Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50151) Ifju válasza GrooveHero (#50150) üzenetére


Ifju
aktív tag

(#50152) mikromanus


mikromanus
veterán

Olyan 1-1,5 milliárd megy át. nem azért mert "kell", hanem mert kiszórtam az olyan cuccot amivel kiegig nem játszok és jó eséllyel lehet jobb rollt könnyedén szerezni. Kivenni meg nem veszek ki pénzt. A piszkok meg héát nem megvették a cucct AH-ban? Meg aztán jól mutat hogy sok van belőle. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50153) GrooveHero válasza Ifju (#50151) üzenetére


GrooveHero
addikt

hálás köszönetem :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#50154) Kom-ancs


Kom-ancs
tag

Üdv!

Amikor be akarok lépni a battle.net-re kér egy 8 jegyű authenticatior kódot.Be is írom amit dob a a mobil alkalmazás,de mégse enged belépni.Járt már valaki így? :F

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#50155) thesound válasza Kom-ancs (#50154) üzenetére


thesound
őstag

Lehet a mobil app-ban elcsúszott az időszinkron. A bal alsó sarokban van a szinkronizálás gombja.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#50156) Cyberbeni válasza GrooveHero (#50150) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Minden tárgyon 1 statot lehet enchantolni, de azt akárhányszor. Minden enchantoláskor az eredeti illetve két random stat közül választhatatsz. És minden enchantolás többe kerül, mint az előző (a craft material költség ugyanannyi marad, csak a gold költség nő)

(#50157) Kom-ancs válasza thesound (#50155) üzenetére


Kom-ancs
tag

Azt most próbálom...

Nem változott most sem,ugyanúgy nem enged belépni.

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#50158) CzKaresz81


CzKaresz81
tag

Brimstont szerintetek érdemes AH-ból betárazni ? Ahogy látom minden crafthoz kell majd, van amihez 10db...

(#50159) nightmare13 válasza Kom-ancs (#50157) üzenetére


nightmare13
senior tag

Esetleg volt telefoncsere, vagy újraraktad az Authenticatort? Mert ha ez volt, és nem használtad azt a kódot, amit első alkalommal megadott a program, akkor bizony kérheted a Blizzt, hogy vegyék le...

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#50160) Cyberbeni válasza Kom-ancs (#50154) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Minden autentikátorban van egy kód, ami alapján a jelenlegi idő segítségével generálja a kódokat. Szóval ha felrakod a programot mobilra, akkor nem jó kódokat fog generálni. Ha leírtad pappírra a régi kódot, akkor azt be kell írni a mobilos programba, és akkor már jó kódokat fog generálni.
Ha nem írtad le, akkor supportnak írj.

@(#50158) CzKaresz81: level 61-70 más lesz a legendary alapanyag, szóval ha megveszed RoS-t, akkor nem.

[ Szerkesztve ]

(#50161) MegalodonS válasza Cyberbeni (#50156) üzenetére


MegalodonS
őstag

Akkor ha van socket a fegyveren,lehet ra enchantolni meg1et?

(#50162) CzKaresz81 válasza Cyberbeni (#50160) üzenetére


CzKaresz81
tag

Köszi a választ...
Egy csomó youtubos vidin ugyan úgy jelöli a Brimstont... De lehet mégis más ? Bocsánat ha alap dolgot kérdeznék...

(#50163) Cyberbeni válasza MegalodonS (#50161) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Egy affixból csak egy lehet egy tárgyon, tehát ha már van socket, akkor más statot enchantolva nem tudsz rá socketet rakni.
Ha chest armoron van 1 socket, akkor helyette tudsz rakni 3-at például.

(#50164) warcat válasza MegalodonS (#50161) üzenetére


warcat
veterán

Dehogy lehet,na persze rakjunk rá mindjárt hármat :)
Bétában nagyon könnyü volt a legtöbb enchant,amit nehéz összeszedni,az pl braceren a megfelelö +skill damage,na míg azt kiguritod lemegy a nap.

EA: It's in the crate!

(#50165) Kom-ancs válasza Cyberbeni (#50160) üzenetére


Kom-ancs
tag

A Jó Isten áldjon meg mind a két kezével :R :R

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#50166) mpierre


mpierre
veterán

Jut eszembe, socketet lehet majd encsantolni a kardba? Esett egy exarian, ami nem is olyan rossz... csak socket kéne még bele.

