Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50651) kornel76 válasza Edge (#50645) üzenetére


kornel76
aktív tag

+1 a Dell monitorra, nem tudsz melléfogni vele ( aztat nem tom kiveszie a pingből azoxigént de bittos :P )

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#50652) killerjohn válasza Edge (#50632) üzenetére


killerjohn
addikt

Láttam és keményen tolod! Nekem közel nincs ilyen karim, ezért esélyem sincs T6ra, de nem is baj mert akkor mikrónak nem lenne miért b@szogatnia, aztán kiürülne a topic ;]

(#50653) Sárpac válasza Gorneck (#50643) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Du 6-8 között hal le nálam is 200 környékén sőt sokszor 1000+ de csak kábeles nettel.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#50654) killerjohn válasza Gorneck (#50643) üzenetére


killerjohn
addikt

Ugye tudod hogy a ping fixen 200? :) Az is lehet hogy nem, szóval aki látott kisebb értéket az jelentkezzen.

[ Szerkesztve ]

(#50655) kornel76 válasza killerjohn (#50654) üzenetére


kornel76
aktív tag

Tegnap este közvetlenül mielőtt 350-370 közé ugrott volna föl, fixen 1/2 órán keresztül 54-es pingem volt..... utána elmentem aludni.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#50656) Sárpac válasza killerjohn (#50654) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mobilnettel 70-90 között van! Mindíg akkor is ha a kábeles 200+! :P

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#50657) Valkűr válasza killerjohn (#50654) üzenetére


Valkűr
őstag

Itt vagyok :)

[link]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#50658) Sárpac válasza Valkűr (#50657) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Dupla acc bukta?! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#50659) Gorneck válasza killerjohn (#50654) üzenetére


Gorneck
titán

Eddig stabil 50-60 volt a latency, mármint a belső mérce alapján...akkor nincs is baj...de mikor 200-300 közt ingázik, akkor 4-5 centiket ugrál a karim a képernyőn, késnek a skillek. Lassan 2 hónapja illen a játék... sőt...uccsó pecs óta kell kb 1 perc mire 2król visszamegy 200-ra és máris játszani is lehet. Persze ésszel, mert kínos szitukban 1-2 sec is eltellik mire van reakció.

Gorneck#1239

(#50660) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Nekem 200 körül van mindig mobilnettel a ping, de nagyon ritkán lagol. A skillek sem késnek szóval nem tudom mi lehet a baj nálatok. Bár mondjuk én külföldről nyomom, ti meg MO-ról, és mint tudjuk MO 50 évvel le van maradva, lehet azért a késés :D

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#50661) #13110016 válasza Gorneck (#50659) üzenetére


#13110016
törölt tag

nekem semmi hasonló nincs, hónapok óta.

(#50662) Edge válasza killerjohn (#50652) üzenetére


Edge
veterán

majd lesz :) ros beindul 1 hónap és mindenki T6-on über top gearben fog alázni. (énmeg besüppedek az átlagba... :DDD )

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#50663) Sárpac válasza Edge (#50662) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szabin vagyok két nap erre nézhetem a karbantartást! ÁÁÁ elvonási tünetek, megyek is krumplit pucolni, sült hurka kolbász illat talán enyhít a bajomon! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#50664) khirill válasza Sárpac (#50663) üzenetére


khirill
aktív tag

talán... :DDD

ratabyzou

(#50665) havri1 válasza khirill (#50664) üzenetére


havri1
félisten

A komplett bnet áll ilyenkor, vagy csak a D3 szerverei?
Mert felrakom akkor a D2-t h az megy :DDD

Szerk.: D2 : server down :O

[ Szerkesztve ]

havri

(#50666) Gorneck válasza #13110016 (#50661) üzenetére


Gorneck
titán

Örülj neki...nálunk rendszeres...

Gorneck#1239

(#50667) Blaze_ válasza Lézerparaszt (#50660) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Szar a wifi routerünk és ledobál, úgyhogy Diablozni én is mobilnettel szoktam, és a magyar (!) mobilnettel se ment az elmúlt pár napban 200 ms fölé a latency és a skillek se laggoltak. Ezen a téren nem olyan nagy az elmaradás mint szeretnéd. Sajnálom ha elrontottam a napod.

(#50668) killerjohn válasza Edge (#50662) üzenetére


killerjohn
addikt

Az teljesen igaz hogy a karid besüpped az átlagba, mert level 70 gearből a random rare jobb lesz mint most bármi, de azért ne légy szomcsi. Nem pite ez a wizard, mindenki emlékezni fog rá :) Azt viszont nem hiszem hogy 1 hónap múlva mindenki T6-on fog alázni... nem jön az a drop ennyira erősen.

(#50669) Lézerparaszt válasza Blaze_ (#50667) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Szerintem kicsit félreértetted amit írtam. Na jó, elrontom azzal hogy megmagyarázom. Van az a mondás, hogy a világvégén MO-n jó lenni, mert MO 50 évvel el van maradva. Ezt próbáltam átültetni olyan formában, hogy azért nagy a latency (késés) mert 50 év mire oda eljut a jel. Persze ez túlzó enyhén szólva, de hát ez van, ezt kell szeretni. Sajnálom ha ezzel megbántottalak, nem tudtam hogy nemzetközi internet szolgáltató céget üzemeltetsz és sértésnek veszed. Remélem nincs harag.

