Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104951) karlkani válasza Peppo (#104950) üzenetére


karlkani
aktív tag

Goblinokkal ma kétszer is összefutottam, gyűrű pár perce pottyant. Kitartás! :DDD

(#104952) pruzsi válasza Peppo (#104950) üzenetére


pruzsi
őstag

Nem vették ki, farm-farm-farm :D

(#104953) mpierre válasza reelc (#104949) üzenetére


mpierre
veterán

Pff. Pedig s14-ben is csináltam ugrabugra barbit. Akkor is esett ez a sújtó... Lehet nem tűnt fel az attribútum változás.

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#104954) reelc válasza Peppo (#104950) üzenetére


reelc
veterán

Egy shrineba meg vagy 2 gob packba futottunk már bele.
Mondjuk ez T13-on volt, nem tudom ez számít-e?

Eléggé megtoltam a szezon elejét, ahogy szoktam.
Igaz az LB közelébe se vagyok :) , de a Journeyt akár holnap be is tudnám fejezni.
Esett eddig 5 primal, kettő még használható is, UE szetdarab.

(#104955) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

na igy ket nap alatt megvolt a guardian, igy szezon reszemrol vegere ugy voltam akkor mar pusholok egyet ha osszejon a gear.

gr79->93, utobbinak ugy 8-10szer mentem neki. volt egy ami 5secen mult ami meglett volna, ha az RG perendit nem az A1 dungeon "szoba a sarokban" helyre pakolja ki ami egy UEnek eleve nem szerencses. tobbinel cimszavakban: max egy a speed / power / lgt pylonbol, max ketto folyoso riftbol de ugy is rossz leosztassal, perendi kivetelevel minden RG add nelkul (ugye ez komoly -dam). juggernaut most annyira nem volt sok, viszont a coldot valamiert szerettek. a kedvencem 87 volt, ami ugy volt 14 perc hogy az elotte es utana levo (86 es 88) is 3-5 perccel gyorsabban ment mert annyira szemet volt a leosztasa.

92 kb 14:04nal p670en ami meg lement. itt egyebkent fel percet vesztettem mert az egyik kek a falba spawnolt (ami csak azutan tunt fel, hogy amasik 4et lecsaptam), es ezen mulott a DH EU SC top100 (104 lett igy a kari). 93mat 10 proba utan feladtam, pedig tenyleg egy speed + conduit + power kellett volna egy felig elfogadhatoan suru layouttal. mondjuk erdekes volt latni, hogy a top1000 85nel kezdodott, de a top100ba mar egy jobb 92es idovel be lehetett ferni. UEnel meg egy 8 perces rift es egy epp 15 perc kozott 5-7 GR szokott lenni. mondjuk az is igaz, hogy egy felig wcpapirba tekert shadownak 85 a hatara, de fole mar kell az ancient fegyver az osszes buildbol, nekem meg valamennyire mazlim volt es a physical multishot DHhoz megvolt a cuccom.

aztan az is lehet, hogy 93ra elfaradtam. phys multishotnal eleg sokat kell magas GRen "juhaszkodni" es p700 alatt az RCR/CDR/AD / vedelem / dam kiegyensulyozasa nem igazan megy vele tehat figyelni kell. 125m toughness 1.5m sheet dpssel meg azert nem annyira combos UEnek 90 folott (9700 dex kb 4000 koruli vittel). tetejeben kozepesen csuklogyilkos.

guardian 650 korul lett meg, ebbol utolso 80 szint gem upgrade es az avaricere a goldskin farmolasa volt.

meg lehet a sprinternek nekimegyek ha mar megvan hozza kb a gear.

mondjuk igy durva, hogy esszel tolva (boven csinaltam mast is a hetvegen) siman ket nap alatt megvan a 90+ nullarol.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104956) SQX_Barto válasza proci985 (#104955) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Gz! :)
Nekem meg kell majd a Boss Mode meg a no set solo 45...
(meg meg par aprosag :D )
Holnap majd rahajtok, jo lenne letudni.

Akarok utana NS-ben bountyzni ezerrel, hogy feltermeljem a matikat.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104957) reelc válasza proci985 (#104955) üzenetére


reelc
veterán

& (#104956) SQX_Barto: grat mindkettőttöknek.

