Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50251) ReFleXx válasza CzKaresz81 (#50246) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ha valoban ugy van hogy 220% MF = +22%-al több drop akkor szerintem nincs sok értelme az MF-nek.
Pl nekem 0-val esik 5 neki meg 220MF-el 6 adott idő alatt akkor az nem olyan nagy különbség, hogy megérje MF-el bohóckodni. Haver 300MF-el futott jópár kört és nem hullottak legendek az égből, ő is hagyta az MF-et a fenébe.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50252) mikromanus válasza CzKaresz81 (#50249) üzenetére


mikromanus
veterán

Az ősöreg Trsitram és országút környék a legelső questből. T1-2-n gyors. talán 2 perc is lehet. T3-on néha rosszul kezelem a furytöltést + több HP-ja van az eliteknek, így az picit hosszabb. Van 6 "mezei" hányósanyu (wreckled mother vagy mi), amik 95% eséllyel dropolnak (nem legendet garantál, de sok dropból jobbak az esélyek). Emellett a pincék jó arányban adnak unique monstereket és néha egyik helyen van cursed chest is. A normál elit "roll" is működik mint mindenhol és a nyílt terepen is van 2 nevesített unique (vagy egy). Ez jól dob tormenten már és gyakori. A főmother is dropol és a wp közelében ha nyitva a pince, akkor ott a zsákos (legalábbis minden második, vagy 3 pincéből kétszer). Ja, meg van egy garantált normal item drop is. :DD

edit: Itt a leírás és a térkép

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50253) Nunder válasza mikromanus (#50252) üzenetére


Nunder
őstag

Erre kíváncsi lennék, csak a linket javítsd ki pls. :K

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#50254) Bird válasza mikromanus (#50252) üzenetére


Bird
addikt

Jó kis run ez... T4-en szoktuk tolni. ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#50255) Assdak válasza CzKaresz81 (#50249) üzenetére


Assdak
őstag

Arreat3 lépcsőtől vissza, normálon, MF gearbe. 10-15 mp egy run, kb 20-30 percenként esett egy leg.

(#50256) mikromanus válasza Nunder (#50253) üzenetére


mikromanus
veterán

Ott van majdnem a lap tetején. Ja, hogy nem mindenkinek 200 hozzászólás nyílik meg laponként, Hát akkor ittena!

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50257) Reinhardt válasza mikromanus (#50252) üzenetére


Reinhardt
őstag

Jó volt, T5-ön toltam soloban, 8 kör 9 legendary, aztán csatlakoztam Chiller-hez, és ő mindent elrontott... :)
Nekem az a tapasztalat, hogy soloban több legendary esik.

(#50258) flash-


flash-
veterán

nekem DH val a paragon pontelosztásokkal kapcsoaltban lenne kérdésem:

Ha minél jobb védelmet akarok akkor (most a smokescreen,shadowpoweren kívül) ugye a Toughness értéket kell minén nagyobbra növelni.Ha az allresistre teszek pontot az növeli legjobban nekem a Toughness-t,ebből következik hogy az armor és life-re ne is tegyek pontot csak az Allresistre?

Merthát azok is Toughness-t növelnek csak nálam annyira nem...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#50259) Phobion


Phobion
őstag

Pontosan(!) mikor is lesz AH zárás?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#50260) ReFleXx válasza Assdak (#50255) üzenetére


ReFleXx
addikt

10-15 másodpercenként exit és resume? Ez rosszab lehet mint a CotA/Alcarnus run. Nekem kb 10-15 mp mig betölt a game resume utan, a run fele játeékbetöltés akkor.
Hétvégén leöltem 50ezer+ trashmobot és félkezemen megszámolom mennyi legend esett belőlük.
Nálam igy néz ki, de a legtöbb havernál is kb ez a drop chance a gyakorlatban:
1. Láda, magasan vezet
2. Uniqe/Elite mobok
3. Trash mob

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50261) CzKaresz81 válasza Reinhardt (#50257) üzenetére


CzKaresz81
tag

MF-re figyeltetek, vagy sz...ni bele ? :D

(#50262) Reinhardt válasza CzKaresz81 (#50261) üzenetére


Reinhardt
őstag

T5-ön nem az mf-re figyel az ember :D
De az Orbit ad 20+ és a követőtől is jön vagy 30+, szóval 50-70 körül, este megnéztem.

