Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104701) reelc válasza _drk (#104700) üzenetére


reelc
veterán

A Blizz helyében folyamatosan bannolnék.

(#104702) Ellia válasza reelc (#104701) üzenetére


Ellia
addikt

Nem maradna "játékos" ;]

(#104703) reelc válasza Ellia (#104702) üzenetére


reelc
veterán

Ki veszítene ezzel? ;]
A cég aminek már nincs pénze belőle, vagy a kemény mag, akik kb. pár nap alatt végeznek a szezonos céljukkal, ami szezon amúgy kb. 3 hónapig tart? Vagy az NSesek? :)
Banból még lehet lenne pár eladott példányuk. :D + verhetnék a mellüket, hogy ők bizony kiállnak a tisztességes játékosok mellett. :) De mondom legalább havonta kellene.

[ Szerkesztve ]

(#104704) Ellia válasza reelc (#104703) üzenetére


Ellia
addikt

Blizzard már nem, kifacsarta amennyire lehet szerintem. Amúgy is jönnek/vannak trónkövetelők.

Attól még "kár érte kiváló ügynök volt". :)

(#104705) reelc válasza Ellia (#104704) üzenetére


reelc
veterán

Épp ez az, nem facsarta ki. Alap+kieg+1 DLC kb. 5 év alatt mai szemmel ez igen szerény.
Ha másképp áll pl. a patchekhez, stb. több aktív játékos, esetleg vásárló is lett volna.
Mindegy, ez már így alakult.
Elzavartak máshová. :)

Az a "trón" már rég nem a Diabloé szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#104706) TeeBee73 válasza reelc (#104701) üzenetére


TeeBee73
addikt

Banhammer volt már többször is emlékeim szerint. Vagy azt csak az RMAH-s időszakban tolták?

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#104707) reelc válasza TeeBee73 (#104706) üzenetére


reelc
veterán

Épp azt írtam, hogy sűrűbben kellene.
Eléggé ritkán van.

(#104708) Gyeptégla


Gyeptégla
csendes tag

Nekem az egyetlen bajom a D3-al, hogy a mercy wing-hez egy béna overhype legendary editiont kell(ene) megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#104709) reelc válasza Gyeptégla (#104708) üzenetére


reelc
veterán

:)
Ezután érdekelne, hogy mi érdekel a legkevésbé? Ha ez a legnagyobb bajod vele?

De komolyan.
Nem vagyunk egyformák, ez így rendben is van, mindenkit más érdekel.
Leírtam már sokszor mik a problémáim a játékkal, de azt nem biztos, hogy azt is ami a leginkább hidegen hagy: azok a kozmetikai cuccok.
Ez számomra semmit sem tesz hozzá a játékhoz.
Jó, egyidőben jópofa dolog volt a sok menedzser gob, meg a szárny vadászat, de ez elég hamar lecsengett.

Tényleg, mi lesz ha egy következő tematikus szezon kozmetikai lesz? Mondjuk +5 új pet meg vagy 2 szárny? :)
Vajon hány embert mozgatna meg pusztán ez?
A Season Journey mellett valószínűleg bekeríteném, ha nem lenne sok idő pluszban. De csak ezért biztosan nem játszanék.

[ Szerkesztve ]

(#104710) JSaN


JSaN
addikt

Book of Adria boritoja:

Lehet beszerzem, az elozo 2 konyv is a Diablos gyujtemenyemben van. Nekem a konyvel inkabb az idozitessel van a bajom, ha diablo 3hoz van kicsit elkestek vele szerintem. Ha pedig univerzalis (D1, 2, 3) es mellekessen valami masnak is az eloszele akkor ok.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#104711) reelc válasza JSaN (#104710) üzenetére


reelc
veterán

Bár nem ismerem az előző könyveket sem, gondolom azoknak a sorába illik, akár D3, akár univerzális.

