Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104301) gdevil válasza Gyick (#104300) üzenetére


gdevil
aktív tag

Mert magasabb szinten (85+) olyan sokat kell "leütni" a harangot, hogy elfogyhat a spirit.
Így dupla ally-nál ha elnyomod, jól feltolja a spiritet.

[ Szerkesztve ]

(#104302) KubanitoS válasza gdevil (#104301) üzenetére


KubanitoS
veterán

+ nem létezik más értelmes cipő a karira, mivel songoku set cipő nincs a játékban...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#104303) proci985 válasza Elemental (#104298) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jaja, goldot anno en preferaltam elozo seasonokban, de most, hogy GR75, 70es gem es a TX 2 perc is kb trivialis p400 koruli DHval is, igy egyelore hagytam

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104304) SQX_Barto válasza KubanitoS (#104302) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Meg esetleg Illusory boots lehetne, de ebbol tobbet profital.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104305) Nokedli


Nokedli
tag

Na csak sírnom kellett egy kicsit a fórumon és megkegyelmezett a game, p540-nél végre adott egyet, innen már sima ügy a Guardian. :D

(#104306) Peppo válasza Elemental (#104298) üzenetére


Peppo
őstag

Én is ott szoktam megcsinálni. Bár azóta Adria felé menet is meglett, pedig nem is figyeltem rá, és egyszer egy riftben is, a kis temetős pályán pillanatok alatt felment 50 milla fölé. Nem sok kihívás van már ebben sem. Legfeljebb a set dungeonon húzom fel magam, mikor nem találom az utolsó 2-3 dögöt, és lejár az idő. :)
Valamit kezdhetnének már ezzel, és igazából a t13 fölött is jöhetne valami, mert az már vicc kategória p500 fölött.

(#104307) Gyick válasza gdevil (#104301) üzenetére


Gyick
őstag

Ha jól értem akkor + 1 ally +4 spirit regent ad...Én amúgy a cold immunos cipőre gondoltam alternatívaként....

(#104308) SQX_Barto válasza Gyick (#104307) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Azt kb a kutya se hasznalja sehova, max Set Dungeonbe, ha nem fagyhatsz (pl Inna, ha jol emlekszem)
Ha nem kell semmi speci csizma, akkor Illusory Boots

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104309) faragojof válasza Nokedli (#104305) üzenetére


faragojof
senior tag

Itt jó sírni! A Blizz szelleme figyeli a topikot.... ;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#104310) KubanitoS válasza SQX_Barto (#104308) üzenetére


KubanitoS
veterán

Az Illusory Boots teljesen felesleges a harangozó monknak, akkor inkább a fagyásmentes. :DDD Amúgy tök mindegy, a Crudest Boots nélkül úgy is probléma lesz a harangozás az ingadozó spirit utánpótlás miatt.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#104311) SQX_Barto válasza KubanitoS (#104310) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Igen utolag gondolkodtam rajta, hogy sokat nem er neki :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104312) gdevil válasza Gyick (#104307) üzenetére


gdevil
aktív tag

Passzívban igen többet regenerál, de a lényeg, hogy ha "rányomsz" az ally skillre, akkor egyből visszatölt (asszem) 200 spiritet.

(#104313) proci985 válasza Nokedli (#104294) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

olyankor kell atmenni shadowozni:DDD

----

p600ig 3 esett. gyakorlatban onnantol, hogy az ember gr70+ quick riftezik onnantol szokott jonni jol. a "dhval eleg sok esett" ezzel osszefugghet. ugyanugy egy UE es egy shadow kozott hatalmas kulonbseg van p szintben, egy ugyanolyan paragonju shadow jellemzoen sokkal tobb GRt ment.

