Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51251) sittes79


sittes79
addikt

Ha a media markt-tól van infó akkor ne tartsátok magatokban.

(#51252) Integra Túl low vagy ezért kitesz ez is újítás a smart drop mellett, smart noob drop... :D

[ Szerkesztve ]

(#51252) Integra válasza nofi (#51247) üzenetére


Integra
titán

57k dps-em van, ami berserk-ben 97k. barbár, lvl25 para. volt tegnap egy ilyenem, hogy was removed from the game... wtf?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51253) mikromanus válasza Integra (#51252) üzenetére


mikromanus
veterán

Vagy valami hiba a game-ben, vagy kilépett a "vezér", vagy megvetően a tányér szélére löktek... :DDD

Persze ha solo, akkro marad a hiba. Néha nálam is szórakozott régebben, aztán vissza se hagyott lépni. Újra belépésnél kérte az authenticator kódot.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#51254) Szeszkazán válasza szallasi007 (#51249) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Én vettem, azt írják twitteren hogy ma küldik ki őket.

(#51255) nofi válasza Integra (#51252) üzenetére


nofi
őstag

Ma este meg holnap egyébként is örülhetsz ha tudsz játszani ;)
Dio3 megjelenéskor még szabit is kivettem, de két óra volt mire éjfél után bejutottam és még szerencsés voltam, hogy Act1-et végig tudtam játszani. Másnap meg órákig néztem a menüt, aztán feladtam

Xbox GT: nozsolt

(#51256) Blizz válasza Szeszkazán (#51254) üzenetére


Blizz
őstag

Biztonságos kinguin-ról megvenni? Nem hallottam még róla.

No mistakes, just happy little accidents

(#51257) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

most jött e-mailom hogy a konzolokservize átadta a futárnak a dijablómat és holnap 9-17 között hozzák :) :DD

(#51258) Infranyuszi válasza szallasi007 (#51249) üzenetére


Infranyuszi
tag

g2a.com elvileg megbízható

(#51259) Szeszkazán válasza Blizz (#51256) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Én már vásároltam ott, gond nincs vele, jó a support is.
De ha nem akarsz várni , vedd meg g2a ról

[ Szerkesztve ]

(#51260) vendingo válasza Infranyuszi (#51257) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem is megjött az email. Délelőtt már kézhez kapom, de estig dolgozok.
Lehet jobb is, hogy dolgozok, mert szerintem az első pár nap káosz lesz.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#51261) Blizz válasza Szeszkazán (#51259) üzenetére


Blizz
őstag

Megvettem a 28 eurósat, ha ma kiküldik a kódot, nekem teljesen jó.

No mistakes, just happy little accidents

(#51262) Integra válasza nofi (#51255) üzenetére


Integra
titán

nem leszek este, így csak holnap este fogok játszani, indítom is az új karaktert kapásból, így szerencsére kimarad a nem bejutásos morgás :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51263) Szeszkazán válasza Blizz (#51261) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Majd írok ha én megkaptam!

(#51264) Muton


Muton
addikt

remélem mindenki könnyes búcsút vett az xp ládától... pont amikor estére telefon offline mód és xp farm van beírva a naptárba :O

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#51265) Infranyuszi válasza vendingo (#51260) üzenetére


Infranyuszi
tag

énis dolgozom estig .. és hétvégén se fogom tudni tólni .. a következő két hétbe + két hétvégén nem lesz játék. De majd utána .. :)

(#51266) Baaraanz válasza Muton (#51264) üzenetére


Baaraanz
tag

Farmolj 2x annyi ideig, ugyanaz az eredmény.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#51267) sittes79 válasza Infranyuszi (#51258) üzenetére


sittes79
addikt

Ha most G2A.com-on gift card-al veszi valaki akkor -10% azaz 25,20 a ROS.

[link]

(#51268) szallasi007 válasza Szeszkazán (#51254) üzenetére


szallasi007
őstag

Köszi :C Szombaton jött mail, hogy ma kezdik el osztani csak gondoltam már korán reggel küldik, de eddig még semmi :D

Vettem már tőlük egy rahedli játékot mindig pontosan és időben megkaptam a kulcsot/kulcsokat szóval én nyugodt szívvel ajánlom őket. (van pénzvisszafizetés is náluk azt hiszem egy hónap)

G2A most nem játszik mert előrendeltem a RoS-t kinguról több mint egy hónapja és tegnap éjfélig volt lemondható az előrendelés

(#51269) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Meddig tart pontosan a Diablo 3 akció?

(#51270) Muton válasza Baaraanz (#51266) üzenetére


Muton
addikt

oké, 24 órában 48 órát fogokfarmolni! még jó, hogy jöttél, és megmondtad a megoldást! köszi! :C :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#51271) Baaraanz válasza Muton (#51270) üzenetére


Baaraanz
tag

Nagyon szívesen, bármikor :)

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#51272) CzKaresz81


CzKaresz81
tag

Hát olvasva a fórumot sok érdekességet olvas az ember..

Az új rendszer, hát hogy is mondjam, látni sajna a veszélyét, s sokaknak már most is feltűnik.

