Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na akkor egy kis ajndek az uj z3-as 95/10-es sajtoanyagabol:

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9152) fekeandras


fekeandras
őstag

Ez kész. Van ám itt élet... :))

(#9153) neduddki válasza neduddki (#9151) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

es amikor a 318is szivet valt:- )

Mj.95

Mj.96

udv

neduddki

mod: persze ott a csillagocska: only in certain country

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9154) dragonfx


dragonfx
veterán

az 1.8is 1800as az m42 volt ami utolso e30 318is.ekben is volt.137 ló volt az e30ban e36ban 140.
az 1.8is 1900as mocival az az m44 szintén 140 ló.

Az z3 adatlapja szerintem m43b18 és m44b19es motor volt benne....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9155) fekeandras válasza dragonfx (#9154) üzenetére


fekeandras
őstag

Nem adod fel mi? :DDD

(#9156) Eagl3 válasza dragonfx (#9154) üzenetére


Eagl3
veterán

Olyan szinten érthetetlen amit írsz, hogy kár rápocsékolni egy hozzászólást.
Nem bántásból mondom, de ha nem tudod elsőre értelmesen megfogalmazni amit szeretnél, legalább vedd a fáradtságot és olvasd át egyszer mielőtt elküldöd.
Ha eddig is átolvastad a "irományod" mielőtt elküldted, akkor tekintsd ezt a HSZ-t tárgytalannak.

(#9157) tibi666 válasza Eagl3 (#9156) üzenetére


tibi666
senior tag

bocs, de inkább elolvasom dragon kicsit összeszedetlen hozzászólását, mint neduddkiét, aki állandóan magaslóról, szándékosan így osztja az észt.

(#9158) Eagl3 válasza tibi666 (#9157) üzenetére


Eagl3
veterán

És ez most hogy jön ide?

(#9159) tibi666 válasza Eagl3 (#9158) üzenetére


tibi666
senior tag

csupán védeni kívántam dragont. :)

[ Szerkesztve ]

(#9160) Eagl3 válasza tibi666 (#9159) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem hiszem, hogy meg kéne védeni... :D

No de hogy ne offoljunk annyit:

BMW 330D (annak aki még nem látta)

Part1.
Part2.

Nem vagyok dízel párti, de egy ilyet azért bevállalnék. :)

[ Szerkesztve ]

(#9161) Vandit. válasza Eagl3 (#9160) üzenetére


Vandit.
addikt

Ez bolond, az hagyján, h magát veszélyezteti, de másokat is. :U Egyszer elvétené tömegbaleset lenne az tuti. Az más, ha üre a pálya és úgy tolja, mert ott max ő csavarodik fel, de így...

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9162) fekeandras válasza Eagl3 (#9160) üzenetére


fekeandras
őstag

A part1 ből néztem fél percet de elég is volt. Ezt hívják úgy, hogy ,,szervdonor"

(#9163) Eagl3


Eagl3
veterán

Egyetértek, de érdekes látni, hogy mit tud az autó...
Lazán átrántja a kormányt 3 sávon meg ilyenek. :)

(#9164) Vandit. válasza fekeandras (#9162) üzenetére


Vandit.
addikt

Pedig 3 perctől vannak még érdekességek... :U Ezt azt hiszi, h a NFS-ben van.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9165) fekeandras válasza Vandit. (#9164) üzenetére


fekeandras
őstag

odáig néztem ahol kivágódott a kamion mögül a belső sávba és miután elment mellette behallatszott, hogy az álló kerekekkel fékez... :U Gyökér az ilyen nincs mit szépíteni a dolgon.

(Part1, 2:11 nél)

[ Szerkesztve ]

(#9166) venember83 válasza Eagl3 (#9160) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez nem traktor. Ez mozdony. Nem rossz.

(#9167) Vandit. válasza fekeandras (#9165) üzenetére


Vandit.
addikt

Hát ez az. Utána még csinál cifrábbat, sőt megjegyzést is ír közbe a vidin, h a másik sofőr a hülye... Rohadna meg az ilyen... 3:50-nél...

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9168) Gézengúz válasza fekeandras (#9155) üzenetére


Gézengúz
addikt

csak nem erre céloztál? :)

nem adod fel mi?

(#9169) tibi666 válasza Vandit. (#9161) üzenetére


tibi666
senior tag

talán jobbra tartani kéne, és akkor lehetne haladni a belsőben is.

(#9170) Vandit. válasza tibi666 (#9169) üzenetére


Vandit.
addikt

Ja persze, jön a bolond a 330D-vel és mindenki bassza vigyázba magát nem? :U Meg húzodjanak le a leállósávba, mert jön őfelsége...
Szerinted, akkor ez így rendben is van, amit csinál?

