Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50501) Cyberbeni válasza mikromanus (#50498) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ingyen = nagyobb regen, mint amennyit használsz.
Barbárnak elég -5, és level 70-es tárgyakból össze tud szedni annyi RCR-t, hogy folyamatosan maxon legyen.
Persze ha több van, akkor kevesebb RCR is elég.
DH-nak ugyanehhez -9-10 kell attackspeedtől függően.

Preparation elfoglal egy skill slotot és fogyasztja a disciplinet.

Aki időben bevásárolt, annak vannak jó cuccai, és kevesebb dps-t bukik. (Barbnak csak egy olcsó SoJ-t vettem)
Nem számolgattam, hogy barbárnak mi a legjobb, de egy jó mara mellett a +50% dmg gyűrűből és +50% ias a két fegyóból elég ütősnek hangzik, emellett még ugye passzívból is kap valamennyi dps-t max fury mellett.
DH-nak csak ugye gyűrűből jöhet össze +50% dmg a 0 cost CA miatt.

DH-val eltolod a stunolós Rain of Vengeance-t, és mire vége, az elitpakk már halott.
És soha nem az a kérdés, hogy kis befektetéssel mi a legjobb, hanem jó itemekkel mi a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#50502) mikromanus válasza Cyberbeni (#50501) üzenetére


mikromanus
veterán

Azért ez így ebebn a formában csak spekuláció... Majd 70-en jó lesz. Mégis miből gondolod? Saját tapasztalat? A %-os csökkentés primary affix, így nem biztos, hogy annyira jó ha halmozni kell. Gyűrű és amu? Bukta DPS és EHP. Fegyver? Mindenben bukó. Vállason mondjuk mindegy. Van mondjuk léehetőség benne speciális itemekkel (gloebe-os bracers, cindercoat), de a DH lazábban kijön. Preparation 1 slot? NA és? Mégis mire használnád és miért épp az a gond neked? A cluster olyan tápos hogy minnél több kell belőle. Erre meg nem kell annyit áldozni.

Barbi oldalon mondjuk ilyesmivel lehet jó lesz ugrifülest játszani. 3 leap belefér. Ha mind furyt generál, akkor az elég kellemes. MAjd még tesztelem. Már "csak" egy földrengésgenerátor set kell és le van ejtve a hammer . :DDD

edit: nagyobb regem? Ne röhögtess. Barbinak csak foyg a fury. Könnyen elérhet mondjuk 2, vagy max 3 fury/sec regent. Immo settel 5 fury/sec is lehet. Az lepkefing. Ha csak 1,5 AS-ed van akkor se elég semmire. Persze sok kicsi sokra megy. Sok kis porszem azt' 10k DPS-sel meglesz az ingyétuti skill spam. :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50503) annonmi válasza Joci93 (#50500) üzenetére


annonmi
tag

Kipróbáltam én is, de valami szörnyen bosszantó ... :(((

Diablo 3 - NMI#2665

(#50504) mikromanus válasza mikromanus (#50502) üzenetére


mikromanus
veterán

Gyááá, ez a tapsifülescsizma nagyon OP :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50505) misuti válasza misuti (#50494) üzenetére


misuti
tag

Nos kipróbáltam,működik!Valamivel több mint 9k-t vont le,remélem azért nem bannolják az accountom!:)

(#50506) warcat válasza misuti (#50505) üzenetére


warcat
veterán

Nincs miért bannolni, a Blizzard megkapja a pénzét,az árkülönbség az EU áfából adódik(VAT) amit így nem tesznek rá.

EA: It's in the crate!

(#50507) Cyberbeni válasza mikromanus (#50502) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mindegy, látom te nem hiszel a matematika erejében.
ha 2 év múlva végre kiesik egy Cindercoat, akkor majd talán megmutatom.

