Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51101) warcat válasza Kanczy (#51094) üzenetére


warcat
veterán

Xp szempontból az első quest sose volt kikiáltva királynak,csak egy remek itemfarm ÉS xp kombó,amibe nem zöldülsz bele,nekem 5 perc a teljes kitakarítás T3on,nem ilyen 20-30 seces kibelépkedés,betolsz alá valami jó zenét,vagy sorozatot a második monitorra és jól elvagy :)

EA: It's in the crate!

(#51102) Edge válasza warcat (#51081) üzenetére


Edge
veterán

Jó lesz ez egy ideig :) Nekem sajna vites rollos úgyhogy amint lesz mystic már teszem is át intre, viszont sajna a tieden a 245% az eléggé az alja. (240-320) Ellenben ennek a lvl70es verzióján több arcane skilldam lehet, emlékszem ROS bétában láttam vkin ilyen amut(tán Refi) 40% arcane skill dam volt rajta.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#51103) MegalodonS válasza mikromanus (#51096) üzenetére


MegalodonS
őstag

Nem igy van,de errol szol a farmolas ;) Sajnalom hogy a tobbi kerdesemre nem valaszoltal ;)

(#51097) sto1911

En is szeretek jatszani,de most ne haragudj mar meg,de ez kizarolag az xp farmolasrol szolt es nem sok koze van a jatekhoz.A farm az sajnos futoszalagos melo ;)

(#51104) mikromanus válasza MegalodonS (#51103) üzenetére


mikromanus
veterán

Egy kérdés egy válasz. Mi a többi kérdés? Ha nem használsz írásjeleket, akkor nehéz ám kiszűrni mire vársz választ... ;]

"neked mar regen lvl500-on kellene lenned?"
Nem.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#51105) sto1911 válasza MegalodonS (#51103) üzenetére


sto1911
veterán

Persze, csak valaki nem szereti a 30 mp-s runokat :) Emberfuggo, en is probaltam, le is nyomtam parat, meg stackeltem jopar xp poolt is, aztan inkabb reseteltem egyet, es hagytam a francba, mert a sajtreszelos elvezeteket juttatta eszembe.

(#51106) czpitti válasza mikromanus (#51104) üzenetére


czpitti
senior tag

De igen,lvl 500-asnak kell lenned és kész.Lassan az a hulye aki nem xp-zik hanem élvezi a gamét hmmm...( ez jutott eszembe a futoszalagosok vs megyek pár kort mert JO.gamerek)

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#51107) mikromanus válasza czpitti (#51106) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja, de az már betegség, vagy bot. Te még az enyhébb verzióval küszködsz (tünetei: túl sok játék, megvonás esetén rossz közérzet és gyakori visszaesés, multibox használata). :C

A futószalagosok meg csak dolgozgassanak szabadidejükben a semmiért (pár para pontért)! Mi más tipusú junkiek vagyunk. . :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#51108) buherka válasza MegalodonS (#51103) üzenetére


buherka
addikt

Sajna ez van. Már játék szépsége rég elveszett ebből a játékból. Már napok óta én sem tolom.
Ha belépek egyből hívnak valami zombulós XP runra. Már olyan unalmas mint a dög.
Remélem hoz valami érdemi változást a kieg. :U
Sok kocka droid XP farmolós így néz már ki sztm. :)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#51109) Integra válasza buherka (#51108) üzenetére


Integra
titán

aki profin nyomja, erre a sorsra jut :)
mi meg t2 erősségen is szenvedünk, absz amatőr módon, a felét nem értem annak, amiket írtok, szóval nem halt ki a játék szépsége. :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51110) mikromanus válasza Integra (#51109) üzenetére


mikromanus
veterán

Tehát azt akarod ezzel mondani, hogy te olyan casual gamer vagy, aki nem cotan runolja az xp-t és a paragonszintezés számára irreleváns? Vagy azt akartad csak mondani, hogy a D3 rendszerben az XP pont maximalizálása az idő függvényében ugyan realizálható nyereséget jelent hosszú távon, de figyelembe véve a kevésbé számszerüsíthető faktorokat (játékélmény, az idő mással való eltöltésének haszna) a valós életben ezen megoldások nem részei az értelmezési tartományodnak? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#51111) Sirandrish válasza mikromanus (#51110) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kapcsold ki a számítógépedet és egy hónapig ne is kapcsold vissza..
Napról napra betegebb vagy :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#51112) ProEvoFan válasza buherka (#51108) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Milyen érdemi változtatást vársz?

(#51113) warcat válasza ProEvoFan (#51112) üzenetére


warcat
veterán

Rift/bounty?

EA: It's in the crate!

