Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51801) Nunder válasza Gorneck (#51788) üzenetére


Nunder
őstag

Én speciel Wizzre alig találok valamit, mobok nem dobnak semmit csak kéket, köcsögökből meg chestekből esik hébe-hóba egy-egy legendary vagy rare. Ebből a szempontból kicsit csalódott vagyok, de majd Malthael hátha dob valamit :)

Egyébként meg nem tudom, hogy ki mennyi Magic Find-dal közlekedik, de kezdem azt hinni, hogy rengeteget számít.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#51802) Backspace válasza sith7 (#51798) üzenetére


Backspace
tag

A küldi nevét nem tudom, de Pandemonium Fortress level 2-ről mész be Malthaelhez.

(#51803) mikromanus válasza Nunder (#51801) üzenetére


mikromanus
veterán

A főboss garantált legendet ad elsőre + egy meglepetésplant. Szerintem a hozzávaló anyagot is csak ő dobhatja, ami íg yelég szívás. Elég macera elkenni a suttyót tormenten már. Az meg lehet alapfeltétel az anyagbehajtásnál... A plan és a legend elsőre mindenképp jár.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#51804) sith7 válasza mikromanus (#51800) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi ismét

Ja, meg a küldetés valami malacfej begyűjtésre ösztönöz...
na, itt a lényeg :)

a rift - et azt akkor le kell nyomni, amint megvan, vagy ki lehet lépni, és a következő belépéskor is ott lesz ?

szerk.:
Bármilyen nehézségen jár ?

Backspace
köszi :R

Drizzt
Rosszul aludtál az éjjel ? :U

Képzeld, tudom, hogy máshonnan nem lehet, de eddig a drop - ból nem mindig lehetett felöltözni normálisan

[ Szerkesztve ]

(#51805) Drizzt válasza sith7 (#51783) üzenetére


Drizzt
nagyúr

"A game nagyon tetszik, a kiesett cuccokból is lehet öltözni, bár ez lehet azért van, mert gyenge voltam eddig"
Ez aztan igazan meglepo miutan mar mashonnan nem igazan lehet cuccot szerezni... :U

"Az új monk skill is nagyon tetszik, főleg az utolsó előtti runával /utolsó még nincs meg/, az olyan , mint a WD soul harvest képessége, csak itt annyiszor +3% dmg - et kapsz, ahány ellenséget megütsz/ölsz ... ha jól értem. Így volt már olyan, hogy nagy tömegben benyomtam, és 224k lett a dps, igaz csak rövid időre, de annyi épp elég volt." + 3% attack speedet ad, nem +3% dmg-t. Szoval jon belole mana regen is jobban. Gondolkodok is egy olyan gear/build kombon, hogy beacon of ytar passive, aztan meg mindenen lehetoleg cooldown, tehat minel hosszabb idot tudjak Epiphanyban eltolteni + Seven Sided strike orrba szajba.

I am having fun staying poor.

(#51806) .OM. válasza mikromanus (#51800) üzenetére


.OM.
aktív tag

mikro,
Ha van loh-ja vagy ls, az rengeteg toughness-t ad, ha nagy a sebzése/as-e - ez lesz az eltérés oka, sztem.
Nekem is ha DH-val leállok és ugye 100%-ra nő a crit chance, feldobja a toughness-t duplájára simán..

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#51807) mikromanus válasza sith7 (#51804) üzenetére


mikromanus
veterán

Én nem lépegetnék ki nyititt é snem teljesített riftnél. Max akkor ha valaki bent marad. Nem próbáltam, de szerintem úgyanúgy lezárul minth ahogy az itemed is elveszik ami a földön van ha kiléps. A játék minden indításnál resetelődik. Nincs megtartott bounty vagy portál.

Persze a portált nem teszteltem, de valószínű. Inkább nem áldozok be emiatt 5 shardot, meg a 18 milla XP rift rewardot...

(#51806) .OM.
leech nem számít 70-en már. HA számol, akkor is a healingnél. Szerintem az az 1-2 extra 70-es item lehet az oka, meg az az 1-2 egyéb csere aminél van némi extra life. De hogy ennyit számítson??? A WH övet azért nem adom le amíg lehet. Magasabb nehézségen szükséges lehet, de T1 környékén még a sebzés az ami nagyon előreviszi a szekeret és nem a rengeteg EHP. Már gondolkodtam a hammer elhagyáson is, de az nagyon kezemhez nőtt. Csak az a rengeteg DPS minusz az látszik amíg nem hammerezik. Egy soj még tán belefér, de apróvad irtásnál az is lassít.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#51808) mikromanus


mikromanus
veterán

Diablofanson fent van némi infómag a Malacfej begyűjtéshez. Szigorúan csak azoknak javasolt akik már lenyomták a kieg questeket egyszer. Sok a spoiler. :D (nem, nem linkelem. .com és annyi)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#51809) #13110016 válasza mikromanus (#51807) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ha bneten nézed akkor az azért lehet, mert szerintem úgy lépett ki, hogy aktív volt a berserker. Régen ez nagy divat volt. Esetleg buff is volt rajta...

