Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50301) Assdak válasza granini (#50298) üzenetére


Assdak
őstag

Tök jó hogy ezt így összefoglaltad, de ennek mi köze a témához?
Arról nem beszélve, hogy pont az itt leírtak miatt van értelme most gearelni, minthogy T6 on bassza el az időt az ember.

(#50302) Assdak válasza mikromanus (#50297) üzenetére


Assdak
őstag

A lvl 60 drop abban segít, hogy mielőbb elérd a lvl 70-et és utána minél gyorsabban tudd farmolni a lvl70 es cuccokat. Meg ne magyarázd már hogy több értelme van T1-6 on paragon szintet farmolni, mert az jobban nyom majd a latba farm efficient tekintetében, mint hogy nem kukaszar gearben állsz neki. Olyat pedig sehol nem láttam leírva, hogy lesznek majd T6 only item droppok.

(#50303) Ifju válasza Phobion (#50299) üzenetére


Ifju
aktív tag

ma még 80m-t adnak érte (talán)
szvsz add el amíg tudod

[ Szerkesztve ]

(#50304) Thrawn válasza Baaraanz (#50294) üzenetére


Thrawn
félisten

Béta -> Demo -> Demo 1.0.2 -> Demo 1.0.3 ->... -> Demo 1.0.9 -> haggyukafrancba -> Demo 2.0.1 -> Demo 2.0.2 -> Demo 2.0.3 -> Future patches -> RoS Demo -> Ros Demo 1.0.2 ->... -> (never ending story) ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#50305) granini válasza Assdak (#50301) üzenetére


granini
őstag

Tök jó hogy csak segíteni akartam mert sok volt a kérdés ma délután, de amit te írsz azt meg én nem értem.
De mindenki úgy gearel ahogy akar meg amiből tud.. nekemaztán.. ;)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#50306) flash-


flash-
veterán

lehet tudni hogy hánykor zár az AH?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#50307) Baaraanz válasza granini (#50305) üzenetére


Baaraanz
tag

Én örülök az összefoglalódnak, nagyon haszosnak találom.
Még esetleg illusztrálhatnád tudoood olyan vicces képekkel és mehetne 1. hsz.-ba.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#50308) Assdak válasza granini (#50305) üzenetére


Assdak
őstag

Bocs, csak nekem címezted, és olyan dolgokat írtál le, amiket olyanok kérdeznek, akik nem ovlasták a patch notes-t. Ezért nem értettem.

(#50309) Cyberbeni válasza flash- (#50306) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Itteni idő szerint holnap délelőtt 11-kor

(#50310) warcat válasza Assdak (#50302) üzenetére


warcat
veterán

Nade hol van itt kukaszar gear,kinek?
Craftolt cuccokban van 1 millió toughness meg 273k dps,wizard,direkt friss acount,a goldot átadtam másikról, paragon 152,és az utóbbi pár napban pont az extra paragon pontok adtak csak dpst,mert semmi hasznos nem esett tal armoron kívül.Mégis milyen dropról álmodozol ami csodát tesz veled?
Bétában egy teljesen fapados barbárt vittem át 100k dpssel,ugyanúgy pár óra alatt 70 leszel,csupán vissza kell kapcsolni tormentról 63 környékén masterre majd esetleg expertre,ennyi.
A legelborultabb szupergeares t6 csapatok seperc alatt 70ek lesznek,velük nem tudsz "versenyezni",ha meg ott nem rughatsz labdába akkor aztán mindegy,hogy +1 óra vagy sem.
Lvl 60 drop egy lopikulát sem ér 70en,vitatkozni lehet ezzel trifecták stb esetén,de erre meg azt mondom,hogy csupán egy olyan lootot kell találnod pl amunál,ahol megvan a nagy mainstat + crit/chd roll,mert a másikat melléenchantolod és ugy már össze vissza veri a hiperszuper 60-ast.
A paragonnak bizony több értelme van,mert az itemfarmnak tényleg semmi(magad szórakoztatásán kívül)

Persze írt olyat kék,hogy a karaktered szintjének megfelelö main statot/sebzést tudsz ráenchantolni a cuccokra,de ehhez akkor is nagyon speciális rollt kell megtalálni ha igaz is (pl socketes,intes wand of Woh-t,crites mempot) ezekre nevetségesen kicsi az esély,és akkor már kieshet paragonfarm közben is.
Nekem nincs türelmem órákig cotázni sem viszont,ezért választottam az xp+legendary keverékét amit act 1 első quest ad.

EA: It's in the crate!

