Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50551) Gorneck válasza granini (#50549) üzenetére


Gorneck
titán

Az a baj, hogy nem a loot dobta fel ezt a pár hetet...hanem az, hogy elsőre vagy sokadjára jön ki amit te szeretnél...nekem többnyire sokadjára...szal nem erről kéne szólnia ennek a peccsnek...

Gorneck#1239

(#50552) Baaraanz válasza .OM. (#50550) üzenetére


Baaraanz
tag

Ú, köszi már jön is le :R

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#50553) kkf válasza LLKobe (#50519) üzenetére


kkf
aktív tag

nekem GTX560TI 1GB OC-vel minden maxos 4/16x-os élsimítással

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#50554) granini válasza Gorneck (#50551) üzenetére


granini
őstag

Leforditom a nagykozonseg szamara Gorni testver mondanivalojat:
Az AH olyan volt mint a Tesco, bementel, aztan, na nezzuk, mit veszunk ma vacsorara.. osszevalogattad a piritost meg a parizsit meg a sajtokat aztan irany az etkezo..
Az uj loot meg olyan hogy belepsz a Tescoba sarki kisbudos abc-be, es ott valogatas helyett egybol a kezedbe nyomjak a szerintuk megfelelo vasarloi kosarat, amiben van serteshus (igazhogy te amugy vegetarianus vagy) meg lejart vajkrem (viszont azt meg nincs mire rakenni).. aztan vagy megeszed ezt vagy ehen maradsz..

Hat van benne valami, koma.. azzal tokjuk ami esik.. azt a skill hasznaljuk amire adva vagyon a bonusz, nem a masikat amit szeretnenk.. hat kivanom hogy 70 felett ne igy legyen.. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#50555) granini válasza Baaraanz (#50546) üzenetére


granini
őstag

Nekem ilyenem van:
D3_all_new_legendary+set_items_download.zip

de ezzel mondjuk szorakozhatunk reggelig :Y :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#50556) Muton


Muton
addikt

a storm halls-ban a cursed chest eventtel találkozott már valaki? mert nekem vagy 30 runból semmi... :U

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#50557) killerjohn válasza granini (#50538) üzenetére


killerjohn
addikt

Ezt most miért mondod? A legtöbb cuccomat már rég lecseréltem 2.0 cuccokra, AH nélkül. Csak el kell felejteni a régi beidegződéseket (pl wizarddal hogy allres kell,hiszen 500 INT=50 allres és így mindenre mehet vita meg armor, az meg esik mint a szemét...)

(#50558) granini válasza killerjohn (#50557) üzenetére


granini
őstag

Nem mondtam hogy ez rossz, csak annyit hogy ez mas, es szamomra nehezebb megszokni. Eddig AH-bol (es itt most inkabb high-end karakter epitesre gondolok..) azt es ugy epitettem amit akartam ahogy nekem tetszett. most meg majd abbol kell kihozni a maxot ami esik, meg amit craftolsz meg amit misztikelsz, de nem feltetlenul lesz az hogy minden sloton minden sor az lesz amit en elore elgondolok. Meg egyszer mondom en nem ellen ervelek, nem rossz ez, csak szokatlan.. 2 evig uj jarkaltunk meg 2 run kozott is ki/be az AH-ba hogy ami kellett ottvolt. Most maskepp lesz, de az is nagyon jo lesz :K

Kesztyu, gyuru es amu kivetelevel en is lecsereltem minden cuccom jobbra.. nem panasz volt mondom :N

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#50559) AtHoS válasza granini (#50558) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Jaja, most az lesz, hogy alkalmazkodni kell játékintelligenciában az aktuális cuccoláshoz. Szóval az emberi skill is befolyásoló tényező lesz, míg össze nem jön a kívánt cuccság a karira.

