Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58451) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Sziasztok!

Az a galád gondolat ötlött fel bennem, hogy THL W100-as telómat lecserélném, ha lenne hasonló árkategóriában kicsit combosabb jószág.

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy a fenti kütyünél tudtok e jobbat ajánlani max 20-30 dolcsival többért ?!

Válaszotokat előre is köszi!

(#58452) Zeki válasza deadbody (#58450) üzenetére


Zeki
nagyúr

Na ez nem jutott eszembe basszus!
Pedig pár napja néztem én is a minidealen a rózsaszín lenovokat.
Csak nekem olyan kellene majd, ami elöl is kamerás. A videotelefonáláshoz kell.

[ Szerkesztve ]

(#58453) mong08 válasza nbukta77 (#58447) üzenetére


mong08
tag

Szerintem vedd meg.
/Úgysem látott még ilyet senki élőben../

Majd várunk vissza egy beszámoló erejéig a készülékről !

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#58454) zetecR válasza TKey7 (#58440) üzenetére


zetecR
addikt

Van az egy SIM-eseknek is topicja? :F :B

(#58455) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Sziasztok! Cubot one-ról hogyan tudom levakarni a gyári rom-ot?
Miui menne vissza rá...

Védd a fákat, egyél hódot!

(#58456) deadbody válasza Zeki (#58452) üzenetére


deadbody
tag

Azt nem vettem észre hogy előlapi kamera is feltétel. :)

(#58457) fateless válasza Crytek (#58423) üzenetére


fateless
veterán

Már megint ezzel jössz :U

Neked nem kell a Dual SIM, de a legtöbb embernek itt a fórumban kell. Akkor gyere vissza, kérlek, a Moto G-vel, amikor elérhető lesz "hétköznapi áron" a Dual SIM verzió. Addig kérlek, itt dicsőítsd a telefont, ne ott, ahol nincs köze a többi készülékhez. (Hiszen a fórum még mindig dual SIM okostelefonokról szól, ahogy a címe is mutatja)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#58458) deadbody válasza Zeki (#58452) üzenetére


deadbody
tag

Cubot GT72 és C9-nek ahogy látom van előlapi kamerája, viszont pár napja kérdeztem, nekem senki nem nagyon ajánlotta a Cubot alsó kategóriás telefonjait (csak a GT99 és/vagy One).

(#58459) mong08 válasza deadbody (#58458) üzenetére


mong08
tag

Cubot GT90 -et néztél már ??
512 MB RAM és nem 256 mint a GT72-nél.

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#58460) Laza... válasza Zeki (#58452) üzenetére


Laza...
addikt

Ez is elég csini, nem sokkal drágább

Never give up!

(#58461) Zeki válasza Laza... (#58460) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaja, ez már elég nőies. :)

(#58463) Viktor0610 válasza #45553408 (#58462) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A gyári üzenetküldő nincs fenn a Playen.

Samsung Galaxy A54

(#58464) CoolBoy323 válasza #45553408 (#58462) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nyomj egy FR-t, az a tuti!

(#58465) svgyula válasza Dirtyz (#58455) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Mi az hogy "vissza"?
A MIUI nem "gyári ROM" Csak úgy lehet ha a "gyári recovery-t" lecseréled a 6.0.4.4-re ami már "tapizós" :) !
Aztán ha egy tr.gya az új, (mert az) akkor újra cserélheted vissza ha a gyári ROM-ot kívánod vissza!
Én felraktam rá a MIUI rom-ot. Háááát egy nagy mocsok az egész.....

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#58466) iMaverick válasza tomatos (#58446) üzenetére


iMaverick
addikt

A kolléganőm egy ilyen DG100-at gyöntöl már vagy fél éve. Igazából nincs vele baja, csak volt egy kis "baleset": sikerült elejtenie és azóta a hangszóró nem szuperál (amelyik a telefonáláshoz kellene). Így most egy BT-os headset-tel használja. Más baja nincs.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#58468) tomatos válasza iMaverick (#58466) üzenetére


tomatos
aktív tag

Köszi az infot :) Hasznos volt :) Nézek pár lenovo-t is amiket a többiek ajánlottak.