---

HCben p600on lement a GR85 egy nonanci karleivel, szoval innentol asszem sajat szempontbol kezdem kimaxolni a seasont.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104314) Franklin


Franklin
addikt

Az normális, hogy solo DH-val megyek és dob egy Rathma Ribcage-et úgy, hogy nincs is megvéve a Necro? :D

(#104315) chopin42 válasza Franklin (#104314) üzenetére


chopin42
őstag

Nekem folyamat monk, necro, dh cuccokat dobál, úgy, hogy nincs belőlük egy sem... (na jó, season dh van egy, lvl 4). Ráadásul a necro-t meg sem vettem :D
(Persze nem mindig, de 5/1 rifből esnek)

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#104316) SQX_Barto válasza Franklin (#104314) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Elvileg van par % eselye, hogy "nem mukodik rendesen" a smart loot.
Szoval siman. Seasonban csak egy wd-m volt, de tuti kaptam mas klassz cuccat is nem egyszer.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104317) reelc válasza SQX_Barto (#104316) üzenetére


reelc
veterán

Persze, én is kaptam a DH-val pl. Wiz vagy Barb cuccot.
De nála azért furcsa a dolog, mert nem vette meg a Nekro packot és mégis Nekro cucc esett nála. Ezt furcsállta.
Eddig én is úgy tudtam, hogy nem is eshet Nekro cucc, ha nincs megvéve a pack.

(#104318) Vistaboy válasza proci985 (#104313) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem tegnap esett ki az első darab belőle, P660-nál járok, nemrég lett meg a Conqueror, már csak egy Conquest kellene a Guardianhoz. Mivel a két perces rift nem akar egyedül sikerülni, így marad a Years of War, már három settel megvan a GR55 (UE, Shadow és Marauder), jelenleg nekróval építem a Pestilence buildet, amivel eddig GR30-ig sikerült eljutnom, viszont szinte semmiféle leg nincs még meg hozzá, így most azokat kellene megszerezni. Ám Torment 7-en még nem nagyon potyognak. De majdcsak összejön.:) Utána a Rathma és Inarius már sima liba lesz, addigra minden meglesz hozzájuk, ami kell.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#104319) Joezyka válasza Vistaboy (#104318) üzenetére


Joezyka
senior tag

2 perces rift: bemész publicba, és mész egy pár kört, mindig van 1-2 olyan állat aki letolja.
Nekem megvan már ez, pedig csak 'leechelni' mentem be :D

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#104320) proci985 válasza Vistaboy (#104318) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

irjal amikor fennvagyok aztan az elso open riftnel meglesz?

ha kell HCban is le tudom hozni ebben a seasonban :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#104321) Elemental válasza proci985 (#104320) üzenetére


Elemental
addikt

Házba én is be tudok segíteni.

(#104322) Peppo válasza Vistaboy (#104318) üzenetére


Peppo
őstag

Lehet, hamarabb végeznél az 50 millás questtel. Ha már van UE DH-d.

(#104323) Elemental válasza Elemental (#104321) üzenetére


Elemental
addikt

Hácéba :)

(#104324) Gawamatsu válasza Vistaboy (#104318) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

3db lvl65 gem is hamar megvan

(#104325) SQX_Barto válasza Gawamatsu (#104324) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Guardianhoz alapból kell, mivel 3db level 70-es kő a követelmény. 50 millió Gold, 75-ös solo, 2perces T10-es rift, még van választási lehetőség is, én nem szenvednék a 6 setes solo 55-tel.
2 perces rift akár baráti segítséggel, akár publikon hamar megvan. (6 setes soló 55 meg a 8 Set Dungeon Mastery nálam mindig ki van lőve, mert csak egy karaktert indítok.)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#104326) shotika


shotika
őstag

Egy kis kiváncsiság. Ki melyik karakterrel mennyit tolta?

Nekem sorrendben:

barbár - 1090 óra
demon hunter - 1036
witch doctor - 1000
monk - 522
wizard - 261
nekro - 207
crusader - 185

Érdekesség, hogy a legelső karakterem wizard volt:)

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#104327) faragojof válasza shotika (#104326) üzenetére


faragojof
senior tag

barbár - 640 óra
demon hunter - 15
witch doctor - 936
monk - 58
wizard - 337
nekro - 50
crusader - 239

De csak azért ennyi, mert tavaly januárban kaptam a játékot szülinapomra.... :B

Kérdés: A mostani szezonra felerősítették a mobok rémísztő skilljét? :F Soha nem menekültem még ennyit WWBarbárral 600 paragonnal T13-on, fejem felett egy koponyával. :W De a WD ugyanezt csinálja. :U

"Formicate Under Command of the King,,

(#104328) saelin válasza shotika (#104326) üzenetére


saelin
veterán

Ilyet hol lehet megnézni?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#104329) faragojof válasza saelin (#104328) üzenetére


faragojof
senior tag

Mielőtt játékot indítanál, jobb alul "profile" gomb.

