Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) Gebriel válasza SpeedR (#4150) üzenetére


Gebriel
veterán

Nincs is ködlámpája. :N :O
Az lesz megnézek minél többet..de előtte begyűjtök minél több információt tőletek. :D :R

(#4152) MPowerPH válasza Gebriel (#4149) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nekem nema típussal van a bajom, mert azt speciel szeretem. :U Inkább stílusával, meg a gondolkodásával. :U Azzal nem tudok egyet érteni. :(

Don't Tread On Me

(#4153) dragonfx válasza MPowerPH (#4148) üzenetére


dragonfx
veterán

te figyu lexaorm ki hogy hol isteniti a VW.t az csak egy népauto...30 éves bömiből is lehet sztárt csinálni meg 20 évesből is...lásd a sok e30at....de az asszimetrikus visszapillantó egy borán pláne egy a6os audin akkor szégyen...hogy üvölt....

[OFF]Engem mér kéne überelni szeretema bmw.t de ami igaz az igaz...én dízelt pláne chippeltet ami 10 éves és 30-40 lovakat hoznak egy 2.0ás mocin +180-200e van benne tuti nem venném meg még ha bmw akkor se...sőt semmelyik autóból sem kell dízel még +150Nm árán sem.a 2.0i 8 lityot eszik itt van Vangelis példának...egy chippelt 320d is bekap ennyit még alapon is.....ha nem mindig ugy váltod el hogy ne kapcsoljona turbója..de ugye a nyomaték meg csak ugy jön meg ugy visznt eszik is....és ha a benyás tartósabb mér nem azt veszi a nép nem vágom...ők tudják...ha fizetni akarnak...ők tudják mire adják ki a pénzüket...én kb telibexarom..max. elmondom a vélemény akár tetszik akár nem.....én 320d.t max ujonnan vennék max. 1-2 évest ami igazoltan 40-50e km.t futott max....[/OFF]

Vannak tudod aki A>B.be jutásra veszika kocsit munkára kell nekik egy eszköz...nekem nem egy eszköz én szeretem élvezem még ha vannak hibái is és ha nem 6 latt van 100on hanem 2x ennyi altt..nekem egy élvezeti cikk...ami remélhetőleg nemsokára még nagyobb lesz mert erősebbre cserélhetem... :K

Ez kb olyna mint egy uj 335d.t chippelni....kapsz kb +50 lovat...100Nm.t....és a motor,váltó, kuplung turbó életartamából kb -50-70%-ot...megéri???..NEM!!!....így is megy mint a disznó az összes dízel füst árán. :))

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4154) Vangelis válasza dragonfx (#4153) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Öreg dieselt nem szabad!!!!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4155) dragonfx válasza Vangelis (#4154) üzenetére


dragonfx
veterán

kinek mi számít öregnek...benyásból 10 éves nem öreg ..dízelből igen.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4156) MPowerPH válasza dragonfx (#4153) üzenetére


MPowerPH
félisten

Egyetértek. :)

Don't Tread On Me

(#4157) Vangelis válasza dragonfx (#4155) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah nekem pont 10éves a szekér.
de még használható.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4158) MPowerPH válasza Vangelis (#4157) üzenetére


MPowerPH
félisten

"de még használható."

Nah, ez jó volt. :DDD

Don't Tread On Me

(#4159) Vangelis válasza MPowerPH (#4158) üzenetére


Vangelis
nagyúr

:)
Nagy duzzogva még néha elközlekedek vele.

Csak már égő 10 éves autóval járni:)
Olyankor átülök a vadi uj suzukinkba és eljárkálok 10 11 literrel :D

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4160) dragonfx válasza Vangelis (#4159) üzenetére


dragonfx
veterán

:C :C :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4161) Vangelis válasza dragonfx (#4160) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát igen ha meg kevés a pénz bmw-zek, mégiscsak spórolni kell a benzinel is:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4162) Gebriel válasza Gebriel (#4151) üzenetére


Gebriel
veterán

(#4163) Eagl3 válasza Gebriel (#4162) üzenetére


Eagl3
veterán

:K

(#4164) Gebriel válasza Eagl3 (#4163) üzenetére


Gebriel
veterán

Csak egy francos napfénytető hiányzik róla :O

(#4165) SpeedR válasza Gebriel (#4162) üzenetére


SpeedR
őstag

Szépótó. Érdekes, hogy az összes eladó e46-osban 170-180k km van :F Mondjuk ez benzines ,ennél még hihető.