Kíváncsi vagyok ladder milyen újdonságot/motivációt dob majd hozzá az alaphoz, mert itt fokozottabban fog érvényesülni ez időszakos ladder reset esetén (tényleg, lesz itt is ladder reset?) az újracuccolások miatt.

read-only mode on the forum

(#50560) mikromanus válasza granini (#50549) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem, ilyesmi csak 1-2 itemtipuson lehet. Talán a sisak és a kesztyű volt a 349-349-es kategória. A rare (tradelhető) többi armor csak 219 statpontokkal dolgozott. Erre jött az archonokon a 349-es main stat affix (+az account bound). A set és legendary itemek alapból egy kategóriával magasabb értékes affixokat használtak. ÍGy minden slotra 349-es jutott, ahol meg az volt (sipka és kesztyű) ott lehet 500 feletti is.

A drop is jó a nagy számok alapján, csak nagy a szórás. Azért esett 1-2 jó darab. csak ritka a set. ha esik az is traveler amu, vagy valami ring. ja, meg a blackthorn darabok is előszeretettel rolloltak.
Azért 1-2 átlagrollos Immo is beesett, meg a tegnapi pattogócsizma is nagyon tuti. meg van még pár rétegbuildes nyalánkság. Az MS buffokat sokan szeretik :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50561) Assdak válasza AtHoS (#50559) üzenetére


Assdak
őstag

Diablozhoz, skill. Mesélj még.

(#50562) szallasi007 válasza mikromanus (#50548) üzenetére


szallasi007
őstag

Ejj de megettem :W :W :C pedig tényleg azt hittem olyan lesz mint a wow-ban hogy max leveles karit lehet majd venni xx fontért - level 90 p2w

(#50563) Gorneck válasza killerjohn (#50557) üzenetére


Gorneck
titán

Azzal nincs is baj, hogy nem lehet lecserélni...ehhez a játékhoz nagy ész sose kellett...mindent szépen ki lehet balanszolni...ügyesen.

Inkább azzal van, hogy a cuccokon nincs semmi...stat és ennyi, a socket már csoda, 1-1 jobb tulajdonság már csoda...DHval nem mentem egy centit se, de tengernyi tegez és fegyó esik...az inv 70%a a run végén ezekből áll. Természetesen mind szar.
A legendek java 2 kezes fegyó. Mit csináljak velük?

A buildek semmit se változtak...Monkom kb uazzal tolja, DHm kb uazzal tolja, WDm uazzal tolja. A Barbim nem tolja semmivel, mert hajléktalan lett. Most annyi a különbség, hogy a Wiz OP lett, természetesen szinte mindenki uazt a buildet tolja...40-45 online playerből nálam 30 wizzel megy, 1 mikro, 1-2 WD, 1-2 Monk. Oszt itt ki is fújt. Ügyes a blizz...

Szal várom a kieget és bízok némi változásba...hisz ez egy demo. :)

Gorneck#1239

(#50564) mikromanus válasza Gorneck (#50563) üzenetére


mikromanus
veterán

Hát... ha ez igaz, akkor neked nagyon szar karaktereid vannak. Vagy túl jók és ezért begyöpösödtél a magad kis fejlesztési zsákutcáiba, mert 60-on még nem életképtelen teljesen. De azért szar mert nerfet kapott, de nem váltasz? :C
Mondjuk ez elég sajnálatos, mert nagyon jó lehetőségek vannak a kasztokban most. A DH kapott 3-4 hazsnálhatóbb opciót és a régiek jobban működnek (no jó, a trap az nem). A Wizard átalakult, mert kissé kilőtték alóla a fő OP skilleket. Nem baj, van más. nem tudom miért gondolod hogy mindenki ugyanazt tolja. Egy rakat különböző wizardot láttam. WD-t nem ismerem. A zombimászóka és wall of zombie átalakult, a 0cd sacrifice kissé döcögős. A mackók és denevérek kemények maradtak. Ennyit tudok.
Monkban is van pár lehetőség. megkap egy pár effektet ingyé', így nem kell ugyanazt nyomni 8adott skillen). A barbi meg OP. Csak picit akadozik az üzemanyag (fury) ellátása. Meg lehet szokni. 70-en megint Istencsászár lesz.