(#50508) flash- válasza killerjohn (#50356) üzenetére


flash-
veterán

"A teli vörös sáv a 100% sebzést jelenti a run alatt (=aki a legtöbb sebzést vitte be) ("avg DPS")"

ezt hogy kell pontosan megcsinálni?
valaki leírná

köszi

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#50509) mikromanus válasza Cyberbeni (#50507) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Ez van. Az ilyen időtáv irreleváns érvelés szempontjából. Az "itt és most", valamint a közeljövő az amit érdemes figyelembe venni. Térj vissza rá két év múlva ha aktuális lesz! :C

A cinder meg a clusterra is ugyanúgy hat. Már ha az Op tüzeset használja tömeggyilkosságra.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50510) Joci93 válasza annonmi (#50503) üzenetére


Joci93
senior tag

Haladok ;]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#50511) Doom83


Doom83
tag

Sziasztok!

Ugy tudtam ma jön ki az új rész 18.-án.. Sőt már 19 van :)
Megvettem az új részt már 3 hete!
Látok olyan dátumot is hogy 25.-én fog kijönni? Mi az igazság?

[ Szerkesztve ]

(#50512) Joci93 válasza Doom83 (#50511) üzenetére


Joci93
senior tag

On March 25, the crusade against death itself charges forth with the launch of Diablo III: Reaper of Souls for Windows and Mac. Ma csak az AH zárta be a kapuit.

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#50513) Doom83 válasza Joci93 (#50512) üzenetére


Doom83
tag

Hm... :(
Akkor még 1 hét....

(#50514) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Végre esett egy kis upgrade! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#50515) killerjohn válasza flash- (#50508) üzenetére


killerjohn
addikt

még nincs fent a frissítés - soon(tm)

(#50516) shotika


shotika
őstag

Nem rossz:)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#50517) Szeszkazán válasza -FreaK- (#50484) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Én ncore fórumon a d3 topikban láttam hogy onnan veszik az emberek, én még nem vásároltam innen már rég megrendeltem a kinguinról mire ezt megtaláltam. Azt írják hogy megbízható oldal.

(#50518) Tatyla


Tatyla
őstag

Paragon szintet amúgy fogják resetelni?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#50519) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Egy technikai kérdésem lenne. Azon gondolkodom hogy VGA-t downgradeelek, mert kizárólag csak a diablo 3-mal játszom, és a mostani GTX670OC-m játék alatt leginkább csak pihen, feleslegesen erős hozzá.

A kérdésem a következő lenne: milyen VGA-t vegyek? 1080p-ben tolom vsync-kel, full grafon. Egy 7850 elég alá nem? Olyat keresnék ami elég erős, de azért nem zabál túl sokat:R

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#50520) DjDanee87 válasza Tatyla (#50518) üzenetére


DjDanee87
addikt

Dehogy resetelik. A most megszerzett Para XP megy szépen tovább majd 70en.

(#50521) sittes79 válasza Tatyla (#50518) üzenetére


sittes79
addikt

Az már kérdés....

(#50522) Helmoras válasza LLKobe (#50519) üzenetére


Helmoras
őstag

Elég persze, én egy 260x el játszok, nyilván ahol szarul van optimalizálva a játék illetve 4 karakter + elit full effect a képernyő be be akad, de ezzel már együtt élünk egy ideje :)

(#50523) szallasi007 válasza LLKobe (#50519) üzenetére


szallasi007
őstag

Szia, 5770-el is bőven elég volt neki 7850 lehet még sok is neki :-D

(#50524) #13110016 válasza szallasi007 (#50523) üzenetére


#13110016
törölt tag

+1
5770-em van, simán fut 1080-ba vsync-el.

(#50525) Gyick válasza LLKobe (#50519) üzenetére


Gyick
őstag

Nekem az 5830-at alapból mindent highra állitja 1680*1050-en,meg megy is vele igy.Én mondjuk nem vagyok igényes a grafikára ezért low-fx-e tolom igy nem olyan hangos vga kártya.7850 csak a diohoz nagyon sok sztem még a 6850 is bőven elég

(#50526) Gyuri27 válasza LLKobe (#50519) üzenetére


Gyuri27
félisten

4850 és barátai. Ha jót akarsz akkor olcsó vga és ssd.