Én rengeteget toltam a játékot xboxon, ott alapból nem volt Ah, mindenki élvezte hogy esik a cucc level 60-ig sőt, para 50-ig ACTIII -at farmolva, sokszor 5-8 db leg esett, aztán mikor már voltak jó cuccok hihetetlen unalomba fulladt... Para 50 felett meg radikálisan romlott a drop. Sokkal kevesebb az ellenfél ezért egy örökké valóság eljutni para 100 ra én 85-nél leálltam mert döbbenetesen lassú lett...

Ott az ment hogy a cuccokat szedted s adtad oda valakinek, gond nélkül lehetett bárkinek odaadni, de az hogy napokat mész úgy hogy értékelhető cucc nem esik hát, sőt tovább megyek heteket...

Sajnos itt is az lesz, kijön a kieg, mindenki örül mert a lvl70 cuccok majd potyognak s persze jobbak lesznek de kb 3 hónap s nem fog jobb esni, mindenből jó leszel ha sokat játszol, ha meg nem játszol sokat esélyed se lesz normális cuccokra...

Persze a különböző módok majd meg látjuk mit érnek...

De a receptekre visszatérve xboxon pl seven sins a baráti körből senkinek nem esett olyan ritka hogy borzalom, itt is az lesz...

Tényleg kíváncsi vagyok mit hoz a kieg, mert most mindenki farmolt mint az állat s az xp-n kivül más értelme nem nagyon volt...

Más meg a karakterek hatalmas különbségei, a Wizard olyan OP, hogy komolyan mondom ezt nem szabad így hagyni, megöli a gamet...

Tegnap egy srác 150dmg el 500k tougal úgy ment t4 hogy iszonyat én meg DH val 300dmg el 1,5touggal szintén kb ugyan az a hatás, de könyörgöm, kapjanak már észbe, olyan különbségek vannak hogy ez tuti nem lesz így jó...

Bocs a kis kalandozásért...

(#51273) capafog23


capafog23
őstag

Sziasztok, hol most a legolcsóbb megvenni a kieget?

(#51274) Infranyuszi válasza capafog23 (#51273) üzenetére


Infranyuszi
tag

dobozos vagy digitális ?

(#51275) nepszter1


nepszter1
addikt

Most hívtak a média marktbol hogy holnap át vehetem a játékot

[ Szerkesztve ]

(#51276) dobolan válasza CzKaresz81 (#51272) üzenetére


dobolan
senior tag

Az adatlapon kiírt dps-t sztm már csak óvatosan érdemes hasonlítgatni, mert a képesség és elementál növelőket (%) nem adja hozzá, ellenben viszont nagyon sokat számít. Nekem 250k kiírt dps, de a valóságban biztos, hogy sokkal több.

(#51277) Infranyuszi válasza nepszter1 (#51275) üzenetére


Infranyuszi
tag

Király! :) Énis majdnem tőlük rendeltem az ajcsi póló miatt.. aztán kiderült,hogy póló nem jár a collectors editionhoz, csak a sima alap ros-hoz ... úgyhogy inkább elpártoltam. (Amúgy egyáltalán nem értem ezt a logikát).

(#51278) Muton válasza Infranyuszi (#51277) üzenetére


Muton
addikt

pedig egyszerű: ha mindent szeretnél: csontkutya egérpad, póló, poszter, meg mit tudom még mi, akkor vegyél meg minden verziót. ennyi :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#51279) granini válasza dobolan (#51276) üzenetére


granini
őstag

En Meex Games-tol rendeltem elo 3 db RoS-t. Mult heten hivtak hogy holnap azaz 25-en 14.00 - 19.00 kozott atvehetem a pesti atvevohelyen (Nyugati mogott) illetve kedvesen meginvitaltak a ma esti Allee-ban tartott ejfeli unnepelyes atadora is amire sajna nem tudok menni. Valamint kuldtek pdf szamla mintat is minden adattal.. Szoval Meex eddig korrekt, aki onnan rendelt ne parazzon..

Egyebkent feltetelesen kivettem szabit szerdara, HA nincs authentication issue es siman megy minden akkor farmolok egesz nap, ha reggel 8-kor azt latom hogy valami nem koser akkor meg siman bemegyek dolgozni :) eljen a flexxibilitas.. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#51280) Infranyuszi válasza Muton (#51278) üzenetére


Infranyuszi
tag

:C jah

(#51281) MegalodonS válasza CzKaresz81 (#51272) üzenetére


MegalodonS
őstag

Azert ez nem igy van.Most ott crusader lehet huzni lvl 70ig es ugyan ezt hc-ban.Meg az osszes tobbit mondjuk lvl 70-re es ugyan azt mondjuk hc-ban.Ott lesznek az uj adventure mode es persze 1 karit maxolni,ha ezt megcsinalod 3 honap alatt ''GZ'' Szerintem nem fog kifulladni olyan gyorsan mint a boxon(en is toltam a betat de nem jott be!!)

A wiz op ez igy van,en is atpakoltam a wd karimrol mindent,mert felelmetes a kulonbseg!!