"Formicate Under Command of the King,,

(#104330) saelin válasza faragojof (#104329) üzenetére


saelin
veterán

Nah, sajna ps-en ilyen nincs. Pedig kíváncsi lettem volna.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#104331) faragojof válasza saelin (#104330) üzenetére


faragojof
senior tag

:F Pedig statisztikáknak ott is kellene lenni. Nem csak más néven fut?

"Formicate Under Command of the King,,

(#104332) saelin válasza faragojof (#104331) üzenetére


saelin
veterán

Végig néztem mindet és csak hero profile van. Meg az elhunyt hc karikat lehet megnézni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#104333) faragojof válasza saelin (#104332) üzenetére


faragojof
senior tag

:( Ne keresd. Valamiért ezt kihagyták a konzolokból. [link]

"Formicate Under Command of the King,,

(#104334) saelin válasza faragojof (#104333) üzenetére


saelin
veterán

Valahogy nem lep meg. :D Mindegy is. Lehet jobb ha nem látom... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#104335) reelc válasza shotika (#104326) üzenetére


reelc
veterán

Most ezért nem telepítem vissza, de itt van az adatlapomról %-os megoszlásban:

demon hunter - 67%
monk - 11%
crusader - 9%
wizard - 4%
nekro - 4%
barbár - 2%
witch doctor - 2%

Nekem a crusi volt az első karim. A DH a második.

(#104336) czpitti


czpitti
senior tag

Ketto ami érdekes: monk 4200 wd 4000 ora volt amig a game kifulladt nálam.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#104337) faragojof válasza saelin (#104334) üzenetére


faragojof
senior tag

Nálam arra kell figyelni, az asszony meg ne lássa... ;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#104338) Helmoras válasza czpitti (#104336) üzenetére


Helmoras
őstag

Te jo eg.... nekem összesen van kb 3000 órám és az is nagyon sok volt :D de már évek óta én se játszom... most gondolkodtam rajta hogy konzolra megveszem és megnézem milyen...

(#104339) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Ez a Barbár Raekor set vagy egy rakás fos vagy én nem tudok vele játszani. Nem sebez semmit, papír a karakter. Meghal mindentől.

(#104340) saelin válasza boygabi_ (#104339) üzenetére


saelin
veterán

Nekem vitte a settet a HC barbárom amikor meghalt... :( Most shadow settes DH-val oneshotolok mindent, de torment 8 felett már iszonyat veszélyes minden. Nem tudom hogyan lehetnék szívósabb.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#104341) Elemental


Elemental
addikt

Baba 2 óra
Crus 36 perc
Dh 501 óra
Monk 103 óra
Necro 69 óra
Wd 653 óra
Wiz 34 óra.
Kezdetek óta játszom.

(#104342) Peppo


Peppo
őstag

DH 1200
Wiz 180
Necro 36
A többi csak néhány óra. Lehet, indítok egy nekrót megint.

(#104343) reelc válasza saelin (#104340) üzenetére


reelc
veterán

Most hogy néz ki a karid?
Visage of Gunes kell, ha nincs.

Úgy rémlik a HC DH-mban így volt: allres kövek voltak a ruha slotokban, nem dexesek.

