Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67401) DJGABI válasza Johnny_vT (#67400) üzenetére


DJGABI
addikt

Én vágtam a kigkongot is, de csak hangosabb lett, fogyasztásra alapból is kevesebb, mint a gyári tc prop. Nem vágnám 2 ágúra. Az a vicc hiába szűkebb koccnál nekem így is repült már le

Szerintem dremellel szép munkát lehet végezni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#67402) Peaceliker válasza Johnny_vT (#67400) üzenetére


Peaceliker
őstag

Csípő fogó, levágom és ennyi. Amikor nem volt nálam a szerszám csak letörtem. :DDD
Mivel fogyó eszköz nem esek túlzásba, illetve nekem nem rázott így sem.

"Oh my Goa'uld!"

(#67403) Blizzardking válasza Johnny_vT (#67400) üzenetére


Blizzardking
őstag

Én körömvágó csipesszel szoktam, annak ívelt az éle.
Takarékosnak takarékosabb, talán végsebességre ugyanannyi, vagy picivel több a 2 ágúval, de olyan kicsit mintha gumiszalagon menne a gép. Mindenre később reagál, 3 vagy 4 ágúról átrakva egy darabig a magasságot alig tudom tartani annyira másképp reagál a gázra. Az enyém legalábbis. Még mindig tartom, hogy a legjobb overall prop ezekre a 3 ágú Gemfan 1635. Próbáltam 4 ágú Kingkong 1545-öt, ugyanezt kétágúan, 4 ágú Gemfan 1636-ot szintén 2 és 4 ággal, és a gyáriakat. A 3 ágú 1635-tel gyors, agilis, jó a grip, és nem eszik sokat. Végsebességre is ez a max nekem.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#67404) Peaceliker válasza Blizzardking (#67403) üzenetére


Peaceliker
őstag

Az befér mobv3 vázba?
Nekem 1:45 a repidő már hogy tudom tolni neki rendesen, így számít a kis fogyasztás is :) illetve nagy fordulaton repülök, szerintem ott jól viselkedik a prop. Amikor elememben vagyok akkor 60-100% között van a gázállás beltérben. Szóval így repülve nekem bejön a prop, reakció idő sem rossz. Lehet kisebb fordulaton nem olyan. Illetve nekem egy 29g os gépen van, tc szerintem nehezebb

"Oh my Goa'uld!"

(#67405) Blizzardking válasza Peaceliker (#67404) üzenetére


Blizzardking
őstag

mob7 V3
TC 75 <---- nekem ilyen van
Szerintem tök ugyanaz a kettő. Nekem 27.3g
Milyen mocid van neked? Az enyém 0802-19kkv

"Lehet kisebb fordulaton nem olyan" ez lesz az. Kell neki a fordulat, a 3 leveles mélyebbről kezd el húzni, a 4 meg pláne.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#67406) Peaceliker válasza Blizzardking (#67405) üzenetére


Peaceliker
őstag

jah akkor nem gyári gép..
nekem 3br08028 16kkv, meg f3 lap meg stb, majd most még picit könnyebb lesz canopy csere után.
na alacsony fordulat nálam nem játszik, de 3 ágúra lehet tenni kéne majd egy próbát egyszer :)

"Oh my Goa'uld!"

(#67407) Blizzardking válasza Peaceliker (#67406) üzenetére


Blizzardking
őstag

Örülnék ha kipróbálnád. Kiváncsi vagyok a véleményedre.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#67408) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Rendeltem egy Achilles vevőt...mert tetszik a gombja. :DDD
De sehol nem találok reviewot, ti találtatok valamit? Van rajta mikrofon is, de minek? :D

"Oh my Goa'uld!"

(#67409) DJGABI


DJGABI
addikt

Caddx eos2 10 dodó [link]
Nyilván nem tudott volna akkor akciós lenni mikor kellett volna

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#67410) Peaceliker válasza DJGABI (#67409) üzenetére


Peaceliker
őstag

ha nano2 is lesz ilyen áron nekem akkor szóljatok :DD

"Oh my Goa'uld!"

