Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51751) Kasya válasza Ladanielx (#51750) üzenetére


Kasya
nagyúr

Csak elorendeles volt...

LadyTulip: Epp tegnap este panaszkodtak a g2a-ra es ti meg vasaroltok onnan? 300 forint ennyire nagy osszeg manapsag egy hivatalos vasarlasert?

[ Szerkesztve ]

(#51752) Bazzzs válasza Ladanielx (#51750) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Az a lényeg, hogy meddig van aktiválva, nem az hogy mikor lett előrendelve... azaz neked is járni fog :K

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#51753) Amur válasza Kasya (#51751) üzenetére


Amur
addikt

Most olyan akciót csinált(ezt bezzeg tegnap nem bírták kivitelezni), hogy azonnal kapsz kulcsot...
(G2a))

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#51754) Ladanielx válasza Bazzzs (#51752) üzenetére


Ladanielx
csendes tag

Ez 100%? Mert akkor hamarabb megveszem mint terveztem. :D

(#51755) Ladanielx válasza Amur (#51753) üzenetére


Ladanielx
csendes tag

Én vettem már onnan egyéb játékot is és mindig egyből érkezett.

(#51756) Zan válasza Kasya (#51751) üzenetére


Zan
aktív tag

Én úgy tudom, hogy ha Márc. 31-ig aktiválod, akkor megkapod. Vagy ez csak azoknak jár, akik a battle.neten rendelték elő? Én a K.SZ.-nél vettem meg tegnap éjjel, előrendeltem náluk. Ezek szerint, akkor nekem is jár a wing?

Minél jobb, annál jobb!

(#51757) Ladanielx válasza Zan (#51756) üzenetére


Ladanielx
csendes tag

Behold! Two epic new bonus items have just been spotted in the mortal realms, both of which will be granted in the future to anyone who pre-purchases the Reaper of Souls™ expansion digitally on Battle.net, or anyone who redeems a Reaper of Souls retail game key on or before March 31, 2014.

Én ebből azt szűröm le, hogy ha 31ig aktiválva van akkor is kap az illető.

(#51758) Kasya válasza Zan (#51756) üzenetére


Kasya
nagyúr

Valo igaz, 31 a hatarido.
De nagy bu**k, mert 23-an kikuldtek az emailt, hogy utolso eselyem elorendelni, ha megakarom kapni a pre-order cuccokat :D

(#51759) Bazzzs válasza Ladanielx (#51754) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Pre-order jutalomként van feltüntetve, de ténylegesen a március 31-i dátum a mérvadó. Az előrendelőknek kiszállított példányok és az üzletek polcain lévő játékok kódjai között semmi különbség nincs.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#51760) Ron Swanson válasza Zan (#51756) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Én 1 órája vettem a g2a-n és kaptam wings of valort

(#51761) T. M. válasza Ron Swanson (#51760) üzenetére


T. M.
aktív tag

Holnap nekem is megérkezik, szabadság elintézve :D
Csakhogy felkészült legyek:
Érdemes szintezni, vagy nyugis tempóval mehet kapásból act 5? Ahogy ismerem magam bőven leszek lvl 70, amire Malthaelhez érek.
Nephalem Rift Key mennyire gyakran potyog?
És persze milyen a Crusader? :)

(#51762) Rossi


Rossi
addikt

Crusadert indítottam, masteren is lehet haladni 0-ról, eddig vendornál voltak a jó upgrade-ek.

30 körüli dps-el érdekes az 5k HP-s elit, de elhullás nélkül lehet nyomni.

0 plvl-el mondjuk lehet túl nehéz lenne a master...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#51763) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Végre tudtam tolni ma kb 3 órát asszem 66-ig jutottam.

Nekem nagyon bejön hangulatosak a mapok és szépek is főleg 16x AA-val.

Ahogy haladok szépen veszem lejjebb a nehézséget mert szét apritanak. :D
Remélem le fog kötni sokáig.

(#51764) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Kieg. előtt Master fokozaton toltam és nagyon lazán daráltam a Demon Hunterrel. Kieg után a Master fokozat jóval nehezebb és hosszú idő után el is akadtam, kétszer kinyírtak ugyan ott. Kevés a 140-150ezres dmg. :D
Úgy tűnik vissza kell mennem egy fokozattal még játszani mert kevés már a 66-os karakter Master fokozatra egyedül.