Majd Proci megmondja, mit érdemes, úgyis HC-zik most. :)

[ Szerkesztve ]

(#104344) chopin42


chopin42
őstag

Én nem régóta játszom, ennyi jött össze:
Wizard: 165 óra 44 perc
Crusader: 132 óra 19 perc
Season DH: 15 perc :D
Barbarian: 10 óra 48 perc (ez a legújabb).
Kb április közepe-vége óta játszom.
Barbraianhoz kapcsolódik: a Raekor HOTA először nagyon tetszett, összeraktam egy alap geart, 80 ment is vele (feljebb nem próbáltam). Brutál nagyot lehet vele ütni, az tetszett meg benne, hogy 120 riftnél egy videóban láttam, hogy a RG hp-ja úgy megy le, mint ahogy lehúzom a sört. A hota spam meg kb puff-puff-puf-puff, és hangos röhögés. De aztán sajna valahogy nem kötött le, ez a charge-charge, wall charge, puff puff, ismételve kissé uncsi tud lenni, velem van a gond? Pedig szívesen kipróbálnám komolyabban, de nehéz gearelni. Ezért váltottam a Zodiac WW István Lightning verzióra, a 70-et "farmolom" vele, de könnyen hal...Szerencsére mintdkét IB ancient, elég jó rollokkal.
Szóval: melyik a legélvezetesebb, legszórakoztatóbb Barbarian build? Gear van nagyjából mindenhez: Raekor, Immortal, Vile charge, Earth.
A ww jó, de nem annyira izgi, riftfüggő, a Raekor meg kissé egysíkúnak tűnt, bár rövid ideig próbáltam.

Ennyi idő után amúgy normális, ha kissé csökken az érdeklődés? Alig, de észrevettem, hogy kissé egysíkúan lépek be, farmolok, stb. Guildem, nincs, és egy haver sem játszik vele. Crusaderrel toltam az utóbbi időben, de meguntam, hogy tökéletesen rollolt ancient cuccokat nagyon nehéz neki találni.
Ehhez kapcsolódik, hogy RÜHELLEM a bountykat. Nem a csokit, hanem ami a játékban van. :W
Aki kitalálta, hogy reforghoz azt kell farmolni...kvázi rákényszerít a játék. Éjjel nappal a legszarabb bountykat farmoltatnám vele.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#104345) JSaN válasza shotika (#104326) üzenetére


JSaN
addikt

Hu hat beta ota tolom, most mar csak tologatom a season guardianig kb.

Barbar: 82 ora
Crusader: 7 ora
Demon hunter: 52 ora
Monk: 44 ora
Necro: 28 ora
Witch Doki: 2646 ora
Wizzard: 88 ora

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#104346) _drk válasza chopin42 (#104344) üzenetére


_drk
őstag

Reforge-olni szerintem nagyon nem éri meg. Max olyan fegyvert, amiből tényleg sokat tud dobni a sárgáról való upgrade.
De egyébként meg Bounty-ra külön build kell. Én kb ha elérem a Gr70-80-as szintet, akkor általában T13 is bírható.Mondjuk riften: nehezen halok,meg a Boss-ok is pár ütés max. Azt a buildet kicsit átformálni minél gyorsabb legyen a kari.

Mondjuk most a Prestilence-es nekróval gondban vagyok, mert az nagyon alkalmatlan rá. Van hogy egyszerűen nem tudok átfutni közöttük, cd-n van a Land of the Dead és egyszerűen vagy hátrálnom kell, vagy meghalok.

(#104347) reelc válasza chopin42 (#104344) üzenetére


reelc
veterán

A barb valahogy sosem fogott meg.
De fun volt a WW, próbáltam régen ezt is, meg a többi szetet is.

Van Magyarok - Hungarian Community, vagy pl. PH klán és sok egyéb hazai klán. Biztos felvesznek, ha szeretnéd. Másabb élmény, ha van kihez dumálnod - persze ha igényled. Akár szóban, vagy chatben.
Egy jó csapattal a bounty sem szenvedés.

Ez egy igen monoton műfaj. Nem a játék hibája, a farmolós játék ilyen. Nem mindenkinek jön be.

Tökéletes ancik csak úgy esnek majdnem mese kategória. Nagyon meg kell dolgozni érte. :)
Valaki írt korábban olyasmit, hogy 5-6000 bounty alapanyaggal kb. full Primalos karit épített valaki. Kiszámolhatod hány kör bounty, és vajon nem unta el az életét alatta? :)

Lehet azt a 15 perces DH-t kéne kicsit fentebb tornáznod. :) T13-ra gyors, erős farmolni. GRekben is jó, akár szólóban egy bizonyos pontig.

