Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50751) Nunder válasza JSaN (#50748) üzenetére


Nunder
őstag

Akkor már csak az "előrendelés mellé" dolgot nem értem, mivel 31-ig simán a boltokba kerül, és akkor is be tudod aktiválni, ha nem rendelted meg előre :) Na mindegy, majd szárnyalunk.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#50752) ReFleXx válasza Bird (#50750) üzenetére


ReFleXx
addikt

Mikronak meg neked lennie kell :P

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50753) Reinhardt válasza Integra (#50746) üzenetére


Reinhardt
őstag

Mivel a Diablo 3 átalakult egy RoS demóvá, és a kiegészítővel lesz csak teljes értékű, így már érthető az árazás...

(#50754) killerjohn


killerjohn
addikt

hmmm :) kb 20-30% DPS bukó mellett 2x annyi EHP-val bepróbáltuk T6 CotA-t. Hehehe, így könnyebb ám :) 3.5 bn XP/h úgy hogy én annyit sebzek mint három haver együtt... igaz hogy van ott mindenféle support cucc, de akkor is...

(#50755) Integra válasza nofi (#50747) üzenetére


Integra
titán

azt nézem éppen. mi a különbség ha buy vagy gift-ként veszi az ember?
megéri ez a digital deluxe edition a standard RoS helyett?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50756) Gyuri27 válasza Integra (#50755) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha kell a sallang akkor igen.
Ha gift ként veszed veheted amcsi, angol vagy orosz pénzben. Amelyiknek jobb az árfolyama.

Amd - Radeon - Ryzen

(#50757) Bird válasza ReFleXx (#50752) üzenetére


Bird
addikt

Mikronak nem, csak nekem! ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#50758) Integra válasza Gyuri27 (#50756) üzenetére


Integra
titán

végre rájöttem mi a túró az az extra 3 slot... maradok a fapados verziónál :)
viszont ahogy látom ha eu-n reggeltem be anno, akkor az amerikai bnet-en semmi keresnivalóm, nem is enged be vásárolni..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50759) warcat válasza Integra (#50758) üzenetére


warcat
veterán

Már látom,hogy minden nap linkelnem kell : Digitális Reaper of Souls olcsóbban
Eldönthetnétek hamarabb,hogy köll-e a kieg és akkor nem ilyenkor van a kapkodás

EA: It's in the crate!

(#50760) Integra válasza warcat (#50759) üzenetére


Integra
titán

azt az email címet is meglehet adni amelyre amúgy a bnet fiók van regisztrálva, vagy egy másik saját fiókot? számlázási adatokat kötelező megadni?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50761) warcat válasza Integra (#50760) üzenetére


warcat
veterán

Mire ez a tipp megjelent,már megvettem a g2a heti akciójában,úgyhogy konkrétummal nem tudok szolgálni,azt írták mások,hogy lehet a saját bnetes emailed is,vagy bármi más amihez hozzáférsz,hiszen egy kódot küldenek ki.
Fizetésről annyit tudok,hogy bankkártya vagy PayPal,ez utóbbi 2-3 hete épp nem működött

EA: It's in the crate!

(#50762) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Összedobtam 1 chartot KJ táblázata alapján, hogy vizualizáljam azt hogy magasabb paragon szinten már nem kevés XP kell azokért a nyamvatt pontokért :)
Kiváncs leszek hogy fél év múlva mennyi XP jön majd óránként az akkori gearben és level70en, jelenleg nagyon távolinak tünik a p800.
p200 durván 1%-a a p800nak szumma XP-ben.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50763) Integra válasza warcat (#50761) üzenetére


Integra
titán

oks, köszi, igazából nem nagy gond, újra kellett a telefonom authenticatorát aktiválni, mert olyan rég léptem már be, hogy az is lejárt... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50764) Sirandrish válasza ReFleXx (#50762) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezek szerint a 310LV-mel az össz EXP kevesebb mint 1,5 %a van meg?
Oké, rendben.. :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50765) Fecniii válasza Sirandrish (#50764) üzenetére


Fecniii
tag

rosszul látod az már az összes XP ~2,8%-a :D

(#50766) szallasi007 válasza sittes79 (#50707) üzenetére


szallasi007
őstag

vettem a főnökömnek Angliából egy ilyen csodát. Bekapcsolás után rögtön jelezte van sp1 rá (win 8.1). 3 óra után végigment az upgrade, gép újraindít atom durva kékhalál gép újraindul, majd egy a service pack 1 telepítése nem sikerült :DDD 4 hónap alatt sikerült beszerezni, szerinted mit szólt? Visítva röhögtünk hogy 500k-ért van pofája a microszopnak kiadni egy ilyen szart.