(#51282) capafog23 válasza Infranyuszi (#51274) üzenetére


capafog23
őstag

Digitális.

(#51283) Infranyuszi válasza capafog23 (#51282) üzenetére


Infranyuszi
tag

Hát ..mostmár azért jó drága lett mindenhol, nem tudom hol a legolcsóbb :( srry

(#51284) Devoured válasza mikromanus (#51245) üzenetére


Devoured
tag

Leállhatsz az okoskodással, tegnap dobta normal -on a plant :)

Szerk. Nyilván nem lennék ilyen magabiztos ezt illetően, ha 2.0 előtt lett volna ;)

[ Szerkesztve ]

(#51285) CzKaresz81 válasza dobolan (#51276) üzenetére


CzKaresz81
tag

Ezzel tisztában vagyok de Nekem is rajta van ahol lehet a +13-19%-k....

(#51286) szmegma válasza capafog23 (#51282) üzenetére


szmegma
aktív tag

(#51287) dobolan válasza CzKaresz81 (#51285) üzenetére


dobolan
senior tag

Nálam, amit nem ír be sehogyan sem a dps-be, az +33% lightning dmg, +10% passive, + 29% skill (arcane orb, shock pulse). Az viszont biztos, hogy wiznél a képességek szinte mindegyike nagy területre hat, főleg a rúnás rész.

szerk.: Jah meg +27% beasts elleni bónusz is sokat ér, bár ez act függő

[ Szerkesztve ]

(#51288) Phobion válasza szmegma (#51286) üzenetére


Phobion
őstag

Aki onnan vásárolja most, azt talán(!) megkapja a következő kieg megjelenésére. Inkább livekodok.com. :K

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#51289) capafog23 válasza szmegma (#51286) üzenetére


capafog23
őstag

Írtam nekik e-mailt de még nem válaszoltak.
Második legolcsóbb?

(#51290) Fripi válasza Phobion (#51288) üzenetére


Fripi
csendes tag

:N

[ Szerkesztve ]

(#51291) killerjohn


killerjohn
addikt

na, ki várja már hogy ma éjjel milyen új hibakódokat ismerünk meg? :DDD

(#51292) Muton válasza killerjohn (#51291) üzenetére


Muton
addikt

én nem várom, de már megvettem a szótár füzetet, amibe bal oldalra jön a szám, jobbra meg a hiba leírása... biztos, ami biztos, 2 füzetet vettem, meg 3 tollat :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#51293) sittes79


sittes79
addikt

Ha most beregisztrálom a dobozos ROS kódot abból lehet gondja a kereskedőnek vagy ennyire ne legyek para!? Mert kaptam olyan infót, hogy csekkolhatják ip-beváltott kód alapján.

[ Szerkesztve ]

(#51294) Infranyuszi válasza Muton (#51292) üzenetére


Infranyuszi
tag

akkor csak az első nap tapasztalatait tervezed leírni ?:D

(#51295) buherka


buherka
addikt

Én is jót fogok játszani a kieggel....csak nem most. :B

Tegnap szóltak hogy mehetek ki Köln-be. Szóval ma-holnap még vár rám egy fincsi 1400km-es vezetés.

Talán szerdán vagy csütörtökön hazaérek. Holnapra a futár is meghozza a dobozos példányt. Attól viszont nem kell tartanom hogy a párom aktiválja a kódot... :)

Addig toljátok a game-et helyettem is.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#51296) pr0bi válasza sittes79 (#51293) üzenetére


pr0bi
senior tag

Neki már olyan mindegy ha kifizetted inkább az user oldal szívhatja meg ha megjelenés elött beaktiválja. De ha jó a rendszer nem is engedi 0:00 elött.

(#51297) Blizz


Blizz
őstag

Kiungintól kapott már valaki kulcsot?

No mistakes, just happy little accidents

(#51298) J0shu4M1ll3r válasza pr0bi (#51296) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Pusztán elméleti síkon:
Pont, hogy az eladó szívhatja meg ilyenkor, mert több százezer eurós bírságot kaphat, de ha ilyen van, akkor arra szokták figyelmezteti a kereskedőket, illetve akkor nem is adta volna el, ha ez lenne a dologban. Meg azok a játékok, amiken ilyen van, hogy csak a tényleges megjelenéstől lehet árusítani, ott globális megjelenési dátumot szoktak kapni a játékok.
Onnantól, hogy készleten van a boltban és kiteszik a polcra, már nyugodtan lehet értékesíteni/venni.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#51299) sittes79 válasza pr0bi (#51296) üzenetére


sittes79
addikt

Valójában szűrhetik a digitális és a dobozos kulcsot? Csak nem?

(#51298) joshuam: Akkor várjak inkább éjfélig?

[ Szerkesztve ]

(#51300) oxox


oxox
addikt

reggel 7korul rendeltem meg a cdgalaxistol (lehet nem a legolcsobb), megkaptam a visszaigazolast fel oraja.
amugy ejfelkor nyitnak (dio3-nal alltam a sorban 2-3orat), es az a terv, hogy melo elott elmegyek erte.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.