(#51810) sith7


sith7
nagyúr

Szerintetek torment 1 - re , monk - nak mennyi a min loh, illetve all res, ami mindenképpen kell ? :F

(#51811) DjEszti


DjEszti
tag

Sziasztok!

Erősen gondolkozok h visszatérek d3ba, csak nem tudom mennyire éri meg a kieg az árát.
Mi a vélemény?
Valamint van a dps és a thougness. Kettő közül melyik a prio?

(#51812) Scholes9 válasza trufa12 (#51776) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én ~15 óra alatt értem el a végére és még hátra van a "főboss" :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#51813) mikromanus válasza #13110016 (#51809) üzenetére


mikromanus
veterán

Eh, sok iteme van ami 70-es . Ennyi. Több armor és vita. Meg az "itemidegen" enchant nem jelenik meg. A sage kesztyűn armor helyett a +40% chd és a Sage fejesen az armor helyetti +6% chc például nincs benne. Meg a skill dam bónuszok sem jelennek meg, mert nem egységesek. Így a bracers elemi skill bónusza se. Meg a rend dupla bónusz chest-vállason. Ezek ugyan szerepelnek,. de a fő statokban nem adnak hozzá semmit ha jól értem... Meg a healingem is 4*-ese a pörgettyű-avalancsa barbiénak. :C

edit: meg a sújtóm MS átenchantolása 1000+vitára sincs benne. Ehhehe. Jó vagyok. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#51814) khirill válasza DjEszti (#51811) üzenetére


khirill
aktív tag

nézd, szerintem iszonyatosan adja a diablo feelinget... az új act nagyon tetszik...a történet epicedik... az újítások mind többé teszik a játékot... ha diósnak tartod magad mindenképp vedd meg...

ratabyzou

(#51815) Kasya válasza DjEszti (#51811) üzenetére


Kasya
nagyúr

Engem meggyozott es maradok meg jo ideig biztos.

(#51816) Gorneck válasza Nunder (#51801) üzenetére


Gorneck
titán

Rajtam 0. :D

Gorneck#1239

(#51817) DjEszti


DjEszti
tag

Akkor lehet rá próbálok köszi :D

(#51818) sith7 válasza mikromanus (#51807) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ

(#51819) #57919488 válasza DjEszti (#51811) üzenetére


#57919488
törölt tag

En is pont erre gondoltam tegnap mikozben neztem a Streameket de inkabb maradok a PoE-nal. Valahogy mar az alap D3 sem jott be utana annyira :(

[ Szerkesztve ]

(#51820) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Hol érdemes csuszadert húzni (mira, cota)?

Amd - Radeon - Ryzen

(#51821) mikromanus válasza Gyuri27 (#51820) üzenetére


mikromanus
veterán

Malathel. ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#51822) Prof válasza #13110016 (#51785) üzenetére


Prof
addikt

Nem tudom RoS milyen, de alap D3-ban Wizard az kb. Isten a tobbi karihoz kepest. (megfelelo speccel persze) Kepzelj el egy brutal barbart es szorozd meg 3-al akkor megkapod a wizard erejet :P
Minden high lvl para farmer wizard, epphogy 60 lettem vele es mar T2-t farmolom pedig aztan katasztrofalisak a dropok. (2.03 utan inditottam a karit EU szerveren)
Questekbol is strengtes cuccokat ad (ami fura mert Monknal a smart loot tokeletesen mukodik)

(#51823) CactuS válasza mikromanus (#51821) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az Malthael kisöccse? ;]

Amúgy egy kicsit erősebb DPS tudna segíteni T1 Malthael killben? Elsőre lement 10% hpra, csak elég időigényes volt.

Btag: Cactus#2660.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#51824) khirill válasza mikromanus (#51821) üzenetére


khirill
aktív tag

ezen felvisítottam... :D

ratabyzou

(#51825) Zan


Zan
aktív tag

Reggelt mindenkinek!

Wizzardnál mennyi az a LoH mennyiség, és melyik az a skill, amivel a régebben 3%-os dmg damage converted to life-om kiesését nagyjából kompenzálni tudom?

