Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1380) L.Szilárd válasza Madmax81 (#1377) üzenetére


L.Szilárd
csendes tag

Üdv!

Igen. Abban teljes mértékben igazad van, hogy nem olcsók, mivel a prémium kategóriát képviselik. Most már mondhatom jogosan. Mondjuk nekem szerencsém volt és alkalmi vételbe megtudtam venni a gépeket. Így van 2800-as lapszabász, 500-as egyengető-, és vastagológyalum, csapozó kocsis marógépem, és egy 500-as szalagfűrészem. És nyugodt szível mondom azt, hogy alakalmi vétel volt, mivel így együtt az öt gép 3,5 milliómba került. Ha külön akartam volna megvenni akkor a lapszabász és a maró került volna annyiba. Szinte újonnan vettem őket. 96'-os gépek, 2005-ben vettem, Mohácsról az iskolából. Még most is úgy néznek ki mint, az újak, Mert ott vigyáztak rá, és én is vigyázok rájuk. kevés embert hagyok rajta dolgozni. Fél évente, évente lezsírzom őket és semmi gond nincs velük. Azóta amióta megvannak, úgy vagyok vele, hogy ami gépet nap mint nap használok, abból csak professziónálisat veszek. Élfóliázót is tőlük szeretnék, majd venni, várom az alkalmat, meg az anyagi lehetőséget.

Csáó Szilárd!

Csak faipari témában tudok segíteni. Sorry! :-) Nem vagyok programozó. Inkább majd én kérek SOS-t számítógépes ügyekben. :-P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.