Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104651) reelc válasza hokuszla (#104650) üzenetére


reelc
veterán

Nem fogok.

(#104652) JSaN válasza moordavid (#104648) üzenetére


JSaN
addikt

Ez konzolos freature, pc-n nincs, es mar kezdettol fogva bent van.
Ha sok barattal jatszol sok nemesis lenne, de ahogy irod neha van egy barat igy csak azt rakja be.

hokuszla: Nem kell neki, de a lenyeget igy is jol ossze foglalta.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#104653) Edge


Edge
veterán

Na! Mostmár van értelme switchet venni :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#104654) JSaN válasza Edge (#104653) üzenetére


JSaN
addikt

Na ez gyorsan bejelentettek, ezutan mar tenyleg a lenyeg jojjon.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#104655) reelc válasza JSaN (#104654) üzenetére


reelc
veterán

A Forbes oldalán lévő szivárgás után ez volt az ésszerű lépés. A másik lehetőség az lehetett volna, hogy lapítanak. Inkább bevallották. :)

De igen, jöjjön a lényeg most már, hogy mit hegesztenek PC-re. :)

De addig is: ha tartják magukat a tervhez, és nem csúsznak, akkor pont 1 hónap múlva ér véget a szezon. Vagyis ha lesz patch és PTR, akkor lassan indítaniuk kell.
Holnap délután kiderül. Vagy nem.
Ha nem lesz semmi, és a köv. szezonban is csak a Theme lesz új, semmi tartalmi patch nem lesz, akkor októberben jubilálunk: 1 év tartalmi patch nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#104656) Vistaboy válasza reelc (#104655) üzenetére


Vistaboy
veterán

Részemről a Shadow of the Tomb Raider miatt a következő szezonbéli indulás valószínűleg késni fog. Nem mintha nem vinném végig a Journey-t, tervezem, csak lehet, hogy nem első pár napban, ahogy eddig tettem.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#104657) nokia3650365


nokia3650365
aktív tag

Firebird meg Tal Rasha zöld szettes itemeknél hogy lehet berakni a +4 Random magic propertiest?

Socket + valamilyen gem, vagy Kanai Cube.al újra kell kiosztani a statokat, ameddig be nem adja?

(#104658) reelc válasza Vistaboy (#104656) üzenetére


reelc
veterán

Nálam sem ez a játék már a priorítás :) de úgy gondolom többnyire a szezon elején jelen leszek továbbra is, és lenyomom a Journeyt. :)

(#104659) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok! Segítséget kérnék. Haverom vett egy Diablo III kódot , meg is jött. De ezen a Battlenet oldalon elakadt ( Blizzard ) . Nem tudja ha belép a honlapra ott hol kell aktívázni a vásárolt kódját. Szájbarágósan kérném a segítséget.

Videót néztem ,de az régi ,és már minden máshogyan van a mostani oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#104660) AtHoS válasza BullKoxa (#104659) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mondjuk nem értem miért nem találjátok hol kell beírni a kódot de itt egy kép, ami a bejelentkezés utáni oldalt mutatja:

read-only mode on the forum

(#104661) BullKoxa válasza AtHoS (#104660) üzenetére


BullKoxa
őstag

Köszi szépen! Neki ilyen volt mikor belépett. Két különböző városban vagyunk a haverral, nem voltam mellette.

(#104662) AtHoS válasza BullKoxa (#104661) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam ezen a Shop oldalon a Blizzard Balance felirat fölött ott a btag-om ami egy lenyíló menü és abból az Account settings rész hozza be azt az oldalt amiről raktam be képet

read-only mode on the forum

(#104663) reelc


reelc
veterán

Nyakunkon a Gamescom, augusztus 21-25 között.

22-én, 3.45 p.m. to 4.45 p.m. – Diablo Event (Main Stage).
Várható a Diablo panel, ha most bejelentenek valamit, valószínűleg az ebben az órában lesz.