(#50311) Reinhardt válasza Assdak (#50295) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ezek alapján legendaryt farmólnyi még kevesebb értelemmel bír. Paragon pontjaid legalább megmaradnak.

(#50312) Assdak válasza warcat (#50310) üzenetére


Assdak
őstag

Hidd el T6 on is tökéletesen elvagyok, egyedül is, még is inkább normalon farmolok leget 3 boxal. Értem én, hogy neked nem esett semmi értelmes ( na vajon mégis miért... ), plusz arra számítasz, hogy majd a paragonpontokból összeszedett statokkal pikpakk kihullik 70 en a jóság. Csak ez sajnos nem így van...
De részemről tényleg tök mindegy ki, mit csinál, csak ne szakértsük már meg, hogy a leg farmolás hülyeség, mikor a Top streamerek 90%-a leget farmol paragon helyett, mivel az a kiegben amúgy is ömleni fog.
Na de további jó xpzést.

(#50313) Cyberbeni válasza Reinhardt (#50311) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Azért level 60 Cindercoat sem rossz level 70-en.
Meg van még egy pár legendary, ami a legendary affix miatt jobb level 60-as verzióban, mint egy random level 70 legendary.

@(#50312) Assdak: 49% xp-t farmol 10 másodperces runokkal, 49% legendaryt farmol 30 másodperces runokkal, a maradék 2% nézhető
szerk: egyébként meg mindkettőnek van értelme

[ Szerkesztve ]

(#50314) mikromanus válasza Assdak (#50302) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja... Pár óra alatt többszáz legend esett. Egyenesen a kovácstól. Nagyon nem tudsz versenyezni ezzel a "droppal". Innen kezdve meg cefetül nem éri meg lvl60-as legendre farmolni hangyaf@sznyi nehézségen 0XP-re. A speckó effektek jók lehetnek. Minden másra ott a... Nem, nem a Mastercard. A craft :C Az xp-nek éas para pontnak több haszna van.
A tuti dropod kb semmit se ér a masszív craftmániámmal szemben. :DDD

Más: A maxos (vehető) diamond darabja 3 milla gold. Egy nap alatt 90% áresés. Fincsi. :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50315) warcat


warcat
veterán

Nade ezt alapból nem értem,hogy keverheted ide a normál játékosok véleményéhez azt,hogy te multiboxozol 3 accounttal,kb ezzel kellett volna kezdened,egészségedre,de az más világ..

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#50316) Assdak válasza mikromanus (#50314) üzenetére


Assdak
őstag

Kéne már ide igazán egy facepalm gif. Gondolom a lvl70 es crafthoz szükséges matit meg paragon pontokból váltod ki.

warcat: ez pontosan mit is számít?

(#50317) Cyberbeni válasza Assdak (#50316) üzenetére


Cyberbeni
addikt

level 70 crafthoz level 61-70 tárgyakat kell szétbontani.

(#50318) Assdak válasza Cyberbeni (#50317) üzenetére


Assdak
őstag

Plusz a többi amit farmolni kell a leg craftoláshoz. Vagy esetleg lemaradtam valamiről?

(#50319) Reinhardt válasza Cyberbeni (#50313) üzenetére


Reinhardt
őstag

Es kiesett mar neked a Cinder? :D

(#50320) mikromanus válasza Assdak (#50316) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja, csak te 60-on farmolsz a nagy DROPRA. Ami ha átmész kiegre, akkor jobb esetben kitart egy órát, rosszabb esetben az első 10 percben kiváltod valami noname itemmel. A paragon szint és a pontokért szerzett előny viszont mindenképp megmarad. Előnyöd meg nem nagyon lesz indulásnál, mert a craftolt itemek egész jól sikerültek. Pár item jó lehet és összejöhet most is, de ennek elég kicsi az esélye és a hasznossága is megkérdőjelezhető 70-es szinten. Eh, hova raktam a facepalm gombot? :Y

edit: 70-en majd farmolok valahogy, de tuti nem normon. Van azért önbecsülésem. A multibotbox-szal meg nem akarok versenyezni. Teljesen közömbös a téma. Amíg nem jön osztani az észt az aki multiboxol addig nem zavar. Magának játszik. AH nem lesz, a drop nagyja nála marad. Nincs ezzel gond. Csak hülyeségnek tartom. Vagy csapatjáték van, vagy solo szórakozás. Nekem nem fér bele a két (6-9-12) klóntársal együtt farmolás.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50321) Cyberbeni válasza Reinhardt (#50319) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mióta 150 legendary-ból egy se lett az, azóta kevesebbet játszok, csak ilyen napi 1-2 legend(keeps 2-ben) a kiegészítőig, szóval nem

(#50322) Assdak válasza mikromanus (#50320) üzenetére


Assdak
őstag

Majd azért szólj, mikor egy jobb Cindert vagy hasonlót kiváltottál egy noname itemmel.
Az hogy te azt élvezed hogy 4 halálból ölöd T6 on diablot, mert ez szórakoztat, engem nem érdekel.
Az egész játék lényege, a drop, és a gearelés. Édesmindegy hogy ezt 4 en partyba haladva, boxal, vagy soloba csinálod. Az hogy melyik a hatékonyabb, na az már egy másik történet.

