Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104151) Edge válasza la_cc (#104145) üzenetére


Edge
veterán

:) ne vedd készpénznek, de thx

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#104152) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nemrég esett. Mit érdemes rá pörgetni?

Ez pedig nem sokkal utána. Az első Primal Ancient Set itemem:

Kár, hogy nem Shadow vagy UE darab, bár ilyen statokkal mindegy...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#104153) KubanitoS válasza Vistaboy (#104152) üzenetére


KubanitoS
veterán

Az első nagyon szép, grat. Szerintem ne pörgess át rajta semmit, ha nincs rá szükséged. Amúgy én a vitality helyére raknék cooldown-t, de csak ha szükséges.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#104154) chopin42


chopin42
őstag

Nagyszerű, nem lehet normálisan játszani, mert laggol, majd ledob...
"Players may be experiencing latency or disconnections. We are investigating this now. #BlizzCS"[link]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#104155) SQX_Barto válasza KubanitoS (#104153) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ha esetleg nem kell cdr de GR pusholni akar, talan meg az elite damage is szobajohet.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104156) Peppo válasza Vistaboy (#104152) üzenetére


Peppo
őstag

Ez hibátlan. Ilyen is max. egyszer esik az életben. :) Ha bármit is pörgetsz rá, azt a vitality helyére tedd! Cd vagy elite damage jöhet szóba szükség szerint.

(#104157) Vistaboy válasza KubanitoS (#104153) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi, én is lestem nagyot, mikor azonosítottam. :DDD

Egyelőre akkor hagyom így, a CDR-em elég jó, fent tudom tartani a Vengeance-t folyamatosan. Elite Dam sem kell egyelőre, GR90 fölé nem nagyon szoktam menni. Bár ezzel némileg javult az esély erre is. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#104158) aerosmith válasza front3r (#104120) üzenetére


aerosmith
őstag

VR FPS játék lesz.

(#104159) JSaN válasza aerosmith (#104158) üzenetére


JSaN
addikt

Ne ijesztgess! :Y

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#104160) Elemental válasza Vistaboy (#104157) üzenetére


Elemental
addikt

Nekem ez a mostani szezon panci termése:

Ezeket most meg is tartom ns-ben. Hátha összejön valamikor a full panci gear.

(#104161) SQX_Barto válasza Elemental (#104160) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Szepek :)
Hat elobb-utobb osszejon, nekem egy ismerosom volt, akinek a necroja majdnem full panciban volt,
Leaderboard tetejen van egy Mara/Nati DH az is majdnem full panci. (haverom megkerdezte tole, hogy sikerult, azt mondta nagyon sok bounty es reforge olyan 4-5000 material)

Szoval, ha ez a cel, remelem imadsz bountyzni :DD

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104162) proci985 válasza SQX_Barto (#104155) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

vagy AD, phys multishot GR pusher varianshoz.

bar akkor mar az elite dam

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104163) LélekVándor válasza KubanitoS (#104143) üzenetére


LélekVándor
tag

Sztem a grafikai motorra gondolt főleg, a látvány és a darabos animációk valami okádékra sikerültek. Ebből a szempontból max. A diablo 1 el konkurálhat a POE. Maga a játék biztos sokat fejlődött, mióta nem toltam, de akkoriban nem voltam elgyengülve tőle. Valahogy úgy voltam mint, amikor feltettem a Baldurs Gate et a gépemre. Régen nagy kedvenc volt, de most 1 órát nem bírtam vele játszani az idejétmúlt grafika miatt. A POE ban egy 90 es íjászt tettem össze, 5-6 linkes cuccokkal, trade elgetve, ahogy illik, de annyira meguntam, ha fizettek volna sem toltam volna tovább. Persze nem voltam valami acélos, de bőven elég volt ennyi ebből az ótvar designból. Csak azt nem értem minek szenvednek saját játékmotor fejlesztéssel, mikor a cryengine és az Unreal 4 motor is elérhető fillérekért. Akkor kell csak fizetni ha profitot termel a játék. A Bruce Lee is jó játék volt Commodore on, mai szemmel mégsem kívánnék rá....