Mondjuk másodjára végigment az upgrade, de azért egy i7, 8 giga rammal 512 ssd-vel ne csináljon már ilyet.
Tesztelni nem tudom dioval de 1000+ fps az garantált bár az ipari vga lehet leégetni a műanyag hátlapot, mert kb fél óra irodai használat után rendesen melegszik ez a csoda, bár english urak azt mondták az normális :DDD

(#50767) thesound válasza ReFleXx (#50762) üzenetére


thesound
őstag

nice

kívácsni leszek kinek a botja éri el leghamarabb és mikor a p800-at

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#50768) Poctar


Poctar
senior tag

Ha már bneten keresztül megvettem a Ros-t, akkor mikorra várjak kódot? A megjelenés napján vagy esetleg korábban? :U

(#50769) Sirandrish válasza Fecniii (#50765) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja persze..nem ártott volna összeadni. :B
Oh hát akkor már alig-alig hiányzik :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50770) ReFleXx válasza thesound (#50767) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ha 4b/órával halad vki akkor ~800 óra alatt összejöhet neki a P800 0-ról.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50771) Edge válasza Poctar (#50768) üzenetére


Edge
veterán

mien kódot? ott van bnet accodon a gém ha megvetted, megjelenéskor pedig rányomsz a playre és gamelsz.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#50772) sittes79 válasza Poctar (#50768) üzenetére


sittes79
addikt

Erre reflektálva, tudni véli már valaki, hogy mikortól lehet nyomni, mert kis protek.-val lehet át tudom venni a dobozost már hétfő este a hülyék boltjában.

(#50773) warcat válasza sittes79 (#50772) üzenetére


warcat
veterán

amazon UK szerint 0:01től hétfő-kedd éjjel

EA: It's in the crate!

(#50774) Jazz válasza Integra (#50760) üzenetére


Jazz
veterán

Igen, és nem.

free your mind

(#50775) Fr3eWar válasza Integra (#50763) üzenetére


Fr3eWar
őstag

(#50776) Cyberbeni válasza ReFleXx (#50744) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ez azért nem teljesen igaz, hogy mindig is így volt...

[link]

"Let’s use the example you gave where a character plays through Act I, and unlocks Adventure Mode for that Act. To answer your question, yes, that character could level all the way to 70 by repeatedly playing Act I Adventure Mode, since the monsters would level up with you."

"I want to reiterate the fact that this is still being developed, though, so stay tuned for more information along the way." (De nem tudok róla, hogy változott volna)

De ha tudsz egy frissebb hírt, akkor linkeld nyugodtan.

(#50777) granini válasza ReFleXx (#50762) üzenetére


granini
őstag

Szép torta ReFi.. oszt így gyertyák hunvannak róla..? :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#50778) ReFleXx válasza Cyberbeni (#50776) üzenetére


ReFleXx
addikt

Nem találtam hivatalos infot, de betaban nekem csak act5 utan ment az adventure mode.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50779) havri1


havri1
félisten

Gondoltam, felrakom notira is a D3-at. Aha, blokkolták az accomat amint be akartam lépni a notiról.
WTF?
Nem lehet 2 gépen egyszerre?

havri

(#50780) ReFleXx válasza havri1 (#50779) üzenetére


ReFleXx
addikt

De lehet. Nincs authentikatorod? Elvileg akkor szigorubbak :)

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50781) Cyberbeni válasza havri1 (#50779) üzenetére


Cyberbeni
addikt

De lehet 2 gépen egyszerre, unlockolás után menni fog.
Ezzel próbálnak védeni az account feltörések ellen. (Nem 100%-os sikerrel persze)

(#50782) havri1 válasza ReFleXx (#50780) üzenetére


havri1
félisten

Nincs, nem is akarom, mert feleslegesnek tartom..
Túlzásnak tartom ezt a védelmi rendszert egy játéknál.

(#50781) Cyberbeni : Megint blokkolták :DDD Feladom..

[ Szerkesztve ]

havri

(#50783) warcat válasza havri1 (#50782) üzenetére


warcat
veterán

Ők meg azt szeretnék,hogy a hasonlóan gondolkodók fiókját felnyomók után ne kelljen a supportnak órákat vacakolnia,míg visszaállítanak mindent.

EA: It's in the crate!

(#50784) thesound válasza havri1 (#50782) üzenetére


thesound
őstag

Sztem egyazon időben nem lehet belépni ugyanarra az acc-ra két gépről. Egymás után megy.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#50785) havri1 válasza warcat (#50783) üzenetére


havri1
félisten

Én erre azt mondom, hogy feltörni nem fogják, max kitalálni a jelszavát, emailját stb.
De ettől függetlenül le a kalappal a rendszer előtt, csak hát no, nem egy bankhoz akarok belépni, hanem egy játékba..