(#4166) SpeedR


SpeedR
őstag

Mi ez a nagy pangás uraim?

[ Szerkesztve ]

(#4167) MPowerPH válasza SpeedR (#4166) üzenetére


MPowerPH
félisten

Saját? ;]

Don't Tread On Me

(#4168) SpeedR válasza MPowerPH (#4167) üzenetére


SpeedR
őstag

Ez egy 414 pacis supercharged 540i. Bevállalnám. :)

(#4169) MPowerPH válasza SpeedR (#4168) üzenetére


MPowerPH
félisten

Kinézetre szép. :K De fenntartom azt az állításomat, hogy ezek a nem profi tuning cégeg által moddolt autók semmit se érnek. :( Legyen az alany egy VW vagy BMW vagy akármi más. :U
Legyen vagy széria, vagy pl. a Hartge/Hamman cég szörnyszülötje. ;]

Don't Tread On Me

(#4170) SpeedR válasza MPowerPH (#4169) üzenetére


SpeedR
őstag

Nyilván nem mindennapi szaladgálásra való egy ilyen. Arra nem jó és nem is praktikus. Nem munkába járós bevásárlós autó.
Biztos lehetsz benne, hogy ez egy színtiszta hobbiautó.
Az, hogy semmit se érne az erős túlzás.
Ha valaki ért hozzá, és hétvégi autónak összedob ilyet az maxi respect. Én is nagyon szívesen járkálnék néha egy ilyennel, amikor olyanom van. Eljárni vele talikra, esetleg versenypálya nyíltnapokra stb...

(#4171) 1face


1face
aktív tag

Olcsó 7,5x16" Azev felnik, 5x120-as osztóval (BMW) 12.000,-/db áron eladóak!

30/58-58-556 :D

A rossz tetteimet nem bánom, inkább a jókat bánom, amit rossz emberekkel tettem!

(#4172) dragonfx válasza 1face (#4171) üzenetére


dragonfx
veterán

ejj de jól nézki gummával együtt adod az milyen rajta???

kár hogy nincs zsém pont jo lenne nekem :O

BMW001>>azért egy hamann.t én elfogadnék bivaly király...alpina 335i.t ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4173) MPowerPH válasza SpeedR (#4170) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, hát arra jó. Én ilyenekben nem gondolkozok... Ha meg igen, akkor nálam megint csak rendbe rakott széria kivitel jöhetne szóba. Mondjuk egy szép gyári 850CSi, vagy régebbi M -es. Esetleg még régebbi 6 -os, de szigorúan csak gyári.

dragon: direkt mondtam is, hogy a profi tuningcégek munkái nekem is bejönnek. Ezek alkalmasak mindennapi használatara is, pl. a Hamman M3 -asa, vagy a biturbo -s M5. Ott minden át lett alakítva, hogy a tartósságból ne veszítsen, bírja a nagy teljesítmény változást. Igaz, meg kell fizetni, de megéri. Még ha 4x többe is kerül, mint ha hozzá nem értő tuningcéghez vinnéd a verdát, erre van garancia is. Ott meg imádkozhatsz, mi megy majd tönkre az eszetlen túlhajtástól... :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#4174) 1face válasza dragonfx (#4172) üzenetére


1face
aktív tag

Gumi az nem eladó (mert pont jó a C-Maxra), de egyébként a jól bevált F1 GoodYear.
PH-snak 40! :Y

A rossz tetteimet nem bánom, inkább a jókat bánom, amit rossz emberekkel tettem!

(#4175) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Pl. egy ilyen teljesen felújítva, gyári állapotban. Istenem, mit megadnék érte. :Y

850CSI -t nem találok, elég ritka. Ha megtehetem, biztos lesz egy ilyen autóm is. Felújítom szépen lassan, és beteszem a garázsba. Csak kivételes alkalmakra veszem elő. :K Imádom a 8 -asokat is, madv12 gépére nagyon kíváncsi lennék már. Az nagyon megbecsült, felújított jószág. Sajnos egyre ritkább az ilyen. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#4176) zolikaDB válasza MPowerPH (#4175) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hajajj, de szép cápa!
Én arra jöttem rá, h annak idején, a 90-es évek legvégén, gyíkként vásárolt Képes Autó Expresszekben szarért-hugyért árulták a fasza kocsikat. Na, akkor a kutyának se kellett, mert nagy, sokat eszik, inkább suzuki. Akkoriban volt Camaro 300e-ért, Corvette fél misiért, meg cápák jó árban!
Mostmeg alig vannak, és áruk a csillagos égben van!