(#51765) SzlobiG válasza Cingáriusz (#51764) üzenetére


SzlobiG
félisten

62-ig ment volna T2-is utána T1 és igy tovább. :)

(#51766) RockHaRD


RockHaRD
addikt

olyankor mi van, hogyha nem tudok bejutni a blizzard oldalára? email + kóddal bejutok az authenticator kód kérésig, de amikor azt is beírom, már incorrect. Mi lehet a rossz? Ha az email + jelszó lenne, akkor nem tudnék az authenticatorig eljutni sem elvileg.

(#51767) #92888064 válasza RockHaRD (#51766) üzenetére


#92888064
törölt tag

nálam akkor fordult elő ilyen, amikor nem volt pontos az idő a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#51768) Wolverine válasza RockHaRD (#51766) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha telefonos az Authenticator, akkor szinkronizáld, hátha elállítódott az idő.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#51769) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Mindkettő rendben volt, de azóta megoldódott a probléma. Nem volt jó a jelszó. Csak ezt b*szta kiírni nekem... :(((

(#51770) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Melyiket válasszam? :DD

(#51771) Paarthurnax válasza Cingáriusz (#51764) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

A tank varazslom alap dmg-je 132k es eddig T2-n toltam, de vissza kellett venni T1-re, mert nagyon lassan haladtam.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#51772) Chiller


Chiller
őstag

Látom ezek a blood shardok nagyon ott vannak a szeren, 700 db elköltése után fele olyan cucc lett, ami más kaszt, a másik fele meg kék :C :W

(#51773) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sokat gondolkodtam rajta, miközben tegnap vártam a futárra, hogy mit csináljak először, ha megjön a kieg. Essek neki a Wizarddal vagy a Monkkal és vigyem ki az Act V-öt, majd azt követően indítsak egy Crusadert, vagy pedig egyből új karakter és szépen végigmenni az egész játékon? Végül mégis inkább indítottam egy Crusadert és teljesen az elejétől elkezdtem a játékot, kíváncsi vagyok, hogy így mennyi időbe fog tellni egy teljes sztori mód végigjátszás... :)

Olvasgatom itt a hozzászólásokat, látom, megy a powerleveling ezerrel T6-on, 70-es karakterek mellett a friss kereszteslovag-palántákkal, de bármennyire is csábító lehet egy-két óra alatt 70. szintre jutni, én inkább maradok a régi módszernél. Szeretem kipróbálni a skilleket, látni, hogy fejlődnek, milyen hatásuk van a rúnáknak és ilyesmi. Arról nem is beszélve, hogy a felszerelést fejleszteni szintén legalább akkora élmény, mint a karaktert. Nem csak gyorsan felrántjuk 70-re, rápakoljuk az eddig összefarmolt legjobb cuccokat és irány Act V. Ez nem lóverseny. Malthael megvár, holnap is le tudom csapni... :DDD

Megtört a jég: Végre legendet dobott az egyik Treasure Bandit!!! :C Eddig még ez nem fordult elő velem, mindig csak a sok Common Debrist hullatja, már megfulladok a szemétben. Pár szintenként craftolok pár cuccot szegény Crusadernek, hogy szinten tartsam, de azt már most látom, hogy amiből nagyon kevés lesz állandóan, az a kovácsolási (és persze a Mystic-es) alapanyagok. Nekem már most hiány van sárga és narancs matériákból, pedig még alig-alig kovácsoltattam valamit, nincs szerencsém a végeredménnyel. :P

Eddig a Crusader skilljei nagyon jók, van köztük pár látványos hatással bíró darab. Kedvenceim a "Szauron-kalapács" és az "Al-Kaida robbantás"... ;] Fejből most nem tudom a skillek neveit, az elsőnél egy mágikus buzogányt idézünk meg, ami nagy lendülettel szétcsap mindent magunk körül. Nagyon látványos, amikor beállunk a csontik közé, majd amikor körbeálltak, csapunk egyet... mintha csak Szauront látnánk a Gyűrűk Ura című filmből, úgy repülnek szét előttünk az ellenfelek. :) Másik egy időzített robbanás, ami legjobban egy öngyilkos merénylőhöz hasonlít, annyi különbséggel, hogy mi nem halunk bele. Ez is mindent szétvet maga körül, nagyon hatékony tömegpusztító skill.

