Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50851) Infranyuszi válasza vendingo (#50849) üzenetére


Infranyuszi
tag

Igen, már látom.
Ahhoz képest, hogy márc 19 elött a ROS CE 18.490 ft volt, most meg 25 ezer... ezt nevezem "ingyenes" házhozszállításnak :D Ügyesen csinálják amúgy :) Úgyis készlethiány lesz, ők meg betankoltak és ennyiért is emg fogják venni azok,akik nem rendeltek korábban elő és már csak így kaphatják meg márc 31. elött :) szóval okos húzás ! :)

(#50852) duronx válasza vendingo (#50846) üzenetére


duronx
senior tag

Én is tőlük rendeltem, a nyeremény és az ingyenes kiszállítás végett. Olcsóbban nem találtam dobozos változatot.
Azt nem tudjátok véletlenül hogy a futár 25_én hozza e házhoz vagy csak 26-án?

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#50853) ReFleXx válasza Scholes9 (#50838) üzenetére


ReFleXx
addikt

Nem hogy CD nincs rajta, hanem 1x használatos csak az amu.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50854) Infranyuszi válasza duronx (#50852) üzenetére


Infranyuszi
tag

törölve az egész, másról beszéltünk sorry

[ Szerkesztve ]

(#50855) GRaul válasza duronx (#50844) üzenetére


GRaul
őstag

Diablo III Reaper of Souls PC Ajándék poszterrel PC Előrendelhető 9 290

En meg ennyiért rendeltem elo. nem tudom, hogy fog e valtozni az ár.

[ Szerkesztve ]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#50856) Lézerparaszt válasza ReFleXx (#50853) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Mondjuk aki hetente elfogyaszt egy ilyet az inkább gondolja át hogy tényleg neki való-e a HC :)

A játék az nem játék!

(#50857) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

a ROS alap, digitális [link] 9 ezer ft alatt van ..

(#50858) khirill válasza ReFleXx (#50853) üzenetére


khirill
aktív tag

mert az életmentő effekt széttöri a tárgyat? (én legalábbis így értelmezem) de a link alatt egy "Beyonce" nevű felhasználó azt írja, h már 3X mentette meg a haláltól... 16 órája írta... csak nem esett neki már 3db... :F akkor most wtf? (vagy hülyeséget ír? ne méltassuk az angolom, lehet durván félreértettem?

ratabyzou

(#50859) skater86


skater86
tag

tegnap esett egy amu:
Link
Nagyon király, hogy a méreg sebzés tölti az életem :D Főleg Ghomnál érdekes, hogy ott állok a méreg felhőben és sebzés esetén a méregtől nő az életem :) Valakinek esett esetleg jobb stattal? Csak úgy kíváncsiságból.

[ Szerkesztve ]

(#50860) vhunor


vhunor
őstag

Tűzmágusnak (fire blades, heat wave, hydra) milyen védekező skillt érdemes berakni? Valahogy egyik se győzött meg, de azért rákérdezek, hátha valakinek jobb tapasztalatai vannak ilyen téren mint nekem :/. Kizárólag néhány szemetebb elit ellen kéne valami hathatós megoldás, trashmob nem számít. Mindenen olyan rohadt nagy a cd... A teleport + illusionist kombó tűnt eddig a leghasználhatóbbnak.

(#50861) frame>24 válasza skater86 (#50859) üzenetére


frame>24
addikt

Mindenféle "elemi" sebzéstípursa (poison, arcane, cold, fire, lightning), van hasonló legendary amulet.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#50862) tomazin


tomazin
veterán

Ha esetleg valakinek nem kell majd a HearthStone kártyapakli, én szívesen venném.
előre is köszi érte

kabalthenbk: Nagyon örülök, hogy megosztotad a "gyönyörű" történeted. Ugyanis én eddig reflexszerűen rányomtam arra publicban, hogy persze nyomjuk, ha a valaki el is utasította. Többet ilyen nem lesz.
Emellett nagyon örülök ennek a klánrendszernek is, mert néha olyanokat látok publicban, hogy az arcom leszakad. Kb. a 3-4. pakknál tűnt fel, hogy aki van velünk monk taktikusan közel áll a pakkhoz, viszont csak futkos körbe-körbe, bele se üt egyikbe se, aztán meg szedi a lootot...

