Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51851) viking_arc válasza Valkűr (#51843) üzenetére


viking_arc
tag

Mondjuk biztos nem készlethiány miatt nem kapod meg, mert a bolt kartondobozhegyekből állt, benne a kieggel.

mrp#2289 DebilHusselhoff

(#51852) bozont válasza Valkűr (#51845) üzenetére


bozont
veterán

Nekem is megérkezett, tegnap már 8:40-kor jött az sms hogy mehetek a postára érte. Kár hogy csak ma van időm játszani vele.
Viszont egy negatívum a bolt részéről, kaptam posztert is hozzá, de összehajtogatva és belezsúfolva abba a kis dobozba a játék mellé. :( Mikor tanulják már meg hogy az ilyet szépen hengerelve kell küldeni? Nekem megérne annyit, hogy kifizessem az ezzel járó plusz költségeket is ha kell.

(#51853) Valkűr válasza bozont (#51852) üzenetére


Valkűr
őstag

Nem hagyott nyugodni a gondolat és megnéztem a csomagszám alapján. Megérkezett az átvevőpontba csak baxtak sms üzit küldeni... :) Most telepitem épp...

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#51854) #13110016 válasza bozont (#51852) üzenetére


#13110016
törölt tag

Én a posztert kapásból nem kértem. nem vagyok 10 éves, hogy posztereket rakjak ki:D

(#51855) mikromanus válasza #13110016 (#51854) üzenetére


mikromanus
veterán

Én meg ugyan nem vagyok se 40-50 éves hogy dobozokat rakjak ki amiket aztán sosenem veszek le, mer' hogy a játék az CD/DVD-n kerül a pórnéphez és ez a módja, de nem vagyok 20-on pár éves se hogy villogjak azzal hogy valami megmagyarázhatatlan olkból egy őskövület adathordozót és a hozzá való dobozokat gyűjtök amit be se tudok már rakni a gépbe. Megvettem elektronikusan, letöltöttem és használom. Ha elszaródik valami, akkor törlöm és újra leszedem azt a semmi kis 15-20 GB-ot. Ez ilyen. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#51856) #13110016 válasza mikromanus (#51855) üzenetére


#13110016
törölt tag

Nem akartam ezzel senkit se megbántani, csak én szerintem felnőttek már nem igen raknak ki posztereket:)
Fiatalabbak igen. De ezzel nincs is gond, annó nekem is tele volt a falam:)

(#51857) Zoona válasza bozont (#51852) üzenetére


Zoona
aktív tag

A Mediamarktbol volt jó előrendelni, 9990 volt a játék - ha jól tudom a legtöbb helyhez képest olcsóbb is, és az előrendelőknek adtak egy mini artbookot ( igazából mint egy füzet inkább de annyira jó fogású az anyaga), illetve egy Diablo 3 RoS-os pólót, aminek Malthael van az elején, és hátul van egy Blizzard logó a nyakán... Gondolom hogy nem eredeti Blizzstore-os, de az anyaga nagyon jó a pólónak:)

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#51858) mikromanus válasza #13110016 (#51856) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem akartam én se senkit megbántani, de van CD-DVD meghajtó egyáltalán a gépetekben? Nekem nincs. Egyszer pár éve (3-4) elromlott és nem szereztem újat. Vagy csak arra az egy helyre is vinyót csatlakoztattam. :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#51859) #13110016 válasza mikromanus (#51858) üzenetére


#13110016
törölt tag

Az enyémben még van floppy olvasó is :DDD

(#51860) Gorneck válasza #13110016 (#51859) üzenetére


Gorneck
titán

Perverz... :D 2003-2004 óta nincs odd/fdd a gépembe. :)

Gorneck#1239

(#51861) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Huh ezt fel kell töltenem, szerintem nagyon jól néz ki, bár élőben még szebb :) SPOILERES kép lehet!

Katt :))

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#51862) Infranyuszi válasza Zoona (#51857) üzenetére


Infranyuszi
tag

igen, énis tőlük akartam rendelni csak a collector edition-hoz egyiket sem adtak ajándékba .. csak az alapjátékhoz .. ki érti ezt .. ?!

(#51863) Infranyuszi válasza mikromanus (#51858) üzenetére


Infranyuszi
tag

énse használtam már ilyen szörnyű dolgokat kb 5 éve .. :D

(#51864) temes69 válasza mikromanus (#51858) üzenetére


temes69
aktív tag

én dvd-n vettem meg, de nem arról települt, hanem letöltötte az egészet. szal ennek én sem sok értelmét láttam, max 10év múlva is elő tudom venni a dobozát nézegetni :)

(#51865) havri1


havri1
félisten

Hali!