A játék az nem játék!

(#50670) kornel76 válasza Lézerparaszt (#50669) üzenetére


kornel76
aktív tag

Sztem ő meg csak arra értette h Magyarország jobban teljesít......... ;]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#50671) khirill válasza havri1 (#50665) üzenetére


khirill
aktív tag

nyomd offline... :DDD

blaze: ebben nem volt semmi sértő... :N

kornel: LOL :D

amúgy ha jön a világvége burmában is jó lesz majd lenni... ;D

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#50672) Gorneck válasza Lézerparaszt (#50669) üzenetére


Gorneck
titán

De miköz a Mo-nak a magas latencyhez? Az ország különböző részein lakó játékosokkal szoktam napi szinten beszélni...1,5-2 hónapja borzalmas a játék...a netemmel semmi baj és eddig nem is volt baj...mióta a HS open lett azóta egyre gyatrább a blizz szolgáltatása...belépési gondok, magas latency (belépéskor 2k+ 1 percig)...és ez még a finomabb része...arról nem beszélve, hogy felveszek két fehér itemet a földről akko távozik vagy 40k HP a karimról... :D Craft közben szintén ugrál a HPm... :D
Szal vhol kétlem, hogy 2 hónap alatt tökrement minden itthon...szóval nyugodtan bekaphatja a Blizzz...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#50673) mikromanus válasza Gorneck (#50672) üzenetére


mikromanus
veterán

EZ már a kieg felvezetése. Mesterségesen lerontják a latencyt blizzék, hogy amikor kijön a kieg és picit megugrik a látogatószám, akkor ne legyen feltűnő a élassulás. 24-én este leállítják a "lassítóprogramot" és onnan már csak a valós felhasználók hirtelen megugró tömege lesz ami ugyanannyit lassít mint most a "Blizz-latency-póráz". :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50674) warcat


warcat
veterán

Jóóóóreggelt Vietnám
Nem tudom megéri-e de egyébként rém egyszerű pool of reflectiont farmolni.
Cota helyett warrior's restben szerzel checkpointot,ott elég gyakran van.Ha meg pár ismerőssel vadásztok,és átpattantok hozzá,szerintem pár perc alatt begyűjthető akár a 10 darab is.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#50675) Edge válasza Sárpac (#50663) üzenetére


Edge
veterán

Rosszkor szabizol, jövőhéten kell egész héten :D

killerjohn: thx :R de amúgy tényleg ez lesz, legalábbis most így látni.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#50676) granini válasza warcat (#50674) üzenetére


granini
őstag

Es aztan mar csak arra kell figyelni hogy soha semmilyen korulmenyek kozott ne halj meg, mert akkor bukod mind a tizet. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#50677) Blaze_ válasza Lézerparaszt (#50669) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Valóban félreértettelek, és bár csak közvetve de tényleg munkakapcsolatban vagyok egy internetszolgáltatóval :)
Sajnos a hangsúly néha elveszik a sorok között, és így természetesen nincs harag.

(#50678) mikromanus


mikromanus
veterán

Kicsit körülményes, kicsit kell hozzá bambaság , de azért vicces bug . :C
Diablo 3 - PK in Town with Firewalkers - Bug! Patch 2.0.3

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50679) Blaze_ válasza kornel76 (#50670) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Bár úgy lenne :)

(#50680) Zan válasza Gorneck (#50672) üzenetére


Zan
aktív tag

Hát, nem tudom, hogy ez miért van nálad. Én nem olyan régen tértem vissza játszani és semmi, azaz semmi probléma nincs a latency-vel. Gondolom, öreg harcos létedre már az ilyen "Winfos reinstall, SSD-re, vagy pendrive-ra áttevés, tűzfalak kikapcsolás" már túl vagy...! Merre felé laksz? Én Pestről nyomom, lehet, hogy azért jobb?!

Minél jobb, annál jobb!

(#50681) warcat válasza granini (#50676) üzenetére


warcat
veterán

Na igen,de ez pont tökéletes act 1 I. quest farmra,meg HC kariknak,ők úgysem halnak szívesen :)

EA: It's in the crate!

(#50682) Lézerparaszt válasza Gorneck (#50672) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Az az előtti hsz -ban írtam hogy nekem 2-300-as pinggel sincs késés vagy lag. Ok, hetente 1x van nekem is 1 nagyobb ami talán 1 mp de nem zavaró. Olyan hogy rángatózik a kari vagy fél percig csak áll az egyáltalán nincs. Főleg patch óta. Nem tudom hogy működik ez a Blizzardnál de szerintem az a szerver szarakodik ami abba a régióba küldi az adatot.

Egy kis más: nem kaptunk szárnyakat? Nem úgy volt hogy ma adják?

A játék az nem játék!

(#50683) Zan válasza warcat (#50625) üzenetére


Zan
aktív tag

Mi ez a pool of reflection-os történet? Bocsi egy cseppet le vagyok maradva..!