Pandawill-es küldéssel nem volt eddig baj ismerősök között ezért inkább onnan vennék.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#58469) Viktor0610 válasza CoolBoy323 (#58464) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Factory Resettel nem áll vissza a törölt alkalmazás. A ROM újratelepítésével igen. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#58471) svgyula válasza Viktor0610 (#58469) üzenetére


svgyula
addikt

Igazad van ahhoz meg kellene a mentés! :K H :F a van.......................

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#58472) Fater38 válasza cappa72 (#58409) üzenetére


Fater38
csendes tag

A választ köszönöm,megfogadom amit írtál.Egyébként csak azért foglalkozom az eredeti rom mentésével mert még garanciális a telefon,viszont a lengyelek kicsit lebutították a romot,ezért szeretném az eredeti Xolo romot rátenni,sőt arra van frissítés is,és elég sok jó főzött rom van hozzá.

(#58473) Viktor0610 válasza #45553408 (#58470) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nehéz megmondani, de akár lehet ez is.

A legjobb megoldás az volna, hogy megszerezni valahonnan a gyári SMS-kezelő appot, emellett beállítani a jelenleg a készülékeden lévő üzenetküldőt, mint alapértelmezett, és szerintem akkor nem volna gond.

Samsung Galaxy A54

(#58475) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Nekem ez a Doogee telefon tetszett meg. Szerintetek jó vétel? Kinézetre nagyon bejön, egyéb tulajdonságai átlagosak. Viszont erről a Doogee nevű cégről még nem hallottam. Esetleg tudtok ajánlani valamilyen megbízható típust hasonló formatervvel?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58476) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Használtan vettem, ami volt rajta recoveryvel lepucoltam, felraktam egy miui-t de az nem volt jó valamiért, utána, ideiglenesen ment fel a cubot one. Namost ezt kellene leszednem és menne vissza egy másik miui.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat, egyél hódot!

(#58477) Bagira01 válasza icemad (#58475) üzenetére


Bagira01
veterán

iNew V3-ra hasonlít. Képeken jól néz ki, youtbe videókon már nem annyira és az akku is elég sovány :U Olcsóbb modelljük a dg100 volt/van itt pár fórumtársnak.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#58478) tomatos válasza tomatos (#58468) üzenetére


tomatos
aktív tag

Srácok, ebbe lehet varázsolni valahogy magyar nyelvet? Létezik hozzá international rom?

http://www.pandawill.com/haier-w718-ip67-smartphone-android-42-mtk6572w-dual-core-12ghz-4-inch-4gb-3g-gps-white-p81278.html

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#58479) cappa72 válasza tomatos (#58478) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nézd meg a topikjában, jBart-os magyarítást (ami persze nem tökéletes) készítettünk hozzá. Legalábbis a w718+-hoz, ami MT6572-es.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#58480) tomatos válasza cappa72 (#58479) üzenetére


tomatos
aktív tag

Köszi :) Lehet hogy akkor inkább ezt venném :) Mégis csak strapabíróbb és még árban is jó.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#58481) Upo válasza smkb (#58441) üzenetére


Upo
addikt

A Moto G kamerája nem valami szuper. Kültéren délben még szódával talán elmegy de szobában villanyfénynél katasztrófa. Ahelyett hogy hagyna egy kis zajt, jól elmossa az egész képet, majdnem mint egy van gogh fetmény. Itt egy kép, 3 égős csillár világított a szobában. Érdemes 1:1-ben megnézni, először azt hittem hogy valami effektet bekapcsoltam - de nem.

Ez még az előd Jiayu G3S-el készült, annak igencsak nem túl acélos a kamerája:

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#58482) Riverboy


Riverboy
tag

Sziasztok!

Köszönöm a tippeket pontosítok:)
Szóval olyan teló kéne ami egy szinten vagy megközelíti az S3-at.
elvárás:
4,5-4,7" kijelző (legalább 480x800)
4 magos proci
hátul legalább 5 megapixel és vaku
elől 2 megapixel
legalább 4.1es OS

Nem kell a dual sim, csupán azért keresek ezek között, hoyg olcsóbban találjak magamnak telefont.
Most egy S2-öm van attól jobbat szeretnék főleg gyorsaságba és kijelzőre.

Köszönöm előre is!