Azért mikro ott van a listádon :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50565) granini válasza mikromanus (#50560) üzenetére


granini
őstag

Ne is mondd.. lootbol es craftbol atepitettem a monkom.. lekerult rola az inna gatya (meg kb minden inna darab..) es a natalya csimma helyett is most ice climbers van rajta. Nulla MS. Vanszorog erted?! :U
De amikor paragonbol 48 pontot kell adni hogy legyen 24% MS.. mintha a fogamat huznak.. :O

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#50566) mephi666 válasza mikromanus (#50564) üzenetére


mephi666
nagyúr

a cuccok is hoznak új lehetőségeket, módosítgattam kicsit a dh-n és ezzel az íjjal lövöm elsődlegesen a ball lightningot, ami már nem 10esével fogyasztja a hatredet, hanem 4esével termeli :DDD (ha bossra ráteszem a marked for death-t, akkor meg még többet) ...mellé meg multi tömegoszlatásra és szépen hasít

ebben a loot 2.0-ban nagyon tetszenek a legendek specjei, még több lehetőség van így az egész játékban

ui: azt mondjátok ez a players.hu megbízható? ksz-es előrendelésem gyors lemondtam (visszaigazolásban 9800 volt még az összeg, szállítással, mai nap meg néztem az oldalon és ott már 10400-nál jártunk... nem fogják mégegyszer eljátszani velem ezt az áremelgetős hülyeséget, mint 2éve) aztán megrendeltem itt 7500ért és paypal kiperkáltam :K remélem tényleg küldi időben a kódot és mindenki boldog lehet

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#50567) AtHoS válasza Assdak (#50561) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Vedd le a cuccaidat és úgy menj ütni.....

read-only mode on the forum

(#50568) khirill


khirill
aktív tag

ilyen ez... én meg az as-t siratom... meg kell tanulni másképp gearelni...

mephi: pont ezt akartam mondani... nagyon jó kombókat lehet csinálni a legekkel... nagyon bejön, h a leghasználhatatlanabbnak ítélt skillek is borzasztó erőssé válhatnak...

athos: nem akarok érthetetlen lenni, de ez... h érted ezt? vegye le a cuccait és kite-olgasson? :)

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#50569) Gyick


Gyick
őstag

shit 0,3 ojró hiján nem lett meg a 39,99 :W Most tölthetem fel ezért 10 euróval a kártyámat
[link]
Kár hogy nem volt olyan az ah mindig mint ebben az utolsó két hétben talán még hiányozna is

(#50570) killerjohn válasza granini (#50558) üzenetére


killerjohn
addikt

Nekem ne mondd, én is hülyét kapok néha, mert 2.0-val gyakorlatilag nem létezik a "na, nézzük meg ezt a buildet" módszer, ami lássuk be hogy 2 évig tényleg a napi rutin része volt. Viszont, az tény, hogy így sokkal jobb a játék. RoS-al meg mégjobb lehet, mert minden craftmaterialból új lesz, lehet azokat gyűjteni, meg enchantolni, meg ilyenek. Érdekes, nálam nagyobb ellenzője nem volt ennek a rendszernek, de közben meg teljesen magába szippantott. Van értelme XP runoknak, van értelme white item runoknak, stonefort-nak a rack-ek miatt, alcarnusnak szintén rackek miatt, weeping funolni a sok elite között, lesznek Riftek, Bounty-k, enchantolás, lifesteal hiányában tényleg meg kell tanulni játszani, mozogni, stb. Azt kell hogy mondjam hogy megjött a "D3 LoD"-ja :) Szerintem.

(#50571) Assdak válasza AtHoS (#50567) üzenetére


Assdak
őstag

Az, hogy pucér seggel, fehér kapucniba rohangálsz a négerek között, még nem jelenti hogy skilles vagy, csak hogy hülye.

