Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) Gebriel


Gebriel
veterán

Tetszenek....
[link]
[link]
Szerintetek?

(#9852) tibi666 válasza Gebriel (#9851) üzenetére


tibi666
senior tag

az elsőt a gagyi xenon miatt kivágják a forgalomból, a második viszont szép.

(#9853) dragonfx válasza Gebriel (#9851) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem nem jönnek be a kabriok...de...

1., tényleg fos a xenon benne de az AE nagyon fain.csak azt nem értme mire kér érte 1.15öt?? ok neki németből így éri meg neki.vanos 6henger kabrio..de átlagos 215e van benne hol a tető meg a hardtop..+regadó 370k.....

2., miért 129 lovas??vagy elírás avgy valami nagyon nem stimmel.ponyva+hardtopot szoktak ezekhez adni.nem látszik egyikse amugy okés de irto drága.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9854) tibi666 válasza dragonfx (#9853) üzenetére


tibi666
senior tag

a kabriók ilyen drágák mind.

(#9855) _Voyage_ válasza Gebriel (#9851) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Az elsőnek ha a lámpáját nem számoljuk(xenon egy ilyen korú autóba amúgyse való, még minőségi siemens se...), akkor szerintem szebb, mint a második. :K

Másodikra nagyon nem való az E46 M3 (talán replika?!)felni... :( :U

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9856) dragonfx válasza _Voyage_ (#9855) üzenetére


dragonfx
veterán

az a felni etalon bármilyen bmw.n jol áll.
én már láttam 1,3,5,7...en is.....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9857) _Voyage_ válasza dragonfx (#9856) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

E36-on nem mutat jól. Az a felni inkább a kerekebb formavilágú bmw-ken mutat jól, e46, e90, e60-on nagyon szép, e36-on szerintem ronda. :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9858) dragonfx válasza _Voyage_ (#9857) üzenetére


dragonfx
veterán

én nem dobnám vissza.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9859) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Valami koncepció volt, de nagyon szép: [link] :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9860) szandro válasza _Voyage_ (#9859) üzenetére


szandro
aktív tag

Nem csúnya, nekem pl a es CS Concept is bejön. :K

(#9861) !Overdose! válasza _Voyage_ (#9855) üzenetére


!Overdose!
őstag

Tudtommal a Siemens nem gyárt utólagos xenont. Tudom, hogy kapható SIEMENS HID néven xenon, de állítólag az nem Siemens és a minőségtől is messze van.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#9862) _Voyage_ válasza !Overdose! (#9861) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Hmmm, ezt jó tudni. :F
De eddig olvastam pár újságban xenon teszteket, és mindig a siemensé nyert, hogy az összehasonlított utángyártottak közül az a legjobb.... :F :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9863) tibi666 válasza !Overdose! (#9861) üzenetére


tibi666
senior tag

siemens néven biztosan nem árulnak.
a cégen belül az osram a világításfelelős.

(#9864) _Voyage_ válasza tibi666 (#9863) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

[link]
Csak 7 félét találtam, a legelső megnyitott oldalon... :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9865) tibi666 válasza _Voyage_ (#9864) üzenetére


tibi666
senior tag

mosolyoghatsz, de megint faszságot beszélsz.
talán a siemens.com autentikusabb forrás, mint a xenonizzo.hu...

emellé javaslom még neked ezt elolvasni: [link]

(#9866) !Overdose! válasza _Voyage_ (#9864) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nem hiszem el, hogy ennyire érthetetlen vagy. Feljebb írtam, hogy lehet kapni Siemens HID néven xenont, de az nem Siemens. Mellesleg te is láthatod, hogy ezeken az utólagos xenonokon a Siemens felirat betűtípusa sem egyezik a Siemens logóval.