(#104664) nokia3650365


nokia3650365
aktív tag

Az mitől lehet, hogy a nehézségi fokozat választásnál nem tudok a középső oldalból tovább lapozni Toment VI. melletti kis lapozó ikonon átvált a nagy kurzor kicsire. Ha vissza lapozok egy oldalt az első oldalra akkor sem tudok vissza lapozni a középsőre. Pár napja fel tudtam lapozni a Torment VII- től kezdődő oldalra is lvl70 paragon 250 en vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#104665) hokuszla válasza nokia3650365 (#104664) üzenetére


hokuszla
senior tag

először solo gr60-t meg kell csinálni, utána oda "lapozol" ahova akarsz

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#104666) nokia3650365 válasza hokuszla (#104665) üzenetére


nokia3650365
aktív tag

Küszönöm :)

(#104667) gdevil


gdevil
aktív tag

Set Dungeon kérdés. Más néven, "harc a szárnyakért" :P

1 .Milyen nehézségi fokon kell minimum megcsinálni őket?

2. Összességében számolja a játék? Tehát, ha már múlt szezonban megcsináltam párat, meg most is párat amennyit sikerül, stb, akkor is teljesítettnek veszi a végén, ha végzek velük (valamikor)?

:R

[ Szerkesztve ]

(#104668) reelc válasza gdevil (#104667) üzenetére


reelc
veterán

1. Saját nehézségi fokozata van. Normalon ugyanúgy odaállhatsz, mint TXIII-on, nem befolyásolja, ugyanazt kapod.

2. Összességében számolja. Ha megnézed, nem a Season fül alatt tartja nyilván.

Nem tudom tudod-e, ezeket érdemes tudni:
Set Dungeonra sokszor van konkrét build a Diablofanson. Érdemes megnézni őket, mert lehet 1-2 gem vagy tárgy jobb ha más, mint amiket használni szoktál.
A fő feladatok a tieid, de ha azok megvannak és annyi van hátra, hogy lekell ölni a maradék mobokat, abban tud segíteni valaki.

[ Szerkesztve ]

(#104669) gdevil válasza reelc (#104668) üzenetére


gdevil
aktív tag

Köszi, indul a harc :)
:R

(#104670) SQX_Barto válasza gdevil (#104669) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Érdemes Youtube-on rákeresni, sok útmutató van.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104671) HellGreg


HellGreg
őstag

A follower képességeit lehet valahogy resetelni? Próbálkoztam kirúgni - újra felvenni, de ugyanaz maradt neki.

Rájöttem :)

[ Szerkesztve ]

(#104672) kökény válasza reelc (#104663) üzenetére


kökény
aktív tag

Nos, hamarosan kiderül vagy beborul... de kíváncsi vagyok, remélem nem szúrják ki a szemünket ezzel a Nintendos bohóckodással :)

(#104673) Bennyboy


Bennyboy
őstag

jól látom, h abból állt a diós rész, h a faszi rajzolt vmit meg jön switch-re amit már napok óta tudunk?
wow :C

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#104674) reelc válasza Bennyboy (#104673) üzenetére


reelc
veterán

Még nem tudom. Linkeld, ha van videód.
Gondolom hamarosan írásos formában is lesz, mi volt, de még tart a kiírás szerint az 1 órájuk.

Mondjuk a Switch szivárgásról nem a Blizz tehet, ez fontos bejelenteni valójuk lett volna most. Vajon mi lett a szivárogtatóval?

Ha úgy van ahogy írtad, akkor vagy lesz a Blizzconon valami vagy nem, de bármit is mondanak majd az még távolabbi megjelenás, és már egyre kevésbé érdekel az egész. Jól elvagyok mással, a Diablo se ér egy örökkévalóságig tartó Blizzes agyhúzást+várakozást.