(#50572) Gorneck válasza mikromanus (#50564) üzenetére


Gorneck
titán

Kapott helyette más OP skillt. Másra a meteorozó havas tájat csináló wizekre gondolsz? Jahhh, azokkal nem játszok vagy megkérem, hogy váltsanak skillt...kiég tőle a szemem. :(
Kb annyira szeretem mint mikor lézerrel kaszabolják a mobot 2 centis 1 mseces rángatással. :D
Mással nem találkoztam.

A Monk/DH buildem uaz mint volt...max rúna csere történt a kraft miatt. Működik szépen, amivel próbálkoztam az nem jött be. Később lehet változhat.

WD szintén uaz, bár nála már volt skill és passzív csere is a mana miatt (megfelelő cuccok hiányában más builddel nem szenvedtem, mert lassú). Majd a halacskák fognak talán változtatni.

Háááát mint kb egyetlen Barbár... :D Kénytelen voltam nevén nevezni a mazóóót... :) Ami meg jelenleg müxik jól a barbárral az vagy nem tetszik, vagy olyan cucc kell hozzá.

Gorneck#1239

(#50573) mephi666 válasza killerjohn (#50570) üzenetére


mephi666
nagyúr

haveromnak ezt ugattam már hónapok óta, hogy "nézze meg: ros-al lesz teljes játék a d3, mint anno d2 a loddal" és érzem, hogy tényleg bejön :K pont ahogy írod: tartalom lesz a játékban és célok... minden lehetőségnek lesz valami célja/értelme... nagyon jó lesz: jobban várom a ros-t, mint anno az alapjátékot :K

mondjuk az ah kicsit hiányozni fog: nem lepődnék meg, ha mikrotranzakciós rendszer jönne egyszer helyette, aztán lehetne blizztől goldot/gemet/craft materialt venni... de ennél jobb lenne, ha ezekre korlátozva működhetne a játékosok közti adok-veszek :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#50574) Baaraanz válasza Gorneck (#50572) üzenetére


Baaraanz
tag

Én most olyan perverziót találtam ki, hogy mindig a legkisebb dps-ű karival megyek. Ez tegnap az 50k-s DH volt, esett 3 leg/set, és feltornáztam 65k-ra a DPS-t.
Ha stream-elnék mennyi nézőm lenne?

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#50575) granini válasza mephi666 (#50573) üzenetére


granini
őstag

Titkon dedelgetem azt a remenyt, hogy ha eleg sokat sirunk akkor egy kov patch-ben engedni fogjak hogy legalabb klan tarsak kozott lehessen tradelni itemet, meg materialt. Goldot nem.

Ugyanis 1 ember csak 1 klannak lehet tagja. Persze lehet ki/be lepkedni, de ahogy annak be tudnak allitani ido korlatot hogy 2 oraig lehet atadni legendary-t ugy azt is be lehetne allitani h akik mar 30 napnal regebb ota klan tarsak azok tudjanak tradelni.

Valakinek aki a baratom, akiben megbizom, akivel honapok ota kozos klanban vagyunk hadd adjak mar at amit akarok, cserebe barmiert amit meg elfogadok tole.. ennek azert lenne ertelme.. szep szep hogy a klan rosteren latom ki mit talalt, de igazi team spirit az lenne ha lemondhatnek a lootomrol es odaaadhatnam a klantarsamnak amikor es ahol szuksege van ra..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#50576) DjDanee87 válasza Gorneck (#50563) üzenetére


DjDanee87
addikt

Olvastam korábban egy kis blog bejegyzést RoS itemekről. Az írója aggódását fejezte ki, hogy mi lesz a dex-es karikkal kiegben. 70en a mostaninál még több mainstat lesz majd az itemeken, ami rendesen megdobja az armor/allres értékét az str/intes karaktereknek. A dexből szerzett dodge viszont nem egyenértékű velük, mert amellett bőven rá kell menni az allres+armor párosra is ha nem akarja az ember hogy 1shotolják.