Cyberbeni: A fentiek szerint lehet majd. Príma.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#50167) Cyberbeni válasza mpierre (#50166) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Igen, de a mostani fegyverek nem sokat érnek level 70-en, mert a sebzés kb a fele, azt meg egy socket nem ellensúlyozza. Max akkor érnek valamit, ha support karaktert építesz, és mundjuk a fegyver egy Sledge Fist 50% chance to stun on hittel.

(#50168) MegalodonS válasza Cyberbeni (#50163) üzenetére


MegalodonS
őstag

Koszi az infot ezt nem tudtam :) A chest azert erdekes,mert ezt sem tudtam :)

(#50164) warcat

Jo lenne a harom,de en kettovel is megelegednek :P

(#50169) mikromanus válasza CzKaresz81 (#50162) üzenetére


mikromanus
veterán

60-as szintig brimstone, felette meg más. Olyan az ikonja mint valami lávaszerűség. Forgotten soul az elnevezése.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50170) Robert1987


Robert1987
tag

Azt nem tudja valaki, hogy a Puzzle Ring féle goblinnak elvileg 14 fehér tárgyat kell összeszednie mire dob valamit, de ha nincs meg a 14, csak mondjuk 10 és kilépek, akkor legközelebb ismét 0-ról indul vagy 10-ről? Mert sehol nem látom, hogy írná hogy eddig mennyit szedett fel.
Mivel a kieg. kedden jelenik, akkor én pedig kollégiumban vagyok (oda rendeltem a gamet is), így a laptopra szeretném felrakni, de abban nincs optikai meghajtó, akkor valahogy rá tudom varázsolni, (persze külső opt.meghajtó nélkül), vagy ki kell várnom a hétvégét, hogy először az asztali gépre feltegyem, utána pedig pendriveról át tudjam vinni a laptopra?

[ Szerkesztve ]

robert1987#2387

(#50171) mikromanus válasza Robert1987 (#50170) üzenetére


mikromanus
veterán

12-16 item kell neki. Ringenként eltér a roll. Azt hiszem ha kilépsz, vagy actok közt átlépsz, akkor resetelődik a számláló. Talán a halál is nulláz, de ez nem biztos. Itt írtak róla.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50172) flash-


flash-
veterán

nekem olyan kérdésem lenne hogy a mostani gold megmarad majd a kiegészítőben is?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#50173) radi8tor válasza flash- (#50172) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze.

⭐ Stella

(#50174) killerjohn válasza Robert1987 (#50170) üzenetére


killerjohn
addikt

Szerintem eszméletlen hülyeség az a puzzle ring. Épp ma esett... Aztán rájöttem, hogy a felszedett white-okat megtartja magának a kötsög, és nem kerül be az inventorymba -> nem lesz belőle common debris. Nah, amint erre rájöttem, olyan gyorsan ment a ring a brimhammer alá, mint még soha semmit ;]

(#50175) czpitti válasza JSaN (#50146) üzenetére


czpitti
senior tag

Na koszi....

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#50176) proci985 válasza killerjohn (#50174) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

igen, en is ezen agyaltam, hogy feherem nincs elege, marcsak az kene, hogy a goblin is egye oket:D.

Ellia (#50119): egy csomagban elérhető lesz már jövő héttől is, de annyival nem olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#50178) Telda


Telda
addikt

Reggelt!

Egyes itemeknek van valami specifikus helye ahol eshetnek, vagy igazából minden eshet bármiből?

(#50179) Kicsimix válasza Telda (#50178) üzenetére


Kicsimix
őstag

Minden mindenhol : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#50180) TheProb válasza Robert1987 (#50170) üzenetére


TheProb
veterán

a kieg jövő 7 kedden jön ki, holnap csak az AH zár még.
Egyébként megkapod a dobozt, abban benne lesz a cd-key->beír bnet acc-ba->kieget letölt (feltéve ha már nincs előtöltve, akkor csak a play-re kell bökni)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#50181) Cadal


Cadal
őstag

Bekerült a Mephisto kard: Shard of Hate :Y

Ha volt már bocsi. Meg mintha bővült volna a set cuccok köre is, vagy csak én nem voltam figyelmes eddig.. Ez pl nekem tök új volt: Guardian's Jeopardy, Meg ez is: Vyr's Amazing Arcana Ez mit is jelent:
(4) Set:
Archon gains the effect of every rune.??