(#51114) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Még elő leht rendelni? Kaphatok szárnyakat?Hogy is van az a gift-es cuccos? Én dolcsit akarok fizetni, nem ojrót.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#51115) trufa12


trufa12
addikt

Legyen már kedd akkor kapom kézhez :)
Mert most ez így eléggé lelaposodott , monkot is meg csináltam, aztán alig alig pottyan valami érdemleges .. nem bírok tovább lépni

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#51116) mikromanus válasza GrooveHero (#51114) üzenetére


mikromanus
veterán

Korábban leírták a menetét. Us szerón bejelentkezel, vásárlás, giftnek jelölöd, azt' fizetsz dollárban. Kódot megkapod az adott e-mailre. Hozzárendeled az accountodhoz és kész. Ha ezt március 31-ig megteszed, akkor az előrendelésnek minősül és kapsz aranyló csirkeszárnyakat (izé, Imperius szárnyakat). Bárhonnan szerzed is az accounthoz rendelés számít. Ha valamiben tévednék, akkor az orgazdáink majd kijavítanak :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#51117) warcat válasza GrooveHero (#51114) üzenetére


warcat
veterán

[link]

Március 31-ig ha aktiválásra kerül a fiókodon a RoS,kapsz szárnyakat.

EA: It's in the crate!

(#51118) GrooveHero válasza mikromanus (#51116) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi. 40 dolcsi most. Az email cím meg lehet az amin a sima dio 3 van, ugye?

warcat: köszi neked is :R

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#51119) Mészike


Mészike
aktív tag

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Meszike-2230/hero/2354716
Erről mi a véleményetek?
Játszottam mind a 3 résszel rengeteget. Viszont sokszor nem is értem, hogy ki mit beszél a játékról. :D
Ritkán tudok csak játszani, de a kieget előrendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#51120) MegalodonS válasza mikromanus (#51104) üzenetére


MegalodonS
őstag

Azert ertheto,na mind1 ;)

(#51105) sto1911

Utalom ezt a monoton farmot en is hidd el,de ha a blizz hagy egy kiskaput es a pontok szamitanak most mar akkor mit csinaljak?

(#51108) buherka

Igen,igazad van,de a paragon miatt es a 100% xp az most nem ad mas lehetoseget.En anno a gear miatt meg egyetlen uberre se jutottam be soha a mai napig sem :( Amugy meg kedden vege,azert is tolom teljes gozzel de azutan mar nem fogom,mert inkabb a karikat huzom,van egy par lvl 60

(#51121) GrooveHero


GrooveHero
addikt

RoS aktiválva. Szárnyakat mikor kapok? Ha bontok egy RedBullt? :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#51122) Integra válasza GrooveHero (#51121) üzenetére


Integra
titán

ott van az inventoryban

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51124) GrooveHero válasza Integra (#51122) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem, nics ott, mert online voltam aktiváls közben, szóval sztem kellene nyomnom egy leave game-et és vissza

így van, már meg is van:

:C :C

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#51125) front3r válasza GrooveHero (#51124) üzenetére


front3r
őstag

Bal alsó sarokban egy levélben kapod a szárnyakat. Ha nincs ott, akkor restart.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#51126) sittes79 válasza nepszter1 (#51099) üzenetére


sittes79
addikt

Azt én is remélem, számítok egy holnap esti átvételre kis protekcióval...

(#51127) Lézerparaszt válasza Mészike (#51119) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Szerintem felesleges és értelmetlen dolog bármi fejlesztést is ajánlani, mivel 2 nap múlva úgyis új időszámítás kezdődik. Azért annyit megtennék hogy rakj be valami passzívot harmadiknak :)

A játék az nem játék!

(#51128) warcat


warcat
veterán

g2a preorderhez most küldték ki a RoS kulcsot,ha vette még onnan valaki lehet sasolni :)

EA: It's in the crate!

(#51129) sto1911 válasza MegalodonS (#51120) üzenetére


sto1911
veterán

Kotelezo orrverzesig azt nyomatni? Nem. Akkor azt csinald, ami jol esik.

(#51130) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Ritka pillanatok:
1

2

:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#51131) atidzsiforc válasza Sárpac (#51130) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Nekem is most a hetvegen esett ki az elso lego cursed chestbol. Normalon. XD

Amugy felhuztak a droprateket recepteken? Tegnap csak ugy f*sta magabol a jatek a mindenfele recit raret legot setet mindent.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#51132) killerjohn


killerjohn
addikt

azért ez a blue post nem kicsit kemény: [link] :C

(#51133) CactuS válasza killerjohn (#51132) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Csak realista a lelkem. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#51134) T. M. válasza nejad (#51123) üzenetére


T. M.
aktív tag

Már megjelenés előtt valami olyat jelentettek ki a felylesztők, hogy meg fogunk halni. :D
Egyébként mennyi a Diablo hivatalos halálos áldozatainak száma? ;]

(#51135) Baaraanz


Baaraanz
tag

IPON-ban nem tud valaki protekciót szerezni? :)

Felylesztők?