Lehet tényleg ez is befolyásoló tényező lesz 70en, ki tudja. Azért azt sem szabad elfelejteni, hogy RoSban lesznek új legendaryk, új extra tulajdonságokkal amik teremthetnek bármelyik kasztnál olyan skillezés kombinációt, amivel akár a többi classnál is erősebbé válhatnak jól összerakott egyéni legend affixekkel, de ezt hamarosan úgyis meglátjuk.

(#50577) AtHoS válasza Assdak (#50571) üzenetére


AtHoS
nagyúr

1,5m-es dammal szaladgálni nem kell skill. Tedd meg ugyanezt, ugyanott jószar gearben gyenge dammal. Oda már kell "skill", amit Te másképp értelmezel ezek szerint.

Amit írtam csak példa volt amit saját szemléletedre fordítasz vissza és nem is nézel az írtak mögé, de ha visszanézel a D3 történetére, akkor láthatod, hogy voltak akik legelső nerf előtt is tudtak haladni legmagasabb fokozaton is, míg sokan úgy gondolták ez lehetetlen. Ergo ott nem volt "skill" hozzá.

Persze a skill pótolható sok dammal, ami előnyösebb a haladás tekintetében (főleg, ha BOX-ol az illető). Na itt ragadtál Te le....

De ezzel nincs is semmi gond. Én meg Te skill alatt teljesen mást értünk

read-only mode on the forum

(#50578) Szeszkazán válasza Gyick (#50569) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Nem kell feltöltened. Használd ezt a trükköt

(#50579) Assdak válasza AtHoS (#50577) üzenetére


Assdak
őstag

Tényleg nagy skill kell ahhoz, hogy lekiteolj pár mobot, fél órán keresztül.
Ha nincs meg a megfelelő dam, akkor nincs értelme a magasabb szinteken farmolásnak.
A legeleje óta húztam DH-t soloba, nem kell magyarázni a hülyeséget.
Egy hack n' slash játéknál skillről beszélni mérhetetlen nagy butaság.

(#50580) Fr3eWar válasza Szeszkazán (#50578) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Szerintem az nem fog neki menni, mivel nem kártyával/paypal-al fizetne, hanem ingame €-val, így a rendszer mindenképp váltana neki $-os fizetésről €-s fizetésre.
De próba és kiderül.

(#50581) AtHoS válasza Assdak (#50579) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Érdekes, én pl. D2-nél magatalálósan egy nap alatt 80-as szinten vagyok, míg mások hetek múlva is 40..50 szint között mozognak, pedig nem töltenek a játékkal kevesebb időt. D3-nál ugyanez fennáll. Szerinted mi okozza akkor ezt a különbséget?

Tudom, szar a dropjuk nekem meg mindig jó :DDD pedig messze nem vagyok pro gamer a magam casual hozzáállásával.

Mondom én, hogy mást értesz skill alatt. Én tágabban értelmezem és nem FPS viszonylatban.

De ezen ne pörögjünk, mert Te is Én is másról beszélünk.

read-only mode on the forum

(#50582) Gorneck válasza DjDanee87 (#50576) üzenetére


Gorneck
titán

Jahh, ha kiesik az az item és nem kell hozzá 2k órát robotolni...

Gorneck#1239

(#50583) .OM. válasza DjDanee87 (#50576) üzenetére


.OM.
aktív tag

Azért azt sem szabad elfelejteni, hogy ott a -30% elszenvedett dmg monk-nak és a DH-t pedig jószerivel el sem találják (egy jó játékosnál) és kite közben is jól oda tud sózni szerintem..

ex .Oldman.