[ Szerkesztve ]

(#50182) Thrawn válasza proci985 (#50176) üzenetére


Thrawn
félisten

Megfulladok a common debrisbe, szedegesse csak a kis vihorászó tökmag :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#50183) nightmare13 válasza Cadal (#50181) üzenetére


nightmare13
senior tag

Ha jól tippelem, Archon formában az összes rúna hatása fog érvényesülni, nem csak amit kiválasztasz.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#50184) Vistaboy válasza killerjohn (#50174) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem már három legendet is dobott a manó a fehérekért cserébe. Nem tudom, ki hogy van vele, de én azoknak jobban örülök, mint a sok szemétnek, amit szinte mindenhol találok. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#50185) Gorneck válasza Thrawn (#50182) üzenetére


Gorneck
titán

Háááát akinek kiesik minden... :D

Gorneck#1239

(#50186) Thrawn válasza Gorneck (#50185) üzenetére


Thrawn
félisten

A bezúzottakon kívül már van egy stash-nyi új legendem (de hogy minek azt ne kérdezd :D ) pedig még csak a DH-t próbálgatom. Mondjuk annyira smart a drop és annyira OP a wizard, hogy neki való INT-es cuccokat is találtam...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#50187) Gorneck válasza Thrawn (#50186) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem meg töménytelen mennyiségű tegez és dh fegyó esik...mind1 mivel megyek...de legalább 1 nati már kiesett... :K

Gorneck#1239

(#50188) Edge válasza TheProb (#50180) üzenetére


Edge
veterán

Erről jut eszembe mikortól lehet előre letölteni a kieget? (vagy már most is lehet?)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#50189) Lokids válasza Edge (#50188) üzenetére


Lokids
addikt

Az már le van töltve nem? Csak aktiválni kell.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#50190) Edge válasza Lokids (#50189) üzenetére


Edge
veterán

nah hülye vagyok megnézhettem volna bneten is, na ott az install gaméra a sima diablo 3 telepítőhöz visz a link így gondolom még nem lehet leszedni.

Amúgy pont az aktiválás van előbb mint a letöltés.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#50191) mpierre válasza Cyberbeni (#50167) üzenetére


mpierre
veterán

Aha. Csak a hc karcsival lvl 70-ig el kéne jutni valahogy. Ismerve a szerencsefaktoromat, inkább biztosra megyek. Ez már megvan. Így lvl 70-rew van esélye kiesnie valami jó kis sújtónak.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#50192) Sárpac válasza Edge (#50190) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem egészen, a ros java része lejött már mindenkinek, aktiválás után csak pár megát kell tölteni, hogy játszani is tudj!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#50193) Edge válasza Sárpac (#50192) üzenetére


Edge
veterán

ja igen? :) akkor thx az infót (neked is lokids)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#50194) Robert1987 válasza TheProb (#50180) üzenetére


Robert1987
tag

Ezt az előtöltést külön kell indítani valahogy, vagy automatikuson megy? Mert múltkor mikor kijött ez az új patch töltött ám rengeteget lefelé :)

robert1987#2387

(#50195) Thrawn válasza Gorneck (#50187) üzenetére


Thrawn
félisten

1 Nat set? Vagy csak egy darabja?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#50196) Gorneck válasza Thrawn (#50195) üzenetére


Gorneck
titán

1 nat vagyis a setből 1 db.

Gorneck#1239

(#50197) Phobion válasza Thrawn (#50182) üzenetére


Phobion
őstag

Pontosan, ennyi idő alatt csilliót ki lehetett szedni. :K

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#50198) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Egy gyors kérdés (ha volt már róla szó, akkor bocs): Ha 25.-én kapjuk a kieget, akkor 26.-án reggel egyből egy félnapos leállással kezdünk vajon?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#50199) Gorneck válasza CactuS (#50198) üzenetére


Gorneck
titán

Fél napos? 1 hetes...min.

Gorneck#1239

(#50200) Nunder


Nunder
őstag

Szerintetek abban lehet bármilyen ráció, hogy party-ban nem esnek Legendary-k? Nekem is szürreálisan hangzik, de lvl60p38 Wizarddal akárhányszor Open-re teszem a játékot T1-en, soha nem esik rare-nél jobb item, mindegy hányan csatlakoznak. Ha solo-ban játszok, szinte minden run alkalmával találok akár jó rare-t, akár legendary-t vagy set itemet. És ez így megy már 15 paragon szint óta.

Tudom, hogy hülyeségnek tűnik a kérdés, de kicsit elkeserítő úgy olvasni a fórumot, hogy linkelitek a party-s screenshotokat a jobbnál jobb cuccokkal.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.