A lényeg, eddig tetszik a kiegészítő, pedig még csak most kezdem az Act III-at. Az új szintekre érve ott majd valószínűleg tovább fogok lébecolni, mert minden teljesen ismeretlen lesz és biztos vagyok benne, hogy elkap a felfedező-ösztön. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#51774) warcat


warcat
veterán

Enchantressre is kell valami:

Már negyedmillió dpsnél jár

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#51775) Sirandrish válasza Vistaboy (#51773) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hol megy a powerleveling?
Érdekelne :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#51776) trufa12 válasza Vistaboy (#51773) üzenetére


trufa12
addikt

Elég hosszú act 5, még végig rohanva sem 1szerű.. t1 en 4 es partyval...
pedig szép szerivel dh- wizz volt mellettem én meg csóringer barbárral... haltunk elég szépen...
a Malthael-nél pedig le kellett már venni expertre a szintet... Nah ő meg aztán nagyon kemény legény lett....

Szóval szerintem a blizz jó munkát végzett.. a helyszínek is szép nagyok és látványosak... ha az egész elejétől fogva ilyen színvonalas lett volna a game tuti senki sem sírt volna...

Ha szépen lassan megy az ember szerintem simán kitolható 7 óra hosszára is az új act, am félig meddig rohanva 3 óra hossza.... de az a 3 óra vér és verítékkel teli... :C

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#51777) trufa12 válasza Sirandrish (#51775) üzenetére


trufa12
addikt

hát ez kb diablo 2 szintű, amíg kis szintű vagy jobban fejlődsz T szint alatt, szerintem olyan 30 lvl től pedig mehet a t lvling... én ezt vettem észre tegnap beléptem 1 master szintbe ott jött pár lvl, aztán mondom próba t 1 en, ott meg semmi...

Szóval a blizz kb azt csinálta meg mint régen D2 esetében... 25 szintig diablo runok :D aztán jöhetett baal.

Csinálni kellene már páran :D 1 jó kis diablo 2 dayt .... Nosztalgiázhatnék is rám jött olyan jóra sikerült ez az Act 5

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#51778) Edge


Edge
veterán

Malthaelt pedig tormenten érdemes lenyomni a torment only setek miatt. Inkább várjatok be egy monk havert vagy többen fogjatok össze ne egyedül menjetek és úgy vihető t1en is.
Rumford captain küldi amúgy még mindig jó. Csak unalmas. Nade a bounty és rift kegyetlen jó.
Érdemes amúgy alt karikat is elvinni lvl70 malthel killre, nekem ugyanazon set 2dbja lett meg így.
Majd teszek be képet, de a karim igen sokat fejlődött 1 nap alatt.(buffed 1.5m dps, 4.5m ehp)
(Bneten nem látszanak az enchelt statok :F. )

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#51779) CactuS válasza Edge (#51778) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A set item jól hangzik bár kétlem, hogy ilyen gearben T1en a közelébe tudnék jutni. :B

Tegnap este volt egy érdekes "bug". Én ~ 5 szinttel magasabb voltam cimbinél, talán 65, amikor elkezdtük vele act5öt. Ment is (60) T1-2ön a dolog, stb, egészen 67-ig (akkor lettem 70), utána feltette lvl 70T1re a gép, aminek az lett a következménye, hogy a f*sz rosszabbik felére kerültünk. Az istennek nem sikerült visszatenni 67-es szintre, ahogy beértem a partyba, egyből 70re dobta. Végül Captain Rumford megoldotta a hiányzó 3 szintet.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#51780) for3l válasza trufa12 (#51777) üzenetére


for3l
senior tag

D2-nél 60-ig ment a dia-run, mert Ancientek leölése nélkül nem tudtál lemenni a throne-ba. :) (egyébként nyilván a baal-run lett volna a kedvezőbb egészen lvl1-től). Meg volt egy bugos rész (lvl20-25), ahol kevesebb XP jött, mint 55-ön. Természetesen hell dia-runokhoz is ki kellett trükközni normal és nightmare Baal halálát, de erre is voltak megoldások.. :D

szerk.: ja, jó, bocs, biztosan normal baal-run-ra gondoltál, én már hell-ről beszéltem.

