Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50801) Sheol válasza havri1 (#50796) üzenetére


Sheol
aktív tag

Van Windowshoz is; én ezt használom a kezdetek óta, teljesen tökéletes. Winauth

(#50802) mikromanus válasza Sheol (#50801) üzenetére


mikromanus
veterán

Jaja. Nekem is ez van. Felrakod pendrive-ra biztonsági mentésként és nincs gond. Vagy elég az authenticator.xml-t lementeni és bárhol használhatod a progival bárhol. Abban vannak az infók hozzá. Mondjuk én valami régebbi verziót használok...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50803) mikromanus


mikromanus
veterán

Pöcsnocc:
"Wizard
Arcane Torrent
Skill Rune - Cascade
Fixing an issue where the secondary missiles are triggering off damaging sources that are not Arcane Torrent*"

Inkább a szárnyat csinálták volna meg. Meg a klán se elérhető. nem mutatja ki online és nem is pakolgatja a töménytelen loot infót a chatbe... :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50804) CactuS válasza CactuS (#50793) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A pontos start részre valaki? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#50805) ReFleXx válasza killerjohn (#50790) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ezert irtam 4b/h-t mert ez kb az atlagosan hozhato.
Level70en kivancsi leszek, de biztos nem lesz ennyi XP orankent, legalabbis a kezdeti idokben.
Betas tapasztalat is ezt mutatta.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50806) Cyberbeni válasza ReFleXx (#50805) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Most +50% xp buff van, ami kiegészítőben nem lesz.
Ha jól tudom, akkor PTR utolsó patch után változtattak a 2.0.1 patchig az xp-n, szóval level 70-en sem annyi lesz, mint amennyi a bétában volt.

(#50807) mikromanus válasza Cyberbeni (#50806) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Mint ahogy 1.0.8-ban is annyi volt 60-on, mint most 2.0-ban a bónusz nélkül. Meg lvl 50 és lvl60-on is ugyanannyi XP jön, mi? Á, nem számít se a +10 szint, se a patch. Hova is gondolunk... :C

edit: jó, mondjuk lvl 70-ern egy darabig nem lesz gyors a T6, így lehet igazatok lesz a gyűjthető XP-vel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50808) proci985 válasza JSaN (#50791) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

jaja:)

egy hettel korabban megkapta, wow.

havri1: telefoncserenel nalam 5 perc volt az autentikator csereje (korabbi telefonba nem tudtam belepni, szoval bonyolultabb eset volt). ocsed valamit valszeg nagyon elszurt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#50809) #13110016 válasza JSaN (#50791) üzenetére


#13110016
törölt tag

Te jó ég... hát ezt haza se tudom hívni... hívhatok taxit.

(#50810) ReFleXx


ReFleXx
addikt

A "Blizzard" szárnyakat aaaaad.
Ma ki lehetett claimelni baloldalt a levélre kattintva.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50811) Valkűr válasza ReFleXx (#50810) üzenetére


Valkűr
őstag

Azt ezt hogy csinálja?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#50812) MegalodonS válasza ReFleXx (#50810) üzenetére


MegalodonS
őstag

Na a csonti kutyus melle meg van a szarny is!En is megkaptam :P

(#50813) nofi


nofi
őstag

Tegnap Torment I HC, 4 fős party, Act II.
Elkezd rinyálni az egyik tag, hogy öljünk Belialt. Elérünk az eventhez, 3-man okéznak, az egyik dps DH meggondolja magát, de ugye ilyenkor már nincs visszaút. Öljünk az első phase-t, majd a másik dps kari félreáll és leaveli a játékot. A tank monkom ottmaradt egy tank barbárral és már indult a phase 2. Küzdés, alig sebezzük, seven-sided néha reményt ad. Negyed HP hiányzik, mikor elragel, barbi elesik. Serenity és poti nagyjából életben tart, de hiába a 600-as resist, rohamléptékben csökken a hpm. CDn-van a seven-sided, a serenity és a potim is, már csak egy strike hiányzik, de hiába. Archive.

Tanulság 1: Public gameben ne bízz senkiben, hiába a 2-300-as paragon level. A korrektségre nincs Attribute.
Tanulság 2: Sz*rt sem ér a sok LoH, ha a dps gyengus

Hétvégén pont egy új hc kari húzása lett volna a program a kieg előtt. Marad a monk :((

Xbox GT: nozsolt

(#50814) DjDanee87 válasza nofi (#50813) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ez elég gáz, HCt én sosem mentem publicban pont az ilyeneket elkerüldendő.

(#50815) sto1911 válasza nofi (#50813) üzenetére


sto1911
veterán

Nincs visszaut? Ha valaki decline-ol, akkor nem kerdezi meg a jatek, hogy x declined, do you still want to continue?

