Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104451) reelc válasza HellGreg (#104450) üzenetére


reelc
veterán

A Crusira nem nagyon tudok mit mondani. :)

Csinálj egy DH-t. :)
Most épp fent van a D3, tudok segíteni a cuccolásban is.

(#104452) HellGreg válasza reelc (#104451) üzenetére


HellGreg
őstag

Ez a Crusi jó, fossa a deaths breathet meg a pénzt :D

(#104453) rumkola


rumkola
veterán

Üdv guruk, két kérdés:

WD garga és kutya petek soha az életben nem haltak meg (mint ahogy monk allyk sem). Minek van a petes gemen akkor 90% damred a peteknek, meg minek van +life passzív skill, stb???

Villámos pylon T13-on kb szart sem ér, de GR90+ on meg öli az nmy-t, még az elitet is (ugyanazon skillek és cucc). Ez mi?

Előre is köszi!

(#104454) reelc válasza HellGreg (#104452) üzenetére


reelc
veterán

Elhiszem, de a fő buildre írtad hogy lassú, a GR kapcsán. :)
Erre írtam, hogy rakj össze egy DH-t. :)

(#104453) rumkola: Csak azt tudom, hogy a DH farkasa képes meghalni.
Ezt a nem halást próbáltad mondjuk GR100-ban is? :)

[ Szerkesztve ]

(#104455) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ezt is megértük, a mai goblinvadászaton végre kaptam Rainbow Goblint. :DDD

Előtte pár órával Goblin Shrine, ahonnan egyből nyílt egy Vault is. :)

Termékeny nap volt. De azért le kellett tolni pár kört, mire összejött. Most kezdjük elölről. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#104456) TeeBee73 válasza Vistaboy (#104455) üzenetére


TeeBee73
addikt

A Rainbow Goblin lekéste a Pride-ot. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#104457) rumkola válasza rumkola (#104453) üzenetére


rumkola
veterán

:F

(#104458) _drk


_drk
őstag

Na Nekrót is kipipáltam!
Erre a szezonra most azt vettem elő.(Minden szezonban kipróbálok 1-et kb late game elejéig, mivel 2-3 éve mikor vettem még nagyon messze voltak akár a 1 legendary, vagy egy set item nem hogy egyből meg van 6)
Mióta megvettem, egyszer próbáltam ki de akkor már szezonban a 3. karakterem volt sokra nem is jutottam vele.
Most elkezdtem a kampánnyal, amit ACT IV-ig bezárólag meg is csináltam, mivel azt se vittem már végig jó ideje és azért a bounty-k se teljesen ugyan olyanok.
Elég nehézkes volt kb 60-as szint körül untam meg hogy a kovácsnál még a kék illetve sárga cuccokra is egyenként kell rányomni. De a nekrónak szépen lassan jó volt kipróbálni a skilljeit.
Nagyon jól össze rakott hős lett, Blizzardnak sose kell szégyenkeznie mit tesz le az asztalra.
A csontváz csapat mint ötlet, a gólemmel nekem nagyon bejött. A secondary skillek is jók, a kihagyhatatlan Bone spear és Poison Novával(kár hogy end game-ben egyik se jó semmire )
Egyedül a többi átkot hiányolom, mivel a rúnák is elég semmilyenek ahhoz a meglevő 3 fajtához is.
Többi Class-nál ez valahogy jobban lett megcsinálva, ha egy adott varázslat nem is volt külön legalább 1 Rúna adta azt a stílust. Mondjuk a Frozen Orb az Arcane Orb-nál.

Ügye a Prestilence set-et kapta most ajándékba, ami nagyon erős, de az hogy egy ajtót nem tud szétverni hulla nélkül az már inkább nevetséges volt mint idegesítő. Valahogy nem is adta az egész, főleg hogy hiányoztak a csontik.

Utána jött a Bloodmage varáció, ami annyira kusza volt, nem is volt hozzá sok mindenem, nem álltam rá külön össze szedni a cuccokat.