[ Szerkesztve ]

(#51781) #13110016 válasza CactuS (#51779) üzenetére


#13110016
törölt tag

Már lvl70-es crusi??? :Y

(#51782) CactuS válasza #13110016 (#51781) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Vettem ki két nap szabit, ma még ráérek. :)

A párom is elég jól tolerálja a dolgot, szóval azt hiszem kivételes helyzetben vagyok. :DDD

Edit: csak nem tudom mit toljak, kene a DB, de tormenten rohadt lassan haladok, kéne a főboss kill is, de még eljutni se jutok el odáig ilyen gearben.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#51783) sith7


sith7
nagyúr

Látom hasonlóak a tapasztalatok, de azért leírom az enyémet is, gondolom mindenkit érdekel :DDD

2 napja 100k hp, 112k dps -sel álltam neki act 5 - nek , torment 2 - n, egy darabig ment is a szekér, de aztán az első főgonosznál vissza kellett vennem expert fokozatra, hogy le tudjam verni. Jelenleg 68 -as monk - kal játszom, a life 183k lett, a dps 178k. :C
5 Legendet dobott a game, abból 3 rajtam van, + - t adott. :)

Mystic - et még nem tudtam kipróbálni, mert minden fehér lapos unicom - os 0,2 - es üvegemet az ékszerész, és a kovács fejlesztésére költöttem el, azóta meg nem nagyon dob a gép. :(

Van egyébként valami hely, ahol ilyen üveget lehet nagy eséllyel farmolni ? :F
A game nagyon tetszik, a kiesett cuccokból is lehet öltözni, bár ez lehet azért van, mert gyenge voltam eddig

Az új monk skill is nagyon tetszik, főleg az utolsó előtti runával /utolsó még nincs meg/, az olyan , mint a WD soul harvest képessége, csak itt annyiszor +3% dmg - et kapsz, ahány ellenséget megütsz/ölsz ... ha jól értem. Így volt már olyan, hogy nagy tömegben benyomtam, és 224k lett a dps, igaz csak rövid időre, de annyi épp elég volt.

Mindenképpen lvl 70 -enn szeretnék a főmuftihoz menni, most ott tartok, hogy lépjek be a Great Hall - ba, és 68 -as vagyok, innen még messze a vége,
Vagy mehetek torment 1 -en tovább, meglesz a lvl 70 ? :F
Benézek mindenhova, nem rohanok

Edge
Malthaelt pedig tormenten érdemes lenyomni a torment only setek miatt.

Csak torment nehézségen eshet set cucc ? :F

(#51784) Phobion


Phobion
őstag

Elég durva ez a Crusader, ahogy haverom említette tegnap, elég reroll gyanús a dolog :DDD
Másik, amikor Mystic-nél új statok közül lehet választani, lehetne valami kalkulátor ami megmutatná, hogy mondjuk X% crit-től, vagy Y% attack speed-től lenne több a dps

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#51785) #13110016 válasza CactuS (#51782) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ja, értem:)
Ám a WD-t szerintem elfelejtem, nem a régi az a kari. Most vacilálok, hogy a barbárral jászak, vagy kezdjek egy crusader-t. Vagy, a másik alternatíva a wizard. Csak mivel az most nagyon táp, félek, hogy nerfelik.

Szerintetek érdemes a barbárral foglalkozni, jól lehet vele majd haladni?

(#51786) #13110016


#13110016
törölt tag

Valamint, valaki leírná röviden, hogy van ez az adventure mód, mi a lényeg stb? Tegnap kétszer csatlakoztam, mind a kétszer adria-t kellett volna ölni. A rifthez meg 5 key kell… na de azt hol szerzek?
Valamint, a gold mellett az a piros kis ikon micsoda?

(#51787) Fecniii


Fecniii
tag

Na leírom én is az eddigi tapasztalatokat, soloban nyomom, act2-ben vagyok quest reset után, 2 óra alatt T1-en lvl64. úgy indultam hogy unbuffed 45k DPS, 600k Toughness, 70k HP, 63ig kb a régi gearemben mentem, mert nem sok minden esett, aztán elkezdtem a régi leg/set itemeket (tegyük hozzá nem voltak túl imbák) lecserélni sárgákra, most 64-en T1-en könnyebben haladok mint 60-on T1-en. Archon 3milla criteket oszt egy elit kb 10-15mp-alatt lent van. Jelenleg így állok statokkal! Diablóig meglesz a 70 és jöhet ACT5, remélem Malathelig lesz annyi upgrade hogy T1-en ölhessem szólóban.