(#50323) czpitti válasza Assdak (#50322) üzenetére


czpitti
senior tag

4-en ne haladj partyban csak hárman.Annyi az engedélyezett már csak...

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#50324) Assdak válasza czpitti (#50323) üzenetére


Assdak
őstag

Na erről viszont lemaradtam.

(#50325) mikromanus válasza Assdak (#50324) üzenetére


mikromanus
veterán

EZ van. Már előjegyeztek törlésre. :C

Amúgy most csak példaként hoztad, vagy esik is cinder neked? Arról nem is beszélve, hogy szavaid alapján nem nagyon dugod az orrod tormentre. Akkor mégis minek ütöd bele az orrod abba amit nem ismersz? Tudom, elméleti esélye megvan hogy bírod. Csak ugye a gyakorlat nem létezik. Soloban én is lenyomom Diablot. Csapatban voltak erőforrásgondok single targeten a bugos-szagos kiswizardommal. Meg nem mindegy hogy 1 vagy 4 klónt kell lenyomni. (nem, nem a botjaidra gondolok. Ez más "quest". ;] )

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50326) DjDanee87 válasza Assdak (#50322) üzenetére


DjDanee87
addikt

A játék lényege a drop és a gearelés, de minek öljön bele az ember órákat most, amikor tudjuk hogy a most megszerzett - akár full tápos gear - már csak kb egy hétig lesz rajtunk.

(#50327) Assdak válasza mikromanus (#50325) üzenetére


Assdak
őstag

Látom értelmezésbeli problémáid vannak. Az hogy nem T6 on farmolok, nem jelenti azt amit te itt próbálsz bevizionálni. Ez a botokon való ironizálás az utóbbi időben menő lett, vagy csak te égeted vele magadat?

(#50328) Cyberbeni válasza czpitti (#50323) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Egyrészt csak márc 18-tól érvényes, másrészt visszamenőlegesen nem tilt.

(#50329) czpitti válasza mikromanus (#50325) üzenetére


czpitti
senior tag

Ne irigykedj már mondtam.Egy nézopont ( ez speciel az enyém ) van is-boxom,vannak accountjaim ( rossal természetesen ) és engedélyezve van 3 account futtatása rajta.x3 drop lehetosége benne van a pakliban lvl 70 után is,nem beszélve a garantált legendrol diablonál.Az én felállásomban ez: 3x10 lvl 70-es monk,diablo leol,30 legendáré azonnal.HA ezek után kicsit xar a drop,nem esik a legend akkor beizzitok 3 accountot és azzal farmolok.Ez az én meglátásom:) beni egyrészt 17-e van,másrészt egy szoval sem emlitettem tiltást.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#50330) Cyberbeni válasza czpitti (#50329) üzenetére


Cyberbeni
addikt

"4-en ne haladj partyban csak hárman.Annyi az engedélyezett már csak..."

nekem ez eléggé úgy hangzik, hogy azt mondod, hogy már érvényben van a tiltás, és az visszamenőlegesen is érvényes.

(#50331) czpitti válasza Cyberbeni (#50330) üzenetére


czpitti
senior tag

Melyik része az ami a visszamenoleges tiltásra valo utalásra ad okot :DDD Megyek inkább játszani forumozgassatok csak.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#50332) Phobion


Phobion
őstag

Gyerünk-gyerünk vegyétek azt a goldot ;]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#50333) Cyberbeni válasza czpitti (#50331) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha eddig volt több accountod, akkor azt használhatod továbbra is.
Szóval aki eddig 4 karakterrel tolta, az továbbra is tolhatja 4 karakterrel.

(#50334) mikromanus válasza Assdak (#50327) üzenetére


mikromanus
veterán

Attól még hogy bevizionálod a félreinformáltságomat még nem válaszoltál a kérdésre. Esett olyan item ami jó és valószinüleg soká kitart majd? Bár ha azt nézzük hogy egy ember +3 bottal játszottál akkor a helyes kérdés inkább az, hogy négygel elosztva a hasznos itemek halmazát meggyőző a kép? Ha ez nem jellemző, akkor ez a módszer se hatékony (már az alacsony szinten speedfarm).