(#50816) Devoured válasza nofi (#50813) üzenetére


Devoured
tag

pont ilyenek miatt az életbe nem mennék public hc-zni

viszont az első lépést nem igazán értem, mert miért is ne lenne visszaút?
ha bárki elutasítja az event-et a csapatban, akkor még tényleges bemenet előtt újra rákérdez, hogy "biztos be akartok menni így is?" - szerk: megelőztek a kérdéssel

szóval nem szívesen emelem ki, de saját meggondolatlanság is van a dologban

csak kíváncsiságból, mennyi volt a dps / toughness azon a barbáron?

szerk2: nekem 1 hete mikor csináltuk a torment hc boss achi-kat művelt olyan tréfásat velem a UPC, hogy Diablo last phase-ben produkált egy disconnect-et :D
nem kicsit leizzadtam visszalépés közben, hogy él-e még a wiz-em :D

szerencsére pakoltam rá dps mellett toughness-t is rendesen, meg haver lefoglalta szerencsére nagyjából diablo-t, úgyhogy minden rendben, de szóval egyedül azóta nem nagyon megyek a túlbiztosított nehézségek fölé :)

[ Szerkesztve ]

(#50817) Helmoras válasza DjDanee87 (#50814) üzenetére


Helmoras
őstag

Én nyomtam, csak hát torment 1 en ha 3 afk volt akkor se tudtam meghalni, leszámitva persze a végén a speciális esetet amikor saját faszság miatt haltam meg :D

(#50818) Sárpac válasza ReFleXx (#50810) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Piros fehér zöld mellé is passzol! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#50819) Nunder


Nunder
őstag

Nem tudom, hogy ki használja a mobilos authenticator-t, de nekem az új patch óta nem kéri a játék. Battle.net sem, holott nem nyomtam rá a 30 napos "emlékezz rá" checkbox-ra.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#50820) Lézerparaszt válasza Nunder (#50819) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem van hogy minden nap kéri, wowhoz pl minden belépésnél kéri a jelszót és az authenticatort is, diablonál kb 2 hetente csak az authenticatort. Teljesen kiszámíthatatlan az egész, szerintem bugos ez a Battle.net app.

A játék az nem játék!

(#50821) Nunder válasza Lézerparaszt (#50820) üzenetére


Nunder
őstag

Mostanában csak akkor kérte a játék, hogyha munkahelyen beléptem akár a B.net-re akár a játékba. Gondolom a különböző gépről történő belépés miatt kellet autentikálni, de ez csak azért furcsa, mert eddig minden játékindításnál követelte. Fene se érti ezt.

Szerk: most látom az accountom alatt a következőt: "(checkbox) Enter an authenticator code every time I type my credentials in a game client or the Battle.net desktop app. (tooltip) Under normal conditions, you will be asked to provide an authenticator code only once a week. Select this option to always be prompted for a code."

Így már érthető.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#50822) ReFleXx válasza nofi (#50813) üzenetére


ReFleXx
addikt

Miert nem vettetek le a levelt Normalra?
Ez betában működött, elkezdtem nagyobb Tormenten, és lentebb tudtam venni harc közben is a nehezséget.

Bár ez public volt szóval itt meg nincs leader, igy nincs ki levegye....

Boss fight közben lehet leavelni a játekot? Sosem probaltam.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50823) DjDanee87 válasza ReFleXx (#50822) üzenetére


DjDanee87
addikt

HCn nemhogy bossfight közben, de még simán a városban állva sem lehet a nehéséget levenni. Mindenképpen ki kell lépni a menübe. Nyilván ezt a trükközések miatt hozták. Milyen egyszerű is volna ha belfalaz egy waller torment valamennyin te meg csak leveszed a nehézséget ezzel megmentve a karaktert.

(#50824) Edge


Edge
veterán

Na majd ROS-ban HC-ra kell egy ilyen set és kb hallhatatlan lesz a kari:

(4) Set:
When you die, a meteor falls from the sky and revives you. This effect has a 300 second cooldown.

:)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#50825) Scholes9


Scholes9
nagyúr


Az utolsó mondat :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#50826) Rizzo válasza Edge (#50824) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Nekem ez esett ki nemrég.
Tegnap megöltem a WD-mel Diablo-t, az achi miatt, és az árnyék-hasonmásom már piranhákat castolt :)

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#50827) GRaul válasza Scholes9 (#50825) üzenetére


GRaul
őstag

ezeket a szarnyak mindenki megkapja aki ebben a honapban megveszi a kieget? vagy csak elorendelok illetve jövendőbeli CE tulajdonosok?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#50828) Brumi˘ válasza GRaul (#50827) üzenetére


Brumi˘
addikt

Aki 31.-éig aktiválja az megkapja.