Ha D3 kapcsolódó, akkor sem késtek, időzítették a Switch porthoz, reklám ez is. Persze, tudom 6 éves a játék, de ezzel a mostani megjelenéssel a fanokat célozzák be, ill. a Switch tulajokat.
Lesz képregény is, az is most jön, az se volt évek óta.
A monsterek adottak, amúgy meg bármikor ellehet mesélni egy történetet. Főleg ha nincs hatással a jövőre. :)

(#104712) Peppo válasza JSaN (#104710) üzenetére


Peppo
őstag

Hmmm. Szóval volt Book of Tyrael is. Eddig nem is hallottam róla. A Book of Cain tetszett, igényesen volt megcsinálva.
Nem bánnám, ha egy Diablo 4 előszele lenne. :)

(#104713) faragojof válasza Bird (#104691) üzenetére


faragojof
senior tag

Jobbulást! :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#104714) Gyeptégla válasza reelc (#104709) üzenetére


Gyeptégla
csendes tag

Figyelembe véve, hogy a PoE (meg rengeteg mmo + multis lövöldék) szinte csak kozmetikai cuccokból tartják el magukat és a poének rendszeresen vannak nagyon komoly update-jei, gondolom elég sok embert megmozgatna.

De már írtam korábban, hogy ez számomra olyan mint a passziánsz. Azt sem szidom mert egyszerű kiismerni vagy mert túl könnyű... a D3 ilyen el kell fogadni. A blizzard belőtte a szintet az ovisok szintjére és el kell ismernem munka után elég szórakoztató tud ez lenni. Nincs szenvedés csak instant siker....

egyébként ha ennyire szomjazol az újra meg a kihívásra, miért nem próbálod ki a path of exilet? grim dawn mellett egy próbát megérne és ott aztán ismerni kell a perk tree-t meg a skilleket. Ott tényleg azt rakhatsz össze amit akarsz, senki nem fogja a kezed. Aztán legfeljebb nem fog működni magas szinten, de a legközelebbi karakter, majd jobb lesz...

más: gondolom olyat meg nem lehet csinálni, hogy ha valaki vesz autistawatch legendary-t akkor az ő kódját, mondjuk én aktiválnám. :U

[ Szerkesztve ]

(#104715) proci985 válasza TeeBee73 (#104706) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

utobbi evekben nem nagyon es azert latszik

pl seasonban a p3000+ azert eleg gyanus. igen, vannak akiknek nincs elete, de azert megiscsak...

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104716) reelc válasza Gyeptégla (#104714) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom, hosszútávon biztos nem. Sokan lenyomják a Journeyt és kész. Ha esetleg még pár óra + lenne amit össze lehet szedni bevállalná szerintem sok ember - de ez ugye nem olyan dolog, ami a gép előtt tart akár 1 hónapig (a szezon meg 3 hónapos).

Már én sem szidom, mással foglalkozom. :)
Csak arról van szó, hogy érdekel mit kalapál a Blizz. Aztán majd ha érdemesnek találom rá, lehet megveszem majd. Addig lesem a híreket, hátha mondanak valami értelmeset.

Köszi a GD-vel jól elvagyok, jön hamarosan a 2-ik, utolsó kieg. Ebben is kb. azt raksz össze amit akarsz, legfeljebb átalakítod később. :) Ebben is sok lehetőség van, bár nem annyi, mint a PoEben. Bár nem is kell annyi.
A PoE-t próbáltam, nem jött be.

Más: szóval valaki megveszi a játékot, és neked adja a kódját? Hát nem hiszem. :)

(#104717) JSaN válasza Gyeptégla (#104714) üzenetére


JSaN
addikt

Szia, elvileg lehet, ha az illeto gift-kent veszi meg a jatekot, es teged jelol meg ajandekozonak. Ha erre gondolsz? :F

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#104718) Gyeptégla


Gyeptégla
csendes tag

A "más" részt rosszul írtam le, mivel ezek szerint nem volt elég egyértelmű. Az érdekel, hogyha valaki megveszi saját magának az overwatchot, tehát nem nekem, akkor mivel nem hiszem hogy túl sok ow-s fant érdekelné a diablo 3 is, az ő ajándék szárnyát mondjuk nálam váltanánk be. Szóval ő tolja az ow-t, én meg élvezem a d3 szárnyakat, amit ő sohasem aktiválna, mert mondjuk soha nem is akar a jövőben diablozni. (Mert pl utálja az arpg műfajt is) persze ez akkor lenne járható út, ha külön aktiváló kóddal menne... gondolom.