(#50584) Edge válasza Gorneck (#50582) üzenetére


Edge
veterán

Majd ami esik azt használod és ahhoz igazítod magad ez pont a fordítottja mint amit eddig csináltunk. Vagy craftolsz azt majd kijön amit szeretnél.
Én most a skill damra mentem rá. Egyrészt zavarbaejtő hogy a papír dps alacsonynak tűnik(buffolt 700k és erre jön +45% arcane skilldam), másrészt meg jó mert amit sebzek az meg több, mint a régi brutál Tal amummal amivel a papír buff dps 860k. De ez is egy új irány, ami egyébként tetszik de szokatlan elsőre. A moonlight ward meg istenkirály dolog, remélem a lvl70-es verzió is kiesik majd belőle. (Te biztos hülyét kapnál tőle amennyit robbantgatok az amuval az a sok villanás :D )

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#50585) Gorneck válasza Edge (#50584) üzenetére


Gorneck
titán

Szuper...ez csak akko gáz, ha nekem az az igazítás nem jön be... :) :D

Gorneck#1239

(#50586) Edge válasza Gorneck (#50585) üzenetére


Edge
veterán

Hátakkó passzolod majd bejön vmelyik egyszer :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#50587) Gorneck válasza Edge (#50586) üzenetére


Gorneck
titán

Jaja...fájó szívvel nulláztam le a Monk+WD gearjét... :) A szipi szupi új cuccokra. :)

De legalább most már rendelhetem az új monitorom. :) Remélem a véleményed azóta se változott róla.

Gorneck#1239

(#50588) Phobion


Phobion
őstag

Friss 60-as monknak milyen build-et ajánlotok?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#50589) warcat


warcat
veterán

Elég ütősnek tűnik az uj Andy, és a proc is brutálisan gyakori,kár hogy nem lightning skilleket használok :)

EA: It's in the crate!

(#50590) Gorneck válasza warcat (#50589) üzenetére


Gorneck
titán

Jaja szeretem én is...bár a cibaMonkomon jobbab. :) Monjuk socketnek jobb örültem volna...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#50591) ReFleXx válasza warcat (#50589) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ha van Thunderfury-d akkor annak a dmg-et is tolja szépen.
wyrdward-ra várok már, hogy teszteljem a stunt.

Egyébként a Wiznel berakod a Paralysis-t meg a wyrdward-ot + mondjuk ehez egy Thunderfuryt akkor az mar eleg mokas lehet. :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50592) warcat válasza ReFleXx (#50591) üzenetére


warcat
veterán

Stunos gyürü már kettö is esett,de TF persze egy sem :)
Melee karinak brutális lehet ez,aki még nem próbálta,annak mondom,hogy minden sebzésre procolgat a nova,nem kell hogy üssenek,lövedékek stb-re is,gyakorlatilag folyamatosan villog a proc.

EA: It's in the crate!

(#50593) mikromanus válasza Gorneck (#50572) üzenetére


mikromanus
veterán

No akkor kis alapozás, bár ugye annyira profi vagy hogy mindenki tisztelettel tekint rád az utcán, így lehet nem lesz új:

Itemfüggő:
- meteor build. Ez picit költséges, ezért hasznos lehet egy meteoros source, soj, meg skull grasp. Vagy ammi belefér. A tüzes és a jeges verzió szépen arat. Ha önmagában ezt használod és csak a buffolásra gyúrsz, akkor a comet (jeges) és a meteor shower (tüzes) szépen arat. Ha van "kiegészítő" támadóskill, akkor lassabb lesz. nem jut mindenre.

Nem 1.0.8-as item buildek (jó, a fegyver, meg 1-2 ékszer kellhet régről, de nem DPS bukó fajta):
Kb minden elemi ágra összehozható jó build.
1. Hibrid build:
- arcane torrent cascade rúnával, meg valami ami sokáig területre hat vagy dot sebzést ad. Amíg nem javítják ez nagyon OP
- "csapdás" móka. Arcane torrent mines és mondjuk black ice. Kis tank képesség hasznos ha van. Mondjuk egy jeges armor skillel nem is kell sok, mert az ellen arcába megy a frost nova igen hamar. Inkább móka, mert a csapdák eléggé helyhezkötöttek. Bossokra brutális. tömegre szintén. Ha hull avan a terepen, akkro nagyon olvad minden tőle.