(#104164) proci985 válasza LélekVándor (#104163) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

meg ott az Unity is, indie fejlesztok mostanaban inkabb azt hasznaljak.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104165) LélekVándor válasza SQX_Barto (#104161) üzenetére


LélekVándor
tag

Sajnos nagyon elszabadultak a botok. Aki full primal ban van, félő, hogy Botter. Úgy szokták mostanában, hogy van egy Botter account, amin csak a bounty fut egész nap, amint kész beinveli a "nagy" acc-ján lévő karaktert és szedi a "sütiket".

(#104166) Delávégá


Delávégá
tag

Meghalt a bnet app vagy mifene? Nem bírok bejelentkezni. Jelszó beír, autentikátorral kéri a megerősítést minden stimmel de a login ablakot dobja vissza.

(#104167) kecsawi válasza Delávégá (#104166) üzenetére


kecsawi
senior tag

Remélem ez csak a szerdai szarakodás...

(#104168) SQX_Barto válasza Delávégá (#104166) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En mar regota nem tudok belepni mobilrol, de annyira nem is erdekel....

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104169) Mengele


Mengele
tag

Hi

Valamiert nem tolti be a Diablo 3 at.

Bejelenkezes,kod...stb.

De riftet,bauntit nem tolti be.

A Helpet elore is koszonom :R

(#104170) Mengele


Mengele
tag

A kapmanyt se tolti be.

(#104171) aerosmith


aerosmith
őstag

melyik magyar guildbe van most invite?

(#104172) LélekVándor válasza aerosmith (#104171) üzenetére


LélekVándor
tag

Vegyél fel, elintézem Neked a felvételt a DOM klán ba. Nincs semmi kritérium annyira kevés már a játékos a szervereken.

AszSzuli#2968

(#104173) grimm2015


grimm2015
senior tag

Hát nem lett nagy eresztés ez a szezon sem, holnap még felhúzom a 3*60 köveket 3*70re, aztán kész a guardian is... meg lehet a szezon is :D

Battlenet: Grimm#22690

(#104174) SQX_Barto válasza LélekVándor (#104172) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ahogy nezem, mar pitti se kezdte el? :(

Nekem kellett ez a kb 2 honap szunet, most jol esik kicsit bohockodni seasonban.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104175) _drk válasza SQX_Barto (#104174) üzenetére


_drk
őstag

Szezonban még érezni lehet egy kis progress-t. Csak jó felhúzni nulláról 1 karit. Ráadásul a 7 közül általában mindig van 1 amivel már nagyon rég nem játszottam.
Most a Nekrót vettem elő, mióta megvettem, 1-et felhúztam vagy egy óra alatt, rendesen meg se néztem milyen skilljei vannak, nem hogy a rúnákat átnéztem volna... Flesh Golem+Corps Exp pont kimaradt, pedig nagyon FUN!
Ráadásul a kampányt már olyan régen vittem ki, hogy elfelejtettem:
Spoiler!
A csajban van Diablo! :D

(#104176) chopin42


chopin42
őstag

Szevasztok! Pár noob kérdés:
Dropnál figyelembe veszi-e a játék, milyen karik vannak az accounton? Gondolok itt arra, hogy crusaderrel farmolok, és esnek intellectes cuccok, mert van wizardom is. Jól gondolom, vagy ez random? (megesett, fordítva is).
Ha indítok season karit, a ládahelyek és egyéb bónuszok egyből járnak, ha teljesítem a feltételeket?
Egyébként a condemn crusader röhejesen erős...Közepes cuccban (a wizardhoz képest mindenképp) néhány ancient, semmi augment, és simán megy a 90 (magasabbat még nem próbáltam, de kb azt tudja, mint a wizard, csak mobilisabb).

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#104177) Edge válasza chopin42 (#104176) üzenetére


