Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9953) dragonfx


dragonfx
veterán

Csokólóm ez a bmw topik avgy meg tetszenek mutatni? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9954) _Voyage_ válasza dragonfx (#9953) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:DDD

E46-E36/7-E60-E30 keverék

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9955) #65675776


#65675776
törölt tag

Politika és egyebek kitakarítva.

(#9956) MPowerPH válasza _Voyage_ (#9954) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez valami borzalom. :DDD :W

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#9960) dragonfx válasza _Voyage_ (#9954) üzenetére


dragonfx
veterán

ez ultra gáz..semmi formája nincs.
nem bmw ez.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9961) keIdor válasza MPowerPH (#9949) üzenetére


keIdor
titán

Minek ide ülésfűtés?:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9962) Gézengúz


Gézengúz
addikt

:C

Ha utazni, utazás közben pihenni vagy dolgozni vágyik, akár szörnyű gyorsan is, jó helyen jár. Ha viszont időnként szeretne vezetni is egy jót, spórolja meg az extralistáról a TV-funkciót (elöl: 621 000 Ft, hátul: 569 000 Ft) és a Surround View kamerarendszert (204 000 Ft), és a megtakarításból kijön egy viharvert E36 M3. Attól meg napszállta után is feláll......

[link]

(#9963) dragonfx válasza Gézengúz (#9962) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe ez így van.
mondjuk az tényleg vihartvert lesz.de e30ból pöpec járművet kap.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9964) MPowerPH válasza dragonfx (#9963) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez az új 5 -ös nem is arra való. ;)

Don't Tread On Me

(#9965) dragonfx válasza MPowerPH (#9964) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem nem kéne e60 kéne.5ösből.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9966) MPowerPH válasza dragonfx (#9965) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hát nekem nem. :) Bangleee... :DDD Még kívülről rendben is van, M csomaggal, de a belseje. :N Sok beteg, aki megtervezte.

Don't Tread On Me

(#9967) SpeedR válasza Gézengúz (#9962) üzenetére


SpeedR
őstag

Végre vállalható designt kapott az 5er. (az első lámpákon még reszelhettek volna azért)
Lehet, hogy egyszer ez lesz az E34-em utóda. A sok elektronika azért elriaszt egy kicsit.

(#9968) MPowerPH válasza SpeedR (#9967) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jó az az E34 még, nem kell azt lecserélni. Én is gondolkoztam mikor megjelent, atya isten, ennyi elektronika, mi van ha bekrepál. Ami necces lehet(szerintem), az a 4 kerék kormányzás, és a villany kormánymű változó áttéttel. Az ilyen kamera, meg infra, meg tempomat(intelligens tempomatnak nem is szabadna, mert baleset veszélyes) nem szokott bekrepálni. A Dynamic Drive még érdekes dolog, itt asszem már bonyolultabb a rendszer, valahol le volt írva a működése. Abban sem bíznék meg 10 évesen...

Don't Tread On Me

(#9969) Eagl3 válasza MPowerPH (#9968) üzenetére


Eagl3
veterán

Neki jó azaz E34, de neked már nem jó az E39 vagy hogy van ez kérem? :DDD

(#9970) dragonfx válasza MPowerPH (#9968) üzenetére


dragonfx
veterán

sosme kéne 2002nél fiatalkabb autó.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9971) SpeedR válasza MPowerPH (#9968) üzenetére


SpeedR
őstag

Arra biztos kínosan ügyeltek, hogy ha beszarik valamelyik rendszer, akkor se okozhasson balesetveszélyt. Ettől függetlenül én biztos, hogy a hagyományos extrákon kívül nem nagyon rendelnék mást. Nagyjából annyira van igényem amik benne vannak az E34-emben is. A többi hókuszpókuszt meghagynám másnak.

Az E34-et nem tervezem eladni. Ha minden jól megy, akkor majd valamikor jön mellé egy újabb, ő pedig megmarad hobbiautónak.