[ Szerkesztve ]

(#50863) skater86 válasza frame>24 (#50861) üzenetére


skater86
tag

Na az király, nem tudtam. Minden esetre tetszik nagyon.

(#50864) Phobion válasza Scholes9 (#50825) üzenetére


Phobion
őstag

Épp ezen gondolkodtam, hogy Imperius mit szólna ehhez. :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#50865) mikromanus válasza vhunor (#50860) üzenetére


mikromanus
veterán

A teleport elég kell hogy legyen. Választhatsz a wormhole és a Safe passage közt. Esetleg passzívban a blur. Fix +17% all resist.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50866) Devoured válasza ReFleXx (#50850) üzenetére


Devoured
tag

Unity sztem pont hogy jó nagy kibaszás tank és glass cannon párosítással :D

Szerencsére csak SC-on próbálgattuk, wiz-emen is unity van, monk-os havernak is esett egy, és ahogy bent állt a harc közepén, szinte azonnal aktivalizálódott az életmentő passive, és következő halál előtt még éppen le tudtam rántani magamról a unity-t, mert különben kivégzett volna :D

szóval tényleg ugyanazt a sebzést kapják a unity-t viselők, és míg a monk sebződését az 1,5m toughness csökkenti, + gyógyítja is magát hiba nélkül, addig rám ugyanaz a sebzés 600k toughness-el, gyógyítás skill-ek nélkül kb azonnali halált jelent :)

(#50867) Bennyboy


Bennyboy
őstag

tegnap óta elérhetetlen a klánom. Más is tapasztalt hasonlót?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#50868) Bird válasza Bennyboy (#50867) üzenetére


Bird
addikt

Szerintem kiléptettek.... Túl sokat streameltél! ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#50869) khirill válasza Bennyboy (#50867) üzenetére


khirill
aktív tag

nincs vele - elvileg - semmi gond... tegnap délután ugyan nem láttam a többieknek milyen loot esett, de ma már kifogástalanul működik...

ratabyzou

(#50870) nofi válasza tomazin (#50862) üzenetére


nofi
őstag

Ha a bejegyzésem miatt egyszer cancelezik valaki már megérte ;) Én is hanyagolom ezentúl a public bossfightokat.
A monk mentségére legyen, hogy lehet azért futkos csak ott, mert összerántja azokat, így ad-vel gyorsabban hullanak, gördülékenyebb a farmolás. Az én sebzésem is fing volt, de torment I.-en bármilyen pakkba be tudtam ugrani és összefogtam azokat különösebb sebzés nélkül. Inkább a monkra ugorjanak, mint wd, vagy wizz - tisztelet a kivételnek ;)

Xbox GT: nozsolt

(#50871) sittes79


sittes79
addikt

Game**ar

84%
+crusader
+új endgame tartalom
+pre-patch tartalom
+70-re emelt szinthatár
-rövid act V
-egy új karakter
"Kezdi megközelíteni a Diablo II-t."

(#50872) mikromanus válasza Devoured (#50866) üzenetére


mikromanus
veterán

Lehet volt ott még valami egyéb "trükk " is. Patch notesban van ilyen:
"Unity:
•Damage prevented by Talisman of Aranoch, The Star of Azkaranth, Mara’s Kaleidoscope, or Xephirian Amulet no longer splits to party members via the Unity Ring."

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50873) ReFleXx válasza Devoured (#50866) üzenetére


ReFleXx
addikt

Gondolod kimennek HC-ra 600k tyuknyesszel? :)

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50874) mpierre válasza nofi (#50870) üzenetére


mpierre
veterán

Ehh.. Ebből hogy lett dupla???????