[ Szerkesztve ]

(#104675) JSaN válasza Bennyboy (#104673) üzenetére


JSaN
addikt

Ahogy lattam a dio standot, volt vagy 30 switch egy sarokba. Szal switch promozason es annak esetleges launch daten kivul nem nagyon varok itt mast.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#104676) Bennyboy


Bennyboy
őstag

én csak ennyit találtam de sztem nem is lesz több:[link]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#104677) Bird válasza JSaN (#104675) üzenetére


Bird
addikt

Szanalom. Lassan egy eve volt utoljara ertelmes patch. RIP, megyek is vissza divisiont tolni persze csak ha 4 het utan kijovok vegre a korhazbol. :(

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#104678) SQX_Barto válasza Bird (#104677) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Jobbulást! :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104679) Bird válasza SQX_Barto (#104678) üzenetére


Bird
addikt

Koszi... Tudoinfarktus, 4 lokalis ponton tudoembolia es tudogyulladas. 24 oras betegkent vettek fel 4 hete....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#104680) reelc válasza Bird (#104679) üzenetére


reelc
veterán

Jobbulást kívánok!

(#104681) reelc válasza reelc (#104674) üzenetére


reelc
veterán

Végülis bejött a dolog, a játék kiadásának 6-ik évében vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#104682) Gyeptégla válasza reelc (#104681) üzenetére


Gyeptégla
csendes tag

Ez az igazi "na ugye megmondtam", amikor valaki képes visszakeresni a fél évvel ezelőtti hozzászólását is. :P

A tüdőembóliára meg, az nem 24 óra, hanem közvetlen életveszély. Ne csodálkozz, hogy 1 hónap után is ott fektetnek. Gondolom lőtték a vérhígítót ezerrel és ezen a tüdőgyulladás sem segít sokat....

[ Szerkesztve ]

(#104683) Bird válasza Gyeptégla (#104682) üzenetére


Bird
addikt

24 oras alatt azt ertik, hogy segitseg nelkul ennyi idom lett volna hatra.. 210es vernyomasom volt 110es pulzussal. Verhigitot 1 evig kell szednem, kompresszios harisnya hordasaval. Elkaptam a f...t 40 evesen....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#104684) sith7 válasza Bird (#104683) üzenetére


sith7
nagyúr

azt a k ... :o :(((

jobbulást !

(#104685) Franklin válasza Bird (#104683) üzenetére


Franklin
addikt

Mondták, hogy mitől van? Csak mert jövőre én is 40...

(#104687) reelc válasza Gyeptégla (#104682) üzenetére


reelc
veterán

Erre véletlenül konkrétan emlékeztem.
Amúgy biztos nem kerestem volna elő, hidd el. Nem akarok én ilyesmivel kínlódni.

[ Szerkesztve ]

(#104688) reelc válasza Franklin (#104685) üzenetére


reelc
veterán

A kor előrehaladtával egyre veszélyeztetettebb lehet az ember sokmindenben.
Inzulinrezisztencia, cukor, derék, rák, allergia, magas vérnyomás stb. Túl sok nyavaja van, és lehetsz az egészség mintaképe akár, sajnos akkor is betámadhat valami komoly.
Sok dologtól nem is érzed rosszul magad, csak amikor már baj van.

Prof. Dr. Bagdy Emőke mondta egyszer, hogy 40 éves kortól kezdi a szervezet benyújtani a számlát. Az addigi életvitel, a stressz, stb. Ezt látom, ill. tapasztalom is. Mintha ezt a korosztályt hamarabb támadná le a sok betegség 40+tól, mint a szüleink/nagyszüleink generációját. Náluk nem 40 volt ez a határ. Persze lehet nem így van, a környezetemből indulok ki, ezt mondják, látom.

[ Szerkesztve ]

(#104689) proci985 válasza Bird (#104679) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jobbulast!