Jelenleg GR81-en vagyok, P630-cal, pár embert húztam 0-ról tegnap jó ideig (volt akit P450-ig). Így mondjuk a Shadow DH gemjei is elfogadható nagyságúak lettek. :)
Az augmentálás, a 3 gem 70-re (67-en állnak) és a 3-ik Conquest van még, szóval nincs sok hátra.

Az Avaricet most először bounty chachből oldottam meg.
Publikban nyomtam 30 ládányi T10-et (ott volt élet), majd a Friend Listről szólt valaki hogy ingyen T13 chache felvétel érdekel-e? :) Érdekelt, utána toltunk belőle mégegy kört.
Így 3 legyet ütöttem 1 csapásra: meglett az Avarice, lett elég actos matim a +20db extracthoz, és emellé Yang upgradere is pazarolhattam jó sokat, mert elég vacak íjam volt, elég jó lett az eredmény.

(#104958) Edge


Edge
veterán

most akkor szar a dio de azért gameltek 1000L? :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#104959) SQX_Barto válasza Edge (#104958) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En sose allitottam, hogy szar, de azert nemi uj contentert nem sertodnek meg :D
(Foleg ha a makros wizardot kib@~nak a metabol, azt dijaznam)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104960) reelc válasza Edge (#104958) üzenetére


reelc
veterán

Mazochizmus. :)

Komolyra fordítva a szót: aki játszik vele, tudja mire számíthat.
Az újdonságok/patchek teljes hiánya öli meg az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#104961) proci985 válasza Edge (#104958) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ez egy terjengos szomorkodas volt azon, hogy nem lett meg az eu top100 :)

egyebkent push ilyen, ez meg a talvyr hatarainak a probalgatasahoz kepest lazabb is volt, es ott is csak olyan 50-60 kort mentem. itt a topikban lattam, hogy volt akinek egy csucsba ennel sokkal tobb kore ment bele.

---

btw reelc mi a battle tagod? nem lattalak hetvegen

boss modeben meg tudok segiteni, kb 16 perc alatt lett meg egy osszehanyt shadowval kenyelmes tempoban (pl nem diablot hagytam utoljara ahogy szokas).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104962) reelc válasza proci985 (#104961) üzenetére


reelc
veterán

Pedig beszéltünk is, mrsnikt#2491
Mondjuk az itteni nickemből ki se lehet találni, és ritkán írom be a Btagem. :)

Köszi a felajánlást, azt egyedül szoktam. Shadow szet + Danetta.
Legalább lesz valami izgalom, hogy elég gyors vagyok-e még hozzá? :)

[ Szerkesztve ]

(#104963) proci985 válasza reelc (#104962) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hm, tegnap lattalak, penteken voltal fent?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104964) reelc válasza proci985 (#104963) üzenetére


reelc
veterán

Péntek kezdéstől hajnalig, most meg nem mondom meddig, voltam szombat-vasárnap is amikor ráértem.
De párszor beszéltünk is.

[ Szerkesztve ]

(#104965) Peppo


Peppo
őstag

Melyik a könnyebb, a sztori mód egy óra alatt vagy a bossok legyilkolása 20 perc alatt? Még nincs meg a speed buildhez minden, de lassan csak meglesz és valamelyiket majd meg kellene próbálni. Valószínűleg ketten leszünk rá egy WD-vel.

Más. Ennyi DH-t sem láttam még, mint ebben a seasonben. :) Minden partiban minimum egy rajtam kívül, de sokszor mindannyian azzal jöttünk.

(#104966) proci985 válasza reelc (#104964) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

osszefolynak a napok, tenyleg. bocsi :B tegnap-tegnapelottre emlekszem csak.

Peppo: egyertelmuen a 20 perces boss. GR push shadow modositas nelkul lazan lehozza egyedul.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104967) reelc válasza Peppo (#104965) üzenetére


reelc
veterán

Egyetértek Procival, a Boss ölést érdemes választani.

Én sem láttam még ennyi DH-t. Valószínűleg a dupla bounty chachenek is köszönhető, mert a kezdő, UE szet nagyon jó bountyra, riftre, GR-re is.