Össze szedtem elég sok matit, majd az egy kezes kaszákat kezdtem upgrade-elni, majd ki esett egy Ancient Jesset kasza, csináltam is egy Rhatma-s buildet. Na ez volt az igazi NECROMANCER feeling. Sok idézett lény csak úgy darál. Egész nagy dmg-em is van vele, olyan 2-300B látok, ami legalább 8 mage-nek és 7 skeletonnak ezzel az attackspeeddel egész jó szerintem már, csak rohadt papír vagyok.
GR70 felett igazából az utolsó kis csicska valami rám köp már halott vagyok. 3 db ancient cuccom van, amire még lehetne farmolni,de nem tudom fogok-e. Igazából még GR80-on is nagyon szétkapok mindent, de ott már túl sokszor halok, egyszerűen meg is öli az élvezeti értékét. Ha legalább 1 ütést kibírnék mire aktiválódik a passzív már boldog lennék.
Csak hát ilyenkor jön elő, hogy 1-2 óra játék után már semmit nem veszek fel, utána még 1-2 óra játék matija se ad semmit és max kapok 1-2 paragon szintet.
Mindent össze vetve, nagyon kellemesen csalódtam a nekromancerben mert eddig amit láttam belőle nem tetszett. De az a sebzés amit letol, az valami hihetetlen. Csak hiányzik a gólem is a summon-os buildből :)

[ Szerkesztve ]

(#104459) Ano válasza Vistaboy (#104455) üzenetére


Ano
őstag

Nekem egyik nap 1 órán belül 3 vault is nyílt ... meg is lepődtem, hogy hogyan sikerült :)

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#104460) reelc válasza Ano (#104459) üzenetére


reelc
veterán

Nekem meg vagy 3x beadta egymás után 3 különböző GR-ben ugyanazt a pályaszakaszt.
Szintén vagy háromszor különböző GRben a dárdás kecskék voltak az első szinten.
Mindez kb. 1 óra alatt.
Szóval más dolgokban is ismétel keményen. :)

[ Szerkesztve ]

(#104461) Peppo


Peppo
őstag

Bandit shrine is több van. Már nyitottam vagy négyet ebben a seasonben, és párat a partiban lévő társaim is. Összes eddigi seasonben együtt nem láttam még ennyit.

(#104462) HellGreg válasza reelc (#104454) üzenetére


HellGreg
őstag

Felhúztam egy DH-t gyorsan. Konkrétan melyik build lenne a legjobb GR-re és bountyra?

(#104463) Vistaboy válasza HellGreg (#104462) üzenetére


Vistaboy
veterán

Bountyra mindenképp UE, azzal nagyon gyorsan lehet haladni (Ha van elég DMG, a Danetta settel még gyorsabb). GR-re is jó, hacsak nem magas szintet akarsz elérni, arra szerintem jobb a Shadow, nekem eddig azzal sikerült legtovább eljutnom. De változó, kinek mi jön be. Próbáld ki. Meg hát, ahány GR, annyi fajta, kifoghatsz könnyebbet és nehezebbet is...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#104464) reelc válasza HellGreg (#104462) üzenetére


reelc
veterán

Ahogy Vistaboy mondta.

Ez is jó bountyra, vagy majd a Bossos Conquestre legközelebb.

Shadows Impale eliteről elitere kell Vaultozni, rá lehet érezni idővel.

[2.6.1] Fastest Multishot T13 400%+ Movespeed T13-ra speed. Igen hamar leírtja a teljes képernyőt. Nagyon gyors a mozgása is.

[2.6.1] Multishot Solo GR100+ GR-re. Persze az a 100 függ a cuccoktól, Paragontól, szerencsétől, stb. GR89-en állok, 13 percen belül. Fele-fele arányban normál és ancient cuccokkal. Nem sokat foglalkoztam vele, tudna fentebb is menni.

Vannak még más buildek, hibridek, stb. de szerintem ez a 3 elég kezdetnek.

[ Szerkesztve ]

(#104465) Peppo válasza HellGreg (#104462) üzenetére


Peppo
őstag

UE igazából bármire jó. Magas GR-be legegyszerűbb a Shadow. Aztán lehet próbálkozni a többivel is, szóval ha Marauder vagy Natalya setből esik valami, azt se dobd el!