(#50829) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Lehetne egy végleges archon form a wizardnak, ami nem csinálna semmit, de skinnek brutál jól nézne ki. Főleg szárnyakkal. Valahogy így

A játék az nem játék!

(#50830) ReFleXx válasza DjDanee87 (#50823) üzenetére


ReFleXx
addikt

Végülis van benne valami :)

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50831) Bird válasza Rizzo (#50826) üzenetére


Bird
addikt

Ez már PTR-en is így volt. :B

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#50832) ReFleXx válasza Rizzo (#50826) üzenetére


ReFleXx
addikt

Az mekkora jó amulet HC-ra. Siman kiváltanám vele az életmegmentős passzívokat WD/Monk/Wiz-nél.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50833) havri1


havri1
félisten

Hali!

Valaki egy wikit vagy valamit tudna linkelni, amiből tájékozódhatok, hogy mi a helyzet 60 level után?
Guid-et megtaláltam, de angol, és ennyire azért nem megy..
Mert látom, paragorn level megy feljebb..miért jó ez nekem?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

havri

(#50834) Lézerparaszt válasza ReFleXx (#50832) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Annyira nem jó hc-ra, mert a HC karakterek 99 százaléka (saját bevallásuk szerint) a lagtól és a dc -től halnak, nem pedig azért mert nekimentek t6-on Diablonak egy szál alsógatyában, vagy éppen benne álltak a trutyiban hogy mi ez nekem, aztán meg néztek. Nagyon kevés embertől hallottam eddig hogy saját hibámból haltam meg. A lagg és a DC ellen meg ez sem véd meg. Bár a zatomtámadás ellen talán. Ja nem, az ellen nem véd.

Havri1: Az Paragon level akar lenni vagy Aragorn level? Nem mindegy, az utóbbinak meg kell védenie a drágasszágot :D

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#50835) grex4 válasza nofi (#50813) üzenetére


grex4
aktív tag

Nagyon sokat publicoltam HC-ban, és sok mindenre figyelni kell. Főleg belial előtt, és a régebbi időkben mindig át kellett gondolni hogy van-e elég dps, hogy lenyomjuk. Régen rájöttem, hogy a tank karakter nem jó semmire, dps mindig kell! Dps karaktereknek sem jó hogy ha nem oda összpontosítanak, akkor nem halad a party. Egy jó csapat meg kialakul percek alatt, mindig együtt kell mozogni, ha a dps-eket lövik akkor te segítesz nekik. Adsz rájuk mindig buffot, eladáskor mégy te is a városba. Normálisabb cuccokat belinkeled, de a dps a legfontosabb. Fölösleges veszélyforrások az alacsony dps-el rendelkező karakterek, ami nem éri meg a kockázatot. (kivéve ha 1 hitelsz mindenkit, de akkor mér azon a szinten játszol?) Főleg a mostani patch-ben látszik, hogy az elitek jóval erősebbek a moboknál, elolvad körülöttük minden de eliteket ütni kell fél percig és így sok idejük van kinyírni. Public HC-ban mindenki magáért felel, neked is kell dps. Az meg hogy leavelt a dh, szánalmas a részéről, biztos lehet reportolni valahol, de valszeg te is hibáztál hogy entert nyomtál mikor rákérdezett a játék. (Bár múltkor én se jutottam be boss fight-ra pedig én indítottam el és kilépett valaki... valszeg nyomtam valahol egy entert.)

Softcore public se egyszerű mostanában. Kb minden 20. wizard hoz magával védelmi skillt. Amivel még nincs probléma, ha van egy monk de ha nincs, akkor esnek kelnek... Elég gáz hogy csak én hozok frost nova-t, cooldown alatt meg tankolnom kell nekik és még akkor is van arcuk bejönni 50-80k dps-el a 15M hp-s mobok és a 437M hp-s ghom elé...

üdv

(#50836) havri1 válasza Lézerparaszt (#50834) üzenetére


havri1
félisten

Látod ez jó kérdés, mert most fejből toltam :)
Kékkel jelzi a karakter neve alatt ..

havri

(#50837) nofi válasza DjDanee87 (#50814) üzenetére


nofi
őstag

Na igen, sajnos elkapott a hév. Én is haverokkal szoktam mászkálni, meg publicban azért elég jól elvoltam kulcsszerzős eventekben. Tegnap elég jónak tűnt a csapat és emiatt mikor javasolta valaki a bossfightot, úgy gondoltam semmi bajom nem lehet, fél perc alatt leverjük. Sajnos nem néztem végig a csapatot és kiderült, hogy csak az egyik magas szintű karinak volt jó dps-e, a másik 200-as paragonszintű barbit valszeg nemrég boostolták fel.