(#58483) Upo válasza tomatos (#58446) üzenetére


Upo
addikt

FLR / Star F9006, 4 magos MT6582, 1G/4G, fehér is van, ja és 4,3-as.
[link]

Ők is megbízható bolt.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#58484) Upo válasza Gabócza (#58449) üzenetére


Upo
addikt

Azért körül kell nézni itthon is, pl. most a Lumia 520 a T-nél akciós dominóval 24900,-, azért az 2 magos 1.5 snapdragon 720p kijelzővel... Annál szerintem ez a kínai nem jobb, viszont csak 1 simes

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#58485) Atomgeszi válasza zedok (#58153) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Megtaláltam
[link] és egy combosabb pro verzió [link]

(#58482) Riverboy
Te is ugyanabban(S2) a cipőben jársz, mint Én.. Én eddig amit kinéztem az a G4T amire azt mondom,hogy S2 utódja lehet,viszont a kameráját nem nagyon dicsérik.. Jiayu S2 lett volna a best nekem, de eltolták májusra a megjelenését. Pedig ez már igazán piríthatna. :)

[ Szerkesztve ]

(#58486) Laza... válasza Atomgeszi (#58485) üzenetére


Laza...
addikt

iNEW V3 klón, full noname. Én nem venném meg, de ez én vagyok

Sőt, a teljes kínálat ilyen-olyan "replica"

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#58487) Atomgeszi válasza Laza... (#58486) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Állítólag ugyanabban a gyárban készül, csak kétféle címkét nyomnak rá. Persze,hogy Én sem venném, csak éppen ezeknél a webshopoknál sose tudhatod,hogy mit raknak bele..
170 dolcsi akcióba most itt egyébként. 1949deal-en kuponnal pedig 182 dollár egy extra akksival most.

Bár főként a kinézete miatt tetszik nekem a V3, mintsem a belsője miatt, belsőre inkább G4T, de kinézet a V3. Viszont tokot szerintem úgyis raknék rá, akkor meg már mind1. Áhh nem tudom :D

[ Szerkesztve ]

(#58488) Viktor0610 válasza Upo (#58484) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen 720p kijelző? :F

Samsung Galaxy A54

(#58489) overland


overland
aktív tag

már nem 172,47$ a Hongmi az Antelife-on... :(

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#58490) Upo válasza Viktor0610 (#58488) üzenetére


Upo
addikt

Várj, valamit szívhattam, ez nem az. Csak 800x480, de a kamerája biztos jobb mint a kínai 100 dolcsisnak.

A Lenovo meg elmehet a búsba, ott az a sok új négymagos teló, aminek jó az ára (150-160$ alatt) abban 512 ram van. Könyörgöm, 2014-ben ?? Kifizetném azt a pár centet amivel többe kerülne 1 gigával... :O

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#58491) Bagira01 válasza overland (#58489) üzenetére


Bagira01
veterán

Valami 15db volt csak belőle annyiért, meg volt visszaszámláló is az akció végéig.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#58492) pècsimunkás válasza Riverboy (#58482) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Szia! Nézd meg a tmallbox-nál a Huawei Honor 2-őt. 189 dollár,2 gb RAM van benne.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#58493) Viktor0610 válasza pècsimunkás (#58492) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Még mindig nem hiszem el, hogy ennyiért képesek adni...
Minden más boltban 300 dollár felett van az ár... :U

Samsung Galaxy A54

(#58494) Hali1975 válasza hevizms (#58405) üzenetére


Hali1975
tag

Szia ,
en hasznalok egy hongmit lassan 2 honapja.
MOndjuk egy SIM-el megy es inkabb telefonalasra hasznalom, de ha szukseg van ra akkor megy a mobilnet is , illetve a wifi.
Igy nekem vigan elmegy 1,5-2,5 napot ugy hogy 50-60% on van a 1,5-2,5 nap vegen.
De 2SIMel minden bizonnyal tobbet fogyaszt es en nem is jatszom ,nem hallgatok zenet.
Ha kell netezek es telefonalok.

Ugy gondolom,hogy a 6589-es proci miatt hozza a szokasos akkuidot/cubot gt99, tronsmart ts7 is volt, van es azok is siman elmennek ennyit. /
A GT99 2SIM-el sok wifivel ,beszeddel es nemi mobilnettel is elmegy 2-2,5 napot a csaladban.