(#104466) proci985 válasza HellGreg (#104462) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

bounty: UE, esetleg natalya strafe build de azt eleg nehez felgearelni annyira, hogy gyorsabb legyen az UEnel. utobbi mukodik sage settel kombinalva is

GR: quick riftre UE, kb 2:00-2:30 az also hatara

push: shadow / UE / N6M4 / M6 multishot. gyakorlatilag 1-2 gr kulonbsegek vannak koztuk es para szinttol is fugg, de legfokepp geartol.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104467) Joezyka


Joezyka
senior tag

van valaki olyan akinek esetleg potyognak a unity gyűrűk?
nekem eddig egy sem esett, (és kettő azért kéne :P ) pedig kb minden BS-t ráköltök, a sárgákból meg upgradelem leg-re, szóval minden matit abba ölök, de semmi :(
full szűz acc, újrakezdtem az egész játékot, lehet valami q-t kéne csinálni hozzá? :F

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#104468) chopin42 válasza Joezyka (#104467) üzenetére


chopin42
őstag

Hát...kitartóan farmolj. Nekem Crusival/Barbárral folyamat esik, szinte minden nap, van vagy 3 a ládában followereknek, meg a followereken is van vagy 3 összesen. Ilyen a loot :(

Más: Akciós a necro kieg, kb 3.3k. Milyen a necro, megér-e ennyit, mennyire nehéz gearelni, milyen vele játszani wiz/crus/barb után?

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#104469) Franklin válasza chopin42 (#104468) üzenetére


Franklin
addikt

Én megvettem, de szerintem én dollárban fizettem, mert 2.886 Ft-ot vontak le.

Nekem igazából a plusz 2 ládahely miatt kellett, a nekróval még nem sokat játszottam, épp csak felhúztam 70-re, de jó móka volt, főleg a csontvázak, ahogy loholtak utánam :D

(#104470) reelc válasza chopin42 (#104468) üzenetére


reelc
veterán

Én inkább azt a kérdést tenném fel magamnak, hogy: szórakoztat a játék? Fogok még beleölni sok-sok órát? Ha igen, akkor vedd meg.
Ha már belefáradtál a játékba, és egy kis felüdülést vársz tőle, akkor szerintem nincs értelme. Elvégre ugyanaz a játék, csak másik kari.

Szóval neked kell eldöntened, neked megér-e ennyit? Akciós ár, az ugye mindig jobb, mint az alapár. :)

Gearelni kb. annyira nehéz, mint bármi mást. Kb. semennyire. :) egy bizonyos szintig. Az elmúlt 2 évben volt valamikor egy patch, ami a leg hullásra is hatással volt. Meg is látszik.
Általában 1-2 tárgyért kell jobban megküzdeni, a többi az öledbe hullik. A drop miatt, és mert mindenki olyan erős T13-on a múltkori patch miatt.
A gear tökéletesítése a kihívás. Pl. legyen az ékszeren chc, chd, és ha lehet a lyukat ne te forgasd rá, stb.

Tegnap megkért valaki, hogy 70-re húzzam fel a crusiját, NSben. 10 szintet kellett emelnem, utána kb. 1 órán keresztül GR70 és T13 váltakozott. Úgy váltunk el, hogy volt 1 teljes szetje, 70-es ékszerek, öv, stb. A fegyver, a skillek a szetbónusz, a leg kövek (utóbbiak voltak, minden más friss esés) révén már T13-as képesnek kellene lennie. A ládájában meg ugye ki tudja mennyi cucc még, amire építhet. Mondjuk upgradelt, stb. a drop mellett, megdolgozott érte.

[ Szerkesztve ]

(#104471) chopin42 válasza reelc (#104470) üzenetére


chopin42
őstag

Nekem is kéne a plusz 2 ládahely, de amit írsz, hogy mennyire szórakoztat a játék...Úgy érzem, mostanában kevésbé, mint az elején. Nem rossz, de már nem farmolok 3 órán keresztül riftet, a bountyt meg egyáltalán nem tolom.
A barbárom felgeareltem aránylag jól, van sok anci, igaz low rollokkal, már mai a main statot illeti (ahol 650 a max, ott kevesebb, mint 600, ahol 1000, ott kevesebb, mint 900).
Ettől függetlenül havi egyszer kb 2500-ért szoktam ennyi egy pizzát, ilyen alapon ez is belefér...meglátom. Kösz a tippeket!
Igazából azért gondolkodtam el, mert haverral jó pár éve toltuk a diablo 2-t, igaz, mindössze pár órát, a játék elején, coopban, hamachival :D Én barbárral mentem, ő necroval, és darált. Ma megnéztem pár videót, és a corpse lance-os necro darál...