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9171) dragonfx


dragonfx
veterán

eza video angyon régitényleg egy szervdonor de sosme igazolt milyne autó ez.bármit írhatnak oda.nem látszik.

330d..és írja aka M3d...na eza szégyen :DDD

amugymeg 151km 51 perc alatt nem olyna anyg show jol számolgatom kb 175ös átlag...én a kis 16tal is mentme már 143as átlagot. :P :P ..és nem veszélyeztettem semmit.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9172) tibi666 válasza Vandit. (#9170) üzenetére


tibi666
senior tag

csak tartson jobbra.
engem is kikészít, mikor 600km-es sor van a belsőben, mert 100-al előznek. meg nálunk is totál felesleges a 3 sávos szélesítés, mert a legkülsőben derogál menni.

ha sietek, ott szoktam 190-el kimenni a belsőből a legszélsőbe, hevesen indexelve, de soha nem esik le a sok cigányak, hogy takarodó van kifelé.

[ Szerkesztve ]

(#9173) Vandit. válasza tibi666 (#9172) üzenetére


Vandit.
addikt

De hooool? A leállósávban? :U Te is lol vagy... :C

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9174) Bubu79 válasza tibi666 (#9172) üzenetére


Bubu79
addikt

Gratulálok.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9175) tibi666 válasza Vandit. (#9173) üzenetére


tibi666
senior tag

leállósávban állni szokás, ha gond van. nem szoktam jobbról sem előzni.

szimplán mikor valakit aki a középsőben halad megelőzök, kihúzok jobb szélre, függetlenül attól, hogy 130al, vagy 190el megyek, hátha leesik neki, hogyha én a külsőben 190el haladok, akkor neki nem kéne. majd a következő előzéshez újra vissza a belsőbe.

[ Szerkesztve ]

(#9176) Bubu79 válasza Integra (#9150) üzenetére


Bubu79
addikt

Meglett a sztori - neménvótam! :P :D

#19562-től...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9177) Vandit. válasza tibi666 (#9175) üzenetére


Vandit.
addikt

Én arról beszélek, h a leállósávba tolja le őket. Vagy az is rendben van? :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9178) Bubu79 válasza tibi666 (#9175) üzenetére


Bubu79
addikt

A közlekedőknek több, mint fele alig használja a tükröt, lesz ami lesz alapon közlekedik valamint görcsösen kapaszkodik a kormányba - szerinted mi történik ha valaki rád húzza a kormányt, mert nem vesz észre a jobb oldalon?

Nyilván hiper-szuper reflexekkel azonnal fékezel és előzékenyen beengeded a külső sávba - ugye? ;] :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9179) _Voyage_ válasza Eagl3 (#9160) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Még mindig jobb, mint ez a két barom: [link]

Én azért ennyire vadul nem előzök, de nem ritka én se, hogy duplán, triplán sávot váltok, ha fater kocsiját viszem el, és sietek...Csak nehogy fater olvassa... :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9180) tibi666 válasza Bubu79 (#9178) üzenetére


tibi666
senior tag

mint írtam, nem szoktam külső sávban előzni (csak lakott területen).

(#9181) tibi666 válasza Vandit. (#9177) üzenetére


tibi666
senior tag

nem az nincs, ahogy a záróvonalon előzgetés, és a többi őrültség sincs.

(#9182) keIdor


keIdor
titán

Látom helyesírásversenyt játszottatok, de nem magyar nyelvűt, hanem valami szláv. :DDD
Köszönöm nektek majdnem megfulladtam az előbb, annyira röhögtem. :C

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9183) neduddki válasza Eagl3 (#9160) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hejjszini kivegzes sttarialisan 150es temponal akocsi utan huzva abbol tan tanul a sok barom:- (((

udv

neduddki

p.s. Keldor papa: enis megmutatalk Cabikanka jot rohogott de szerencsere nem ismer:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9184) MPowerPH válasza Eagl3 (#9160) üzenetére


MPowerPH
félisten

Kis senkiházi szar. :((( Ujjj, az ilyen emberrel olyan dolgokat tudnék művelni. És még hülyézi a többi vezetőt, a barom. Kívánok neki rövid életet, és azt, hogy a szervei segítsenek legalább 2 emberen, csak félő, hogy azok is összeroncsolódnak, az útról összegyűjtve már használhatatlanok. :(

mod: Azért megnéztem volna, ha mondjuk megérkezik valami nagy dög autó mögé, az meg fogja magát és nyom egy kövér gázt, mondjuk egy RS4. ;]
Vagy pl. nem tom, egy Hummert mert volna e így tologatni, én biztos kitettem volna neki a felezőre a seggét, hogy itt menj el te köcsög.

tibi666: Autópályán ha valaki tötymörög előtted a belsőben, akkor kívülről beelőzöd? :U

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#9185) fekeandras válasza tibi666 (#9180) üzenetére


fekeandras
őstag

Hát azért én tisztán emlékszem rá, hogy TE büszlékedtél már azzal, hogy autópályán padlógázzal megelőztél valakit a leállósávban... :U

(#9186) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

Nem rossz konfig :K :[link]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#9187) Vandit.