(#67411) Johnny_vT válasza Peaceliker (#67410) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Szerk: nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#67412) Johnny_vT válasza DJGABI (#67409) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Hogy is van ez? Az EOS2 a 4:3-at vágja le 16:9-re vagy a 16:9-et 4:3-ra?

Ha már ilyen olcsó bespájzolnék belőle tarcsiba.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#67413) vandor01 válasza Johnny_vT (#67412) üzenetére


vandor01
őstag

nekem olyan erzesem van hogy elforgatja 90 fokkal a kepet az EOS2
a 4:3 amennyivel keskenyebb annyival magasabb :)

16:9

4:3

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#67414) syler123


syler123
veterán

Egy 20-as most a Sailfly-X, ennyiért lehet nem tudom kihagyni :D Még ha ilyen ocsmány is szegényke. Mondjuk lehet ettől szebbet nyomtatok az Ender 3-al... A modell fent van thingiverse-n

(#67415) Johnny_vT válasza DJGABI (#67409) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Soha nem hallottam erről a weboldalról, de van pár brutál jó deal :Y Pl. 8 eurós KK 1545 prop itt csak 3, csomó china carbon váz is fele a BG árainak. Mennyire jó bolt ez? Szállítási idők, vám (áfa) szempontjából?

(#67413) vandor01
Köszi, akkor most 4:3 lesz :)

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#67416) Peaceliker válasza Johnny_vT (#67415) üzenetére


Peaceliker
őstag

Van eu szállítás de nem olcsó és pp fee is van szal a végére nem sokkal olcsóbb mint ali

"Oh my Goa'uld!"

(#67417) vandor01


vandor01
őstag

azok a termékek ahol jelzik kis repcsivel hogy ingyenes szallitas.... nos ott barmilyen szallitas lehet valasztani (ingyéé) pl Special Line for European
We pay custom tax in advance,delivery in 7-15 working days,can ship packages with battery

ha csak 1 olyan termeket raksz be a csomiba ami fizetos akkor perkalni kell Torok TN.el 3,55euro Kinai TN-el 3.22euro..
akumulatorokat 6-7euroert szallitjak....

remélem szallitjak is :)

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#67418) SpydeR3412 válasza Johnny_vT (#67400) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Ezek szerint még nem próbáltál gemfan proppot feltenni/levenni. :DDD
A KK-nak am pont jó a furat mérete, nem mellesleg könnyebb is, mint a többi.

[ Szerkesztve ]

(#67419) Peaceliker válasza vandor01 (#67417) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nekem megjott eddig minden

"Oh my Goa'uld!"

(#67420) Johnny_vT válasza Peaceliker (#67419) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Nagyon remélem, mert feladtam €80+ rendelést tegnap :DD A hétvégi versenyzős session után annyira zavart, hogy Kék alkalmatlan a versenyzésre, hogy csináltam egy táblázatot amiben egymás mellett listázok egy 5 colos és egy 3 colos gépet. Kipipáltam az itthon már meglévő alkatrészeket és úgy festett, hogy 3 colhoz csak motorok meg váz kell.
...meg tartalék prop
...meg akkor már a Kukának is még több proo
...meg az X9 Lite-nak egy hordtáska
...meg tartalék Supra VTX + EOS2 (€17!! :D) Kukának és/vagy az érkező Sailfly-nak
...meg még két marék apróság

Így végül Xint + Ali közel 130 euró. :Y Remélem így már megleszek egy darabig, mert következő vásárlásnak már egy nagyobb szekrény kéne... :DD