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#104472) reelc válasza chopin42 (#104471) üzenetére


reelc
veterán

Ez a nekro más.
Ha nem sürgős, lesz máskor is akcióban. Talán év végén, esetleg a Blizzcon alatt, kitudja.
Addig építs fel olyan karit, amivel eddig nem, vagy csak kevésbé foglalkoztál. Így meglátod azt is, mennyire jönnek be a számodra relatív új dolgok. Sokan nem tudnak tartósan túllépni a kedvenc 1-2 karijukon. Pl. én sem. :)
Persze a te döntésed mi legyen, nem akarlak lebeszélni róla. :)

D2-ben se volt nekróm, úgyhogy nekem a D3-as miatt nem volt nosztalgikus érzésem. Megvettem amikor kijött, kipróbáltam mindegyik buildet, de valahogy egyiket se éreztem, hogy azzal szívesen játszanék. A dologhoz az is hozzátartozik, hogy én akkor már mással játszottam szívesebben. Emiatt pusztán karihely+ládahely szintjén sem tudtam értékelni a dolgot, hogy jó hogy több helyem lett.
Lehet jobban megfogott volna, ha mondjuk 1 évvel hamarabb jön ki, amikor még aktívabb voltam D3 terén, és szívesebben játszottam vele. De ez ugye csak az én véleményem, nem vagyunk egyformák.

[ Szerkesztve ]

(#104473) xxx86


xxx86
csendes tag

Sziasztok, én most Barbáral játszók 70 szintű és 171 paragon szintem. Ma még csak 51 szinten volt a paragon szintem, de beléptem egy játékoshoz és 1 perc alatt felhozta 171 szintre ezt, hogy csinálta? Már mint az én szintemet.

(#104474) pruzsi válasza xxx86 (#104473) üzenetére


pruzsi
őstag

Normal: 100% Health, 100% Damage, 0% extra gold bonus, 0% extra XP bonus
Hard: 200% Health, 130% Damage, 75% extra gold bonus, 75% extra XP bonus
Expert: 320% Health, 189% Damage, 100% extra gold bonus, 100% extra XP bonus
Master: 512% Health, 273% Damage, 200% extra gold bonus, 200% extra XP bonus
Torment I: 819% Health, 396% Damage, 300% extra gold bonus, 300% extra XP bonus
Torment II: 1311% Health, 575% Damage, 400% extra gold bonus, 400% extra XP bonus
Torment III: 2097% Health, 833% Damage, 550% extra gold bonus, 550% extra XP bonus
Torment IV: 3355% Health, 1208% Damage, 800% extra gold bonus, 800% extra XP bonus
Torment V: 5369% Health, 1752% Damage, 1150% extra gold bonus, 1150% extra XP bonus
Torment VI: 8590% Health, 2540% Damage, 1600% extra gold bonus, 1600% extra XP bonus
Torment VII: 18985% Health, 3604% Damage, 1850% extra gold bonus, 1900% extra XP bonus
Torment VIII: 41625% Health, 5097% Damage, 2150% extra gold bonus, 2425% extra XP bonus
Torment IX: 91260% Health, 7208% Damage, 2500% extra gold bonus, 3100% extra XP bonus
Torment X: 200082% Health, 10194% Damage, 2900% extra gold bonus, 4000% extra XP bonus
Torment XI: 438669% Health, 14416% Damage, 3350% extra gold bonus, 5000% extra XP bonus
Torment XII: 961759% Health, 20387% Damage, 3900% extra gold bonus, 6400% extra XP bonus
Torment XIII: 2108607% Health, 28832% Damage, 4500% extra gold bonus, 8200% extra XP bonus

Nagyobb tier több xp,gyorsan ölt etc.

(#104475) Ano válasza xxx86 (#104473) üzenetére


Ano
őstag

Ha elvitt téged egy Torment XIII-as partira akkor neked semmit sem kell csinálnod és amit ő leöl szörnyeket azok után te is megkapod ugyanazt az XP-t és akár 2 másodpercenként is tudsz szintet lépni ....

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#104476) reelc válasza xxx86 (#104473) üzenetére


reelc
veterán

Már megelőztek, de röviden:
Olyan nehézségi szintet nyitott, ami neki már gyerekjáték, viszont annak amit te tudsz teljesíteni a többszöröse. A nehézsége is, és ezzel együtt az érte járó XP is.
Amúgy minél nagyobb szintű vagy, annál több XP kell a szint ugráshoz.
Kb. ezek kombinációja a dolog.
Vagyis ha majd pl. P500 leszel, nem fogsz tudni olyan szinten menni, ami +P120-at rádpakol egy kör alatt. Viszont amíg alacsony szintű vagy, lehetséges, ezt tapasztaltad.