(#104966) proci985: Semmi gond. :)

[ Szerkesztve ]

(#104968) proci985 válasza reelc (#104967) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

csomoan egyebkent guardiant pusholtak a szezonban, arra DH a leggyorsabb.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104969) Peppo válasza reelc (#104967) üzenetére


Peppo
őstag

Vicces, hogy a LB-ra DH-val a legnehezebb feljutni. 86 kell hozzá jelenleg. Van karakter, amivel még 70-es GR is elég. :)

Igen, én is kacérkodtam a nekróval a Rathma miatt, de mivel a DH-nak UE jött, így nem tehettem mást. :)

(#104970) Peppo válasza proci985 (#104966) üzenetére


Peppo
őstag

Köszi!

Közben meg is csináltam egy danettás DH-val. Még maradt is pár perc, pedig párszor elkeveredtem. Lehet, érdemes lett volna előtte bejárni a pályákat. :)

(#104971) reelc válasza Peppo (#104969) üzenetére


reelc
veterán

Igen, épphogy bejutottam az aljára pár perce, már lehet ott se vagyok. :)

(#104972) Peppo válasza reelc (#104971) üzenetére


Peppo
őstag

Én is kb. két órát töltöttem ott még szombaton. :)

Ha még marad hozzá kedvem, összerakok egy N6M4-et, aztán megpróbálom. De az is lehet, hogy megcsinálom a dungeont, és annyi ennek a sesonnek is. Még ha haverok jönnének, tolnám, de mindenki más is ki van égve.

(#104973) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt


Vegeztem is.
Csekely 22 ora 49 percet ir a karakterre. (ebbe persze az is beletartozik, amikor dekkoltam a varosban/menuben, mikozben epp filmet neztem vagy neteztem)

Ez a season nekem kb arra volt jo, hogy megutaljam a Rathmat, es eszembe se jusson ujra epiteni a "veletlen" betort Rathma dpsem :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104974) _drk válasza SQX_Barto (#104973) üzenetére


_drk
őstag

Ezt kifejtenéd? Csak kíváncsi vagyok mi volt vele a bajod.

Múlt szezonban nekem is Nekróm volt, hát voltak vele bajaim. Az ajtót képtelen betörő corpse lance build egyből kiégetett. A Rhatma build-et én jesseth-el használtam, az egy fokkal jobb volt már, de nagyon papír és lassú volt. Lehet azzal volt a legnagyobb dmg-em ever, de szerintem azzal haltam legtöbbször, és nem is emlékszek, hogy felidegesített-e bármelyik Hero annyira mint a Nekro párszor.

(#104975) SQX_Barto válasza _drk (#104974) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Papir :)
Meg valahogy nem "kerek" a build.
De nem is toltottem sok idot, vele, nem voltak jok a cuccaim stb.
En mindig csak letolom a Guardiant aztan megyek vissza NS-be.

En nem Jesseth-tel toltam, lehet azzal jobban jartam volna egy fokkal.

Speed farmra/bountyra szerintem a necro egyik buildje sem igazan meggyozo.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104976) proci985 válasza SQX_Barto (#104975) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ahogy neztem volt valami pestillence speed build, igaz ahhoz meg gyakorlatban makro kellett.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104977) _drk válasza proci985 (#104976) üzenetére


_drk
őstag

Ahhoz semmi nem kellett, mentél és nyomtad a gombot. Magától szálltak a lándzsák. Csak amikor elfogyott a hulla, akkor hirtelen meg is halt az egész build. Ahogy írtam, egy ajtót nem tudtam betörni max úgy ha a teleport spellen olyan rúna volt ami létre hozott 1 hullát majd azt tudtam belelőni az ajtóba.
Ahogy egyik ismerős mondta "jót lehet vele szaladni" de kb tényleg annyi az egész build, csapatban mondjuk tényleg jó volt, mert volt aki teremtse a hullákat.

A Jesseth-et meg annyival másabb a Rhatma, hogy feelingesebb a csontikkal menni, de még azokat is külön irányítani kellett. Na ahhoz tényleg jó lett volna 1 makro néha. Egyszerre lenyomni minél gyorsabban minden gombot.