Amd - Radeon - Ryzen

(#50527) LLKobe


LLKobe
veterán

Köszönöm Mindenkinek :R SSD már rég van, az valóban sokat dob. Azért nagyon alá sem akarom méretezni a dolgot, hátha egyszer-egyszer becsúszik valami komolyabb gamma is, bár nem valószínű, nincs rá időm.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#50528) Lokids válasza LLKobe (#50527) üzenetére


Lokids
addikt

Ha nem akarod nagyon alább adni, akkor 7850 (ami nem is visszalépés).
Esetleg olcsóbban egy 7770-es.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#50529) LLKobe válasza Lokids (#50528) üzenetére


LLKobe
veterán

Egy sima GTX 660-on gondolkodok, valami csendes hűtéssel.

Amúgy 670OC-ról a 7850 igencsak visszalépés:)

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#50530) #13110016


#13110016
törölt tag

Azt tudjátok, hogy a CE verzió doboza mekkora lesz? haza tudom egyáltalán hozni majd kocsi nélkül?:D

(#50531) Baaraanz válasza #13110016 (#50530) üzenetére


Baaraanz
tag

Product Dimensions: 11.8 x 10 x 3.9 inches ; 5.1 pounds

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#50532) czpitti válasza Baaraanz (#50531) üzenetére


czpitti
senior tag

És ha 5.2 puncs???Le koll azt mérni mer nehogy átcsesszenek :D

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#50533) pulcsi válasza LLKobe (#50519) üzenetére


pulcsi
tag

6770en tökéletesen megy azon amiket írtál igaz a vsyncet nem szoktam bekapcsolni de megnéztem megy

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#50534) #13110016 válasza Baaraanz (#50531) üzenetére


#13110016
törölt tag

:R

(#50535) Valkűr válasza LLKobe (#50519) üzenetére


Valkűr
őstag

7850 2Gb-al tolom én is Full HD, de ennek a játéknak még full beállitáson is bőven elég ...

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#50536) Baaraanz válasza czpitti (#50532) üzenetére


Baaraanz
tag

5.2 puncs csak azután lesz hogy beletöltöd a 1st day peccset.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#50537) Rizzo válasza -FreaK- (#50484) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Én biztos nem vennék onnan, se egy cégnév, se egy székhely, van egy facebook oldal meg egy gmail-es email cím... :(

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#50538) granini


granini
őstag

Szerintem azert kicsit szomoru hogy nincs AH, mert

Kell egy ház, lenn az főmenü balján, mert ma tényleg "full-szar-a-loot" van
Kell egy ház, lenn az főmenü balján, mert ma tényleg "full-szar-a-loot" van

Ócskábbak a gearek, mint azelőtt bármikor,
Pedig mindent megértek, amiről a lootrun szól.
És bárki aki eljön, hogy pár run-t nálunk toljon,
Arra emlékezni fog, hogy az AH nélkül milyen szar a drop..

(AH sirató by granini) :R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#50539) ulmikukac válasza granini (#50538) üzenetére


ulmikukac
tag

Hatalmas :C

Pixel 8 Pro bay

(#50540) Cyberbeni válasza granini (#50538) üzenetére


Cyberbeni
addikt

4 primary stattal AH-ból se tudsz jó cuccokat venni, kivéve ami legacy.

(#50541) Gorneck válasza granini (#50538) üzenetére


Gorneck
titán

Jó lesz az...idővel biztos... :D

Gorneck#1239

(#50542) granini válasza Cyberbeni (#50540) üzenetére


granini
őstag

Igen.. de en ezt mar az uj patch-nek tudom be es nem is hozom osszefuggesbe az AH-val. Az szamomra egy kulon fajdalom hogy olyan brutalis trifecta gyuru, kesztyu meg amulet mar nincs a jatekban mint amik eddig voltak. Gyakorlatilag majdnem felere nerfeltek ezeket a lehetseges rollokat..