Ennek a nagy szintugrálásnak az a hátulütője, hogy igen hamar, pár körből elérhetsz P250-et is akár, de sokkal vacakabb geared lesz, mintha te magad haladtál volna lépésenként egyedül, vagy hozzád hasonló szintűekkel.

Ha meg sokat húznak és még fel is cuccolnak - szerintem sokat ront a játék élményen, ha készen kapsz magas szintet + kb. minden cuccot.

(#104477) proci985 válasza reelc (#104472) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nekem volt D2ben nekrom, mind a harom (bone / psn+pone / allatkertes) varians. a teleportos summoner kb a jatek legerosebb buildje, viszont eleg nehezen volt gearezheto es a 60+fos hadsereg felig-meddig atment zergling rushba jatekstilusra.

a legelso inarius summoner elegge hasonlitott a d2es summonmancerre bar annal lenyegesen kevesbe volt RTS a kevesebb minion miatt, viszont azt a foldbenerfeltek. a psn nova varians sose mukodott igazan jol, a bone spear szinten inkabb nosztalgia.

a jelenlegi rat variansok meg inakbb a wizard valtozatai.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104478) Elemental válasza proci985 (#104477) üzenetére


Elemental
addikt

Nekem is volt tele snecim, mindent vitt. Meg soso infinity-s csicsóval. Régen minden jobb volt :)

(#104479) LélekVándor válasza Elemental (#104478) üzenetére


LélekVándor
tag

Régen még a nosztalgia is jobb volt!

(#104480) Phausto válasza LélekVándor (#104479) üzenetére


Phausto
tag

Vagyis régen még a régen minden jobb volt is jobb volt? 😀

(#104481) reelc válasza proci985 (#104477) üzenetére


reelc
veterán

Köszi!

Amikor a Diablo 2-őt először nyüstöltem nem nagyon volt netem, a környezetemben senki sem játszotta, így a buildekről fogalmam sem volt, magamnak raktam össze, amit. Később persze lett net, de nem foglalkoztam buildekkel, egy karit akartam kimaxolni, amit már régóta nyüstöltem. Nem volt kedvem 0-ról kezdeni. Amúgy félrefejlesztés miatt nem jött össze, pont visszavonás csak később lett.
Assassin volt, talán ezért is lett a D3-ban a DH a kedvencem, kb. minden kari, és szet próbálgatása után.

(#104480) Phausto: igen.
De a legjobb még a Diablo előtti időszak volt! :)

[ Szerkesztve ]

(#104482) Elemental válasza reelc (#104481) üzenetére


Elemental
addikt

Nekem az első találkozásom a d2-vel olyan volt, hogy reggel 8-kor leültem a gép elé, és éjfélkor hagytam rá. Minden étkezés kimaradt, pisilni akkor mentem, amikor már repedt a hólyag :)

[ Szerkesztve ]

(#104483) HellGreg válasza Elemental (#104482) üzenetére


HellGreg
őstag

Diablo 2-ben azért elég esélytelen volt normális cuccokat találni, esetleg rúnaszavaket kirakni, holott nagyobb volt a sikerélmény amikor megtaláltam valamit :)
Ez a hármas inkább futószalag-feeling

(#104484) reelc válasza HellGreg (#104483) üzenetére


reelc
veterán

A D3-ban alkalmazkodtak a konzolosokhoz is, elvégre a PC-sek mellett 2 féle konzolos tábort is kielégítettek, ráadásul 2 generációban is. Az eladások őket igazolták, a cégnek ez volt az útja.

Alkalmazkodni kell a munka után fotelbe lerogyó konzolon és tv-n játszom 1-2 órát casual réteghez is.
Mielőtt valaki felháborodna, nem bántásból írtam így, persze nem minden konzolos ilyen. Van munkatársam, akinek a rokona pont így csinálja. Szereti a D3-at mást nem is nagyon játszik, és egy kicsit kikapcsolódni akar, nem szívni mint az őrült, hogy nincs semmi drop (mint pl. a D2-ben). Ez szerintem természetes, más játékos réteg, más igényekkel. De sokan vannak. Változtak a szokások, komoly tényezők lettek a konzolok is, az elmúlt 10+ évben.

Amikor kijön a Diablo - ha van eszük, még ebben a konzol generációban megtörténik - és ha kijön az új gen, akkor majd arra is upgradelik. Ez rendben van.