Még a Blood mage féle build-et próbáltam ki, de az se állt össze. Egyszerűen nagyon kusza volt használni az egészet.

Összességében, én nagyon csalódtam a Nekróban, mert azzal külön lenyomtam a kampányt. Majdhogynem az össze spell-t kipróbáltam, de a végére ezek az end game build-ek valami förtelmesek az egész karit nézve.
Mondjuk az átkokra már egyszer panaszkodtam, azok tényleg nagyon színvonal alattiak, főleg a Diablo2-höz hasonlítva, de a többi spell nagyjából meg is van, és még jól is néz ki.

(#104978) proci985 válasza _drk (#104977) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a csontvazas nekem tetszett, elso napokban en is azzal mentem mielott foldbenerfeltek.

egyebkent en is neztem par buildet de valahogy egyik se allt teljesen kezre.

atkokrol igazabol az ami az utolso 25%ot leveszi az ami gyakorlatilag magas GRre imba mert mas kaszt nem fer be nekro helyett.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104979) KubanitoS válasza _drk (#104977) üzenetére


KubanitoS
veterán

Igazán meghagyhatták volna az első Inarius buildet a gemmel, ami kiírtott mindent az ember körül... Szerintem a mai napig a legnormálisabb nekró build lenne.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#104980) SQX_Barto válasza proci985 (#104976) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nem kotelezo a makro, sima num lock-kal is elmegy.
(Ha a Blight Spear-re gondolsz)

#KubanitoS: Egyetertek :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104981) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Pár nub kérdés:

pár hónapja egy korábbi szezonban wizardoztam, megyegetett de nem emlékszem solo GR-ben meddig mentem, emlékszem főleg az volt a gond hogy rámnéztek és meghaltam már a felsőbb Tormenteken.

Most Crusadert húztam fel, tetszik, de itt meg a dmg a bajom főleg :DDD kicsit amíg jönnek recik meg nagy gold, bementem kicsit "leechelni" TormentVI-ra Bountykat, asszem alapból az a max. De már a Bountyból nemigen esik recept, ezért lenne pár kérdés. 4. lépcsőnél vagyok a seasonban, Urzael T2-be kellett legyűrni és hiába nem ért hozzám, de nagyon sokáig tartott a fight. Mivel lehet ennél feltolni a dmget? Crit dmg? Találkoztam olyan classtárssal, meg csapattal ahol T6 bossok kb 3 secig éltek... én meg T2t 5 percig csapkodtam. (urzael 800M hp volt)

Nagyon magas Tormenten hogy lehet kibírni azt a brutális sebzést, meg leszedni azt a HP mennyiséget?

Az normális hogy alig van pár gyűrű meg amu recept a vendornál (csak sárgák)? Azok nem esnek?

Karakterem: [link] Kicsit más ebben a percben mint ami, majd frissül.

(#104982) Joezyka válasza whitezo88 (#104981) üzenetére


Joezyka
senior tag

crusaderhez nem értek, de el kell kezdened valamilyen settet összeszedni (pl roland - a többi set neve ne mjut eszembe). Ha azok megvannak 2-4-6os set bonusz növelik a dmg-ed brutálisra (meg a túlélésed is).
azokra próbálj fókuszálni és menni fog neked is pár sec alatt.
ha a jurney-t csinálod akkor elvileg kapsz zsákokat amikbe ilyen set itemek vannak.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#104983) reelc válasza whitezo88 (#104981) üzenetére


reelc
veterán

Ahogy az előttem szóló írta, + itt vannak a feladatok. A Chapter 4 befejezésekor jár az utolsó csomag ami adja az ingyen szet utolsó darabjait, ami most a Roland a Crusinak.
A jelenleg rajtad lévő szeteknek már nem sok hasznát veszed.

Gyűrű és amu recept nem érdekes, kivéve az Act 2-ben a kislánytól a Hellfire Amu recept.
Ha eljutsz nagyobb T szintre vagy GR-be, fognak a cuccok is jobban esni.