Mod: :W

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#9867) _Voyage_ válasza tibi666 (#9865) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Ilyen bárki írhat bármikor.
Addig nem hiszem, ameddig az egész net tele van vele, nem csak itthon.
Meg kínai selejt szarokra nem szoktak adni 3 év garanciát. :U

!Overdose!: de állítólag az nem Siemens

Állítólag. Nem kijelentés. :U

Ok, tegyük fel, hogy valóban nem siemens gyártmány.
De akkor minden teszt hazudik, amelyikben valódi, philips, vagy mittudomén milyen xenonokkal van összevetve, és mindegyiknél jobb a Siemens HID? És tényleg olyan szar lenne, ha mindennél jobb?
Gondolkozzatok már, ne azon törjétek a fejeteket, hogyan lehet belém kötni.

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9868) tibi666 válasza _Voyage_ (#9867) üzenetére


tibi666
senior tag

muti egy tesztet, léccilécci.

veled az a baj, hogy sokszor beszélsz hülyeséget. ez alapjában véve nem baj, tudatlan emberek vannak, lehet ellene tenni. viszont szentül meg vagy győződve arról, hogy igazat mondasz. ha tételesen megcáfolják hozzáértők a mondókádat, akkor is kötöd az ebet a karóhoz. és a végén még mi vagyunk a köcsögök.

mozgasd meg magad, menj fel a siemens.com-ra (vigyázz, angol!!!), aztán nézzél szét és vedd észre, hogy ismét beégtél, de ahelyett, hogy beismernéd, tovább alázod magad.

[ Szerkesztve ]

(#9869) Winner_hun válasza _Voyage_ (#9867) üzenetére


Winner_hun
félisten

Utólagos xenont neves gyártó nem gyárt. Az hogy a tesztek írói sincsenek tisztában a valósággal az egy másik dolog.
Nem az a kérdés hogy kínai vagy sem, hanem hogy eredeti-e. Nem az.

Azt mellesleg miért nem vagy hajlandó elfogadni hogy a gyártó honlapja legyen a kiindulási pont?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9870) _Voyage_ válasza tibi666 (#9868) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Az új Autó Kettőben volt benne, valamelyik 2009-es tavaszi számban, talán áprilisiban.
Ott leírták, hogy eredeti siemens szett, meg volt ott philips, meg hella meg mindenféle halogénes is, és kerek perec le van írva, hogy a legjobb szett az összes kapható közül a siemens által gyártott.
Most nem fogtam neki, hogy keresgessek, hogy most az eredeti-e, lehet, hogy nem az, lehet, hogy mégis, de OEM-ként van gyártva.
És?
Nem lényeges, ha ez a legjobb minőségű.

Ezt írtam le, ebbe kötött bele !Overdose!:
Az elsőnek ha a lámpáját nem számoljuk(xenon egy ilyen korú autóba amúgyse való, még minőségi siemens se...)
Siemens a legjobb, ha eredeti, ha nem. Ez a legminőségibb. Ezek után hol kérdés, hogy eredeti-e vagy sem, ha ugyanúgy 3 év gari van rá? :U

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9871) tibi666 válasza _Voyage_ (#9870) üzenetére


tibi666
senior tag

az egésszel csak ott van a gond, hogy a siemens nem gyárt utólagos xenont, és gyárilag sem siemensnek nevezik a rendszerüket, ugyanis az osram a világítástechnikával foglalkozó cégük. de erre magadtól is rájöhettél volna, ha végre megnéznéd a hivatalos oldalt, de ennyire sem vagy képes.

innentől kezdve siemens név alatt bármilyen szart kifoghatsz, a három év garancia pedig szerinted mennyit ér egy olyan cégnél, aki hamisítványt árul?

én még a philips szett valódiságát is megkérdőjelezem, mert a philips.com-on csak izzókat találtam. van ugyan egy philipsxenon.com nevű oldal, de annyira gagyi, hogy kétlem, hogy gyári lenne. de ebben nem merek nyilatkozni.

(#9872) VR6-Fan válasza _Voyage_ (#9870) üzenetére


VR6-Fan
veterán

"mit ér a példázat, példa nélkül..?"