Egy igazi tokos kesztyu milyen is volt.. 200 main stat, 80 vita, 9AS, 9chc, 40-45 chd, 60 allres, meg mondjuk 7 pickup.. asszem nem lottem nagyon fole, ez mind rajta lehetett egyszerre.. most meg kapsz fulladasig statot meg vit-et, es eldontheted hogy dps kell mert akkor as+chc, vagy tafnesz kell mert akkor armor meg resist, aztan a tobbi sort felejtsd el.. :(

Nekem amugy tetszik az uj rendszer, csak nehezem engedem el a regi dolgokat, de ez legyen az en bajom, ilyen vagyok.. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#50543) T. M. válasza granini (#50538) üzenetére


T. M.
aktív tag

A poéta újabb gyöngyszemét olvashattuk az imént. :C

(#50544) mikromanus válasza granini (#50538) üzenetére


mikromanus
veterán

Hm. Ez nem üti meg a mércét. tudsz te jobbat is. :DDD

Esik azért 1-2 jobb item is. Nem kell a "Casual induló". Nem kell az AH. A craft mindig is adott. Ha van elég tartalékod.

A szöcske barbi nagyon jó lett. Mondjuk nem olyan "hatékony" mint az unalmasabb buildek, de vannak előnyös oldalai. tömöríti az ellent egy rúnával, ellátja a hammert furyval. Mondhatni nagyon pöpec. Gyorsan pakoltam is a barbira reflexből 30%-nyi CDR-t. :C

(#50542) granini
Kamu:
- ez 7 affix
- csak dex, meg tán inten lehetett 200 main stat. A craft meg nagyon esélytelen volt
- ha mégis craftolt, akkor nem tradelhető
- ha ilyened volt, akkor hol van most? :Y

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50545) Ifju válasza granini (#50542) üzenetére


Ifju
aktív tag

nekem most az a legújabb téveszmém elképzelésem, hogy ladderen engedélyezni fogják az 5 és 6 primary affixes tárgyakat, és akkor nem is kell folyamatosan kitalálniuk új legendeket, új seteket, új ladder-only feature-öket, mert ez önmagában elég motívációt biztosít a szezonokra.

[ Szerkesztve ]

(#50546) Baaraanz


Baaraanz
tag

p2w keretében vásárolható lesz karakter szerkesztő feature:

link

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#50547) szallasi007 válasza Baaraanz (#50546) üzenetére


szallasi007
őstag

nem megy a link :(

ja és kérek egy wiza plvl 800. 827 lett maradhat? vagy hogy?

[ Szerkesztve ]

(#50548) mikromanus válasza szallasi007 (#50547) üzenetére


mikromanus
veterán

Tökéletes a link. Csak trollkodik. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50549) granini válasza mikromanus (#50544) üzenetére


granini
őstag

Toled a szidas is dicseret mester :R :P
Egyebkent igazad van, nincs ilyen kesztyum csak 'hasonlo', es nem allres volt rajta csak arcane a monkomnak, de azt meg most is hordom amugy..

A craftot adom, az tenyleg feldobta ezt a par hetet amit Gorni csak 'demo'-nak hiv :K
Exalted csimmat meg cloak-ot meg ilyesmiket anno ertelmetlen volt craftolni, de ilyen statokkal hogy 320 dex meg 310 vita mar ezek is erdekesek voltak. (es meg AH-ba is be lehetett tenni oket mert ugye nem archon recept..)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#50550) .OM. válasza Baaraanz (#50546) üzenetére


.OM.
aktív tag

A D3 Willow Tree karakter szerkesztő béta verziója itt érhető el:

link

ex .Oldman.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.