Devoured
szóval nem szívesen emelem ki, de saját meggondolatlanság is van a dologban - abszolút igazad van, én cifrábban fogalmaztam meg magamnak tegnap :D

Edge
Ez dek**va jó lett volna tegnap :DDD Pár ütés választott el a Belial killtől.

Egyedül az vigasztal, hogy bár most minden cumóm bukó, remélhetőleg haverok viszonylag hamar felboostolnak 60-ig és utána már nagyjából itt a RoS, ahol 2-3 szint alatt egyébként is full geart cseréltem volna.

Xbox GT: nozsolt

(#50838) Scholes9 válasza Brumi˘ (#50828) üzenetére


Scholes9
nagyúr

+ aki előrendelte ;)

Lézerparaszt: elég komoly az az amu, főleg, ha cd sincs rajta :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#50839) atidzsiforc válasza nofi (#50813) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Rip. :(

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#50840) trufa12


trufa12
addikt

találtam 1 tök kellemes :D kis browseres action rpg-t próbáljátok ki ha gondoljátok .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#50841) Sárpac válasza Scholes9 (#50825) üzenetére


Sárpac
nagyúr

:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#50842) GRaul válasza Brumi˘ (#50828) üzenetére


GRaul
őstag

Köszi az infot.
Akkor eldölt, nem veszem meg bizztol direktbe illetve CE se kell.
Marad a dobozos 9eftert :R

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#50843) sto1911


sto1911
veterán

A progame.hu-val van valakinek tapasztalata?

(#50844) duronx válasza GRaul (#50842) üzenetére


duronx
senior tag

Hol sikerült 9 ezerért szert tenned dobozos Ros-ra?

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#50845) jpeetr válasza sto1911 (#50843) üzenetére


jpeetr
aktív tag

többször rendeltem onnan konzol játékot, sosem volt gond

(#50846) vendingo válasza duronx (#50844) üzenetére


vendingo
veterán

Konzolokszervizében 9800 a dobozos ingyenes kiszállítással. Én tőlük rendeltem.
Kisorsolnak kardot meg posztert, pólót aztán a nyerteseknek kipostázzák.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#50847) Infranyuszi válasza vendingo (#50846) üzenetére


Infranyuszi
tag

ingyenes a kiszállítás ? :Y én tőlük rendeltem CE-t, és elvileg 500.- ft a kiszállítás (Budapestre ..)

baszki most látom micsoda árváltozás volt itt ! Én még 18.250 ft-ért rendeltem meg a CE-t tőlük ..

[ Szerkesztve ]

(#50848) Devoured válasza Lézerparaszt (#50834) üzenetére


Devoured
tag

Ha egy karakter képes egymagában mozdulatlanul 6-8mp-ig túlélni, akkor igenis nagyon sokat számít egy ilyen amulet, vagy egyéb tárgy, mert megduplázza az időt, ami pont elég lehet, hogy a 10mp-es kiléptetést túléld.
Esetemben ez történt diablo dc-nél. leszakadtam, a játék meg szerencsére 10mp inaktivitás után kidobott. Tudom, az igazán tökös gyerek IE6-ot használ, és HC-n is magasról tesz a toughness értékre, de én ezek szerint nem vagyok eléggé az, mert szeretem egy wiz-nél is 1,25m környékén tartani minimum a toughness-t, hogy egy esetleges becsúszó szolgáltatáskimaradás esetén se veszítsek el egy rakat óra alatt összeszedett gear-t. :)

szerk: illetve nálam sajnos olyan is gyakran előfordul, hogy 15mp-re megáll a játék, és valamiért mégse dc-zik, csak tudjisten mi történik a háttérben, egyszer csak visszaadja a botkormányt, és navigáljam túlélési helyzetbe az addig tanácstalanul egy helyben tökét/nunáját vakargató karaktert :)

[ Szerkesztve ]

(#50849) vendingo válasza Infranyuszi (#50847) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem ezt írja:
"Ingyenes szállítás: ennél a terméknél a szállítást mi fizetjük."

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#50850) ReFleXx válasza Lézerparaszt (#50834) üzenetére


ReFleXx
addikt

Jó az pedig, kiiváltok vele egy passzivot és tudok hozni mást ami több dps-t vagy bármit ad.
DC-re jó lesz az Unity, ha mindenkinek van a partyban, akkor megmentenek a többiek DC alatt.
Server hiba esetén viszont nyilvan nem sok esélyed van a túlélésre, ha igy nézi az ember akkor nincs értelme HC-zni mert ez mindig benne van a pakliban.
Engem most egy időre le fog kötni a kieg SC-n szal HC-zni majd csak később fogok visszatérni az tuti.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.