Talán érdemes lenne belépned egy klánba, vagy hazai communitybe, majd tudnak segíteni.

De a legfontosabb, hogy nézd meg kaptál-e zsákokat szetdarabokkal, és vedd fel őket.

[ Szerkesztve ]

(#104984) whitezo88 válasza reelc (#104983) üzenetére


whitezo88
nagyúr

köszi, kaptam 4 set darabot csak nem vettem észre mert postás hozta :) kicsit más, a shield bash 3-500 millákat csap már lol.

(#104985) SQX_Barto válasza whitezo88 (#104984) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Roland Build

Ez jo addig, amig ki nem farmolod az Akkhan settet es a hozzavalokat :)

Crusader buildek

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104986) Vikus


Vikus
tag

Sziasztok!

Szeretném már megcsinálni ezt a Avarice conquestet, az 50 misit kellene összeszedni. Utoljára valami set-et próbáltam összekukázni, néztem videókat, hogyan tudom összegyűjteni, de most nem kínlódnék ezzel, hanem ha úgyis duplán dobja a bounty cache-eket, akkor azzal próbálnám meg.
Be is gyűjtöttem az 50 darabot, T13-on, megnyitottam, nagyon nem akar összejönni. Ti hogy a bánatba csináltátok? :W :W Mert hiába rakom a karakterhez, ott ugye nincs elég hely az 50 darabnak. Elkezdem nyitogatni, aztán rohanás a ládához, de ott is át kell még pakolnom, majd megnyitnom, de persze addigra már a számláló megáll és kezdi elölről.. :U Nem lehet valahogy egyből a ládából nyitni? Valami gyors gombbal vagy valahogy? Mert nekem ugye a jobb klikk van az agyamban, de az a karakterhez húzza át.. :s
Valaki valami egyszerű megoldást erre? Még mindig inkább a gold-al szenvedek, minthogy nekiálljak végigsprintelni 1 óra alatt act1-5-ig. :U

(#104987) JSaN válasza Vikus (#104986) üzenetére


JSaN
addikt

Jol csinaltad de megsem, en is cachebol csinaltam kb 40-50 db t13asal.
A lenyeg hogy egy reszet ugye ladabol at pakolva tudod nyitni, ugy kell oda allni hogy ne mozduljon a karakter.
Kozvetlen melle, sot meg a tengelye korul se forogjon a karakter, igy tudod elerni a tarolodat mozdulatlanul es szepen kinyitogathadod a cachekat magadnal majd ladara katintva (kozbe mozdulatlan vagy) szepen kenyelmessen at pakolod am aradekot es kiynitod. Mivel mozdulatlan vagy az elsokupacok sincsenek felveve igy nem kell kapkodni. Es akkor meg lesz.
plusz tipp: erdemes erre az idore a peteket kikapcsolni, ne zavarjon be a gold szedessel.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#104988) Edge


Edge
veterán

kell egy közel 50es goldos gem + t13 boci 1 kör alatt megvan az 50 misi.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#104989) Vikus


Vikus
tag

Banyek... a Pet! :Y :W :W Ez ki is ment a fejemből.. az a tetű összeszedte, akkor hiába is kapkodtam.. :s
Amúgy köszi mindkettőtöknek.. Megpróbálom.. Ha nem megy, akkor betolom a gemet. Bocis bárdom van úgyis. Egyébként meg nem is rossz így egyben nyitogatni, mert a sok ládikóból kiesés miatt, plusz a sok bs, amit kapok így tuti behúztam 2 primalt is.. :D bár más kérdés nem nagyon használható, de esett.. :D

(#104990) Peppo válasza Vikus (#104986) üzenetére


Peppo
őstag

Sosem próbáltam ezzel vacakolni. Persze meg lehet csinálni, főleg ebben a seasonben a dupla ládák miatt, de sokkal kevesebb szívással megvan a bocis pályán vagy az act5-ben Adria felé menet. A Boon of hoardert úgyis felhúzza az ember, mert kell az arany a nagyobb griftekhez, azzal meg kb. egy perc alatt megvan egy olyan pályán, ahol nagy a népsűrűség.
Nem tudom, milyen karaktered van, de amelyik egy kicsit is képes a tömegpusztításra, azzal sima ügy. Ha t13-as bountyt le tudsz tolni, akkor alighanem elég erős vagy ehhez is.