Tud valaki magyar nyelvű leírást a skillekhez varázslónál?
Nem tud valaki 60 lvl varázslónak levetett cuccokat adni? Marhára nem találok jó dolgokat:D

:R

[ Szerkesztve ]

havri

(#51866) GrooveHero válasza havri1 (#51865) üzenetére


GrooveHero
addikt

Cuccokat adni sajna nem, mert most már 2.0.1 patch óta account bound az összes legendary cucc, szóval csak az viselheti, akié a karakter az adott accon. Van itt egy-két pro wizard karakter, kérj tőlük akrakterlapot, láthatod a cuccokat, és a skilleket is, hogy ők mivel nyomják. Aztán próbálgathatod te is, hogy neked melyik válik be ezek közül, melyikekkel tudsz a legtöbbet sebezni.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#51867) khirill válasza mikromanus (#51858) üzenetére


khirill
aktív tag

én mindig is utáltam az optikai meghajtókat... :K

...de a poszter megy ki hátra az ólba desznyóknak! had nézzék! a dobozok meg ott sorakoznak a szekrény mellett, egy cursed chest-ben... bármikor kitörhet a 3. vh és nekem az a feladatom, h megőrizzem ezeket az emberiségnek! :DDD (na meg a pókember képregényeket is!)

ratabyzou

(#51868) khirill válasza havri1 (#51865) üzenetére


khirill
aktív tag

megvetted a kieget? :) mert ha nem akkor a legacy cuccaimat odaadom...

bocsát a s dupláért... :S

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#51869) tomazin válasza GrooveHero (#51866) üzenetére


tomazin
veterán

hát azért a sárga(nem accbound) és régi legeket oda lehet adni.

(#51870) Reno7


Reno7
senior tag

Melyik buildel használnak a barbárok pajzsot? Van valami tank buildjük? Mostanában többel is összefutottam, kicsit fura barbárt pajzzsal látni.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#51871) havri1


havri1
félisten

(#51866) GrooveHero:, köszi, de hogy lehet karakterlapot elkérni, ill linkelni, hogy az enyémet megnézhesse bárki?

(#51868) khirill: Nem, még nem vettem meg, 1 hetes az alapjáték is nálam :DDD

havri

(#51872) oxox


oxox
addikt

kiegeszito letudva.
crusader-el act1-tol...az elso 4 acton nem babraltam csak toltam a fo szalat, act V-ben beneztem az utolso kavicsok ala is.

Elso boss spoiler (a langszoros), ill. a fo boss majdnem kinyirt (ami fajt volna mert HC-n toltam termeszetesen). A kaszt jobban tetszik mint a barbar...wd, dh, crus, monk, mage, barbi nalam a sorrend.

Szerintem jo lett. 8/10-re pontozom. 10/10 akkor lett volna, ha van meg +1 kaszt. de igy is hozzatesz a jatekidohoz szepen...a durva kavicsok pottyanasa egy vicc ...de tetszik :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#51873) ulmikukac válasza havri1 (#51871) üzenetére


ulmikukac
tag

Régi cuccokat adok szívesen én is. Vegyél fel. (alul a battletagem)

Pixel 8 Pro bay

(#51874) khirill válasza havri1 (#51871) üzenetére


khirill
aktív tag

vegyél fel! este 7-8 körül tutira leszek... ;)
khirill#2598

ratabyzou

(#51875) havri1


havri1
félisten

Köszi srácok!

havri

(#51876) Muton


Muton
addikt

van egy hülye szárny izé az invertoryban. azzal mit kell csinálni? jobb kilkk és fölveszi ha meg a ládába rakom akkor meg leveszi a szányat? hogy működik ez a dolog? ha mellvértet cserélek, akkor ugrik?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#51877) Sareth válasza havri1 (#51865) üzenetére


Sareth
senior tag

(#51878) havri1 válasza Sareth (#51877) üzenetére


havri1
félisten

Köszi!
Sajnos ezt ismerem, elég sok már nem aktuális benne :(
De átolvasom még1x, tuti van benne újdonság :R

havri

(#51879) tomazin


tomazin
veterán

De ha már itt ötletet adtak, akkor HC wiz 60as cuccot szívesen veszek én is, mpierre kolléga meg barbit (bár majd nyilatkozik, hogy kell-e neki).

(#51880) khirill válasza Muton (#51876) üzenetére


khirill
aktív tag

jobb klikk...
nahát maga imperius? :Y
jobb klikk...
csak egy nephalem a sok közül...
jobb klikk...
megint sárga szárny... :Y

;)

edit: ...és igen végre megjavították eztet is... idáig ha meghaltál vagy kiléptél vagy bármilyen szúnyog rászállt a monitorodra már kapcsolhattad is újra... most végre úgy működik ahogy kellett volna neki idáig... :R tehát csak akkor kapcsol ki ha leveszed (ki dobod az inventoryból), vagy kikapcsolod...