Edge
veterán

A meteor wiz közepes cuccban nulla ancival a 100at speedeli de sebaj :K

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#104178) chopin42 válasza Edge (#104177) üzenetére


chopin42
őstag

De azzal bénább vagyok :D

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#104179) faragojof válasza Edge (#104177) üzenetére


faragojof
senior tag

Azért ahhoz köll irányító is... ;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#104180) proci985 válasza Edge (#104177) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

tudsz adni egy buildet, hogy melyik varians?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104181) gdevil válasza Edge (#104177) üzenetére


gdevil
aktív tag

Én a Tal Rasha variánssal az előző seasonban épphogy le tudtam vinni a 91-et. Néhány anci is volt benne, augment semmi.
Szóval azert normál gearrel nem hiszem hogy 100-at speedel....merthogy próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#104182) chopin42 válasza gdevil (#104181) üzenetére


chopin42
őstag

Mindössze 4-5k paragon kell hozzá, és sima liba... :D (avaqy olyan skill, ami nekem sose lesz)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#104183) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hát, eléggé szerényen indul ez a szezon. Valahogy már az izgalom sem a régi, pedig a goblin téma jót tesz a haladásnak, elég sűrűn ad manókat, már két goblin pakkot kaptam és legalább 5 goblin shrine-ba is belefutottam, pedig még nem vagyok 70-es sem.

Valahogy nem köt le már... nem tudom, miért, egy-két óra és megunom. Nincs motiváló erő. A ládám fullos, a portrék miatt meg nem hajtom magam, már abból is annyi van, hogy na és semmi haszna...

Szerintem ha hamarosan nem adnak ki legalább egy új kiegészítőt, vagy a folytatást, egy-két hónap és uninstall lesz a vége...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#104184) SQX_Barto válasza Vistaboy (#104183) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Egy druida packnek talán van egy minimális esélye, de kiegészítő szerintem már garantáltan nem lesz. A háttérben már valószínűleg a 4-et fejlesztik.

S5 óta mindig kitoltam Guardianig, most is meglesz, meg talán farmolok bountykat, amíg lesz lelkesedés :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104185) Edge válasza proci985 (#104180) üzenetére


Edge
veterán

Tal rasha meteor build, para 800 már elég meg némi tudás :DDD
Firebird is ok, az arcane skilles nagyon op, de nehezebb vele gamelni...

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#104186) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

F U Blizzard :W

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104187) Elemental


Elemental
addikt

Furcsa nálam valami. Ha megcsinálok valami feladatot a season journey-ből, nincs semmi üzenet. A jobb felső sarokban sincs ott az a zöld kis térkép, és ha megnyitom shift + j, akkor is csak üres ablak van.

(#104188) Elemental válasza Elemental (#104187) üzenetére


Elemental
addikt

(#104189) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nem azért, de igazán lehetne valami bejelentés, vagyí információ - már amennyiben valóban karbantartás miatt nem tudok belépni a játékba. A fura, hogy rögtön a Blizzard App indítása után ez fogad, pedig még egy karaktert sem írtam be a belépési adatokhoz:

[L:/dl/upc/2018-06/20/99791_dhpe10maiseaxber_bnet.jpg](IMG:/dl/upc/2018-06/20/99791_dhpe10maiseaxber_bnet.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Nálatok is ez van? Valaki esetleg tudna linkelni egy olyan oldalt / fórumot, bármit, ahol én is értesülni tudok a karbantartásokról? Nem mintha annyira lekötne a mostani szezon, de azért idegesítő, hogy egy-két órám van ilyenkor reggel játszani, erre az esetek 90%-ában ilyenkor szarakodik a játék. Kezdem unni...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#104190) faragojof válasza Vistaboy (#104189) üzenetére


faragojof
senior tag

Mi a qrta annyukat tartanak karban egy hat éves játékon állandóan? :F :W Hajnalban kelek, mert nem mindig tudok délután-este játszani ezzel a szarral, erre ez fogad: hajnal 2-től reggel hétig karbantartás! :F Szezon kezdés után pár nappal? Most jöttek rá, hogy a bárdnak nincs behangolva a gitárja? :W

Elmennek a picsába... :(((

Ez meg lemaradt: In our efforts to improve account related services, we will be performing an exceptional global Blizzard authentication maintenance on 20/06/2018 from 02:00 CEST until approximately 07:00 CEST. During this time, game logins and purchasing will be unavailable.

Ez van írva a bejelentkezési ablak egyik oldalára. Ezt is nem rég tehették ki, ha te még nem láttad... :(((

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#104191) Vistaboy válasza faragojof (#104190) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem azzal van a baj, hogy néha karban kell tartani a szervereket, ez érthető. Ráadásul most globális a dolog, vagyis a komplett autentikációs szerverről van szó, nem kimondottan a DIablo III-ról. Most már egyébként nekem is írja oldalt, ahogy neked. Az előző hsz irásakor még semmi nem volt ott, holott elvileg akkor már majdnem két órája zajlott a karbantartás. És a hivatalos fórumon sem volt semmi, pedig direkt megnéztem, mi lehet a gond.