Egyébként megnéztem a GD-t megint és fura volt, hogy a D3 után az egészet olyan lassúnak érzem, hiányzott a pörgés, meg az hogy 100-ával halnak a szörnyek körülöttem. De lehet ebben az is benne van hogy korábban sokat toltam és még nem hevertem ki az élményt, aztán egyelőre még kicsit unom azokat a mapokat.

[ Szerkesztve ]

(#104719) SQX_Barto válasza Gyeptégla (#104718) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Egy ismerős aktivált be valami goblint, amit ismerőse kapott blizzcon jegyért, de az más. A játékhoz kapott bonuszok automatán aktiválódnak azt hiszem.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104720) JSaN válasza Gyeptégla (#104718) üzenetére


JSaN
addikt

Ja hogy csak ugy a szarny kulon, ez esetben ilyen megoldas nem letezik. Meg nagyon az elejen voltak kod osztogatasos megoldasok de aztan szepen eltuntek, es csak account bound megoldasok vannak, vagy teljes jatek megvasarlasa hogy megkapjuk a csatolt termekeket.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#104721) reelc válasza Gyeptégla (#104718) üzenetére


reelc
veterán

Ahogy írtam nem vagyunk egyformák.
Nekem unalmasabb a D3. Amikor mondjuk 1,5-2 óra játék alatt beadja többször ugyanazt a pályát GR-ben és akár ugyanazokkal a monsterekkel - számomra ez unalmasabb, mint a GD.
Körülöttem is sokat halnak a monsterek. Nyilván nem D3 GR szinten - ott viszont van max. 15 perces limit is.
A pörgés jelenleg a Crucible DLC-ben (Aréna mód) van, meg majd az új kieg új játékmódjában lesz.

"nem hevertem ki az élményt" - ez elég negatívan hangzik. :) Alap+kieget is játszottad? Mindhárom nehézségen? Mondjuk a Normal/Veteran elég gyenge, ismerkedés a játékkal. Az Elite már keményebb. Az Ultimate kihívás.
Nekem a PoE olyan, hogy nem bírtam megszeretni.

(#104722) Gyeptégla válasza reelc (#104721) üzenetére


Gyeptégla
csendes tag

A crucible-t azt nem szerettem. Elég unalmasra sikeredett. Invázió, ölés, invázió, ölés... egy idő után már olyan érzés volt mintha a fogamat húznák. :D

mindent végigvittem, minden fokozaton. A hc-t lecsaltam, mert backupot használtam. :P

"nem hevertem ki az élményt", ez nem negatív volt, csupán annyi, hogy sokat toltam, és még friss az élmény. Mint amikor megnézed a kedvenc filmed és rögtön azonnal nem tudnád újranézni, mert ismered a fordulatokat, mi mikor fog történni a párbeszédeket és emiatt még nem tudna lekötni, de ha van egy kis feledési idő, akkor megint neki tudnál esni...

(#104723) reelc válasza Gyeptégla (#104722) üzenetére


reelc
veterán

Így már világos. :)

(#104724) Anulu79


Anulu79
addikt

Balga kérdésem lenne. A meglévő dolgaimat tudom update-elni?

(#104725) Sanyo77 válasza Anulu79 (#104724) üzenetére


Sanyo77
tag

Ha nem is update, lehet változtatni:

REFORGE LEGENDARY OR SET ITEM

Bár én úgy emlékeztem nem lehet panci, de tévedtem.

(#104726) Peppo válasza Sanyo77 (#104725) üzenetére


Peppo
őstag

Reforge lehet bármilyen, akár panci is. A Convert Set Item az, ami csak sima lehet.

