Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51601) radi8tor válasza Kicsimix (#51575) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Grat! :)

⭐ Stella

(#51602) Tom5


Tom5
addikt

Galaxis nekünk 8:40-re kiküldte a két példányt. :R

(#51603) Assdak


Assdak
őstag

60-70 ~ 1.5 óra volt. A lvl60 as cuccoknál jobb még nem nagyon esett, lehet el kellene kezdeni Act V-t.

(#51604) Nunder válasza Valkűr (#51579) üzenetére


Nunder
őstag

Nekem ma reggel ott volt a posta ponton, úgyhogy ma meló után megy a hentelés :)

Tom5: :K

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#51605) ulmikukac válasza DjDanee87 (#51599) üzenetére


ulmikukac
tag

Nem küldenek új levelet. A csomagindítási visszajelzésben benne van a csomagazonosító. A levélben van link is ahol a csomagszám beírásával láthatod hol tart a pakkod. Én is tőlük rendeltem, már a futárnál van az enyém.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro bay

(#51606) CooLM@$TeR


CooLM@$TeR
tag

Nem túl sok legendary esett eddig, de legalább a rare cuccok között is találni értelmeset ...

[ Szerkesztve ]

(#51607) radi8tor válasza CooLM@$TeR (#51606) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Téged is látni? :)
Mizu?

⭐ Stella

(#51608) CooLM@$TeR válasza radi8tor (#51607) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Adtam egy esélyt a kiegészitőnek, hátha újra elkap a lendület ... :))

(#51609) Blaise válasza mephi666 (#51600) üzenetére


Blaise
veterán

Nyilván szerződésben ki van kötve, hogy nem adhatják oda előző nap.

(#51610) Amur válasza Assdak (#51603) üzenetére


Amur
addikt

Nekem rögtön lvl 61-en is esett egy leg. vállas ami jobb volt.
Igaz azóta sem esett semmi ami miatt cserélnem kellett volna..
Viszont az Avalance nagyon dicsérős! T3mon nyomom az act1-et,és amikor egy csapat zombi közepén elkezdi köpködni a lávát,sokszor elég egy HOTA csapás és elporladnak!
Végre! Ezek az újdonságok kötnek a képernyő(és a dio3) elé!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#51611) warcat


warcat
veterán

Na vajon mi esik:Enchantress legendary focus.Mondjuk jók a statok,a bonusz meg az hogy nem halhat meg,de nem őt szeretném öltöztetni míg rongyokban járok :)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#51612) mephi666 válasza warcat (#51611) üzenetére


mephi666
nagyúr

játszd le neki a encsilány c. számot, hátha megtáltosodik tőle :D (egyébként én szerettem azt a followert, mert néha jól csirkébe rakta a mobokat)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#51613) prokxy válasza Amur (#51610) üzenetére


prokxy
veterán

Nem pörgőforgó Barbira most így mi a legjobb build? Milyen skilleket tegyek be?
Persze mindezt a crsuader lvl70 után! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#51614) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Sziasztok!

Megjött a kiegészítő DVD, de azon csak egy telepítő file van, amire a D3 indítója jön elő. Mit kell csinálni, hogy működjön a kiegészítő?

(#51615) Lokids


Lokids
addikt

Goldotam még melóból aktiválom a RoS-t... Hát nem lockoltam az accountom? :D
Még ezzel is szórakozhatom otthon. :P

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#51616) #13110016 válasza Lokids (#51615) üzenetére


#13110016
törölt tag

:DD :))

(#51617) radi8tor válasza Cingáriusz (#51614) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem Battle.neten be kell aktiválni a kódot. :U

⭐ Stella

(#51618) shotika válasza Lokids (#51615) üzenetére


shotika
őstag

Én vasárnap óta várom, hogy reagáljon a Support. (Töröltem két hete az email fiókot, amire regelve volt a játék, beléptem máshonnan, lockolták, küldtek egy verifikáló üzenetet a törölt címre.)

Tudom "user error", meg minden, de jó lenne, ha visszakapnám az accountomat.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#51619) Amur válasza prokxy (#51613) üzenetére


Amur
addikt

HOTA vagy Rend alapú buildek szerintem.
Én a kettőt együtt nyomom,de HOTA-ra kihegyezve. Most ment mellé az új level61-es skill az Avalanche a lávás runával,már kaptam hozzá új runát,de azt még ki sem próbáltam.
Olyat érdemes választani(runából) amihez van elemental sebzés bónuszod.(ha fire akkor olyat ha cold akkor olyat stb..).
Korábban(pár hsz-el régebben linkeltem karakter lapot,de Mikro-ék ezt jobban tudják!
Én zsenge kezdő vagyok hozzájuk képest!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#51620) Cingáriusz válasza radi8tor (#51617) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Azt próbáltam én is, de nem találom, hogy hol kell :(

[ Szerkesztve ]

(#51621) radi8tor válasza Cingáriusz (#51620) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Rákattintasz a linkemre, belépsz (ha épp nem vagy belépve) és ott fogja kérni a kódot:

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#51622) dobolan válasza Cingáriusz (#51620) üzenetére


dobolan
senior tag

Olyat keress, hogy "Redeem Code".