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#9873) _Voyage_ válasza tibi666 (#9871) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Megnéztem, nem találtam, tény. De olyan szar az oldaluk, hogy azon se lepődnék meg, hogyha parfümöt gyártanának, kinn lenne az oldalukon, akkor se biztos, hogy megtalálnám.

Addig túrtam a menüket kíváncsiságból, míg a combinot megtalálom. 6 perc után sikerült is. :U

Amúgy engem pont nem érdekel, hogy arra a szettre siemens, philips, hella, osram, vagy akármi van ráírva, felőlem lehet xin huan hei is, ha 3 év teljeskörű garancia van rá, szépen, egyenletesen világít. :)

Van jópár olyan gyártói oldal, ami egy forintot se ér, mégis hivatalos gyártói oldal... :(
Pl: [link]

VR6-Fan: Nem tudom, honnan szedhetek online tavaly A2 magazin oldalakat, de ha megmutatod, hol van az összes, megmutatom benne a cikket... :DDD

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9874) tibi666 válasza _Voyage_ (#9873) üzenetére


tibi666
senior tag

a mushkin.hu-t behozni példának a philips.com és a siemens.com ellenében, hát izé... :DDD
a combinok pedig pillanatok alatt megtalálhatók, ha neked ehhez 6 percre volt szükséged, akkor valószínűleg kisegítőbe jársz, és ott nem is meglepő a kettesnél alacsonyabb átlag.

természetesen megint mi voltunk a hülyék és te voltál a helikopáter. :K

[ Szerkesztve ]

(#9875) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Ez is de szépen szól: [link]

Tiszta Windows rendes ház

(#9876) SpeedR válasza _Voyage_ (#9855) üzenetére


SpeedR
őstag

Ha normálisan van megcsinálva, és az autóban adott minden követelmény a xenonhoz (magasságállítás, lámpamosó), akkor miért ne lenne való a régebbi autókba? Látnia nem csak az újautósoknak kell.

(#9877) _Voyage_ válasza SpeedR (#9876) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Mert szerintem nem való beléjük fehér fény. :)
Sárgával sokkal szebben mutatnak.
Az új autók meg sárgával nem mutatnak szépen, pl e60... :B

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9878) SpeedR válasza _Voyage_ (#9877) üzenetére


SpeedR
őstag

Ja így ok, de a normálisabb xenon izzók azért nem olyan sokkal fehérebbek (kékebbek), mint a halogének. A gagyi 6000 Kelvines, meg az fölöttieket én nem is engedném forgalomba hozni.

[ Szerkesztve ]

(#9879) _Voyage_ válasza SpeedR (#9878) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Személy szerint a 3000 kelvines, vagy nagyon max a 4300 kelvines ami még úgy mond számomra elviselhető, de az se régi e36-os bmw-ben.
E39-ban már mutat valahogy egy szép angel-eye-el, de e36-ba szerintem vétek. :B

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9880) Gebriel válasza SpeedR (#9876) üzenetére


Gebriel
veterán

Teljesen egyetértek :K

(#9881) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Xenon minden téren sokkal jobb, mint a halogén. Éjszaka borzasztó nagy a különbség, és ködben.... nah, ott a halogén a ködöt világítja, a xenon meg átvilágít rajta. Nem mindegy...
Viszont automata magasságállítás nincs beépítve, úgy felejtős a dolog, nem engedném az olyanokat a közútra...

Don't Tread On Me

(#9882) SpeedR válasza MPowerPH (#9881) üzenetére


SpeedR
őstag

Ne izgulj , az ilyet nem is engedik a forgalomba. (hivatalosan)
Egyébként ha nincs szintszabályzós futómű, akkor utólag nagyon nehezen és drágán oldható meg az automata lámpaállítás. Ettől függetlenül manuálisan tökéletesen szabályozhatóak, de sajnos a juzerek 99%-a képtelen erre odafigyelni. (majdnem minden autóban fixen a legfelső fokozatra van állítva)

(#9879) _Voyage_
A halogén izzók is közel 3000 Kelvinesek.