Szerintem inkább az a kérdés, hogy folytatják-e a szerintük nagyszerű Diablo 3 utat (pl. szinte végtelen Paragon rendszer, stb. - korábban nyilatkozták, hogy ez nekik jó, nem tervezik leváltani, nincs is ötletük), vagy maradtak még innovatívabb emberek a csapatban, akik az eddigiektől eltérőbb módon közelítik meg a játékot? Legalábbis a Diablokhoz képest.
Illetve a Diablora rátudnak-e húzni olyan üzleti modellt, ami folyamatosan hoz nekik pénzt, vagyis érdekeltek lesznek benne, hogy pl. 3 év után is tisztességesen frissítsék - persze nem pay2win rendszerre gondolok, aki nem fizet valamit, ne legyen ténylegesen hátrányban.

A Diablo 2 feelingre más játékok vannak.

(#104485) SQX_Barto válasza reelc (#104484) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Azert az a "2 generacio" erosen santit :)
Ha jol remlik a regi generacio egy csomo patchet mar nem kapott meg, nincs season stb..

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104486) reelc válasza SQX_Barto (#104485) üzenetére


reelc
veterán

Nem sántít.
A kiadásról és arról volt szó, hogy sokat adtak el belőle. Nem pedig a supportról, hogy mennyire és hogyan hanyagolta el a játékot a Blizz. :) Legalábbis ezt akartam kihozni belőle.

[ Szerkesztve ]

(#104487) Franklin


Franklin
addikt

Ha bent vagyok egy négyes multiban, elindítunk egy GR-t, de csak hárman megyünk be, a negyedik ember nem fogadja el, akkor a GR MP3 vagy MP4 erősségű lesz?

(#104488) rumkola válasza Franklin (#104487) üzenetére


rumkola
veterán

3

(#104489) Elemental válasza rumkola (#104488) üzenetére


Elemental
addikt

És ha négyen lemegyünk, de közben az egyik kilép (betojik hc), vagy lehal (hc), akkor marad a 4-es erősség?

(#104490) reelc válasza Elemental (#104489) üzenetére


reelc
veterán

Mondjuk HC-ban csak ismerőssel mennék, publikossal nem, ismerős meg ne lépjen le. :) Netszakadás, halál előfordulhat, nem lehet kivédeni.

[ Szerkesztve ]

(#104491) Edge válasza Elemental (#104489) üzenetére


Edge
veterán

Dc esetén pl erősség nem marad meg, de 4playernek veszi a végén az eredményt.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#104492) Elemental válasza reelc (#104490) üzenetére


Elemental
addikt

Egy ember van félve a fl-be. :)

(#104493) rumkola válasza Edge (#104491) üzenetére


rumkola
veterán

az leaderboardon enyhe csalás :D

(#104494) Edge válasza rumkola (#104493) üzenetére


Edge
veterán

Hát gr push esetén instant leave mert akárki esik ki 3an nem lehet levinni, alacsonyabb mapon meg súlytalan a dolog.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#104495) proci985 válasza Edge (#104491) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Hcban ha valaki lehal lemegy 1pre de 2p leaderboardon marad. (Kicsit tultoltuk pár hete a gearezos pusht)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104496) reelc


reelc
veterán

A játékról semmi hír, de könyvről és képregényről van infó.

(#104497) Bird válasza reelc (#104496) üzenetére


Bird
addikt

Hurrà!

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#104498) gdevil


gdevil
aktív tag

Nem pont Diablo.

A kérdés, hogy ha megveszem az Overwatch játékot (amivel a fiam játszana), akkor -egyidőben -,az én accountommal belépve a battle.netre játszhatunk-e úgy ,hogy én Diablózok, ő pedig Overwatchozik ?
Azért nem külön acc-on vennénk meg az Overwatchot, mert én így be tudom magamnak aktiválni a Mercy Wingset :D .....

(#104499) reelc válasza gdevil (#104498) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom, de azt kitudod próbálni, hogy a másik gépre felrakod a pl. a Starcraft 2-őt (ami ingyenes), elindítod és te elindítod a Diablot a tiéden és meglátod mi lesz.

Mondjuk én biztos nem mahinálnék egy vacak szárny miatt, de ez én vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#104500) KubanitoS válasza gdevil (#104498) üzenetére


KubanitoS
veterán

99%, hogy nem fog menni...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.