[ Szerkesztve ]

(#50263) Ry0K3N válasza Vistaboy (#50239) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Én ilyet találtam arkánosban. Azóta a monkom imádja az arkénes eliteket. :DDD

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#50264) Bird válasza CzKaresz81 (#50261) üzenetére


Bird
addikt

Ha hiszel a mesékben érdemes odafigyelni az mf-re, ellenkező esetben nem. ;] ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#50265) Assdak válasza ReFleXx (#50260) üzenetére


Assdak
őstag

10-15 mp a run. DH val, lépcsőn fel, Rain of Vengeance elnyom az első felbukkanó mobnál, onnantól csak végigugrálsz a pályán. Nagyjából a háromnegyedéig hullik a vessző, ami leöl mindent, max néha elnyomsz egy multishotot. A végén chckpointal vissza városba exit. Nekem ssd ről fut a játék, így nincs semmi loading.

(#50266) trufa12


trufa12
addikt

Nekem miért nem esik semmi jó ?.) tanítsatok ... :R

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#50267) ReFleXx válasza flash- (#50258) üzenetére


ReFleXx
addikt

WDnél Wiznél én Life+Armorba tolom inkabb, mert ott az int szépen tolja az AllResistet.
Barbár armorban erős ott AllResist+Life, Monknál inkább Armor+AllResist, probálom belöni a 10:1-hez arányt az Armor és az AllResist között, DH-m meg egyáltalán nincs szóval ahoz lövésem sincs, de jó a kérdés mert engem is érdekelne hogy ki hogy szokta és miert.

(#50265) Assdak Ealdtam a goldot, most ruházok be belőle SSD-re :D

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50269) Reinhardt válasza Assdak (#50265) üzenetére


Reinhardt
őstag

Eddig is a mp (másodperc)-vel volt a gond.

(#50270) Assdak válasza Reinhardt (#50269) üzenetére


Assdak
őstag

Bocs, de ezt most nem értem, mire próbálsz utalni. A run ideje 15mp. Log-in-tól, Leave game-ig.

(#50271) mikromanus válasza Assdak (#50265) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez így se 15 másodperc. SSD-n van nekem és így se "azonnali" a ki és belépés. Szóval bőven nem áll a 15 sec. Meg a 20-30 percenkénti legend az nem kiemelkedő. Ilyen erővel játszhatna/játszhatnál is mondjuk. ;]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50272) Reinhardt válasza Assdak (#50270) üzenetére


Reinhardt
őstag

Bocs, nem vagyok otthon dh-ba, én még teleportal se jutok fél távig 10 mp alatt. Nem hogy még a legendarykat is felkapkodjam magam mögött.

(#50273) SLYM válasza ReFleXx (#50260) üzenetére


SLYM
veterán

detto, nálam is a láda vezet. durva

(#50274) Assdak válasza mikromanus (#50271) üzenetére


Assdak
őstag

Nyilván, van angyjábol fél másodperc login, leavenél. Ezt vettem azonnalnak.
Mit értesz játszás alatt? Ez nem az? Jelenleg teljesen feleslegesnek érzem a paragon farmolást, így inkább ez a fél kézzel csukott szemmel leg farmolást preferálom.

(#50275) Assdak válasza Reinhardt (#50272) üzenetére


Assdak
őstag

Igazából, nem kell figyelni semmire, csak hogy végigugrálj. A vessző eső, magától leöli a mobokat, ha pedig leg esik, úgy is sikít a játék. Kis túlzással, tényleg csukott szemmel lehet farmolni. Egér-re be van bindelve a Vault/Rain/Prep hármas az oldalsó gombokra, úgyhogy félkézzel megy az egész.
XP farmra nyilván alkalmatlan, viszont CoTa val szemben itt van 2-3 elite + 1 goblin.

[ Szerkesztve ]

(#50276) GrooveHero válasza mikromanus (#50271) üzenetére


GrooveHero
addikt

Az a durva, hogy én egymás után 5x nyomtam végig, no persze nem csak a wretched mother-öket nyírtam ki, hanem kipucoltam az egész kócerájt. És ahol a junik queen van (Old Tristram) azt a területet is zombimentesítettem, és nem a hányósoktól esett a cucc, hanem egy nóném zombitól. Meg azt sem igazán értem, hogy minden indításnál ugye elindul a számláló. Mi a garancia arra, hogy dob leg-et, amikor tegnap este a belogolás után 2 órával!!! kaptam az első leget. 21:20-23:20. 23:20-kor esett egy nagelring, vagy mijazisten. Ok, jó is volt, dobott 10k dps-t, de akkor is. Vagy ha nagyon durvát akar dobni, akkor többet kell rá várni? A multkori immortal king chest armor is kb. 1 óra 40 perc után esett, jó, mondjuk meg is érte rá várni. Inkább várok kicsit többet, oszt kapjak vmi normális set, vagy leg cuccit, mint 10 percenként hulljon a nutcracker szar.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#50277) mikromanus válasza GrooveHero (#50276) üzenetére


mikromanus
veterán

Szerintem inkább olyasmi lehet, hogy olyan gyors vagy, hogy nincs ideje se elindulni a számlálónak. :DDD