Doktor úr! Törlést kérnék!

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#50875) mpierre válasza nofi (#50870) üzenetére


mpierre
veterán

Eddig se mentem hc-n publicba, eztán még eszembe se fog jutni.

Pár havernak a dc végezte ki a kariját, a legutóbbit a csonttáfagyott állapot, de ez a fajta oldd meg magad, ha már... :(

ReFleXx: 1,6M-nyivel is fosok.. :DDD T1-n.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#50876) buherka válasza duronx (#50852) üzenetére


buherka
addikt

24.-én már átadják a futárnak és 25.-én kihozzák házhoz...no para. :)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#50877) sith7 válasza sittes79 (#50871) üzenetére


sith7
nagyúr

rövidebb, mint a 4 -es ? :F

(#50878) T. M. válasza buherka (#50876) üzenetére


T. M.
aktív tag

Én CD Galaxistból rendeltem elő. Ők azt írták e-mailban, hogy 24.-én adják futárnak, de mivel vidéki pick-pack pontba érkezik, így 26.-án lesz átvehető.
Addigra talán a login problémák is helyreállnak majd :D

(#50879) trufa12 válasza sith7 (#50877) üzenetére


trufa12
addikt

Hát az elég vicces lenne....

Nah már át is adták a futárnak a játékot :) hétfőre itt van (Konzolvilág)

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#50880) DjDanee87 válasza mpierre (#50875) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem eddig egy HC karakterem veszett oda, és másokkal ellentétben nálam nem a lag miatt, hanem saját hibámból. Még 1.08ban friss 60asként kevés allresisttel mentem éppen Hellen Azmodan felé. Gondoltam 1 tűzgolyót simán kibírok majd, de sajna nem volt elé a védelem és oneshotolt :P

(#50862) szalontai: Ha a RoS mellé járó HS paklira gondolsz akkor szerintem azt el is felejtheted. Nincs lehetőség HSben paklik átadására, de még lapok átadására sem (bár ezzel nyilván tisztában vagy, ha játszol vele). Gondolom úgy fog működni ez az ingyen pakli is mint a diablo szárny, wow mount vagy bármi ilyen ingyen tárgy: akinek az accountjára beregisztrálásra kerül a D3 kiegészítő, majd belép HSbe, ott várja majd a kibontásra váró pakli.

(#50881) Devoured válasza ReFleXx (#50873) üzenetére


Devoured
tag

Nem a konkrét számok hanem a toughness arány lett volna a lényeg. ;)
Amíg csak simán egyenlő arányban szétosztja a direkt sebzést, addig szívni fog a gyengébb karakter.

De lehet tényleg volt egyéb tényező is...

(#50883) Scholes9 válasza ReFleXx (#50853) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Uhh, így azért más.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#50884) Bennyboy válasza Bird (#50868) üzenetére


Bennyboy
őstag

én vagyok a leader :)
vasárnap 9kor adás :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#50885) Bird válasza Bennyboy (#50884) üzenetére


Bird
addikt

Akkor a többiek nyomtak egy deletet... :D Na jó ez csak a vicc része. :B

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#50886) tomazin válasza ReFleXx (#50873) üzenetére


tomazin
veterán

Akkor ezek szerint én meg vagyok zakkanva?

(#50880) DjDanee87

Én úgy tudom, hogy ez csak a digitális verziónál igaz, a dobozos verzióban lesz egy kód (nem a cdkey, hanem egy plusz kód a paklinak), amit oda lehet adni. De simán lehet,h rosszul tudom, minnyá nézek egy unboxingot (ui. a szőke cípségeset 4mp-en belül bezártam)

mod: már én is úgy érzem,h csak cdkey lesz abban...