(#104727) HellGreg válasza Anulu79 (#104724) üzenetére


HellGreg
őstag

Updatelni még úgy is lehet, ha ancient, hogy augmentálsz bele egy legendary gemet (én 80-asat szoktam), azzal együtt egy gyémántot is (attól függően, hogy strength vagy vitalityt szeretnél). A legendary gem szintje x5 strength/vitality/dexterity/intelligence, tehát hozzád az augmentált cucchoz 400-at. Persze ezt azokon a cuccokon érdemes elvégezni, amelyek már elég jók, és vélhetően maradnak.

(#104728) rumkola


rumkola
veterán

upgradelni a sárgát lehet setre vagy legóra a kockában
:D

(#104729) Anulu79 válasza HellGreg (#104727) üzenetére


Anulu79
addikt

Azt hiszem, hogy elmegyek megtanulni kínaiul. :D Amúgy közi az infót!

(#104730) HellGreg válasza Anulu79 (#104729) üzenetére


HellGreg
őstag

Bocs, visszaolvasva lehetett volna világosabban is írni :D
Elég ha angolul tudsz: link

(#104731) Anulu79 válasza HellGreg (#104730) üzenetére


Anulu79
addikt

Mivel az angol sem az erősségem így semmi gond. :D Meglestem köszi!

(#104732) Joezyka válasza Anulu79 (#104731) üzenetére


Joezyka
senior tag

kockáról röviden:
ha rámész a kockára vagy 'kula zolira' akkor alul lesz egy kis 'könyvecske', azokon a lapokon van hogy melyiken mit tudsz csinálni.
van lehetőséged:
- legendary tulajdonságot felvenni a kockába (fegyver, páncél, ékszer)
- legendarty cucc vagy set item (fegyver, páncél, készer) attribútumait újraforgatni. Azaz az összes statot újraosztja a rendszer. Itt lehet anci, panci is, de visszafele is igaz.
- set itemből egy másikat csinálni, pl van 3 db cipőd ugyan azon setből, de neked hiányzik a fejes, akkor ezt használva tudsz a cipőből fejest csinálni.
- sárga cuccból legendray-t vagy set itemet csinálni.

Amiket leírtam azok a leggyakrabban használtak. Ezeken kívül tudsz még:
- gemet átalakítani: pl sárga gemből zöldet.
- gemet anci cuccokra tenni. amilyen a gem olyan statot tesz rá (gem lvl*5 ha jól tudom ? )
a többit nem szoktam használni nagyon, így azok most nem jutnak eszembe.

annyi még, hogy ha van egy cucc ami jó statokkal rendelkezik, de van valami ami hiányzik róla, akkor mystic (vagy mi a neve annak a csajnak? :D) át tudsz 1 statot egy másikra cserélni. Persze ez is szerencsekerék ahogy a kocka is. 9823457893458743568934765874 alapanyag kell hozzá, mert vagy 1 tonnászor kell próbálkozni, hogy be is adja azt ami kell.
Erről szól a D3

bocs ha szájbarágós volt, de gondoltam így egyszerűbb.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#104733) Anulu79 válasza Joezyka (#104732) üzenetére


Anulu79
addikt

Uhh... köszi! Ezt még párszor el kell olvasnom, hogy tapasztalt legyek. :) Legfeljebb játék közben olvasom és úgy alkalmazom talán úgy könnyebben berögzül. :)

(#104734) gdevil


gdevil
aktív tag

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20759281757?page=1

Ezt láttátok már?
Egész jó kis kívánság listát állított össze az illető. Ha ezt meglépnék Blizzék, vagy legalább néhányat közülük, akkor már kapnánk valamit megint.....

[ Szerkesztve ]

(#104735) SQX_Barto válasza gdevil (#104734) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nem olvastam el, de szerintem a D3-hoz már semmi sem jön. A témákat is azért találták ki, ha már nincs patch (3. szezon óta nincs), akkor legyen valami "újdonság".
Egy druida dlc pakkban még reménykedem, majd blizzconon kiderül talán.

Link helyesen: [link]

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104736) reelc válasza gdevil (#104734) üzenetére


reelc
veterán

Eddig nem láttam.
De szerintem semmit se veszítettem vele. :)
De köszi a linket.