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#51136) Sirandrish válasza killerjohn (#51132) üzenetére


Sirandrish
legenda

"legalábbis ez a terv" :C :C

Hát akkor sirályság... :DDD

Baaraanz A felylesztőket falyintul felybelőtték ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#51137) Lézerparaszt válasza Sirandrish (#51136) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Lyól mondod, nem lessz it semi baly, kedden koc kulás lessz :D

A játék az nem játék!

(#51138) shotika


shotika
őstag

Fasza. Tegnap be akartam lépni telóról, hogy megnézzem a karakterem lapját a battleneten, de kaptam egy üzenetet, hogy mivel máshonnan akartam belépni, lockolták a profilom, és küldtek egy mailt az email címemre. Eddig oké.
A probléma azzal van, hogy ezt az email címet kb 2 hete töröltem, mert egyébként nem használom...

Nézegettem a battlenet supportot, de nem találok email címet, ahova írhatnék az ügyben. Ötlet?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#51139) Pho3bus


Pho3bus
tag

Üdv, nem maradt ki valakinek véletlen pár brimestone-ja? Szivesen átvenném őket, ha már nincs rá szüksége. Néhány gemet tudnék érte adni.

(#51140) T. M. válasza Lézerparaszt (#51137) üzenetére


T. M.
aktív tag

Bocsánat! A 20 éves Natasha nevű titkárnőmnek még gondjai vannak a helyesírással. :Y

(#51141) Edge


Edge
veterán

Hogy mi a terv?

- Reset quest elszáguldani diabloig
- ros után cota lvl70ig
- diakill és lvl70 leg bezsebel ;]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#51142) Mészike


Mészike
aktív tag

Lenne egy hüje kérdésem: meglesz a kieg. eddig ok. Feltelepítem. És hogyan tovább? Elölről kell kezdeni, hogy eljussak az új részekhez? Vagyhogy?

(#51143) Sirandrish válasza Edge (#51141) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt tudni hogy lv60-tól 70ig mennyi exp kell?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#51144) warcat válasza Edge (#51141) üzenetére


warcat
veterán

Ezek szerint lemaradtál arról,hogy 61 től már a halál angyala dobja a fix legendaryt :)
Részletek
Célszerűbb elmenni act 5 végéig/elkérni az utolsó questet,aztán cotázni stb,majd 70 en kill

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#51145) Gyuri27 válasza Edge (#51141) üzenetére


Gyuri27
félisten

Áhhh. Behogy. Nem jól mondja kend.
Csusza jány kreállása. Oszt tolni, had füstöljön. :DDD

Andris: 5x milla, nem sok.

Amd - Radeon - Ryzen

(#51146) Lézerparaszt válasza Edge (#51141) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én a crusaderemet boostoltatnám legszívesebben kedden de nem hiszem hogy tolongani fognak az emberek, hogy ezt a jóképű gyereket (engem) pont akkor boostolják kieges cuccok nyomkodása helyett. Szerintem én a Rumfordos questtel fogom nyomni, mert ott loot is esik és xp is jön.

A játék az nem játék!

(#51147) Sirandrish válasza Gyuri27 (#51145) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az 5x az 50 valamennyi? Mert az 3perc konkrétan ha nem sietek :D

Lézerparaszt Mert hova kapkodnál? A Kieget csak 1 hétig lehet tolni? Utána automatice törlődik?:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#51148) warcat


warcat
veterán

Amúgy szép ez a "cotázok és 5 perc a 70" terv,de azért azt vegyétek figyelembe,hogy bár játszani szerintem fogunk tudni,de a játékból ki-be ugrálás eléggé kérdéses,le lesz ám terhelve rendesen.szerintem célszerűbb játékban maradni...

EA: It's in the crate!

(#51149) Edge válasza warcat (#51144) üzenetére


Edge
veterán

Nem, akkor csak félre értettem?
[Guaranteed Legendary Item Drop Updated Info]

szerk: igen, thx hogy szóltál.
We plan on moving the Bonus Legendary to Malthael for players level 61+ when the expansion arrives. Additionally, Diablo will no longer drop a Bonus Legendary for players level 61+.

vagy ez mégcsak terv? Most akkor mi az igazság? :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#51150) #79621120 válasza nejad (#51123) üzenetére


#79621120
törölt tag

Az olyan meg is érdemli a sorsát .

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.