AssdaK:
A játék amikor mész és ölsz és szórakozol. Nem az, hogy keresztülszaladsz mindenen mintha ott se lenne, majd ki-belépés és ugyanez a 15 (vagy 30) másodperces unalmas steril körök mennek órákig. A 20-30 percenként egy legend még úgy is összejött normálisabb nehézségen hosszabb runokkal, hogy volt olyan is, hogy akár egy óráig se esett semmi (ja, játszottam max 3-4 órát 3 nap alatt így). Ezt majdne elértem T6 team-runon is ahol eleje volt "hatékony" csak (ghom előtti alagsor biztosítása). Utána csak móka és kacagás ment. Azmo, kiskapu (Iskatu), Raka, Mirelitmaster (Izual), Diablo kill, megcursed chetsek. Nagyon ment a dara. Picit sok volt az effekt, néhol komisz volt az ellen (duplapakkoknál pl), de jó muri volt nagyon. Izual meg 10 másodpercig jelgelt. Nagyon rágerjedt a hógolyókra a kis sunyi. :DDD
A Cursed chest meglett, Diablo csak kb harmadjára. Ott kis átskillezés is kellett. A klónok voltak a legszivatósabbak. Diablok csak szédelegtek és jégcsapot eregettek. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50278) Phobion válasza Edge (#50268) üzenetére


Phobion
őstag

Köszöntem! :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#50279) Edge válasza Phobion (#50278) üzenetére


Edge
veterán

np :)

NA, sztetek mit érdemes megvenni még ma ah-ból?

sztem: én megveszek minden olyan recit ami hiányzik, ne legyen az ha rosba akar esni reci akkor vmi régi fos essen. Más vételnek nem látom értelmét.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#50280) Assdak válasza mikromanus (#50277) üzenetére


Assdak
őstag

Ezen nem fogunk összeveszni, de kinek mi a játék.
Én pl. kimondottan unom, és idegesít hogy percekig bohóckodjak elitpakkokkal.
Ennek a játéknak a drop a lényege, és a gearelés, legalábbis számomra. Mondjuk én mephi runokon nevelkedtem.

(#50281) Phobion válasza GrooveHero (#50276) üzenetére


Phobion
őstag

Hasonlót én is észrevettem/tapasztaltam, a tegnapi nap folyamán másfél szintet kellett küzdenem az első legendary-ért, ami egy Tal Rasha chest lett és nem kevés upgrade-t adott, szóval van benne valami. Biztos a smart loot felelős ezért. :U

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#50282) warcat válasza Assdak (#50280) üzenetére


warcat
veterán

Ez mind szép és jó,de ennek aztán tényleg zéró értelme van 1 héttel a kieg előtt.Vagy 3 óra alatt lvl 70 leszel és kezdheted farmolni ugyanezeket a cuccokat 70es változatban.

EA: It's in the crate!

(#50283) Assdak válasza warcat (#50282) üzenetére


Assdak
őstag

És nem az a cél, hogy minél előbb és könyebben farmolhasd a fat lootot?

(#50284) mikromanus válasza Assdak (#50283) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha ezt szereted, akkor tedd! Nekem azért magasabb az ingerküszüöböm. Szeretem észrevenni az ellent... mielőtt elkenem. Nagyon utálom hogy ha nincs "súlya" a monstereknek, azaz attól is meghalnak ha csak rámnéznek. A kieg lesz a lényeg. Majd én is jól bevásárolom a legendary és set recepteket. Lehet nem számít, de minek szőrözzek ilyen apróságokkal? Mondjuk a seven sins lehet kimarad...
A mostani drop a kiegben elég satnya lesz. Szerintem amit craftoltam az bőven jó indulási alap. A setdropok más tészta. Sajna abból nem vagyok eleresztve pedig 1-1 full setbónusz nagyon hasznos a 60-as alaprollos itemeknél is.. De lehet meglesz kieg kezdésre a full Blackthorn set. Az bezzeg mindenkinek esik. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50285) Nunder válasza mikromanus (#50256) üzenetére


Nunder
őstag

Hálás köszönet, este kipróbálom. T1-ben is eredményes? Mert feljebb még nem mehetek a Wizarddal.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#50286) Assdak válasza mikromanus (#50284) üzenetére