2017 novemberi a dolog, igaz áprilisban updatelte.
De mindannyian tudjuk tavaly október óta hány tartalmi patch volt. :)
Ha az új szezon előtt nem jön patch, akkor 1 éve lesz nélküle a Diablo 3.
Ezért van a Season téma, hogy ne kelljen foglalkozniuk ilyesmivel. :)

Szerintem semmilyen buff patch nem lenne már elég, hogy visszavonzzon embereket.
Az utolsó tartalmi patch (2.6.1) felerősített mindenkit, és pl. Torment szinten nem követte nehézség növekedés, mint egy korábbi hasonló patch után. GR se lett nehezebb. Ez a felerősítés kellett is, mert 1-2 nem kari specifikus tárgy kivételével kizárólag a Nekroról szólt a 2.6.0 ami elég erős lett.

[ Szerkesztve ]

(#104737) rumkola válasza reelc (#104736) üzenetére


rumkola
veterán

Egy LON buffal életre lehetne kelteni az egészet...

(#104738) reelc válasza rumkola (#104737) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem nem.
Épp azt írtam, hogy buff nem lenne elég. Mégis hová, minek?
Miért buffoljanak, ha a nehézség nem nő? Miért legyen mégkönnyebb a játék?

Attól még: aki utálja a Paragon rendszert, ezután is fogja.
Aki frászt kap a bountytól továbbra is frászt fog kapni. Stb.
Jelentős változás már nem lesz.

Elhiszem, hogy ez hülyén fog hangozni, de vállalom :) :
Volt az buffoló patch után egy rövid időszak, amikor az LB eredmények nem maradtak meg. Akkor NS-ben lehoztam a szóló GR99-et. A patch előtt a közelében sem voltam. Ha jobban odateszem magam meglett volna a 100-101 is valamikor. Akkor átgondoltam a dolgot, és hagytam a fenébe. Úgy éreztem a patch érdeme, nem az enyém. Mert voltak akik az erősítés előtt is hoztak hasonlót, én jóval lentebb voltam. Erősödtem, de a kihívás nem nőtt ugyanazon szinten. Azóta se próbáltam be hasonló GR-eket.
Ha jönne egy komoly buff, akkor mégkönnyebb lenne a T13 és akkor lehet GR104-105-ről érezném ugyanezt.
Nekem nem jó érzés úgy nyerni, ha jelentősen megkönnyítik a játékot. :) Ez van.
Azelőtt örültem minden patchnek, tök jó volt egyre fentebb jutni, új, vagy új leges cuccokat bekeríteni, stb. De a GR100 valahogy elveszítette számomra az addigi "misztikumát". :)

[ Szerkesztve ]

(#104739) SQX_Barto válasza rumkola (#104737) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A LoN-os buildek mazochistáknak van, vagy aki marhára unatkozik... (vagy e kettő kombinációja)

#reelc: 2000+-os paragonnal, normális gearrel a solo 100 nem igazán kihívás.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104740) rumkola válasza reelc (#104738) üzenetére


rumkola
veterán

Mert nem lennél sethez kötve és bármilyen skillel mehetnél. A legnagyobb problémája a játéknak - legalábbis nálam -, a sethez kötöttség.

(#104741) reelc válasza SQX_Barto (#104739) üzenetére


reelc
veterán

Nem volt P2000+-om. :)

Az akkori eredményeim:
2017 október GR87 P1461 ez volt a patch előtt. UE DH-val.
2017 október a szezonzárás és a patch után a nem rögzített eredmény: GR99 P1517-en volt, 13:43 alatt, eléggé szerencsém volt arra emlékszem. Shadow DH-val. Van képem róla. :)
2018 február GR93 P1545. Ahogy írtam az előbb, megcsappant a kedvem, meg amúgy is szezonoztam inkább.

Most van P1580-am NSBen.

Sosem fishingeltem. Heti 1x se léptem ki GRből. Csak akkor ha már vesztett ügy volt.

