Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18454) fojtviki válasza Viszlát (#18453) üzenetére


fojtviki
senior tag

Igy visszaolvasva tenyleg zavaros, elnezest. :( A lenyeg az, hogy nem tetszett nekik, hogy itt voltak ismerosok 20 percre. Kitalaltak azt, hogy az a baj, hogy az ismeros a szekben ulve hatrafordult es felnezett a szomszed ablakra. Evvel inzultalta a szomszedot. Azert baj ez, mert a szomszed hazi orizetben van es veszelyes. Mindezt uvoltve mondta a no a paromnak, hozzateve, hogy nem egyszer meghazudtolta mar ot a parom. Na erre durrant be a feje a baratomnak, eleg rendesen. Egyebkent ok is Magyarok, a lenyeg az, hogy itt semmit nem lehet az o engedelyuk nelkul, holott ok is csak berlik a hazat. Mar a multkor is volt egy kis balhe. Egyszer megkert, hogy mosogassak mar el neki, mert keson er haza, oke felmentem a konyhaba elmosogattam szivesen. Ra egy hetre nalunk volt egy edenyuk, felvittem a konyhaba, elmosogattam, 2 napig hozzam sem szolt, mert mi az, hogy en feljarkalok oda. Szoval valami problema van a novel szerintem. Amikor idejottunk a masik szobaban egy lengyel par volt, oket epp azert raktak ki, mert feltettek levest fozni, kozbe elmentek a boltba 1 orara kb es nem zartak el a gazt. Ugy kuldtek el oket, hogy van 3 napjuk ra. Attol felek most nagyon, hogyha nem adjak vissza a depositot, hat akkor a parom nem tudom mit fog csinalni. Mondtam neki, hogy ha nem adjak akkor nem. Erre o, hogy olyan egyszeru oknal fogva ne jatszanak a penzzunkkel, mert az nem az oveke. Raadasul tenyleg sokat segitettunk nekik, dehat ez van. Ma kiderul mi van a deposittal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.