Az a gond,hogy az akkuido nagyon sokban fugg a hasznalattol ezert ez egy nagyon szubjektiv dolog es csak a sajat tapasztalatom tudom leirni.

De van nekem is power bankom:-)!
Igaz ezt meg az UMI X1-hez vettem.

Remelem azert tudtam valamit segiteni
Udv

(#58495) KurtCobain válasza Upo (#58481) üzenetére


KurtCobain
őstag

De szép tita. :)

Mmm'kay?

(#58496) pècsimunkás válasza Viktor0610 (#58493) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Off:
A Haier W910-et meg 295 ért adják,amikor máshol 130 dollár. Ki érti ezt?
Nem hinném,h hamisítvány,a tmallbox azért a megbízható boltok közé tartozik.
Lehet bevásároltak nagyobb mennyiséget,azért tudják ennyiért adni? Ráadásul itt a Honor 3 2(?)változatban is.
Ha nem kéne dual simes telefon rögtön megrendeltem volna.

A "milyen okostelefont vegyek" fórumon 50-70.000.- Huf között a Moto G-t szokták ajánlani,pedig ez -szvsz- jobb ajánlat.

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#58497) tfalcon96


tfalcon96
aktív tag

A Haier már kifutó termék, nem gyártják, ezért az utolsó raktárfeltöltés volt ebből a telóból, és ha jobban megnézed, 160 USD alatt már seholsem kapni.

[ Szerkesztve ]

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#58498) dhgm válasza iMaverick (#58371) üzenetére


dhgm
tag

Hát ezt a ROM dolgot csak azért firtattam, mert kb egy éve elég sokan itt a fórumon is azt nehezményezték, hogy ezek a kinai kétkártyás csodák csak módjával használhatóak, mert nincs terméktámogatás, és nincs közösség, ahonnan lehetne plusz dolgot meríteni.

Hát a heti frissítés nem kielégítő terméktámogatás???

Szerintem több mint az.

Nem kizárólag a SAMU-ra értettem, mindegyik naggyal ez a helyzet. Sokat veszítesz azzal, hogy egy újabb készüléket vegyél, hogy tudjon bizonyos dolgokat, amit a régi nem tudott, mert b...ztak rá a szoft fejlesztők és a gyár.

Nézd meg, hogy a miui-t hány készülékre készítették el. Látni fogod, hogy nem 2-3 típuson megy. Természetes vannak apró hibák. A nagy közösségnek köszönhetően a hibákra hamar fény derül. Látod erre kell a heti frissités, mert ezt javítják, vagy megkísérlik. Láttál te már olyan nagy gyártót, aki a felfedett hibára 1 hét alatt reagál. Ló..szt, nem is fogsz. Nem céljuk a tökéletes telefon és ROM.
MIUI 2014. 01.10 dátummal 153 féle készüléken fut

A kinai fejlesztők legalább törekszenek rá, az említett nagyok meg nagyívben leszarják, a kisebb problémákat.

A LEWA kb. ugyanez pepitában.

Ugyhogy meg lehet orrolni,nem értek veled egyet,

Kínai teló ára töredéke a nagy nevek telóinak, itt kicsit veszítesz, ha nincs már támogatás. A kinai telók gyári támogatása szinte 0. Tisztelet a kivételnek.

Aki ilyen telefont vesz tisztában van vele, hogy valószínű mókolnia kell vele. Szerencse, hogy vannak gyártókon kívüli szoft. fejlesztők (MIUI is az, habár mindenki a xiaominak tulajdonítja, lewáék is)....

Lewa több jónak vélt rom dolgait gyurta össze. (erre meg majd egyesek lopásról fognak beszélni) Ugyan kérem az android nem egy nyílt rendszer.

[ Szerkesztve ]

1.5 dci 2006 86LE Xiaomi MI3 miuiv7

(#58499) pècsimunkás válasza tfalcon96 (#58497) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Lehet,h 160 dollár alatt nincs,de volt 130-ért is,miközben a tmallboxnál nem mozdult az ára,és még mindig annyi,amennyi. Én csak azért írtam ezt példaként,h néha van egy kis összevisszaság az árakban .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#58500) overland válasza Bagira01 (#58491) üzenetére


overland
aktív tag

azt nem figyeltem :(
még nézelődök, nem tudtam eldönteni, a 4" után lehet elég lenne egy jó 4.5-ös

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.