késobb ha kell? egy TAV 40-100ejro!

pl ez [link] de ez csak 616-os motoros... ezzel is repul de a 8520-as sokkal combossabb! :)
pl ez [link]

pont ma reptettem meg a regi kefes parkot....
haaat mar a 8020 is csoffatagnak erzodott a 8520 hoz kepest.....
bele se merek gondolni a 616 620 716 720-ba... :W

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.