Ne utáld, valahogy rákell vennie a játéknak az embereket, hogy játsszanak. Ebben az esetben a vég nélküli farm, és ezzel együtt az eléggé gambling kovácsolás az.
Mert ha mindent megkapnál perfektre hamar, mi értelme lenne?
Mi kihívás lenne: x Paragon - csak rift a kulcs miatt és GR. Nem unalmas, amikor egy délután alatt már harmadjára kapod be ugyanazt a pályát? Szerintem de.
x nagyságú GR teljesítése? Ahhoz is idő kell, gyűlne a Paragon, a köveknek fentebb mennek - cuccod nemigen gyűlne, ha annyira perfekt lennél. Persze a szerencse is számít, jó pályát kapsz-e be?

Persze bárkinek lehetnek ezek a céljai, itt most ebben a konkrlt esetben említettem őket.

Más játék pl. úgy oldja meg, hogy nincs smart loot, nem csak a classodnak megfelelő cucc eshet, hanem bármi. Affixekkel és prefixekkel többezer tárgyról beszélek. Ez jobb móka szerintem. :) Kiesik egy leg, nem baj, jó lesz majd másik karinak, nem bezúzod a kovácsnál, mert rosszabb, mint ami rajtad van. :)

[ Szerkesztve ]

(#104348) Peppo válasza _drk (#104346) üzenetére


Peppo
őstag

Néha sajnos elkerülhetetlen a reforge. Pl. egy normális compass roset találni óriási mázlival lehet csak. Nem sok esik, azok is szarok. Sárgából upgrade meg sokféle gyűrűt ad, így azzal sem vagy sokkal előrébb. De lehetne még sorolni a hasonló cuccokat.

(#104349) reelc válasza Peppo (#104348) üzenetére


reelc
veterán

Kb. még mindig a reforge a legbarátibb megoldás, mert legalább azt a tárgyat kapod, amivel kínlódsz, amiből jobbat remélsz.
Kell egy erős és gyors kari, úgy kisebb a szenvedés, amit a bounty okoz. :)

(#104350) chopin42


chopin42
őstag

Lehet feltolom majd a dh-t is, csak az season, ott meg előröl kell kezdeni...ahhoz perpill nincs motivációm :(
Crusaderrel van olyan buildem, ami elég gyors, lehet vele speedelni t13 db-farmot, bountyt. Illetve van olyan build, amivel kb 3 perc egy 80. Azt szoktam vele tolni sokat.
Riftet annyival jobb farmolni, hogy ott (jobb esetben) folyamatos izgalom, harc megy, meg időnként dob jó cuccot, nő a paragon. Más kérdés, hogy vannak olyan riftek, hogy 3 ellen álldogáll, a progress alig nő, az idő meg megy. Mostanában olvasgattam a rift-fishinget, illetve, hogy a top riftek kb mint fishing függők. (Ze Darkpatator írta a videója alá, hogy kb 600 key kellett a 128-hoz).
A bounty ezzel szemben mindig ugyan az, legfeljebb, néha variálódnak, de pár kör után kiismered az egészet. Szóval nem erőltetem sokat.
Másik bajom a játékkal, hogy egyes "legendary" cuccokon túl nagy a differencia a statok között.
Pl [Frydehr's Wrath]. 200% diffi, volt már olyan ancient, ami jó lett volna, de 610 volt rajta a condemn...Most egy primal van, nem panaszkodom, sok a toughness, de gyárilag se cd, se condemn, se crit. Úgyhogy rollolnom kellett rá egy 10% critet, így lett str, vit crit, block chance (valami bombardment volt rajta...).
De itt van ez is:Freeze of Deflection. Oké, follower item, de 0.5-1.5? utóbbi 3x annyit ér, mint a legkisebb.
És még sorolhatnám.
De amúgy szórakoztat, és az árát (6k) már bőven megszolgálta.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.