(#104740) rumkola: Amikor bejött a LoN próbáltam sajátot összerakni. Elég vacak volt. Pedig csak T13 farmoló kari lett volna.
Számomra csak illúzió a LoN:) ami ígéri a szabadságot és a kreativitást, és közben láthatod mennyire kötött is a dolog.
Nem mehetnél bármilyen skillel, mert pl. megfelelő tárgyak is kellenek amik komolyabban támogatják az adott skillt, és ez ugye nem adott bármilyen skillhez. Szerintem ezért nem lenne elég önmagában a LoN buff.

[ Szerkesztve ]

(#104742) Joezyka válasza rumkola (#104740) üzenetére


Joezyka
senior tag

"A legnagyobb problémája a játéknak - legalábbis nálam -, a sethez kötöttség." <- nem csak nálad....
set + 1-2 kötelező item, vagy esélyed nincs kb semmire.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#104743) Edge válasza SQX_Barto (#104739) üzenetére


Edge
veterán

p800 alatt még az lehet, előző szezonba direkt úgy kalkuláltam hogy p800 alatt legyen meg a solo 100, meg is lett. ;)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#104744) czpitti válasza Edge (#104743) üzenetére


czpitti
senior tag

Kicsit felkukkoltam én is poe szezonok között monkival gyorsan meglett a 107-es mondjuk fele cucca nem anci.holnap este kilencig asszem fishingelek egyet::D

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#104745) Anulu79


Anulu79
addikt

Van arra megoldás, hogy ne veszítse el a kapcsolatot a játék a szerverrel? Elég sűrűn van ilyen. Az a pláne, hogy net az ugyan úgy van csak a szerveri kapcsoalt szakad meg nálam.

(#104746) HellGreg


HellGreg
őstag

Valamit nem értek. Akkhan Condemn Crusader, ugye a Canai Cube-ban vagy CoE-t, vagy Unityt használ. Én az utóbbit, mert anélkül egy lepkefing se vagyok életbenmaradást tekintve. A kezén Focus-Restraint. Akkor hogy a viharba létezik, hogy ezen a videón mindkettő (unity + CoE) aktív???
Én most csináltam meg a 98-ast, de a sebzésem már kezd kevés lenni. 10 cuccomban van 80-as augment, ergo már csak 3-at tudok betenni. P920 nem sok tudom, de azért ennél erősebbnek kéne lennem, nem értem hol a hiba...

[ Szerkesztve ]

(#104747) HellGreg válasza HellGreg (#104746) üzenetére


HellGreg
őstag

Benéztem, tárgytalan a bejegyzés első része, nincs ott unity.

(#104748) SQX_Barto válasza HellGreg (#104746) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A Unity-nek semmi ikonja nincs, csak a CoE aktív.
Esotericet használ és String of Ears övet, van 2400 paragonja, valószínűleg augmentek is.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104749) Gyeptégla


Gyeptégla
csendes tag

Végre meglett a nekormanta összes set itemje és achievementje. Messze a legunalmasabb karakter volt azok közül amiket próbáltam (pedig a demon hunter bowman csak egygombos, de még az is izgalmasabb), fel nem tudom fogni, hogy tudták ezt így kiadni. Az összes setje is csak 6 darabos és ugyanarra a 6 helyre megy rá. grat blizzard, well played.
Kiadhattak volna valami inváziós hadvezér frame-t, ami sáskajárásszerűen letarolja a pályákat, de nem, a blizzard kreatív csapatának jó a klasszikus tűzgolyó átskinezve csontlándzsává, a robbanás meg jó lesz repeszeknek is. Erre kár volt a pénz, de legalább lettek piros szárnyaim.

Nem értem miért félnek az arpg tervezők attól, hogy a minionok öljenek helyetted. Ugyanez van poe-ban is. Skeleton mage-k tök látványosan akcióznak, jó nézni az egészet, csak éppen a high end contentre már nem jók. Minek tesznek bele summonereket a játékokba, ha félnek szabadjára engedni a képességeiket.

[ Szerkesztve ]

(#104750) reelc


reelc
veterán

16-án zárul a szezon. Gondolom délután rajta lesz a hivatalos oldalon is, ezt az infót e-mailben küldte a Blizz.

-50% akció, ill. pletyka ütötte fel a fejét tv sorozatról.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.