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#51881) Sareth válasza havri1 (#51878) üzenetére


Sareth
senior tag

Nincs mit. Én a Cru miatt nézegettem mikor kérdezted, gondoltam berakom. Sajnos nem tűnt fel hogy nincs frissítve a Wiz :B

(#51882) szallasi007


szallasi007
őstag

Be tudtok lépni? mert engem kidobál connection time out-tal

(#51883) havri1 válasza Sareth (#51881) üzenetére


havri1
félisten

Huh, passive skilleknél máris találtam 3 jót, persze rosszakat használtam :)

(#51882) szallasi007 : Én most is bent vagyok, de kieg nélkül, alapgame

[ Szerkesztve ]

havri

(#51884) Sareth válasza havri1 (#51883) üzenetére


Sareth
senior tag

Akkor már volt értelme linkelni :) A Crusader hogy tetszik? Már ha próbáltad....

[ Szerkesztve ]

(#51885) havri1 válasza Sareth (#51884) üzenetére


havri1
félisten

Nem, még csak Varázslóval toltam eddig :)

Arcane Dynamo: ha védjegy varázslattal sebzel, kaphatsz egy "Flash of Inisight"-ot, amiből ha összegyűlik öt, akkor a következő nem-védjegy varázslatod 75%-al többet fog sebezni. Ezekre a képességekre vonatkozik: Magic Missile, Shock Pulse, Spectral Blade, Electrocute

Szerintetek ezt úgy kell érteni, hogy ha megvan az 5, akkor a következő, de csak az az 1 varázslat 1x fog többet sebezni?

Kicsit nehezen fogom fel :DDD

Szerk.: Na, kipróbáltam, igen, pl Blizzard-ot használom másodlagosként, és így sokkal erősebb a következő lövés.

(#51886) vhunor : :R

[ Szerkesztve ]

havri

(#51886) vhunor válasza havri1 (#51885) üzenetére


vhunor
őstag

Úgy.

(#51887) Sareth válasza havri1 (#51885) üzenetére


Sareth
senior tag

Akkor tessék pótolni mielőbb :)

(#51888) Muton válasza khirill (#51880) üzenetére


Muton
addikt

közsi! kipróbálom :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#51889) Wolverine válasza Sareth (#51884) üzenetére


Wolverine
félisten

A RoS nélkül nem lehet Crusaderrel játszani.

#51876: a szárny optikai tuning, nincs semmilyen más szerepe. Ha akarod, ki is dobhatod, de nem fogod tudni visszaszerezni...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#51890) Sareth válasza Wolverine (#51889) üzenetére


Sareth
senior tag

Nem rémlett hogy „csak” az alap van meg neki + ezt veheti ösztönzésnek hogy megvegye :P :)

[ Szerkesztve ]

(#51891) Zan válasza havri1 (#51865) üzenetére


Zan
aktív tag

Vegyél fel engem is, fosásig vagyok most cuccal! ;)

Minél jobb, annál jobb!

(#51892) khirill válasza Wolverine (#51889) üzenetére


khirill
aktív tag

miért ne lehetne visszaszerezni? :) indítasz egy másik karit... megkapod hozzá... bevágod a stash-be... és igen. :K

ratabyzou

(#51893) havri1 válasza Zan (#51891) üzenetére


havri1
félisten

Oké, mi az azonosító? :R

havri

(#51894) radi8tor válasza havri1 (#51893) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

[link]

⭐ Stella

(#51895) ooooobi


ooooobi
senior tag

Ha nekem megvan a kieg. de havernek nincs attól még tudunk egy partiban menni? Persze csak az elsö 4 ACTban. Akár a Crusaderrel is?

#51891 - ezer éve nem játszottam D3al, nem ugy volt hogy most már minden tárgy accboundos?

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#51896) Gorneck válasza ooooobi (#51895) üzenetére


Gorneck
titán

Partiban trédelhető. Mármint akivel játszol.

Gorneck#1239

(#51897) nofi válasza ooooobi (#51895) üzenetére


nofi
őstag

Te mehetsz crusaderrel, de ő természetesen nem

Xbox GT: nozsolt

(#51898) khirill válasza ooooobi (#51895) üzenetére


khirill
aktív tag

...de annál a hsz-nál amire reagáltál ott havri-nak legacy rare és még legacybb leg cuccok az alapba! :DDD

ratabyzou

(#51899) Klemice


Klemice
senior tag

sziasztok, akinek esetleg nincs szüksége a hearthstone kártyapakli kódjára ami a játékhoz járt, átküldené privátban? előre is köszönöm!

(#51900) oxox válasza Wolverine (#51889) üzenetére


oxox
addikt

szerintem nem lehet kidobni...en probaltam foldre dobni, de nem engedte. amugy mukodik ladabol is, nem kell inventoryban lennie.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.