(#51623) Bennyboy


Bennyboy
őstag

ros stream:
http://www.twitch.tv/benny_stream

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#51624) tomazin


tomazin
veterán

az új gemek amik potyognak azok account boundok?

(#51625) radi8tor1 : akkor ezek szerint nem fogok tudni kérni... (mondjuk teljességgel érthető,h ezzel (is) sarkallnak arra,h igen meg kő venni.

[ Szerkesztve ]

(#51625) radi8tor válasza tomazin (#51624) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Attól tartok.

⭐ Stella

(#51626) oxox válasza krokk (#51598) üzenetére


oxox
addikt

+DjDanee87

a diablo3 megjelenesekor ejfel elott erkeztem, es valamikor hajnali 3-4kor jutottam hozza a peldanyomhoz, es a meg mogottem levo sor is eleg tetemes volt.

DE tegnap megprobaltam oket felhivni kb 5-6x, hogy akkor tuti lesznek, mertha az van kiirva, hogy nyitnak, akkor nyitva vannak aznap (felteleztem, mert sehol nem irtak bezarast, de gondoltam checkolom)
a tajekoztato emailben is az volt, hogy megjelenestol. szoval mikor 6-jara hajtott el az automata (mert ezeknel a b.ziknal nincs varakoztatas), akkor ugy voltam vele, hogy csak nyitva lesznek...hat nem lettek.

Nekem ez volt az utolso rendelesem toluk.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#51627) Amur


Amur
addikt

level64-en kénytelen voltam T1-re visszavenni. esek kellek a távolsági sebzős moboktól.(elitektől,a mobokat még bírnám is)
Rendesen magasabb lett a sebzés.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#51628) Integra válasza oxox (#51626) üzenetére


Integra
titán

kemények vagytok, komolyan.. eszembe jut az ájfónos index videó.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51629) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Nekem eddig nagyon tetszik a kieg, épp most esett egy Thunderfury(req,lvl 65), sockettel, 40%+dmg-t adott :)

corvette: Én is T1-re vettem vissza lvl64-en, mert ugye a szörnyek a szintedhez igazodnak, csak még nem szedtél össze annyi tárgyat hogy elég erős is legyél hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

(#51630) sto1911 válasza radi8tor (#51625) üzenetére


sto1911
veterán

Mivel iratod ki a GPU adatokat?

A Progames rendelesem megerkezett rendben, 6-bol kettot mar be is aktivaltam siman.

(#51631) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Qrvára halok még T1-en is ba-....a meg :W
De lejjebb nem akarom venni, majd csak esnek még cuccok.
Mire mindent körbejárok Act V-ön, lemegy a nap még párszor. :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#51632) Amur válasza -FreaK- (#51629) üzenetére


Amur
addikt

Nekem sorra esnek a kétkezes gyilkolók 1800+ damage-al,sockettel,de a jó öreg Skorn még sajnos maradt!
Pedig már nagyon lecserélném!
Az új szigonyok brutál jól néznek ki! De eddig ami a legjobb azzal is -20% damage..
Igaz zöld követ nem volt kedvem átrakni,de nem hiszem hogy 20%-ot dobna.(nincs rajta crit meg semmi extra csak 645 str+a socket akár kék is lehetne ennyi erővel..másodlagosba van valami jelentéktelen tulajdonság rajta)

SQX_Barto: szerintem ne act5-el indíts!
2 okból sem: egyrészt amig nem esik pár jó cucc,kevés leszel mint Diabloban a jóindulat,
másrészt nem mindegy hogy a boss-ok leölésekor garantált legendary-k milyen szintűek!
Ha 70-esen ölöd őket akkor ugy esélyesebb hogy 70-es hullik,mig így lehet lvl 61-es leg. pottyan!

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#51633) oxox válasza Integra (#51628) üzenetére


oxox
addikt

:DDD 1x kikellett probalni ezt a megjelenskor atvetelt...amugy tenyleg vicces volt...mentem hazafele kocsival, es a kek metro vonalan mindenki ugyanolyan szatyrokkal szaladgalt a lejaroknal :K .
nem hiszem, hogy lesz meg valaha valami jatek/kutyu amiert hajlando leszek fent maradni...nahh jo talan ha lesz az sc2-nek protoss kiegesziteoje (de csak es kizarolag azert mert toss jatekos vagyok... :B )

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#51634) DjDanee87 válasza SQX_Barto (#51631) üzenetére


DjDanee87
addikt

Lvl70ig tudtommal nincs nagy jelentősége a nehézségnek, eshet bármi masteren is. Lvl70en viszont lesznek spéci legendek, amiknek a követelménye a torment 1 minimum.