(#9972) MPowerPH válasza Eagl3 (#9969) üzenetére


MPowerPH
félisten

E39 is itt itt marad. ;) De kell egy 3 -as diesel.
Amúgy arra utaltam, hogy jóféle E34 -e van, biztos megbecsült, és karbantartott, nem úgy mint a piacon lévő többség. És jól felszerelt.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#9973) tibi666


tibi666
senior tag

kicseréltünk egy sünit az autóban, amire azt mondták a 5ernél, hogy biztos emiatt merül le az aksi. hát nem. koppra leszívja 3 hét alatt, még a riasztó sem működik, semmi. próbálta a barátom a rádió kikapcsolós trükköt, az sem segít.

pedig bezárás után mikor lenyugszik az autó (10 perc), 0.02-0.03 ampert kajál, ez nem kellene lemerítse. valami mégis megteszi.

ja a másik, BMW001, tőled kérdezném, hogy neked leállítás után nem kezd el valami pumpa, vagy szivattyú dolgozni? leáll a motor, becsukod, és mintha valami keringető szivattyú vagy fene tudja mi felpörögne, aztán pár perc után leáll. mi ez?

(#9974) MPowerPH válasza tibi666 (#9973) üzenetére


MPowerPH
félisten

Tibi, telefon van az autóban? Nálam az volt a probléma, igaz nem áll az autó 3 hétig, max. 1 hétig, de régen úgy is simán leszipkázta. Azóta viszont tökéletes. A fogyi amit kimértetek, az is tökéletes. Piszok nehéz megtalálni az ilyen csöndben fogyasztó dolgokat. Én is próbáltam mindent, belső világítás teljesen kikapcs pl.

De, leállítás után van egy kis búgás, de nem pár percig, olyan 4s talán lehet, de több semmiképpen sincs.
De ha gondolod meghallgatom figyelmesebben, én nem vettem észre más hangot.

Én most azon filózok, hogy kihez vigyem az autót. Ha meleg a motor, és megállok, akkor a szellőző büdös kipufogógáz szagot lök az utastérbe, olyan 4s erejéig. Nem tudom mitől lehet, de nem tetszik...

Don't Tread On Me

(#9975) tibi666 válasza MPowerPH (#9974) üzenetére


tibi666
senior tag

van telefon az autóban, de nincsen sim kártya benne.

ezt a hangot tuti hallanád, nem kell külön megfigyelni. egy elektromotor csinál valamit, lehet hallani ahogy szépen felpörög, egész hangosra, aztán 1-2 percig megy és utána leáll.

(#9976) MPowerPH válasza tibi666 (#9975) üzenetére


MPowerPH
félisten

Attól, hogy nincs benne sim kártya, még készenlétben van. Én egyszerűen kihúztam a hallgató kábelét, és azóta no problem.

Akkor nem tudom, más hangot nem hallok. Más a motor, lehet azért.

Don't Tread On Me

(#9977) tibi666 válasza MPowerPH (#9976) üzenetére


tibi666
senior tag

na, ezt majd mondom a barátomnak, most megyünk síelni hétvégén. hol lehet ezt kihúzni?

(#9978) MPowerPH válasza tibi666 (#9977) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hátul(beülsz a hátsó ülésre, és akkor látod, hogy van rögzítve), sima telefonkábel csatlakozó.

Don't Tread On Me

(#9979) MPowerPH


MPowerPH
félisten

tibi666: Jó síelést. ;)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#9980) tibi666 válasza MPowerPH (#9979) üzenetére


tibi666
senior tag

köszi!
csütörtökön reggel indulunk. :)

kiderült, hogy a motorhang a kiegészítő fűtés hűtése. :DDD

(#9981) SpeedR válasza tibi666 (#9973) üzenetére


SpeedR
őstag

A vízpumpa leállítás után pár percig még keringeti a rendszerben a hűtővizet. Csak meleg motornál csinálja ezt ugye?

(#9974) BMW001
Azt a búgást a szellőző/klíma csappantyúk bezárulása okozza. Biztos nem ez szívja az akksit.

(#9982) MPowerPH válasza SpeedR (#9981) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, azt nem is arra írtam. Nálam nincs más hang. :)

tibi666: :)

Don't Tread On Me

(#9983) dragonfx


dragonfx
veterán

vagy egyszerűen csak egy turbó hütő venti van benne valahol nem? nem lenne értelmetlen...

Amugy nem tom mi ez a dráma 3 hét alatt normális ha lemerül egy akksi pláne -10.be.
sőt +20ba is.
Nekem ilyen hidegbe 3 napot jó ha kibír.
Multkor nem egész 2 napig álltma vidéken ahol az az ideges rideg vacogos -15-20 volt...hát összerakhattam 2 kezem hogy beröffent.A hideg az akksi halála minden helyen.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9984) tibi666 válasza dragonfx (#9983) üzenetére


tibi666
senior tag

a turbót nem ventivel szokták hűteni...

a 3 hét alatt lemerülő aksi meg szánalom, de sajnos a sok fogyasztó ezzel jár.