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#67421) vandor01 válasza Johnny_vT (#67420) üzenetére


vandor01
őstag

En valahogy a melygarazs es 3" vagy 5" -os versenyzest nem tudom osszehozni :F ilyen kemeny kis es szuk helyen kis gepekkel szoktak tolni amik a kis suly miatt jobban "birjak" a betonos kikepzest.....
250+ gramm ez pillanatok alatt amortizalodik darabolodik..... aztan versenyenkent lehet 130-ert rendelni :DDD :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#67422) Johnny_vT válasza vandor01 (#67421) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Télen nagyon más nem lesz. Trashcan remekül ment amúgy. A Sailflyra leszek még kíváncsi ugyanilyen körülmények között, bár ha nem szokom meg gyorsan a kezelését akkor azt hamar ki lehet nyírni sajna :DDD
A többi tag mind 5 colossal tolta változó sebességgel. Van DVR-em egyikükről aki a leggyorsabbnak tűnt, még ő sem tolta olyan hajmeresztően. Bár ahogy mondták ide az "eldobós" gépeket hozták direkt a helyszín miatt. Ja és mindenkinek tele volt aggatva a váza TPU védőelemekkel az éleken, a motoroknál, csúszótalpakkal a karok alján.

Részben emiatt is próbálom ki az új buildben a ZJWRC 135-ös vázát. Nameg mert felső akksis, beleraktak 8 oszlopot a pici vázba így brutál merevnek is tűnik, a karok túlélőképességét meg majd meglátjuk. :)) (A Bat baromi jól néz ki, de itt most az X vázról van szó, mert abba belemegy a HGLRC 1407) Szóval összességében Kékhez elég hasonló konfig lesz, csak könnyebb, védettebb, felső akksis, 40-50° kameraszöges, szóval minden ami most hiányzott. Feltehezően kültérre is tökéletes.

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#67423) Peaceliker válasza Johnny_vT (#67422) üzenetére


Peaceliker
őstag

Sailfly annyival légiesebb hogy elmondani nem lehet. Nem whooposan repül hanem inkább nagygépesen... Persze nem úgy mint egy izmos nagy gép, csak a mozgása hasonló. Meg mérgesebb is :)
Vegyél hozzá egy v2 vagy egy reddevil vázat és más baja nagyon nem lesz

"Oh my Goa'uld!"

(#67424) vandor01 válasza Johnny_vT (#67422) üzenetére


vandor01
őstag

tény es valo az 5" hoz van nagy választek occco cuccokbol moci vaz amikert nem kar! de magamreszerol a 10-15 euros motorokat pl 1407 brother hobby vagy akar a HGLRC-t sajnálnám a betonon gyilkolni mikor van 5 euros motor is! 20euro 4db! 2204 vagy 18xx....
persze nem orokeletre epitunk dronokat azzal kell tolni amelyikkel élvezzuk :DD

propokbol zsakolj be! azt tuti aprolék lesz betonon foleg az 5" :W ...
sajna propvedo TPU meg nincs :)

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#67425) defy456 válasza Peaceliker (#67423) üzenetére


defy456
aktív tag

Feltéve, hogy csak 2s-en hajtja. Különben jöhet is a v3 FC.

(#67426) Johnny_vT válasza vandor01 (#67424) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

A 130 euróból 40 csak a prop :D
Xintén találtam 32-ért 4es HGLRC 1407 pakkot, meg a TPU elvileg teljesen védi majd, aztán meglátjuk

Peaceliker:
Van már Red Devil vázam, lehet hogy egyből átrakom bele a Sailfly-t. De legkésőbb akkor amikor megjön a Supra VTX + EOS2 kombóm, mert VTX csere miatt úgyis szét kéne kapni. Csak 2S lesz.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#67427) SpydeR3412 válasza Johnny_vT (#67426) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Az a Supra vtx amúgy rohadt nagy, alig lehet betuszkolni q canopy alá.