2. Cold/jég alapú build:
- Két támadóskilles kombók. Azért jó ha azonos tipusúak (cold), mert több buffot szedhetsz össze: blizzard-black ice, Blizzard-sleet storm
- egy skill buffolósban a fentiek jók. A blizzard unalmas, mert ki várja kí míg elhal az ellen, ha meg tovább mész nem látod hog ykilehelik a lelküket. A legjobb rész esik ki.. A sleet storm, black ice jó lehet és a frozen orbot is sokan szeretik

Tűz és arcane: mindre van jó kombó. Igazából azt kellene legyűjteni mi szar. csak minek? :D

Elektromos kisautós buildekben is nagyon tuti a móka. Shock pulse-arcane orb kombót használtam. Arcane torrentel szépen buffolgatják egymást a skillek. Nem tűnik nagynak a stun esély, de szépen működik mikor sok elektromosság cikázik a levegőben.

ööö. ahogy olvasom kitörölhetném az egészet a fenébe. Az egész kaszt OP :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50594) Gorneck válasza mikromanus (#50593) üzenetére


Gorneck
titán

Őőő és ezt most minek? Most komolyan!?

Gorneck#1239

(#50595) mikromanus válasza Gorneck (#50594) üzenetére


mikromanus
veterán

Eh, igaz is. Elírtam. Az arcane dynamo procolja a sebzobb nagy skilleket. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50596) Assdak


Assdak
őstag

Végre kihullott a Tenclip... Coat+Fist+Revenge. Kezdődhet a Strafe moka. Még a Soj-t mondjuk még kellene újítani.

(#50597) Szancsó válasza granini (#50542) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Részemről egyetértek: én nem tolom annyit, lehet azért fáj annyira a régi, lassan megszerzett cuccok kidobása. Mondjuk az "... es eldontheted hogy ..." rész tegnaptól nem igaz: csak azt döntheted el, hogy ami kiesett azt hordod-e, eddig legalább AH-ban lehetett kicsit guberálni. Nekem még nem sikerült patch óta eltalálnia, mit szeretnék, de a brimek szépen szaporodnak :) (Még kicsi a minta, majd egy hónap múlva alkotok véleményt.)
Azt nem tudom, dps cuccokat mikor fogok cserélni (ékszerek, kesztyű, wiz-nél bracer is): igazából az aggaszt, hogy kevesebb AS és CHC milyen lesz, ha ezektől függ majd élet és erőforrás töltés.

Szerk: ezt még délben kezdtem írni, csak most beküldtem: azóta lett pár hsz. és úgy látom pl Gorni is írta kifejtve, mire gondoltam. Szóval semmi :)

[ Szerkesztve ]

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#50598) granini válasza Szancsó (#50597) üzenetére


granini
őstag

Nem baj én értettem, köszi! És igen.. AS és CHC alapokra építettünk eddig.. most meg stat és regen alapú kell.. az átállás nem megy egyik napról a másikra..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#50599) Cyberbeni válasza granini (#50598) üzenetére


Cyberbeni
addikt

4 primary stat miatt "wreck them or get rekt" szabály elég erősen érvényesül, ha egyedül mész
de persze coopban meg a "get a support monk or get rekt" szabály, az ami dominál

mindkettőhöz elég, ha a sebzésre gyúrsz, és a maradék statból meg toughnesst erősíted, a healinget meg HG és poti megoldja
legalábbis, amíg luxus volt DH-val 3 ütésnél többet kibírni (1.0.3 talán?), addig ez teljesen jól bevált

(#50600) killerjohn válasza Edge (#50584) üzenetére


killerjohn
addikt

nekem is tetszik a moonlight ward (elemental dmg miatt), de az effekt rajta nem valami "hűdehúde" (nem jönnek elég közel a mobok, mert van bőr a pofájukon és már vagy 30 yardról halott mind)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.