Most ezzel a buliddel megyek, ami teljesen működőképes számomra egyenlőre, csak nem nagyon van életszívásom, összvissz ~1000 LoH-om van egyenlőre Parapontból, ami persze semmire sem elég 200k élet mellett. Mivel eddig nem volt problémám az életvisszatöltéssel, ezért eddig nem is gyúrtam LoH-ra, meg regenre. Viszont most így Lvl 70 környékén nagyon nagy a sz*pás! :((( Minden esetre nagyon tetszik, hogy megint megy a taktikázás, hogy hol a legjobb állni, milyen sorrendben lövöm el a skilleket, nagyon baba lett! :)

Szóval, ha valaki egy körülbelüli LoH/regen számadatot meg tudna nekem mondani, ami mondjuk T1-re elég + hozzá buildet, azt megköszönném. Mondjuk ezt a buildet nem szívesen cserélem le, de ha van jobb ötletetek, ne tartsátok magatokban!

:R

Minél jobb, annál jobb!

(#51826) #13110016 válasza Prof (#51822) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ez így van... sajnos. Balansz nulla.

(#51827) mikromanus válasza CactuS (#51823) üzenetére


mikromanus
veterán

No igen, a szokásos nekiugrasz, ráharapsz és addig szorítod míg él módszer rajta nem működik... ;] :C
A dam is segíthet, de inkább a csúnya-rossz kite az amire szükséged lesz.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#51828) capafog23


capafog23
őstag

Lvl 60 legendekkel mit csináljak? salvage? vendor?

(#51829) DjEszti válasza Prof (#51822) üzenetére


DjEszti
tag

És melyik az ilyen jó build ?:)

(#51830) Gorneck válasza Zan (#51825) üzenetére


Gorneck
titán

Kezdj el masteren farmolni...ők már elvileg partyiban is tudják a T1-et.

[link]
[link]

Amúgy sztem nem árt elgondolkodni azon, hogy csapatba csapassa az ember...gyorsabb szárazabb érzés. Éééééssss jól lehet csereberélni. Nekem pl már van DH fegyóm és offhandem, meg kaptam wizre egy viszonylag jóféle fegyót.

Gorneck#1239

(#51831) kecsawi


kecsawi
senior tag

Üdv!
A nagyfiam megvette a játékot. Tudunk úgy játszani, hogy én 60 szint fölött vagyok, ő meg most kezdi, de csak ketten mennénk? (Én eddig csak egyedül toltam. :R )

(#51832) Muton


Muton
addikt

na kérem, ez a ros qrva jó!!! 700k-ról 1,5-re nőtt taffal, 440-ről 620-as dammal a unique-okat alig bírom leölni t3-on, az rpg-s boss-t meg csak t1-en! zsír, lesz hová fejlődni :C

azt lehet tudni, hogy a goblin a 14 begyűjtendő fehér itemből mennyinél jár? mert eddig még sohasem dobott semmit.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#51833) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

hali!
ma reggel kezdtem egy crusadert, most fejeztem be vele az act 4-et és lvl 38 vagyok.
most hogyan tovább? csináljam az act 5-öt vagy fejlődjek fel előbb 60 környékére? :S

(#51834) Gorneck válasza Muton (#51832) üzenetére


Gorneck
titán

Nem, de kilépés/halál esetén reset van.

Gorneck#1239

(#51835) mikromanus


mikromanus
veterán

Hm.. Agyalok (tudom szokatlan):
A lvl 60-as puzzle ring manója lvl 70-es itemeket gyűjtögetve lvl 70, vagy lvl 60 itemet dob? Csak mert van 1-2 fehérben gazdag terep ahol alig van ellen. Számít a manódropnál (mármint item, nem goblin esik) a nehézségi szint? Jobb esik T6-on mint T1-en?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#51836) CactuS válasza mikromanus (#51827) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jah, eddig 3x mentem rá, mindhárom alkalommal 10-15% HP maradt. A végére sajnos nagyon elhúzódik és be tud szorítani úgy, hogy a felhőktől ne tudjak már sehova menni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#51837) Zan válasza Gorneck (#51830) üzenetére


Zan
aktív tag

Igen, én is szeretnék csapatban tolni, csak akikkel szoktam, előbb egyedül végig akarták tolni Act V-öt. Most ezzel nem tudok mit csinálni, érted. Így maradt az egyedüli móka, mert másokhoz meg tegnap nem volt kedvem, végigkérdezgetni, hogy ki/hol tart, van-e kedve velem, mint rég nem látott játékos-társsal questezni...stb..! :)

Hát igen, az a wizz az elég badass! 3.5 guriga toughness talán már elég:)! Tornment 1-en szeretnék majd maradni, de természetesen nem az egyszemélyes hadsereget preferálók példányaként fogok rohangálni, partiban jó lesz ez, ha majd tudom nöbelni a védelmet még, meg a helainget. Csak mondom, valami viszonyítási LoH-értékre lennék kíváncsi, hogy mi elég?! Vagy szarjam le a LoH-ot és inkább life per kill a menő? :)

Más: Meglesegettem a régen elmentett armory-linkeket, amiket a könyvjelzők között találtam: Ő pl nem szarozott z utóbbi időben úgy érzem..:)!