Vandit.
addikt

Alapos teszten a BMW M3 és a Lexus IS-F

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9188) tibi666 válasza fekeandras (#9185) üzenetére


tibi666
senior tag

egyetlen egyszer volt ilyen, azt is leírtam annak idején.
bazzeg ákos, hányszor írjam már le, hogy nem szoktam jobbról előzni.

(#9189) MPowerPH válasza tibi666 (#9188) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jóvanna, just relax. :)

VR6-Fan: A százra gyorsulás biztos bajos vele, azért 'csak' ennyi. Nehéz megtartani. ;]

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#9190) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nah, most ment el egy srác, haver elhívta ide azzal, hogy én is 3.0 -ás trakeszt akarok venni. Neki egy E46 330D -je van, szintén chippelt. 10km oda, 10km -visszán mentem vele egyet, és elképedtem. 90 -nél 5 liter alatt,130 -nál 6 litert éppen elérte a fogyi.
Asszem ez véglegesen meggyőzött, hogy diesel lesz. Főleg, hogy a benzin jövedéki adója megint többel nő, mint a gázolajé. Lesz 30Ft -os árkülönbözet a diesel javára, 100l -en már 6k -t spórol az ember.
Azt már nem is mondom, mekkorát lépett a gép 1500 -nál. Azért az az 500nm+ nagyon ott van. És 4400 -ig megy, mint egy állat. :K

Don't Tread On Me

(#9191) VR6-Fan válasza MPowerPH (#9189) üzenetére


VR6-Fan
veterán

valami full slick gumival és egy jó speer-el azért ellehet vele indulni.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#9192) venember83 válasza MPowerPH (#9190) üzenetére


venember83
nagyúr

...csak a hangja, csak azt tudnám feledni. :U

(#9193) neduddki válasza venember83 (#9192) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

az leso lendiletesbb jobblabmozultnal feldned:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9194) tibi666 válasza venember83 (#9192) üzenetére


tibi666
senior tag

a dízel sorhatnak nagyon szép hangja van, igazi testes germán géphang.

(#9195) MPowerPH válasza venember83 (#9192) üzenetére


MPowerPH
félisten

Most ne konszernes 4 hengeres PD, meg Mondeo TDCi hangot képzelj el. Kívülről biztos nem egy benzines, de nekem az se volt annyira szörnyű. Viszont belül kellemes kis búgós hangja van, egyáltalán nem zavart. Persze, a sor benzin jobban szól, de akkor se vészes. Nekem tetszett. :)

Don't Tread On Me

(#9196) tomcsi23 válasza MPowerPH (#9189) üzenetére


tomcsi23
veterán

Lehet, még gyári a kuplung. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9197) fekeandras válasza MPowerPH (#9190) üzenetére


fekeandras
őstag

:R Erről beszélek. 2009év végén a dízel autó nem egyenlő a sarki zöldséges 200D 123-as mercijével.

(#9198) tibi666 válasza fekeandras (#9197) üzenetére


tibi666
senior tag

pedig az 200d 123as jó autó.
a mai napig nincs megnyugtatóbb hangú autó a mercedes előkamrás dízeleinél. akár 123-asban, 124-esben, 190-esben, azok ketyegnek, mint amik az örökkévalóságig is elmennek.

(#9199) fekeandras válasza tibi666 (#9198) üzenetére


fekeandras
őstag

Maradjunk annyiban hogy újonnan az volt. Manapság már csak a tákolt - gányolt kocsik maradtak fent. Tipustiszta gyakorlatilag nem is létezik belőle.

(#9200) venember83 válasza fekeandras (#9197) üzenetére


venember83
nagyúr

Valóban nem. Csak épp még mindig nincs meg a benzines hangzás, hiába pörögnek egyre többet a dízelek. Szerény véleményem szerint. Hallottam sokak szerint szép hangú öthengeres dízel Volvót, de bizony az is messze volt a széptől. Vannak helyzetek, amikor jó a dízel, de azért a mindennapokban nem biztos.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.