Assdak
őstag

Értem amit mondasz, és nincs is vele semmi bajom. Annyi, hogy másképp látjuk a dolgot. Én ha kihívásra vágyom, biztos hogy nem diablozni fogok, mivel itt a kihívás annyiban ki is merül, hogy van e megfelelő geared, vagy nincs. Sok ész ehhez a játékhoz nem kell.
A paragon szintezésnek véleményem szerint semmi értelme, mert ad1 annyi bonuszt nem ad, mint egy jobb gear, ad2 a paragon szintek úgy is jönnek ahogy farmolod a legeket. Torment szint emelése érzésre nem ad több leget, így szintén nulla értelme van gearelést tekintetében.
A cél úgy az lenne, hogy minél előbb 70 legyen az ember, és tudja értelmes sebességgel farmolni a 70 es cuccokat.
Ehhez mi segít jobban hozzá? T6 on pinalegyezés, paragon szintezés, vagy pedig a lehető legjobb gear-el indulni már az elején?

(#50287) Baaraanz


Baaraanz
tag

Na akkor foglaljuk össze, hogy én is értsem.
Az, hogy jelenleg mit farmolok össze recept/gear tekintetében, teljesen mindegy lesz kiegben, leszámítva, hogy ott az elején lassabban fogok haladni.
Ha jön a kieg mindenből új recept fog esni lvl70-en, ami opabb lesz bárminél a világon.
Akkor kell majd kifarmolni mindenkinek saját magának és lecraftolni, mivel accbound meg noah meg ilyesmi.

Ha rosszul értem javítson ki valaki aki még magánál van.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#50288) Rayner


Rayner
őstag

Szerettem volna egy durva Fetish WD-t összerakni HC-n erre esett ez :D

[ Szerkesztve ]

(#50289) trufa12


trufa12
addikt

Ez a normal tényleg műkszik :)
dobott is 370 str, 10 crit hit chance , 8 % life, 6 atack speed, leg amut... bár nem az igazi de tényleg dobja :D

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#50290) mikromanus válasza Assdak (#50286) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem. A para pont épp hogy számít. Mondjuk egyre lassabban jönnek a szintek de valós és nagy előnyt is adnak. Persze ha van már 2-300, akkor lehet mindegy. Egy full "pakk" kiosztási lehetőség elég szép rugalmasságot ad. Főként ha bezár az AH és nem az "esik" amit akarsz hanem amit kifarmolsz 8azaz anyagot se szerezhetsz crafthoz). Ott jól jön ha ki tudod kerekíteni a hiányosságokat, vagy buildedhez igazítani a kritikus pontokat. A RCR és CDR-ből sose elég, az élettöltések is hasznosak lesznek (4k LoH és 8K life regen lvl 70-en már). Mellesleg vaníliában talán nem érződik, de mintha emlegettek volna olyasmit, hogy "torment only" itemek is lesznek. Azaz puhap*cs szinten nem esik. Nem sok, csak gondolom a 70-es szintű itemek. Más cucc se nagyon fog esni alacsony szinten. persze alapozni lehet jobb a "nincsellenseholmermeghal a sarkon" szint. Na jó. Azt azért nem hiszem. :Y

(#50285) Nunder
Hatékony "lehet". Eléggé lutri. Ha elkap a mázlisorozat, akkor T1 is bőven jó. Ha épp "sokan vannak bent és szar a drop" időszak van, akko rmeg mindegy. :DD

(#50291) Gorneck23
A bountyk és riftek vannak erre. Ott sűrűbb az ellen. Meg komiszabb is. Jóval több elit is kószál.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50291) Gorneck válasza Baaraanz (#50287) üzenetére


Gorneck
titán

Igen...első körben mielőbb érdemes elérni a 70-et...gondolom az új pályákon lesz lehetőség vagy vmi XPs helyen gyors boost és mehet a kieg és az új tartalom olyan nehézségen amit bír az ember. Aztán, ahogy erősödik a kari úgy lehet szépen lassan emelni a tétetet. :D

És igen mindenből új lesz..

Gorneck#1239

(#50292) Baaraanz válasza Gorneck (#50291) üzenetére


Baaraanz
tag

Köszi, akkor most még 1 hét játék just for fun (napersze).

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#50293) Gorneck válasza Baaraanz (#50292) üzenetére


Gorneck
titán

Igen, úgy kell felfogni, mint egy demot...bohóckodni tökéletes, de az igazi játék a kieggel kezdődik.

