Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60908) GeryFlash válasza távcsőves (#60907) üzenetére


GeryFlash
veterán

Megpróbálom, köszi :R Illetve még most az jutott eszembe, hogy berakom a régi gépből a 160 wattos GTX 460-ot, mert eddig amit olvastam kommenteket azok mind Nvidiákra vonatkoztak. Tényleg nem tudom hova tenni, tisztába vagyok vele hogy a Delta nem a tápok Lamborghini-jei, de azért alapvetően nem szarok, az oké hogy nem tud leadni 400 wattot de hogy 330-at se... Erősebb tápot nehéz szerezni, látod hogy ez nem 2x12-es, de majd szétnézek. Nagyon idegesítő, a korábbi 320-asról amikor kiderült hogy nem elég és nem cserélhető mondták, hogy hát akkor gépcsere, lehetőleg 350 de inkább 400 wattos tápú gépre, amit meg is tettem, és most se megy. Még ha vmi 200 wattos szörnyről lenen szó, de könyörgök ez egy 110 wattos (alsó-) középkategória, egész rendszer fogyasztás nem lehet sokkal több 300 wattnál. És hogy mindkét újabb gépnél ugyanazok azok a tünetek az gyanús, lehet valami az elektromos hálózattal nem oké.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.