Ha meg nem ezt választod, akkor szerintem a boss módot érdemes. Hamarabb megvan, szerintem könnyebb is, és ha elcseszi az ember, akkor is ugyanannyi idő alatt többször lehet megpróbálni. Bár ahhoz sem árt egy gyorsabb karakter.

(#104991) Vikus válasza Peppo (#104990) üzenetére


Vikus
tag

A boss mode meglesz egyik cimbimmel.. ;) Azt hamar letoljuk, bár barbim van most. Soha nem volt, ezért kezdtem ezzel.. nem vészes ez a fejelgetős fagyasztós raekor set, csak lassúcska, amihez annyira nem vagyok mostanában hozzászokva. Viszont aránylag nem rosz Gr-ren, kevés para ponttal. Mindenesetre ha nem jön össze, akkor csinálom a gemes verziót. Asszem' a legutolsó achihoz 3 conquest kell. Ha már ilyen közel vagyok letolom. ;)

(#104992) reelc válasza Vikus (#104989) üzenetére


reelc
veterán

Nem csak a pet a lényeg, hanem rajtad se legyen pickup radius növelő cucc. Én levettem inkább minden cuccot+ a petet is kikapcsoltam.
Csak állj meg a láda mellett úgy, hogy mozdulnod se kelljen a kinyitáskor. Vannak erről videók. Most csináltam először ezzel a megoldással, és simán ment. ESC-cel zárod a nyitott ládát ill. zsákod, és majd kattintasz újra a ládára, amikor kelleni fog.
Amúgy régebben a Fields of Miseryn, vagy a tehenes pályán, vagy valamelyik Greyhollowon (meg nem mondom pontosan) szedtem össze korábban, pl. az Adria előtti pálya sose tetszett.
(Ahogy fentebb írtam, lett elég actos matim a hátralévő 20 Kanai extracthoz is, és az íjamat is tudtam jópárszor forgatni ami elég vacak volt, szóval ez így nekem megérte.)
Valóban kellemes volt 50 ládát nyitni, pl. a Grandeourból is dobott vagy 5-öt, Avirace gyűrűt is, pajzsot a followernek amúgy minden más leg ment zúzásra.

[ Szerkesztve ]

(#104993) D5


D5
aktív tag

Rajtam kívül tapasztalt még valaki FPS drop-ot? Iszonyat mennyire laggol S15 kezdete óta...

(#104994) Elemental válasza reelc (#104992) üzenetére


Elemental
addikt

Én is a mizéria mezőre szavazok. Eddig mindig ott nyomtam le az 50m goldot.

(#104995) reelc válasza D5 (#104993) üzenetére


reelc
veterán

Igaz nem mérek fps-t, és DX9-es módban játszom a mai napig, de csak a zselés goblinnál tapasztalok problémát pár másodpercre.

(#104996) Peppo válasza D5 (#104993) üzenetére


Peppo
őstag

Nálam is időnként durván belassul, és szintén season elején tapasztaltam először. Igaz, előtte pár hónapig nem játszottam.

(#104997) proci985 válasza Edge (#104988) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

en kivancsi voltam es egy 50es gemmel olyan 105milliot szedtem ossze fields of miseryn t13on es nem volt goldskin a karin.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104998) D5 válasza reelc (#104995) üzenetére


D5
aktív tag

Ez a fajta lassulás nálam is van/volt, de ezt betudom annak, hogy túl sok cuccot dob egyszerre. Amire én gondolok, az durva fps drop kb. két sec-re, majd visszaáll, és ez ismétlődik kb. 10-15 sec közönként.

(#104999) D5 válasza Peppo (#104996) üzenetére


D5
aktív tag

De neked már nem csinálja? Én most hagytam abba, és folyamatosan tapasztalom, pedig minden frissítve van, játék, win10, vga driver, nincs malware sem, semmi...
Idegesítő sajnos 😫

(#105000) Peppo válasza D5 (#104999) üzenetére


Peppo
őstag

De, időnként csinálja.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.