Ami miatt nálam felment a pumpa, hogy ezt miért nem lehetett mindjárt odatenni? Esetleg már tegnap kiírhattak volna egy üzenetet, miszerint ma reggel karbantartás, és akkor úgy készülünk. Így az a rossz, hogy nem tudod mi van, egyedül a szerdai napból következtethetsz, miszerint valószínűleg karbantartás.

De én már voltam úgy korábban, hogy nekem nem jelzett semmit, másnál meg ott volt a felirat. Ezért kérdeztem meg, hogy megint nekem szarakodik valami, vagy mindenkinél ez van. De most már nekem is írja.

Akkor nincs más, majd holnap reggel játszunk. Ma már nem lesz idő, későn érek haza melóból...

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#104192) faragojof válasza Vistaboy (#104191) üzenetére


faragojof
senior tag

Szólhatnának kicsivel előbb... :K

"Formicate Under Command of the King,,

(#104193) reelc


reelc
veterán

Az előttem lévőknek:
Hagyományosan a szerda a karbantartás nap, hacsak nincs valami rendkívüli dolog. Ez független a szezonkezdettől, stb. Nekik szerver, beléptetési oldalon stb. erre szükségük van.
Mindig jelzik előre, figyelmeztet a kliens.

Már napok óta figyelmeztet a kliens. Talán hétfő délután óta, de biztosan nem kedden láttam először a figyelmeztetést.
Mikor léptetek be a mai nap előtt utoljára?

[ Szerkesztve ]

(#104194) DjDanee87 válasza reelc (#104193) üzenetére


DjDanee87
addikt

Így van. Már napok óta kint volt az applikációban a hír, hogy ma hosszabb karbantartás lesz.

(#104195) reelc válasza reelc (#104193) üzenetére


reelc
veterán

Még annyi, hogy a soron kívüli problémákat a Twitteren szokták közzé tenni. Amúgy a karbantartást 17-én posztolták.

(#104196) Vistaboy válasza reelc (#104193) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az oké, hogy szerdán szokott lenni a karbantartás, azt tudom és megértem. Csakhogy nálam a Blizzard App EGYÁLTALÁN NEM ÍRT KI SEMMI ILYESMIT. Szezon kezdete óta naponta belogolok, még ha csak egy-két órát is tudok reggelente játszani. De nálam semmi sincs írva. Úgy tűnik, hogy egyedi kliensem van, vagy mi a fene.

Ahogy ti írjátok "napok óta figyelmeztet a kliens", nos, nálam SEMMI SEM VOLT, egészen a legutóbbi posztomig, akkor már nekem is előjött oldalt a szöveg. De addig az égvilágon semmi nem volt, még a leghalványabb utalást sem láttam a kliensben arra vonatkozóan, hogy ma hosszabb szünet van. Mondjuk nekem a rövid szünet is azt jelenti aznapra, hogy nuku játék, ugyanis én általában hajnali 3 és 5 között érek rá játszani, általában pont ez az időszak szokott kiesni.

Na mindegy. Hagyjuk.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#104197) Elemental válasza Vistaboy (#104196) üzenetére


Elemental
addikt

Szerintem te kamuzol.

;] ;]

(#104198) faragojof válasza reelc (#104193) üzenetére


faragojof
senior tag

Majd ezentúl észben tartom! :R

Elemental: ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#104199) shotika válasza Vistaboy (#104196) üzenetére


shotika
őstag

A napokban tértem vissza kicsit Diablozni, és nálam se jelent meg semmi info, hanem egyszer csak nem tudtam bejelentkezni. Kb 1 óra múlva írta, hogy karbantartás.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#104200) reelc válasza faragojof (#104198) üzenetére


reelc
veterán

Még annyi, hogy nem minden szerda karbantartás. Majd értesítenek! De úgy látszik nem mindenkit. :)

(#104199) shotika: Én is kb. 1 hete raktam vissza a játékot, hétfőn már figyelmeztetett.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.