(#50784) thesound : Igen, be vagyok lépve a nagy gépen is, valószínűleg ez a gond.

[ Szerkesztve ]

havri

(#50786) Cyberbeni válasza havri1 (#50785) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Egy battle net account többet ér, mint ami elég sok embernek a bankszámláján van fizetésnap előtt.

(#50787) havri1 válasza Cyberbeni (#50786) üzenetére


havri1
félisten

Ez viszont szomorú..

havri

(#50788) mikromanus válasza havri1 (#50785) üzenetére


mikromanus
veterán

Gondolom kiszámították hogy mennyi a költsége munkaórában átlag egy "hülye felhasználó" tipusú usernak akinek lenyúlják az accountját. (Pl akinek password a jelszava, vagy elküldte a vállalata levlistájára a belépési adatait)
Kiszámították hogy mennyi idő ha a gyanus tevékenység után mindig automatikusan zárolják az accountot és a felhasználó sablon alapján automatizált rendszerben feloldja magát.
Aztán úgy gondolták a második olcsóbb. Ha lusta vagy authenticatort alkalmazni, akkor minden IP váltáskor oldhatod fel magad a titkos kérdés válasszal (vagy máshogy ) a battle.net-en. Good luck! :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50789) havri1 válasza mikromanus (#50788) üzenetére


havri1
félisten

Ez így van, viszont az authenticator is egy veszélyforrás. Öcsém iphoneja megadta magát, és hetekig nem tudott játszani, mert a belépési adataiból valamit nem tudott, így a support is nagyon nagyon nehezen tudott segíteni..
Mivel hetente telepítem újra a telefonom, így ezt a lehetőséget nem szeretném annyira használni :D

havri

(#50790) killerjohn válasza ReFleXx (#50770) üzenetére


killerjohn
addikt

4b/óra már most adott, RoS-ban ennél sokkal több jön majd level 70-es mobokból.

(#50791) JSaN


JSaN
addikt

CE unboxing jol fog mutatni a feher melett. :)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#50792) T. M. válasza JSaN (#50791) üzenetére


T. M.
aktív tag

Jól néz ki :K

[ Szerkesztve ]

(#50793) CactuS válasza havri1 (#50789) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez viszont emberi nemtörődömség, már ne haragudj. Ha nem olvasta el, hogy mit kell csinálnia mikor feltette (pedig figyelmeztet rá az install közben), akkor nem a rendszert kell hibáztatni. Ugyanis van ilyen esetekre restore funkció.

Más: van arról hivatalos információ, hogy elvben - leszámítva a login errort - mikor indul a kieg? 24.-én éjfél után, azaz 25.én hajnalban elvileg már tolható?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#50794) Gyick válasza JSaN (#50791) üzenetére


Gyick
őstag

jobban örültem volna ha azt a csajt csomagolják ki :DD

(#50795) T. M. válasza Gyick (#50794) üzenetére


T. M.
aktív tag

Eh, de szókimondó vagy. Én is tettem rá utalást, de inkább töröltem :D

(#50796) havri1 válasza CactuS (#50793) üzenetére


havri1
félisten

Én nem haragszom, és egy szóval sem mondtam, hogy a rendszer a hibás, csak veszélyforrás :)

Viszont elolvasva a restoret, én nem láttam olyat, hogy mi van akkor, ha elveszik, ellopják, megsérül a telefon?

Mert mindenhol In the application menu, select About.
Vagy ez már az új telefon, új programban érti?

[ Szerkesztve ]

havri

(#50797) DjDanee87 válasza havri1 (#50796) üzenetére


DjDanee87
addikt

Van egy egyedi kódja mindenkinek külön, mint egy CD Key. Azt vagy telepítésnél írja ki, vagy valószínű meg lehet nézni a menüben is (Én felírtam egy papírra). Ha azt a kódot tudod akkor a support segít levenni az accountról a kódhoz tartozó authenticatort és mehet rá az új telefonra új authenticator (más kóddal). Kicsit körülményes, de nem is arra van tervezve hogy hetente cserélgesse valaki.

[ Szerkesztve ]

(#50798) Cyberbeni válasza DjDanee87 (#50797) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Csak akkor kell supporttal szarakodni, ha illetéktelen kezekbe kerül az autentikátor, egyébként elég egy restoret nyomni az új programban és beírni a kódokat.

(#50799) havri1 válasza DjDanee87 (#50797) üzenetére


havri1
félisten

Na ezt a kódot nem írta fel öcsém akkor...:D
Köszi, akkor ezt felírom, ha lesz.

havri

(#50800) frame>24 válasza Cyberbeni (#50786) üzenetére


frame>24
addikt

Akkor nem érhet sokat... ;]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.