(mielőtt szóváteszed: mindegy hogy engedélyezett-e vagy sem ha nem közvetlenül te irányítod az adott karktert, hanem bármivel egy program irányítja/követi a mozdulataidat az bot. Attól hogy ez nem a tiltott/jobban elitélt fajta botozgatás attól még nem "ember".)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50335) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Akinek kell olcson 1-2 Diamond ne habozzon, sokat nem éri meg venni, mert egy hét múlva ettől jobbak esnek ingyé :)
Felórája csak 3M volt.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50336) killerjohn válasza Assdak (#50274) üzenetére


killerjohn
addikt

Na most ugye az van hogy amit ma találsz az 8 nap múlva még fogpiszkálónak se lesz jó, az XP viszont megmarad. Fényében elképzélésem sincs hogy mire gondolhatsz :(

Szerk: közben látom hogy féltucat másik már felhomályosított :)

[ Szerkesztve ]

(#50337) Reinhardt válasza killerjohn (#50336) üzenetére


Reinhardt
őstag

Már mondták páran, de van aki jobban tudja.

(#50338) killerjohn válasza mikromanus (#50334) üzenetére


killerjohn
addikt

Kikérem az intelligens, önálló döntések meghozatalára képes botok nevében hogy a buta multibox szarokat botoknak nevezd.
Tessék bocsánatot kérni!

(#50339) Cyberbeni válasza killerjohn (#50336) üzenetére


Cyberbeni
addikt

az xp-vel se sokra mész, ha halálra unod magad és elmegy a kedved a játéktól.

(#50340) SLYM válasza ReFleXx (#50335) üzenetére


SLYM
veterán

nem tudom ki tett ki és mennyit 4 milláért per darab ilyen köveket, de én amikor vettem a perfect star drágább volt, mint a radiant és a radiantot én is 4 milláért vettem per darab, de kb 45-kor. fél óra alatt mennyit vehettek meg a tagtól? lehet csak elszórja az aranyát :D

[ Szerkesztve ]

(#50341) Sárpac válasza SLYM (#50340) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Reggel tett ki valaki 2000dbot 8 milláért gyakorlatilag 1/5 áron. Én ebből arra következtetek, hogy valaki ismer egy bugot amit kihasznál! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#50342) SLYM válasza Sárpac (#50341) üzenetére


SLYM
veterán

az is lehet

(#50343) ReFleXx válasza Sárpac (#50341) üzenetére


ReFleXx
addikt

Nem 2500dbot?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50344) Assdak válasza killerjohn (#50336) üzenetére


Assdak
őstag

Szerintem azért szóljatok a többi streamernek is, kongor, stb, hogy fejezze be a legend farmolást. Azért köszi a felhomályosítást, megyek is T6-ra diablot ölni, természetesen 1 accal, mert úgy "tiszta".
További jó rólpléjinget.

[ Szerkesztve ]

(#50345) mikromanus válasza Assdak (#50344) üzenetére


mikromanus
veterán

Hát... Ha a tmer az időt jelöli ami alatt ma összejött, akkor tényleg rájuk kellene szólni. Fél óránként egy legend, Az elég satnya. Kongor meg... inkább hagyjuk. Mihez fog kezdeni hogy nem lesz pízér' pöpec cucc? Majd bevásárolja magát a cache nyitohatók mellé hogy legyen lootja? :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50346) xavix13 válasza Assdak (#50344) üzenetére


xavix13
senior tag

Csak megjegyzés hogy a patch megjelenése óta a fikatúrkász egész idáig csak xp farmolt 24/7-ben. :U

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#50347) mikromanus válasza mikromanus (#50345) üzenetére


mikromanus
veterán

Eddig nem sok esett...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50348) granini válasza ReFleXx (#50335) üzenetére


granini
őstag

Kafa.. :Y 4-et vettem 3.5-ön / db. Több nem kell de ennyiért megérte. Egy hete 79M volt darbaja LOL.
Egy socket 3-as vértbe meg +1 sapiba vagy ice climbersbe 70-ig megteszi aztán majd esik nagyobb. Azért csak 180 allres már a 3 darab is.. :C

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#50349) Muton


Muton
addikt

Jaj de jópofa ez a Barty the Minuscule (mini unique fallen vagy mi) :DD
találkozott már vele valaki? kb akkor mint a murlocket izéke :))

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#50350) Reinhardt válasza Muton (#50349) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ez Diablo 1-bol van rajta a 3-as HUD?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.