Minél jobb, annál jobb!

(#50684) warcat válasza Zan (#50683) üzenetére


warcat
veterán

Extra xpt kapsz.
Megy a játék egyébként lehet tolni

EA: It's in the crate!

(#50685) nofi


nofi
őstag

Jól látom, hogy bár megjelenés óta volt rá ígéret kék posztban, de mai napig nincs a Bnet profilnál achievement lista?

Xbox GT: nozsolt

(#50686) Muton


Muton
addikt

na craftoltam 10 set wand-et, abból 2-ben volt foglalat, de ezekről lemaradt az int és a life is. persze a többin volt. elmennek az anyjukba...

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#50687) Gorneck válasza nofi (#50685) üzenetére


Gorneck
titán

Nincs.

Gorneck#1239

(#50688) Muton válasza Zan (#50683) üzenetére


Muton
addikt

a sárga "life kút"-ból ha iszol, akkor az xp bar-odon megjelenik egy sárga rombusz. amíg az xp progressbar el nem éri, addig bónusz xp-t kapsz. ha meghalsz, akkor ugrott. és stackelődnek, tehát fölvehetsz egy csomót

kabalthenbk: minek oda is? hogy két helyen lássam, hogy van teljesített, de meg nem kapott achim? elég egy helyen szembesülni az ilyesmivel...

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#50689) ReFleXx válasza Cyberbeni (#50629) üzenetére


ReFleXx
addikt

inkább bounty vadászat act1-4-en (blood shard-ot teljesen mindegy hányas szinten farmolod, level 70 karinak level 70 cuccot fogsz érte kapni), aztán level 70-en meg irány act 5.

Bountyzni csak akkor tudsz ha végig toltad act5-t.
Szóval én is igy tolom majd:
-CotA 70ig
-Leölöm bossokat hátha dobnak vmit.
-Act5 végig játszás alacsony halados szinten
-Bounty / Rift orrvérzésig :)
-Über

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50690) nofi válasza ReFleXx (#50689) üzenetére


nofi
őstag

Az überről lehet tudni, hogyan változik? Megmarad a mostani recept, csak imbább HR-et dobhat?

Xbox GT: nozsolt

(#50691) havri1


havri1
félisten

Szenvedek a varázslómmal.
Nem találok normális elsődleges "fegyvert". Mindegyiknek van valami hibája..Melyik varázslat kombó az igazi?
Első és másodlagosra értem, ill melyik rúnákkal?
Találatm egy Diablohungary.hu oldalt, ahol le vannak nagyjából írva, de a rúnák már mások..:(

havri

(#50692) atidzsiforc válasza nofi (#50650) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Clan vagy community? Communitybol ott a reddit hc, europe hc, hungary hc stb. Clanbol nekem van ez a HardCorps, de nem vagyunk tul sokan egyelore.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#50693) Cyberbeni válasza Muton (#50639) üzenetére


Cyberbeni
addikt

black damage
A Diablo 3-ban eddig se volt olyan, hogy black damage, most sincsen, és elég valószínű, hogy ezután sem lesz.

(#50690) kabalthenbk : lesz level 70 verzió, ott IM kraftolásnál választhatsz portált, a mostani 3 megmarad, pluszba még lesz über Diablo, ami megidézi az összes többi über bosst.

(#50689) ReFleXx : nem úgy volt, hogyha végigtolsz egy actet kapmpány módban, akkor onnantól tolhatod azt adventure módban?

[ Szerkesztve ]

(#50694) Edge válasza ReFleXx (#50689) üzenetére


Edge
veterán

Cota 70-ig, melyik kariddal? Mart ha a wiz lenne az akkor szerezz keddre monkot :) De ha a pro monkod hozod nem mondtam semmit :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#50695) atidzsiforc válasza Cyberbeni (#50693) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Nem a +min max damage-es cuccokat hivtak black damage-es fegyvernek?

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#50696) Tatyla válasza havri1 (#50691) üzenetére


Tatyla
őstag

Napok óta azt farmolom én is de semmi :(

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#50697) ReFleXx válasza Edge (#50694) üzenetére


ReFleXx
addikt

Vettem ki szabit 25-26ra :) Remelem nem lesz login error :DD
Johetek monkkal is.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#50698) Edge válasza ReFleXx (#50697) üzenetére


Edge
veterán

zsíír :) :))
kedd reggel héttől én már leszek.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#50699) mikromanus válasza atidzsiforc (#50695) üzenetére


mikromanus
veterán

De. A fizikai sebzéses affixek hozzáadódtak a fegyver sebzéséhez. Ezután számolt vele minden bónusz. Ezt elvileg javították, azaz most már mindegy, hogy arcane, lightoiing, vag yfizikai sebzés van a fegyvereden ami esik. A javítás nem visszamenőleges. Ezt a fegyverek magasabb sebzésével és több stattal próbálják ellensúlyozni.
Ezek a fizikai +min, +max és +min-max affixek voltak a "black" damagek.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50700) CactuS válasza ReFleXx (#50697) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

26 reggel nem karbantartás lesz?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.