[ Szerkesztve ]

(#50887) tomazin válasza tomazin (#50886) üzenetére


tomazin
veterán

Nu nem, úgy van ahogy mondtam:
Reaper of Souls: Retail Standard Edition – One (1) Free Hearthstone Expert Card Pack, available in your Reaper of Souls box as a redeemable code.
Reaper of Souls: Retail Collector's Edition – Three (3) Hearthstone Expert Card Packs, available in your Collector’s Edition box as three separate redeemable codes.

forhás

(#50888) laca95


laca95
csendes tag

Kevin Martens vezető tervező mit tart a RoS első számú attrakciójának? valaki tudja a választ?

(#50889) Infranyuszi válasza tomazin (#50886) üzenetére


Infranyuszi
tag

én se bírtam 4 mp-nél tovább .. annyira irritál ..

(#50890) sittes79 válasza laca95 (#50888) üzenetére


sittes79
addikt

Vedd meg a magazint, nem gondolod, hogy ingyen megmondom... :D :P

Adventure mód

[ Szerkesztve ]

(#50891) ReFleXx válasza Devoured (#50881) üzenetére


ReFleXx
addikt

Nem ugy mukodik hogy ha 4 emberen unity a partyba akkor a tyuknyesszük összeadódik és a mobok abból sebeznek, és egyenlő arányban sebződik mindenki és ha szopi van akkor mind a 4 ember egyszerre hal meg?
kiveve ha nincs egyéb dolguk mint életmentős passziv, vagy az az amu.... stb...

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50892) ReFleXx válasza tomazin (#50886) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ha zakkanva nem is, de mindenesetre merész :)

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50893) mpierre válasza tomazin (#50886) üzenetére


mpierre
veterán

Nem. Te ennyivel ki mersz menni a fields-re. Torment 1-2?

Ezzel T1-n nem kötözködöm a wardennel. Act 2-ben elég rendesen megsz@patott minket egyszer. El is hullott a másik barbi, engem csak a 25%-i controlimpairing effects csökkentés mentett meg. Meg a dungi, ami ott volt 1 leap-nyire. :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#50894) Fr3eWar válasza ReFleXx (#50810) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Ha claim-re nyomtam a levélben utána hol a bánatban tudom beállítani hogy rajtam is legyen?

(#50895) tomazin válasza mpierre (#50893) üzenetére


tomazin
veterán

Magamban 2-n is megy, de inkább nem játszok magam a lag/dc miatt (bár eddig még egyik sem volt koppkoppkopp).
De legfőképpen T1-en megyek vele és értelemszerűen tankok mellé csatlakozom. Egy összeszedős monk/barbival nagyon jól tudunk haladni.
Fieldsel nincs probléma, ha belémszáll a bika az is max 1/3as hp. Ami veszélyes az Dahlgur Oasis a pörgős cuccok, a múltkor majdnem 1hitelt t2-n.

[ Szerkesztve ]

(#50896) ReFleXx válasza Fr3eWar (#50894) üzenetére


ReFleXx
addikt

Bekerül az inventorydba, egy ilyen szarnyas figura, arra kell klikkelj :)

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50897) Fr3eWar válasza ReFleXx (#50896) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Köszönöm! Így már megvan!

(#50898) buherka válasza T. M. (#50878) üzenetére


buherka
addikt

Login problémák nem lesznek, ettől nem kell parázni. A ROS így is már fenn van mindenkinek, annyi a különbség hogy 25.-én nagyobb tartalom elérhető.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#50899) ReFleXx válasza buherka (#50898) üzenetére


ReFleXx
addikt

A próféta szóljon belőled.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50900) mpierre válasza tomazin (#50895) üzenetére


mpierre
veterán

Majd felveszlek... Én már csak hc-zom. Abban van még valami izgalom. T2-t én is próbáltam, de act 1-ben az első hányós banyás kveszten túl még nem merészkedtem. Kell még allresi. 850-1k között van.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.