(#4177) SpeedR válasza MPowerPH (#4173) üzenetére


SpeedR
őstag

Szerintem az eddigi hozzászólásaimból kiderült, hogy én is abszolut a gyári állapot híve vagyok. A hétköznapi autóm soha nem tuningolnám én sem. Csupán arról van szó, ha megtehetném, akkor én szivesen tartanék egy ilyen 4-500 lovas szörnyeteget is a garázsban sokadik autóként. És nem érdekelne, hogy nem bír ki sokezer kilométert hiba nélkül, mert úgyis csak hobbiautó, amibe csak évi max 1-2e km menne.

(#4178) Gebriel válasza SpeedR (#4165) üzenetére


Gebriel
veterán

persze ami kétezres benyás az má'n szép autó :DDD

(#4179) MPowerPH válasza SpeedR (#4177) üzenetére


MPowerPH
félisten

:K

Azért mondtam a 850CSi -t, vagy az Alpina M8 -at, mert az alapból 400 lovas, és nagyon vagány kis autó. Soha nem ültem még 8-asban, csak közelről láttam, meg hallgattam a kipufogót. :) Imádom az ilyen autókat.

Don't Tread On Me

(#4180) SpeedR válasza Gebriel (#4178) üzenetére


SpeedR
őstag

A szép autó nem feltétlenül gyors autó. :D

BMW001:
Nekem is nagy kedvencem az E31 széria. Sajnos nagyon ritka, és szinte csak gyári alkatrészekkel szervizelhető.
Ez az Alpina M8 micsoda? Soha nem hallottam még róla. :B

(#4181) MPowerPH válasza SpeedR (#4180) üzenetére


MPowerPH
félisten

Olvasgass. :D wikipedia

Don't Tread On Me

(#4182) SpeedR válasza MPowerPH (#4181) üzenetére


SpeedR
őstag

Itt nincs semmi az Alpina M8-ról.
A BMW M8 Prototype-ot (1 db készült összesen) és az Alpina B12-t ismerem. Ezekre gondoltál?

(#4183) MPowerPH válasza SpeedR (#4182) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, hát az M8 -asra alapul az Alpina is. Mivel csak egy darab igazi M8 készült, így sokan az Alpina modelljét tartják az M8 -nak. Meg persze a CSi -t. :U
A B12 5.7 Coupe -ra gondolok, természetesen. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#4184) SpeedR válasza MPowerPH (#4183) üzenetére


SpeedR
őstag

Arra kíváncsi lennék, hogy a legyártott 57db Alpina B12 5.7-ből hány szaladgál még. Szerintem a felét már rég szarrátörték, a másik fele meg a végső tulajdonosoknál pihen fűtött garázsban.

(#4185) MPowerPH válasza SpeedR (#4184) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jaja. :( És ha el is adják, horribilis áron teszik. :O

Don't Tread On Me

(#4186) dragonfx válasza 1face (#4174) üzenetére


dragonfx
veterán

köszke anyagiak nem engedik most pedig jó ajánlat lenne :K :O

Én azért szívesen teszem olyanná a kocsimat amilyen másnak nem lehet...vagy nem jöhet szembe még1 olyan....ergo a gyáritól el térek.

pl:szerintem egy fekete aranszegecses barracuda felnitől nincs szebb...jó a gyári m6os...de nézzük meg a kettő kb ugyanannyiba fáj....akkor már inkább a csicsásabb :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4187) MPowerPH válasza dragonfx (#4186) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én soha nem szerettem a csicsát. Csak a gyári jöhet nálam szóba, főleg felniből. :K

Don't Tread On Me

(#4188) SpeedR válasza dragonfx (#4186) üzenetére


SpeedR
őstag

Ha jól emlékszem az e39 és az e36 felni nem teljesen kompatibilis, mert más az ET-jük.

(#4189) dragonfx válasza SpeedR (#4188) üzenetére


dragonfx
veterán

igen jól tudod e39re kis ET.s kell e36ra nagy et.s de az e36 e46 95% kompatibilis.gondolom e34 e39cel is eza szitu.

bmw001>>ebben akkor különbözünk másképp látjuk. ;) ..nekem egy barracuda felninél vagy fekete momonál sosem tudsz jobbat mutatni bmw gyáriból.....de legalább nem vesszük el egymás ....így jut neked is gyári m6os.(na az az 1 ami odaver és láttam már e36on szal nyomtávszélesítővel...vagy osztókörmódósítással valahogy csak rálehet eszkábálni)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4190) SpeedR válasza dragonfx (#4189) üzenetére


SpeedR
őstag

Igen, E34-re nyugodtan felrakható az E39 felni, de tehermentesítő kell rá, mert nem egyforma a kerékagy. ET-ileg viszont ugyanaz.