(#51788) Gorneck válasza #13110016 (#51785) üzenetére


Gorneck
titán

Má mé lenne táp? 45 emberből tegnap 40 azzal tolta... :D Igazából csak lusták... :D Amúgy igen...szokásos balanszt sikerült összehoznia a blizznek...vagyis nem nagyon van a karik közt balansz.
Pl a wizre fossa a jobbnál jobb fegyókat a játék míg se Monknak, se WDnek nem találtam értelmes fegyót...bezzeg wizre 4et is.
OH-k szintén...a klánunk 3 wize 1-2 nap alatt olyan 1H+OH párost rakott össze, hogy csak lestem. Kíváncsi vok Monk/WD párosra mikor fognak hasonlók esni...

Amúgy a WD teljesen oké...nemtom mi a bajod vele...még mindig kegyetlen dmg-et tud leadni. :) Remélem este ki is próbálhatom a kicsikém ismét 2H felállásba... :)

Gorneck#1239

(#51789) khirill válasza mikromanus (#51712) üzenetére


khirill
aktív tag

leesett a gyűrű a kád lefolyóba... ;)

ratabyzou

(#51790) .OM.


.OM.
aktív tag

na, tegnap indítottam egy Crusadert. Gondoltam egyet és lvl 20-ig a nagyokra bíztam az xp szerzést - köszönet a PH! klántársaknak! :R
20-on craftoltam magamnak a legjobb elérhető fegyvereket kovácsnál és a nagykarimmal ütöttem egy imperial gemet meg egy lyukat a fegyóba.
--> most 5k dps-sel nyomom T2-n act 2-t és elég jól adja az XP-t egyedül is. fyi - alapjáraton 500-at se sebeznék.. :C

ex .Oldman.

(#51791) #13110016 válasza Gorneck (#51788) üzenetére


#13110016
törölt tag

Nem tudom megmondani. Valahogy más lett számomra. Lassú, vagy én nem tudom. Annó mp10-en úgy végigmentem úgy, hogy mindenki halt, és egyedül öltem... bár szerintem akkor meg a WD volt táp:D
Ám igen, a mostani főnöknek biztos wizardja van, azért ennyire táp. 100-ból azért van most csak 90 wizard, nem 99, mert van egy új kaszt :DDD Nem mintha zavarna, csak hát, na....:D

[ Szerkesztve ]

(#51792) khirill válasza sith7 (#51783) üzenetére


khirill
aktív tag

vannak olyan szettek, amik csak torment nehézségen eshetnek... ezek a torment only szettek...

ratabyzou

(#51793) mikromanus válasza #13110016 (#51786) üzenetére


mikromanus
veterán

Az adventure módban nem az alap történetet viszed végig, hanem szabadon garázdálkodhatsz bárhol. A monster sűrűséget kicsit túlhúzták, így mindenütt jó a hent. Vannak Bountyk minden acton. Szám szerint 5-5. Ezek amolyan kisebb feladatok az adott mapon. A WP-n keresztül, vagy a mapról teleportálva (M betű, majd wp kiválasztás) lehet odajutni. Emiatt némelyik WP-t át is mozgatták. A feladatok különbözőek lehetnek. Általában van egy alap feladat és egy főcél. Az alap például az, hog ymenj el egy adott helyre, vagy hogy gyilkolj le egy adott számú ellent. A fő cél mondjuk a célpont kiiktatása. EZ lehet act boss, vagy egyedi elit is. A bounty teljesítéséhez mindkét cél elérése szükséges. A jutalmad egy extra adag xp mennyiség, némi gold, 1-2 blood shard és alkalmanként egy kis fragment.

Adott acton az összes (5) bounty teljesítésével extra ajándékot kapsz (xp, gold és egy horadric cache. Utóbbi egy kis dobozka, amit ha kibontasz, akkor egy rakat cucc potyog ki belőle. EZ lehet anyag, drágakő, rare és legendary item is. A legend és set ritka)

Ha fragmentekből összejön 5, akkor megnyithatod a riftet. Ez a városban/faluban található és egy obelisk. Ha megnyitod, akkor kinyílik egy portál és mehetsz hentelni az extra terepre. Ez a meglévő mapok közül bármelyik lehet, bármilyen napszakban és bármilyen monster jöhet. Alaphelyzetben halomra kell ölni az ellent. HA megvan a 100%, akkor megjelenik a "Boss" (Rift guardian). Ha lenyomod, akkor kapsz egy rakat cuccot tőle. + sok-sok blood shardot. A bountykra csak 1-2 darabot kapsz, riftre simán 50-60-at is.