(#67428) swazi


swazi
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. hozzám került egy Eachine Ex2 mini drón.
Nincs használati utasítása és nem is nagyon találok. Soha nem repült még. Hogyan kell kalibrálni a kontrollert, Le tudnátok írni az első lépéseket?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#67429) hundai válasza swazi (#67428) üzenetére


hundai
aktív tag

Szia! Elsőnek fogod a távirányítót, nyomva tartod a lakat gombot és közben bekapcsolod a távot. Ekkor keresi a drónt. Beteszed a drónba az akkut és csatlakoznak. Gyrot úgy tudsz kalibrálni h a bal oldali kart bal alsó sarokba, a jobb oldali kart a jobb alsó sarokba húzod egyszerre. Akkor fejezte be ha abbahagyta a villogást az első szárak alján. Utána a lakat gomb hosszú nyomásával tudod beindítani a motorokat, és ezzel tudod leállítani. Ami fontos: bekapcsolás előtt a bal oldali kar mellett jobbra van a mód választó. Felső a gyro, alsó az acro, ezt csak bekapcsolás előtt tudod állítani.

[ Szerkesztve ]

-Wake up Neo!

(#67430) swazi válasza hundai (#67429) üzenetére


swazi
csendes tag

Köszönöm! Tökéletesen működik!

(#67431) cd334


cd334
tag

Sziasztok!

Megjött a diamond VTX, az a gondom, hogy hiába rakom bele a kártyát nem indul el automatikusan a felvétel és manuálisan se tudom indítani gombbal. A kártyát látja, mert felment a NTSC no split update. De utána se működik.
A Cam egy Foxeer predator nano 4, NTSC módban.
A kártya egy samsung evo 16Gbyte class10 UHS-I 1 fat32-re formázva és teljesen üres. Csak a VTX hozta létre DCIM mappát. Valakinek valami ötlete?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#67432) vandor01 válasza vandor01 (#64042) üzenetére


vandor01
őstag

na ezt pedzegettem tavasszal de jo le lettem "ugatva" azt tessek vki csak megcsinálta Oszi gyerek megnezte milyen is az a tuzijatek dronrol! gondolom ezt a videot mar mindenki latta [link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#67433) molnigee válasza vandor01 (#67432) üzenetére


molnigee
aktív tag

De gondolom te is tudod a hátteret ennek.
Felkeresre, engedéllyel, kizárólagosan.
Az azért más mint long range berepulni csak úgy :)

[ Szerkesztve ]

--> http://dronearena.hu/ <--

(#67434) vandor01 válasza molnigee (#67433) üzenetére


vandor01
őstag

pedig milyen király lenne? felmesz csepelen a 10dik tetejére azt gyerunk :)

csak az erzesrol.... milyen lehet repulni a tuzijátékban.... :F
azert vmi videki-falusi rendezvényt kizarolagossan páran megrepülhetnének biztos volt már ilyen a történelemben.... vagy akar Januar 1-én... csak felkérésre? én lövöm a rakétákat azt jöhettek megrepülni a tüzijátékot :)

persze az biztos a háttérben a tolvajok házának látványa nagyobb feelinget ad mint vmi falusi rét felett kerülgetni a rakétákat :)

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#67435) Szancsó válasza vandor01 (#67432) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Nem rossz: gondolom a jövő augusztusi repüléshez lassan el kell kezdeni intézni a papírokat :)

Más: 1407 (HGLRC Flame) motoroknak milyen vastag kábele lehet? Sajátomon néztem de nem lehet már kivenni a feliratot... Nagyon tetszik egy felső akksis frame (iFlight iH3 V3), de az ESC nem középen lenne benne, így pár vezetékbe tuti toldani kellene - már ha sikerül beadnom, hogy ezt kérem karácsonyra :)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#67436) AMDaZERG_1 válasza Szancsó (#67435) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