Gorneck#1239

(#50294) Baaraanz válasza Gorneck (#50293) üzenetére


Baaraanz
tag

Akkor mégiscsak tartja Blizz a hivatalos utat.
Béta -> Demo -> kész játék

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#50295) Assdak válasza mikromanus (#50290) üzenetére


Assdak
őstag

Hát elnézve a mostani itemeken lévő statokat, illetve a lvl70 es item statokat, a paragon pontok pont hogy nulla jelentőséggel bírnak véleményem szerint, már olyan tekintetben, hogy megérné direktbe paragont farmolni. Azt is értem, hogy lesznek torment only itemek, de azokat is ki kell farmolnod, és ahhoz is gear kell.
Diablo3 ban, mindig az volt a kifizetődő, ha ott farmoltál, ahol közel 1 hit volt minden. Ez most sem változott, és gyanítom később sem fog. Persze az oké, hogy van akit ez nem szórakoztat =)

(#50296) Edge válasza Assdak (#50295) üzenetére


Edge
veterán

Azért az nem mindegy hogy egy itemen a dps elől veszi el a helyet pl. a liferegen vagy azt a liferegent inkább megoldod parapontból. Úgyhogy a paraszintezés igenis kifizetődő.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#50297) mikromanus válasza Assdak (#50295) üzenetére


mikromanus
veterán

Épp hogy nem mindegy a para pont. Ha bitagykent fantaziatlanul nézed, akkor talán. Viszont van amiből sose elég. Erőforrás csökkentő, idő, ms, chc, chd, as. Ezek mind szűken lesznek mérve. Az életpotlas is zsenge lesz Induláskor ll nelkul. Az meg számít bol tudsz haladni. Ezt nem a lvl60 dropjaid fogják segíteni. Lesznek nehezsegfuggo jutalmak is. T1 az alap uberre es az értékes itemekhez is. A Resource braci 8 affixszal se valószínű hogy a béka segge alól normálon fog esni. Drágakő is jobb eshet magasabban (remélem).

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50298) granini válasza Assdak (#50295) üzenetére


granini
őstag

Osszefoglalom en is gyorsan.

Szintek
erdemes lesz felmenni level 70-re eloszor, es csak utana nekikezdeni Act V-nek, mert minden first killnek jobb eselye lesz legendet dobni, es nem mindegy hogy 62 vagy 70 vagy amikor megtalalod.

Crafting
minden materialbol lesz uj fajta level 70-re, es minden plan-t ujra meg kell talalni es tanitani. Igen, gold + material egyarant kelleni fog, es mindenkinek ki kell farmolni sajat maganak ezeket mert se megvenni se atadni nem lehet semmit. AH sem lesz..

Itemek
sokkal brutalisabb statok lesznek az uj cuccokon, raadasul ami 'majdnem jo' azt mostantol oda lehet vinni a Mystic-hez hogy 1 adott roll-t lecserelj rajta valami jobbra. Persze ehhez is kelleni fog crafting material is meg kis gold is.
Realisan azt gondolom hogy a mostani loot 2.0-as cuccainkat is kicsit meg lehet majd misztikelni es az eleg kell legyen 70-ig meg 70 felett a kezdeti idoszakban, amig nem jon jobb loot / roll..

AH bezaras
amit Edge mond megfontolando, legalabbis ami epp esszel megfizetheto plan azt lehet erdemes beszerezni meg most. Semmi mast nincs ertelme felhalmozni, betarazni mert minden uj lesz. Nincs ertelme 50 millio goldert 6 chc-s mempot venni az utolso pillanatban mert 60-70 szint kozott fogjuk csak hordani, aztan mar nem lesz eleg eros. Raadasul tapasztalatok azt mutatjak hogy 60-rol 70-re kb 2-3 ora alatt fel lehet majd menni ha mondjuk Torment1-en birsz menni..

Paragon pontok
elvileg bizonyos dolgok at fognak skalazodni a mostanihoz kepes. Most pl +10% a max attack speed ami adhato. Lehet ez valtozni fog kieggel.. meglatjuk.

Ez nyilvan csak hevenyeszett lista, uh ki lehet egesziteni nyugodtan mindenfele tovabbi infoval.. :)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#50299) Phobion


Phobion
őstag

Wizard mai fogásai:

Mint kiderült vicces kis öv ez, mert nem csak a ládáktól kapok buffot, hanem bármilyen tetem, és fegyveres ládától is, ha fent van ez a buff akkor 300k-ról 500k-ra ugrik a dps. :))

Másik [link], érdemes ezt a receptet még ma eladni?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#50300) vhunor válasza Rayner (#50288) üzenetére


vhunor
őstag

Van valami WD cucc még ami azt mondja, hogy ha poison dartot lősz, akkor a fetishek is köpködnek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.