----

egyebkent neztetek, hogy solo leaderboard elejen ilyen 3500-4500 paragon szintekkel vannak emberek, seasonban?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104690) hokuszla válasza proci985 (#104689) üzenetére


hokuszla
senior tag

biztos sokat játszanak
én is sokat játszok, már p1258 vagyok :))

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#104691) Bird válasza Franklin (#104685) üzenetére


Bird
addikt

Hajlam, ulomunka es egy 9 evvel ezelotti autobaleset bokaserulese amit akkor nem mutottek meg. A deformalt boka maskepp terhelte a vadlim amiben a melyvenas trombi keletkezett. Mostantol teljes eletmodvaltas... Raadasul nagymam is igy halt mag 46 evesen. :( Ami aggaszto nalam az a tudoszovetek serulese aminek a gyogyulasi eselyerol meg nem mondanak semmit. A teljes tudoszovet egynegyedet erte karoaodas...

Mindenkinek koszonom a jokivansagokat. 😉

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#104692) Gyeptégla válasza proci985 (#104689) üzenetére


Gyeptégla
csendes tag

Gondolom itt is tele van a leaderboard botokkal. Diablo 2-ben ez volt. Ott a legnehezebb difficulty-n a szerverek 70%-a baal bot run, 29% trade, 1% meg jelszavas privát. :P
Viszont múltkor néztem d3-ban pár videót a classokról és a timing ahogy lőtték a skilleket a megfelelő sorrendben az szinte tökéletes volt. Szóval ha valaki nem is full automatizmusban nyomja de a makró az biztos megvan nekik. Nyom egyetlen gombot aztán el is lő egy csomó képességet, úgy ahogy azt kell... mondjuk ebben a blizzardot találom hibásnak, akik úgy találták ki a seteket, hogy azzal mindenkit rákényszerítsenek a csalásra. Pl: Gyújts fel 3 skillel egy enemy-t aztán akkor lesz sebzésed meg dmg reductionod. Senki nem fog egy szörnyhordával szórakozni ilyen módon, aki meg igen az meg jól elvan gr80 környékén, de a toplista az el van előle zárva. na mindegy blizzard logic... *insert autistic engineer picture*

(#104693) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Létezik olyan magyar nyelvű leírás ahol le van írva, hogy mely karakternek milyen köveket érdemes használnia?

(#104694) reelc válasza Anulu79 (#104693) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Tudtommal nincs erről magyar leírás, de nem is kell.
Keress karaktert és buildet, az adott build oldalán ott van, milyen kő kell. Illetve szükséges cuccok, ideális statok, stb.

Vagy a játékban nézd meg az LB-t.

[ Szerkesztve ]

(#104695) Peppo válasza Anulu79 (#104693) üzenetére


Peppo
őstag

Ez nem csak karaktertől függ, hanem azon belül az egyes buildek is más-más köveket használnak. Minden buildhez nincs magyar leírás. De pl. diablofans-on simán találsz komplett build leírásokat, és nem kell hozzá szinte semmi angol sem, mert vizuálisan meg van jelenítve a karakter teljes felszerelése és a kövek is.

Hopp, közben látom, nem voltam figyelmes, és megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#104696) LélekVándor válasza Bird (#104691) üzenetére


LélekVándor
tag

Gyógyulj meg minél hamarabb!

(#104697) Edge válasza Bird (#104691) üzenetére


Edge
veterán

jobbulást! ez nagy szopi, ki fogsz belőle evickélni nyugi.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#104698) proci985 válasza Gyeptégla (#104692) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, csak korabban azert ennyire nem volt feltuno, hogy botok futnak a leaderboard elejen.

de kb annyira durva a helyzet, hogy a crusader lista tetejen levonek nincs is 2-3-4p eredmenye azzal a karival egyaltalan.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104699) reelc válasza proci985 (#104698) üzenetére


reelc
veterán

Hipp-hopp összehozta 13400+ óra "játékidővel".
Az ember azt hinné, hogy tökig Primalban van, de nem.
P6557-tel kb. mindegy.

Érdekesebb figura ugyanott a 2-ik helyezett. Több karival az élbolyban szerepel. Most P7248-a van, és 2015 óta játszik.

(#104700) _drk válasza reelc (#104699) üzenetére


_drk
őstag

De ennek így mi értelme van? Jár érte legalább egy csoki?
De még csalnak is a szerencsétlenek...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.