A blood shard mennyisége a gold mellett jelenik meg az inventorydnál. Jelenleg arra használható, hogy az egyik NPC-nél (Kadala?) lehet vele gamblezni. 5-10-15-20 blood shardból azonosítatlanul vásárolhatsz egy-egy vért vagy ékszer darabot (vagy fegyvert). Ez véletlenszerű mi lesz. Lehet magic, rare és nagy ritkán legend vagy set is. A "torment" szintű legendary és set itemek nem eshetnek gambleval.

Ha lenyomtad a rift guardiant, akkor a portál melletti fószerral beszélve (aki nagyon hasonlít alaricra Act 1-ből. Kis színes villanykörte alak :DDD) kapsz egy nagy rakat extra XP-t és a portál lezárul.

(#51783) sith7
Az az "üveg" a demonic essence kieges megfelelője. Lvl 61-től az is kell az okításhoz, crafthoz és az enchanthoz többnyire. Elitek terrorizálásával és kegyetlen legyilkolásával "találhatsz". Eég ritka. Szerintem T1-en olyan 3-4 elitből egy ad. Manókból átlag minden második. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#51794) sith7 válasza khirill (#51792) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ :R

mikromanus
Köszi neked is a részletes ismertetőt :R ... és az üveges kiegészítést.

[ Szerkesztve ]

(#51795) sith7 válasza mikromanus (#51793) üzenetére


sith7
nagyúr

Lejárt a szerkesztési idő, szerintem ez az ismertető, mehetne 1 hsz - be is

(#51796) #13110016 válasza mikromanus (#51793) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ezer hálám!!

Jövök egy sörrel! :C

(#51797) khirill válasza #13110016 (#51796) üzenetére


khirill
aktív tag

kávét küldj neki... amiatt születnek meg az ilyen szép leírások... :DDD

ratabyzou

(#51798) sith7


sith7
nagyúr

Erre valaki ? :F

Mindenképpen lvl 70 -enn szeretnék a főmuftihoz menni, most ott tartok, hogy lépjek be a Great Hall - ba, és 68 -as vagyok, innen még messze a vége,
Vagy mehetek torment 1 -en tovább, meglesz a lvl 70 ?
Benézek mindenhova, nem rohanok

Ha így nem megy, akkor mi az utolsó küldetés neve , csak , hogy tudjam, ha a vége fele járok már

(#51799) for3l válasza mikromanus (#51793) üzenetére


for3l
senior tag

ez jó lett! :R

(#51800) mikromanus válasza sith7 (#51795) üzenetére


mikromanus
veterán

Kis kiegészítő:
a horadric cache kibontással (jobb klikk) is szerezhetsz shardokat és fragmenteket.

A fragmentek nem mindig "járnak" a bountyk után. Olyan fele - kétharmada ad átlag talán. A cache bontogatással viszont kb minden bounty zárással mehet a rift is. 12 cache bontásból nekem egy legendary öv esett. Az se nagy szám. Persze ez lehet csak véletlen. T1-en farmoltam...

A bounty reward begyűjtéséhez a kisangyaloddal kell beszélni (ööö, hogy is hivják a napon pörkölt haverunkat? Nem ugrik be)

Más:
Kinek mi az eddigi legjobb (vagy mik a jobb) fogása(i)? Nekem esett már egy charge setes csuka. Amit ugye nem használok, mert a 60-as majdnem perfect ice climbers elég hasznos. A kavicsaim flawless imperialon állnak. Néztem egy buildet és a hozzá tartozó armoryt. Volt vagy 6 milla tohhnessze meg vagy 500k buffolt damja barbárként. Nekem van 3,2 és már kemény vagyok (meg 300-480k dam, de a 480-asnál picit csuklós-elővuigyázatos már T1 eliteknél) . Nem tudom hogy jön össze, mert nem jobbak a cuccai. 1-2 újabb iteme van, de ez nem annyival több armor és life. All resistje meg nem is volt a csókának, csak egyedi. Hm. Fura... A renccer isz bróken. Ez van. Szar az armory :C

(#51798) sith7
Fel fogod ismerni amikor végigmész a töredezett úton, nézed a böszme nagy bogyót magad előtt (vagy valamelyik bolygó az?) és a portált. Ja, meg a küldetés valami malacfej begyűjtésre ösztönöz... :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.