24AWG
Én iFlight iH3 vázzal használom és az ESC hátra van beszerelve a kábel hossza így is elég.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#67437) Szancsó válasza AMDaZERG_1 (#67436) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Az jó hír, köszi: nem mostanában fog költözni, de rossz lenne, ha vezetékre kellene várni heteket. (Ilyen meg már lehet van is...)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#67438) vandor01


vandor01
őstag

jobb mint akarmilyen LR... itt soha nem lesz Volt drop :) [link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#67439) Johnny_vT válasza SP!T (#67352) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Tegnap befejeztem mindkét szemüveg 18650 modját. A Tobyrich TR1 EV800D bele nekem is ugyanígy néz ki mint nálad a képen. Rámértem multiméterrel és bizony bizony csak 3.7V az akksi. Ergo szerintem ez két párhuzamosan bekötött 1200mAh cellát tartalmaz = 2400mAh. Átalakítottam a 18650 tárolódobozomat is párhuzamosra (hogy így 7000mAh legyen az összeg ;] ) és zokszó nélkül ment vele a Tobyrich. Szóval rejtély megoldva! :)) [link]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#67440) SP!T válasza Johnny_vT (#67439) üzenetére


SP!T
addikt

Megszűnt a ~15 perc utáni piros töltés villogás? Vagy a visszajelzés ettől függetlenül is rossz?

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#67441) SP!T válasza Johnny_vT (#67439) üzenetére


SP!T
addikt

Illetve hova teszed majd használat közben? A kábel elég rövid, a fejedet meg a szemcsi alapból húzza lefele, nem? :D

There's a device that I've been using called a whoop.

(#67442) Johnny_vT válasza SP!T (#67441) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Szar az idő, még nem tudtam élesben tesztelni. A dobozt vagy a linken látható módon teszem a szemüveg tetejére a pántba bujtatva, vagy a fejpánt hátsó vastag részére varrom rá. Egyelőre marad elöl fent, mert lusta vagyok varrogatni. Bőségesen elég a vezeték, direkt úgy vágtam. Mondjuk levéve a párnázott részt nem lehet túl messzire vinni, de ez benne volt a pakliban.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#67443) RevoneX


RevoneX
csendes tag

Sziasztok! Adott lenne egy Eachine Cinecan, de az SD kártyámat valamiért nem érzékeli. Valaki fix erre? (Leformáztam FAT32-re, ezen sem érzékeli, 64 GB U3 Samsung)

(#67444) Johnny_vT válasza RevoneX (#67443) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Ha van otthon akkor próbáld ki 32 GB-ossal is, hátha.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#67445) Directors válasza Peaceliker (#67349) üzenetére


Directors
senior tag

Szia!

Lenne még egy kérdésem az M80-as géppel kapcsolatban.
DSM, flysky, vagy frsky vevővel érdemes megvenni ?
Illetve mekkora aksit vegyek hozzá ? 250,300,450 vagy 550 mhA ?
Meg esetleg egy töltőt tudnál ajánlani ?

(Ja és köszönöm a sok segítséget :R )

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#67446) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

S lőn Böszme-1 új testben, új motorokkal, új long range vevővel, GPS-el Böszme-1.5 néven újjászületett!

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#67447) vandor01 válasza Johnny_vT (#67446) üzenetére


vandor01
őstag

nagyon faja..... es LR lett! igy legyen otosom a lotton.... :DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#67448) Johnny_vT válasza vandor01 (#67447) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Hát eddig se titkoltam, hogy ez a célom Böszmével, de az is biztos, hogy közrejátszottatok a döntésben :))
Másik téma: a topikban valaki otthon mozog a Wingek témájában? Múlt hétvégén nagyon megcsorgattatta a nyálam egy egyszerű S800, tegnap este meg már konkrétan arról álmodtam, hogy egy ilyesmi géppel repkedek fpv-ben :DD
Kérdésem az lenne, hogy tényleg az S800-at érdemes választani, vagy azért akadnak hasonló, kissé más dizájnnal bíró testek is, amik jók egy kezdő számára? Elektronikát már válogattam, meg az nem is olyan nagy etwas szerintem mint a drónoknál, így most inkább csak a géptest lenne a kérdés.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#67449) vandor01


vandor01
őstag

ennek használtan kisse sokkkoltam az árat 1400 ejro?

aztan tényleg mik vannak a DJI-in tul is?? [link]

4K kamcsi.... vizállo..... a vizben "turtle mod"... egyeb nyalánkságok....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.