(#9985) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ajj, de nem tetszik ez az új PH. :W Kék betűk...szemem kifolyik a fórum elején.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#9986) Eagl3 válasza MPowerPH (#9985) üzenetére


Eagl3
veterán

Fórumozz LOGOUT -ról...

(#9987) dragonfx válasza tibi666 (#9984) üzenetére


dragonfx
veterán

mér volna szánalom?? :U

tedd már le az asztalra a mobilod...hagyd ott 3 hétig ne nyúlj hozzá..meglátjuk lemerül e....

nekem nyáron 2-3 hetet kibír ilyenkor mínuszba 3nap kb.
ezt érts meg minuszba meg nagyon hidegbe bármilyne akksinak kampo!!ez az ellensége!!!

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9988) MPowerPH válasza Eagl3 (#9986) üzenetére


MPowerPH
félisten

Már gamepod -on vagyok... :DDD

mod: logout még jobb. :R

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#9989) Gézengúz válasza dragonfx (#9987) üzenetére


Gézengúz
addikt

Hát pedig az az akksi már tényleg cserés lesz......hidd el.......

(#9990) Bubu79 válasza _Voyage_ (#9954) üzenetére


Bubu79
addikt

Pfejjemmegmilyenállatéskinekártotthogyezttettékvele? :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9991) Bubu79 válasza tibi666 (#9984) üzenetére


Bubu79
addikt

Értesz az akksik lelkivilágához :K :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9992) tibi666 válasza dragonfx (#9987) üzenetére


tibi666
senior tag

azért mert ez az autó garázsban áll, ami a közelébe nincs a minuszoknak, de még csak a nullának sem.

(#9993) Gézengúz válasza tibi666 (#9992) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nekem bennt van egy 90Ahórás akksi...de előtte is volt 74Ah ez az alap a sor6hoz....fűtött garázsom az nincs, csak egy nagy fedett terület, arra elég, hogy soha nem zúzmarásodik le... Oszlopokon álló zsindelytető 6*6-os :) Tavaly építettük bratyó sokat segített.. Na a lényeg van olyan is, hogy egy hétig meg se mozdulok vele (meló közel van akár gyalog is, 12-zek) az indítással még sosem volt bajom... lehetett az -20 is.. Lehet azért idén belambériázom az oldalát is...

[link]

(#9994) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Hoppá.......ki fog ráhajtani a 10000-re??? :))

(#9995) Bubu79 válasza Gézengúz (#9994) üzenetére


Bubu79
addikt

Valamelyik rövid péniszű szóf@só ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9996) MPowerPH válasza Bubu79 (#9995) üzenetére


MPowerPH
félisten

XD :DDD

Gézengúz: Szép kis beálló. :)
Enyémben csak 74Ah -s van, de 2 hét után sincs problémám. A garázs nem fűtött, de 7C alá nem megy a hőmérséklet.
A fűtött garázs pedig baromság, mindig nevetek mikor tolják bele a padlófűtést... Azt csodálkoznak ha korrodál a gép. :U

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#9997) tibi666 válasza MPowerPH (#9996) üzenetére


tibi666
senior tag

miért rozsdásodna jobban a fűtött garázsban? :F

(#9998) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Sztem egy jó akksinak minimum egy hónapot bírnia kéne :Y

Smoke & Torque

(#9999) MPowerPH válasza tibi666 (#9997) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az emberi butaság miatt. :) Alapjában véve nem lenne probléma a meleg garázs, sőt még hasznos is lehet, ha száraz autóval állsz be. De ugye az ilyen fűtött garázsok szellőzése nincs megoldva, mivel azért fűtöd, hogy a meleg bent maradjon.(ablak nincs, hogy szellőztess minden reggel... :DDD ) A garázskapuk piszok jól szigetelnek, azok is szépen tartják a hőt. Na most, télen beállsz a nedves és sós autóval, a melegben szépen kiszárad a kocsi, a levegőben megnő a páratartalom. Magas hőmérséklet+magas páratartalom az egyik legnagyobb rozsdát kiváltó tényező.
És ugye az ember úgy van vele, hogy ha már fűtött a garázs, akkor nem szellőzteti ki a jó meleget. Kb. ennyi. :)

Don't Tread On Me

(#10000) tibi666 válasza MPowerPH (#9999) üzenetére


tibi666
senior tag

ahha, így már világos. :)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.