Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60997) DonMaster válasza D@niel (#60986) üzenetére


DonMaster
addikt

3e ft-ért van 30m-es utp cat5e de cat6 is, garantált 500+mbit/s
ennél olcsobb megoldás nem létezik.

Mindenki máshoz:

Van olyan aki érti, hogy kb gamer pc/laptop és kell a max letöltés, de nem akarok sokat költeni wifis-s routerre , de legyen magass a speed, hogy ezek igy hogyan léteznek 1-1 mondatokban?
mármint miért nem lehet utp-vel összekötni ha kell a magass speed? vagy igy mi valamiröl lemaradtam? van valami üóber brutál wifi szabvány ami brutál olcso és 1000-ret átviszi? vagy plusz védetséget ad? vagy enynire drága az utp? utobbi kétlem, mivel munkámban használom és több métereseket dobálunk ki pedig kissebb patchelésekre jok lennének akár, 4-5e ft-ért 40-50m-es utp cat5e/cat6 is van az elég bármilyen házba, szépen ellehet vezetni és cserébe nincs sebesség probléma , max ha a digi-töl szarul jön, de nema wifi-vel baszakodsz,
vagy nem értem, van olyan aki ugy használja a laptopját hogy mászkál a lakásában/házában? és közben tölt le? vagy ugy játszik hogy közben mászkál? laptopnál és asztalinál, asztalival kétlem, laptopnál is kétlem ott is a kb 2m-en belül mozog az ember vele, nem több, tablet telefon megint más azokon többségén nincs rj45 hely de azoknak a 40mbits-es wifi böven elég, meg azokra enm tölteszle olyat amit pc/laptopra igen. 40mbits-en elmegy egy okos tv 4k stream-közben is, bár azt lehet kábelezni mert ugysme mozgatod, de laptopot és asztalit tuti nem mozgatsz használat közben,
szoval van olyan aki meg tudná, nekem magyarázni ezt , hogy miértelme laptop/asztalinál cseszekedni wifi-vel? mikor kell a sebesség, persze azt vágom 1kábel szarulnézki de cserébe nem kapsz agyfaszt és olcsobb is mint wifi-vel az 1000-ret meg oldani amihez kb 60e ft alsohangon kell.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.