Szerintem a régebbi, klasszikus bömikre inkább gyári felnik valók, az újakon viszont jól mutathat egy másfajta, minőségi felni. (Alessio és társai kicsukva)

(#4191) MPowerPH válasza dragonfx (#4189) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nálam ez az etalon. Használtauto.hu -n egyszer láttam ilyet, sajnos 18" -os volt, és mire eldöntöttem, hogy mégis telefonálok, már elkelt. :W Azóta nem látok... Ilyenre pályázok, de majdnem lehetetlen beszerezni, max. ütött-vágottakat lehet kapni. :(

Don't Tread On Me

(#4192) SpeedR válasza SpeedR (#4190) üzenetére


SpeedR
őstag

Hülyeséget írtam, mert pont fordítva van. Az E34 felni rakható E39-re tehermentesítővel. E39 felni csak úgy megy fel E34-re, ha ki van esztergálva a közepéből néhány mm.

BMW001:
Szép felni:) (BBS Styling 42 )
Nálam a Styling 5 a kedvenc. link link

(#4193) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Ha már cápa: [link]

Tiszta Windows rendes ház

(#4194) dragonfx válasza MPowerPH (#4191) üzenetére


dragonfx
veterán

teso szerintemilyet bármelyik nagyobb felnis tud neked hozni...igen nagyon népszerű tipus.
igen BBS felni..

Ha gyári bmw felni akkor ez a kedvencem>>felni.....anno az e36 328i.ken volt alapfelszereltség ez, aki arról leszedi és jobbat tett rá annak van ilyen....16"osban lenne is..nem is vészes de akkor a 4 uj pirelli mehet eladásra....akkor inkább nem.pedig nagyon bejön igaz most pénzem sincs rá és lassan itt a nyári gumma csere.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4195) Gebriel


Gebriel
veterán

BMW kilométer viszonylatban milyen normákat követ?

Szerk: Mindene meg van :))

(#4196) SpeedR válasza Gebriel (#4195) üzenetére


SpeedR
őstag

Ha rendben van tartva, és nem hajtották szét, akkor a motorban benne van mégegyszer ennyi kilométer. A futóművet, fékeket, hajtásláncot érdemes szervízben megnézetni.

(#4197) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ahogy mondjátok, BBS style. :K
Dragon, igen tudnak hozni, piszok drágán. Ami fent volt használtan 18" -os szett, 110k volt. És ki volt szépen polírozva a pereme. :K Akkor a legnagyobb gondot a gumi jelentette, mert arra már nem jutott volna zsé, használtan meg nem találtam normálisat. :( Magában a felni nem sokat ér, bár így utólag már bánom, hogy nem vettem meg. :O

Don't Tread On Me

(#4198) SpeedR válasza MPowerPH (#4197) üzenetére


SpeedR
őstag

Én is éppen gumit keresek. Igaz, hogy nem 18, hanem csak 17 colosak a felnijeim, de átérzem a problémád. Nagyon nem olcsó mulatság a gumivétel. Eléggé elterjedt méret a 235/45R17, de így is 25-30k darabja. (és ezek még az olcsóbb fajták...) :((( :O

(#4199) MADV12 válasza MPowerPH (#4175) üzenetére


MADV12
csendes tag

"Imádom a 8 -asokat is, madv12 gépére nagyon kíváncsi lennék már. Az nagyon megbecsült, felújított jószág. "

Gyere és nézd meg :).......
Most már, hogy elmúlt a latyakos tél, kihozom a garázsból szebb hétvégeken....meg ott lesz a Carstyling Tuning Show-n és a JSZV 2009-ben
Amúgy meg egyáltalán nem felújított, csak olyan állapotban van, mit egy új pedig a 14. évét tapossa.

E31 850CSi M-Tech Motorsport Individual /6 speed manual-S70-5.6L-470 LE

(#4200) MPowerPH válasza MADV12 (#4199) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ott leszel a show -n? :U Na, akkor ez lehet a nagy alkalom, mert úgy néz ki mi megyünk. ;]
Ki lesz állítva a többi között a fedett csarnokban?

Don't Tread On Me

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.