(#9883) _Voyage_ válasza SpeedR (#9882) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Pontosan ezért is tetszik a 3000-es, meg a 4300-as. :)

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9884) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

BMW VS Cadillac Az előzetes képek alapján valami hányinger.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9885) tibi666 válasza gamerkiller (#9884) üzenetére


tibi666
senior tag

nekem nagyon tetszik. merész a formavilág.

(#9886) Gebriel válasza tibi666 (#9885) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem gyengén :K

(#9887) Bubu79 válasza gamerkiller (#9884) üzenetére


Bubu79
addikt

Baltával csapkodós amerikai dizájn - receptje: végy egy vonalzót, helyezz el vonalakat egymás közelében, vigyázva arra, hogy 77 baltacsapásnál többet ne igényeljen a forma fizikai kialakítása.

Belülről pedig tiszta Orion űrhajó - meg lennék lepve, ha a későbbi valós modellben ilyen feszítene...

Okádék - szvsz.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9888) _Voyage_ válasza gamerkiller (#9884) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Cadillac Converj (2008.01.12.)

Alig több, mint 2 éves.

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9889) keIdor válasza gamerkiller (#9884) üzenetére


keIdor
titán

Ez a Cadillac ez autó egyáltalán?:DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9890) Bubu79 válasza MPowerPH (#9881) üzenetére


Bubu79
addikt

Valamint a tesco gazdaságos verziók a szembejövő retináját is gond nélkül átvilágítják - hogy sz@rt volna sünt, aki először beépítette őket...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9891) MPowerPH


MPowerPH
félisten

És még valaki védi... -->A luxus auto...pár barom szerint

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#9892) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Itt van pár luxus autó.... Csak nem értem akkor a fejesek miért nem ilyennel járnak???

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#9893) Vandit. válasza MPowerPH (#9891) üzenetére


Vandit.
addikt

Amiért eltörölték az ingatlan adót !

Minden politikusnak, bírónak , ügyésznek , bankárnak van nagy értékű háza.

Viszont egyiknek sincs SAJÁT nagy értékű autója.

Céges, állami autókkal járnak ők.

Oszt jó napot birka Magyarok!!!

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9894) SpeedR válasza Vandit. (#9893) üzenetére


SpeedR
őstag

Ne haragudj, de ez nevetséges.

(#9895) Vandit. válasza SpeedR (#9894) üzenetére


Vandit.
addikt

Link.
Első hsz. Azért én annyira nem nevetek rajta. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9896) SpeedR válasza Vandit. (#9895) üzenetére


SpeedR
őstag

Pedig ezen a hsz-en jót lehet nevetni. Mindig vannak olyanok akinek semmi sem jó, de az észt azt nagyon tudják osztani.
Az Alkotmánybíróság megsemmisített egy alkotmányellenes törvényt. End of story, Nincs semmi összeesküvés elmélet. Persze aggódni nem kell nagyon, a kieső bevételt majd beszedik máshogy.
Részemről off vége.

(#9897) tibi666 válasza SpeedR (#9896) üzenetére


tibi666
senior tag

gondolom te is lelkesen fogod fizetni a 20 év körüli autód után a luxusadót.

(#9898) Bubu79 válasza tibi666 (#9897) üzenetére


Bubu79
addikt

Gondolom te pedig rögtön eladod a Mercit és a Laguna helyett inkább japán-magyar csobbanásba ülsz bele :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9899) MPowerPH válasza tibi666 (#9897) üzenetére


MPowerPH
félisten

:DDD :DDD :DDD

Don't Tread On Me

(#9900) SpeedR válasza tibi666 (#9897) üzenetére


SpeedR
őstag

Ha tanult emberként elhiszed, hogy az Alkotmánybíróság azért törölte el a luxusadót az ingatlanokra, hogy saját zsebüknek megspóroljanak évi pártízezer forintot, akkor nagy a baj...
Ne offoljunk tovább.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.