Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12021) gbors


gbors
nagyúr

megfuttattam a folyamatos audio-lejátszás tesztet az Xtreamer Sidewinder 2-n. igen sajátos eredménnyel:
- akár a file-okat táraztam be, akár a playlistet, mindenképpen felszedte mind a 6 tracket
- és mindegyik esetben 2 másodperces szüneteket iktatott két track közé
- a teszt azonban tovább tartott, mint gondoltam - amikor kiléptem a lejátszóból a főmenübe, akkor nemes egyszerűséggel lefagyott az egész lejátszó. ez persze lehet véletlen egybeesés is, de miután az elmúlt fél évben egy ilyet sem csinált, erősen kétlem.

mivel firmware-t nem frissítettem rajta, és nekem 3.0.8 van, míg a legújabb a 3.0.12, lehetséges, hogy azóta jobb lett. mindenesetre legalább kezdem sejteni, mi áll a lejátszó sok helyen olvasott lefagyásos gondjai mögött...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.