(#51635) Integra


Integra
titán

van aki tényleg vette eddig a fáradtságot és az új crusader-rel a nulláról indult és tolja végig vagy mindenki durr bele bumm módjára csak a létező fullos karakterével akarja az act5-öt végig tolni? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51636) nkAAA válasza Integra (#51635) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Mi éjfél előtt pár perccel indultunk frissen indított Crusaderekkel úgy, hogy haver lecsapta Diablo-t - mivel ugye ott van a portal a kövi actba -, beinvelt minket, kilépett, belépett ő is egy cruszival, aztán olyan laza 3 óra alatt végigvertük Act V-öt. Így (leoric ringgel meg cain szettel) lvl 35-ig jutottam el, úgyhogy lehet haladni rendesen. Ellenben nem mondanám, hogy rövid lenne az új fejezet, mivel mi gyakorlatilag végigrongyoltunk az egészen - mindent elnyomva, skippelve, amit csak lehetett. Szóval komótosabban haladva simán kitolható a játékidő + ugye ott lesz még a 70-re szintezés, Adventure mód és stb :)

[ Szerkesztve ]

https://twitter.com/nkaaa

(#51637) nofi válasza Integra (#51635) üzenetére


nofi
őstag

Én nem vártam meg a launchot, de ma hazaérek melóból és rávetem magam. Első körben szeretném kiélvezni az ActV-öt, ezért lassan, loret olvasgatva komótosan végigmegyek rajta a 60-as monkommal. Csak ezután indítok majd egy crusadert.

Xbox GT: nozsolt

(#51638) Amur válasza Integra (#51635) üzenetére


Amur
addikt

Barbit akarom 70-re húzni, craft alapanyagokat, jó cuccokat gyüjteni,de még nem actV-ben! Azt majd level70-en akarom végigtolni,még ha nehezebb is lesz!
Crusader már nagyon csikol, közelharcos karakter lovagruhában, pláne a vidiket nézve a skillek is jók, és ahogy Sirandrish korábban írta: végre egy karakter aminél "kötelező" a pajzs!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#51639) SQX_Barto válasza nkAAA (#51636) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Én éjszaka beletoltam 5 órát, most meg pár órára játszom, mindenhova benézek, (meg halok mint a picsa is :W ) és kb még sehol nem tartok a történettel, még az első boss-t se öltem le :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#51640) Scholes9 válasza Vistaboy (#51538) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Erről van szó :K

SQX_Barto: én is pont így játszom, de hova siessek? :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#51641) nkAAA válasza SQX_Barto (#51639) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Az igen :) Ezért is mondtam, hogy nem kell aggódni amiatt, hogy nem éri meg a belefektetett pénzt.

[ Szerkesztve ]

https://twitter.com/nkaaa

(#51642) Alg


Alg
veterán

Én meg fogom a barbit, nyomok egy quest reset-et és elkezdem szépen az elejétől a sztorit, mert a felét már elfelejtettem :DDD

... pénteken, mert addig más programok vannak :B

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#51643) Fecniii válasza Alg (#51642) üzenetére


Fecniii
tag

Én a múlthéten nyomtam egy resetet most szépen komótosan Act2 közepe fele járok, mire elérem Diablót meglesz a lvl70, és mehet Act5 70-es droppal

(#51644) tPedro_ válasza Blaise (#51609) üzenetére


tPedro_
őstag

Ez az amit total nem ertek. Kod aktivalas nelkul nem lehet jatszani. Ha aktivalva is van, ejfel elott nem lehet jatszani. Bneten meg lehetett venni jovel elore.
Akkor miert is nem adhatjak el a boltok par nappal elotte?
(a kerdes nem neked szol, inkabb koltoi)

[ Szerkesztve ]

(#51645) Amur válasza tPedro_ (#51644) üzenetére


Amur
addikt

Egyértelmű: kiadói előny, aki hamar akar játszani,az náluk vegye meg...
Nagyobb a haszon amit közvetlenül adnak el mint amit kereskedőkön keresztül.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#51646) Muton


Muton
addikt

ros-ban az act1 cursed chest event, a milles (a fields és a drowned temple között) spawnol már végre, vagy még bugos mindig?

proci985 : köszi neked is :)

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#51647) grex4 válasza fahrii (#51555) üzenetére


grex4
aktív tag

dettó!
Azért a délutáni szerverösszeomlás előtt remélem megkapjuk a kódot...

üdv

(#51648) mephi666 válasza grex4 (#51647) üzenetére


mephi666
nagyúr

bízok benne, hogy ilyen nem lesz és a 2.x.x ros előtti behozását is azért csinálták, hogy visszacsábítsák a népet és felmérjék, mekkora terhelésre kell számítaniuk :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#51649) tPedro_ válasza Amur (#51645) üzenetére


tPedro_
őstag

Azert kivancsi lennek a forintositasara. Nem arra gondolok, hogy aruljak a boltban is hetekkel elore, hanem pl 1-2 naprol. Az osszes eladasnak szerintem elenyeszo resze az, aki azert veszi meg online, hogy ejfeltol tudjon jatszani.

(#51650) Mészike


Mészike
aktív tag

Otthon vár engem is már a csomag :)
Amúgy mikor lesz új kiegészítő? :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.