Minél jobb, annál jobb!

(#51838) Cadal válasza capafog23 (#51828) üzenetére


Cadal
őstag

Salvage. Mivel ha megvan a kiegészítő akkor hamarosan lesz mystic-ed és a lvl 60-as cuccokat a lvl 60 -as cuccokból keletkező alapanyagokkal tudod megbolondítani. Kezdésnek érdemes boostolni a meglévő cuccaidat. lvl 70-en meg már eshet upgrade.

#51831) kecsawi: Tudtok, miért ne. Célszerű neki játékot kreálni/questet indítani, majd behív (invite) a játékba aztán toljátok együtt. Amit nem tudok, (mert nem próbáltam) hogy ha te is belépsz az Ő játékába milyen nehézségre váltanak a mobok. de egy kis fejlődés és hamar egy szinten lesztek.

#51833) LadyTulip: lényegében mindegy, ahol neked szimpatikus. Arra figyelj, hogy malthelt lvl 70-es szinten üsd le legalább T1-es nehézségen.

#51832) Muton: Puzzle Ring - Bug Report

#51836) CactuS: Ha a főboss harcal kapcsolatos dolgokról írsz akkor írd már oda a postod elejére, hogy SPOILER thx.

[ Szerkesztve ]

(#51839) capafog23 válasza Cadal (#51838) üzenetére


capafog23
őstag

Már lvl 70 vagyok cuccaim többsége már lvl70 csak amik már nem kellenek azokra gondoltam.

(#51840) Gorneck válasza Zan (#51837) üzenetére


Gorneck
titán

A gearen láthatod és ha jól rémlik maxon van a LOH parapontból...

Gorneck#1239

(#51841) Muton válasza Gorneck (#51834) üzenetére


Muton
addikt

ja, azt tudom, ezért körbe is caplattam t1-en halál nélkül pár belső udvar/lakásban, ahol a falról begyűjtöttem mindent, meg a Templar edzskjúban alapból több van, mint 14, de mégsem esett semmi :(

Cadal: köszi neked is, akkor biztos, h az a baj, hogy bugos. ez is :D no nem baj :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#51842) Cadal válasza capafog23 (#51839) üzenetére


Cadal
őstag

Akkor is, ha esetleg indítasz másik karit, akkor is jól jön majd ha tudsz neki menet közben (pl:lvl60-on) kraftolni pár jó leg/set itemet. szal most is azt mondom Salvage.

(#51843) Valkűr


Valkűr
őstag

Aki a Cd galaxistől rendelt az megkapta már a kieget?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#51844) krokk válasza Valkűr (#51843) üzenetére


krokk
senior tag

én igen, tegnap délután.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#51845) Valkűr válasza krokk (#51844) üzenetére


Valkűr
őstag

Hmmm, nem vágom , h akkor nekem miért nem jött még meg... :F

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#51846) kecsawi válasza Cadal (#51842) üzenetére


kecsawi
senior tag

Köszönöm! :R

(#51847) akela91


akela91
addikt

G2A.com a pár órás csúszás miatt kárpótolja a vevőket. Lehet választani csomó game közül, vagy egy 3Eurós levásárolható kártyát. :)
(nekem éjfél helyett hajnali 2-kor jött meg a kulcs pl.)

[ Szerkesztve ]

(#51848) DjEszti


DjEszti
tag

Egy erős wiz buildet tud valaki mutatni?

[ Szerkesztve ]

(#51849) killerjohn válasza Zan (#51825) üzenetére


killerjohn
addikt

úgy 40.000 körül ;]

(#51830) Gorneck23: mi partyban simán elvagyunk T2-T3-on (mindenki 9-11M toughness környékén van). persze egyedül T1... Mondjuk még jó, hogy patch után 2 nappal nem T6-on megy a nép :)

[ Szerkesztve ]

(#51850) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Nah, sikeresen megléptem a szintet, bár már nagyon lejjebb vettem a nehézséget, hogy ne haljak és gyorsan haladjak... És lehet Malti előtt még tolok rajta lefelé... :(((


Ez meg csak, hogy egy helyen legyenek :)
A kettő szint között van egy árnyalatnyi különbség, (bár az utóbbi CotA run volt csapatban, de az solóban is ment Torment III-on)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.